Hledat

Ubytování

Ubytování město Rijeka

Ve chorvatském městě Rijeka (Chorvatsko) máme celkem 1226 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Rijeka

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Rijeka

Tip Top #3

10

Tip Top #3

Ubytování (Apartmán) Tip Top #3. Tip Top #3 se nachází v Rijece, nedaleko stadionu HNK Rijeka Rujevica a 2 km od nákupního centra ZTC Mall Rijeka. Na místě je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tip Top #3 se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jasmina

10

Apartment Jasmina

Ubytování (Apartmán) Apartment Jasmina. Offering a terrace and sea view, Apartment Jasmina is located in Rijeka, 2.4 km from Beach Bivio and 2.1 km from ZTC Mall Rijeka. Ubytování Apartment Jasmina se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment Dora

10

Luxury Apartment Dora

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Dora. Featuring garden views, Luxury Apartment Dora provides accommodation with a garden and a patio, around 2.4 km from Tower Center Rijeka. Ubytování Luxury Apartment Dora se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Mondo

10

Mondo

Ubytování (Apartmán) Mondo. Located in Rijeka, 2.1 km from Beach Bivio and 2.9 km from HNK Rijeka Stadium Rujevica, Mondo offers air conditioning. Ubytování Mondo se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kučar

10

Apartman Kučar

Ubytování (Apartmán) Apartman Kučar. Boasting a balcony with sea views, a shared lounge and a terrace, Apartman Kučar can be found in Rijeka, close to Fiumana Beach and 1. Ubytování Apartman Kučar se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gold rooms and suite

10

Gold rooms and suite

Ubytování (Apartmány) Gold rooms and suite. Gold rooms and suite features city views, free WiFi and free private parking, set in Rijeka, 1. Ubytování Gold rooms and suite se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rijeka Inn

10

Rijeka Inn

Ubytování (Apartmány) Rijeka Inn. Rijeka Inn se nachází v Rijece, 200 metrů od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rijeka Inn se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STUDIO APARTMANI PAOLA

10

STUDIO APARTMANI PAOLA

Ubytování (Apartmány) STUDIO APARTMANI PAOLA. Offering sea views and free WiFi, STUDIO APARTMANI PAOLA offers accommodation well situated in Rijeka, within a short distance of The Maritime and History... Ubytování STUDIO APARTMANI PAOLA se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dani Apartment

10

Dani Apartment

Ubytování (Apartmán) Dani Apartment. Situated in Rijeka, 800 metres from The Croatian National Theatre Ivan Zajc and less than 1 km from The Maritime and History Museum of the Croatian... Ubytování Dani Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trsat-Romantic apartman Rijeka

10

Trsat-Romantic apartman Rijeka

Ubytování (Apartmán) Trsat-Romantic apartman Rijeka. Located in Rijeka, just 3.3 km from Trsat Castle, Trsat-Romantic apartman Rijeka provides accommodation with a restaurant, a garden, a casino and free... Ubytování Trsat-Romantic apartman Rijeka se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment IN

10

Apartment IN

Ubytování (Apartmán) Apartment IN. Set in Rijeka, 300 metres from Tower Center Rijeka and 1.8 km from Trsat Castle, Apartment IN offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartment IN se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

UNDER the SKY

10

UNDER the SKY

Ubytování (Apartmán) UNDER the SKY. Just 1.1 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and 1. Ubytování UNDER the SKY se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Villa Pećine

10

Apartman Villa Pećine

Ubytování (Apartmán) Apartman Villa Pećine. Villa Pećine se nachází v Rijece, 500 metrů od nákupního centra Tower Center Rijeka a 2,5 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. Ubytování Apartman Villa Pećine se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

tartaruga

10

tartaruga

Ubytování (Apartmán) tartaruga. Apartmán tartaruga se nachází v Rijece, 800 metrů od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží, 3,9 km od hradu Trsat a 4,2 km od nákupního... Ubytování tartaruga se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Slavica

10

Apartman Slavica

Ubytování (Apartmán) Apartman Slavica. Boasting garden views, Apartman Slavica features accommodation with a patio and a kettle, around 1.7 km from Vila Nora Beach. Ubytování Apartman Slavica se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sveti Vid

10

Sveti Vid

Ubytování (Apartmán) Sveti Vid. Sveti Vid se nachází v Rijece, necelý 1 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží, 17 minut chůze od chorvatského Národního divadla Ivana... Ubytování Sveti Vid se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sienna

10

Sienna

Ubytování (Apartmán) Sienna. Situated in Rijeka, 2 km from Trsat Castle and 2.4 km from Tower Center Rijeka, Sienna offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Sienna se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Matea

10

Holiday Home Matea

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Matea. Holiday Home Matea is situated in Rijeka, 200 metres from Fiumana Beach and 600 metres from Plaža Kantrida, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Holiday Home Matea se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PALMA TRSAT

10

PALMA TRSAT

Ubytování (Apartmán) PALMA TRSAT. Set just 2.4 km from Trsat Castle, PALMA TRSAT offers accommodation in Rijeka with access to a garden, a terrace, as well as valet parking. Ubytování PALMA TRSAT se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STUDIO APARTMAN -BARBARA-

10

STUDIO APARTMAN -BARBARA-

Ubytování (Apartmán) STUDIO APARTMAN -BARBARA-. Set in Rijeka, STUDIO APARTMAN -BARBARA- features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property has garden views. Ubytování STUDIO APARTMAN -BARBARA- se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LEI apartmant

10

LEI apartmant

Ubytování (Apartmán) LEI apartmant. LEI apartmant se nachází v Rijece, 2,7 km od pláže Plaža Kantrida a 1,4 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica. Ubytování LEI apartmant se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Destination city

10

Destination city

Ubytování (Apartmán) Destination city. Set in Rijeka, 800 metres from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and 1. Ubytování Destination city se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mila

10

Apartman Mila

Ubytování (Apartmán) Apartman Mila. Set in Rijeka, 800 metres from Tower Center Rijeka and 2.7 km from Trsat Castle, Apartman Mila offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartman Mila se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 4 people

10

Apartman 4 people

Ubytování (Apartmán) Apartman 4 people. Apartman Rijeka 4 people is located in Rijeka, 400 metres from ZTC Mall Rijeka, less than 1 km from HNK Rijeka Stadium Rujevica, and 3. Ubytování Apartman 4 people se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Jadranka

10

Apartmani Jadranka

Ubytování (Apartmán) Apartmani Jadranka. Situated in Rijeka, within 5 km of ZTC Mall Rijeka and 6 km of HNK Rijeka Stadium Rujevica, Apartmani Jadranka offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartmani Jadranka se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Letizia

10

Apartment Letizia

Ubytování (Apartmán) Apartment Letizia. Located in Rijeka, 2.9 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and 3. Ubytování Apartment Letizia se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home Sweet Home 2

10

Home Sweet Home 2

Ubytování (Apartmán) Home Sweet Home 2. Home Sweet Home 2, a property with a garden and a terrace, is located in Rijeka, 2.7 km from HNK Rijeka Stadium Rujevica, 3. Ubytování Home Sweet Home 2 se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harbour Residence Rooms

9,9

Harbour Residence Rooms

Ubytování (Penzion) Harbour Residence Rooms. Harbour Residence Rooms offers rooms in Rijeka near The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and Trsat Castle. The property is located 2. Ubytování Harbour Residence Rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Calla Canapi

9,9

Apartments Calla Canapi

Ubytování (Apartmány) Apartments Calla Canapi. Situated in Rijeka, 1 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and 1. Ubytování Apartments Calla Canapi se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Del Molo

9,9

Apartments Del Molo

Ubytování (Apartmány) Apartments Del Molo. Apartmány Del Molo se nachází v Rijece, 500 metrů od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Del Molo se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Danijela & Love Nest

9,9

Apartments Danijela & Love Nest

Ubytování (Apartmány) Apartments Danijela & Love Nest. Located in Rijeka, 2.3 km from Plaža Kantrida and 3 km from Vila Nora Beach, Apartments Danijela & Love Nest provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartments Danijela & Love Nest se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anai Rijeka

9,9

Apartment Anai Rijeka

Ubytování (Apartmán) Apartment Anai Rijeka. Apartmán Anai Rijeka se nachází v Rijece, 1,2 km od pláže Plaža Kantrida, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Apartment Anai Rijeka se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Meri

9,9

Villa Meri

Ubytování (Vila) Villa Meri. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, and a bar, Villa Meri offers accommodation in Rijeka with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Meri se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sensitive relax apartment

9,9

Sensitive relax apartment

Ubytování (Apartmán) Sensitive relax apartment. Located in Rijeka, within 550 metres of The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral, Sensitive relax apartment offers accommodation with free... Ubytování Sensitive relax apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lamia s pogledom na more

9,9

Apartman Lamia s pogledom na more

Ubytování (Apartmán) Apartman Lamia s pogledom na more. Offering a garden and sea view, Apartman Lamia s pogledom na more is situated in Rijeka, 7 km from HNK Rijeka Stadium Rujevica and 8 km from The Maritime... Ubytování Apartman Lamia s pogledom na more se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Dado

9,9

Apartment Dado

Ubytování (Apartmán) Apartment Dado. Set in Turan in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Dado has a terrace. Ubytování Apartment Dado se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ana

9,9

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Apartman Ana is located in Rijeka, 2.6 km from Tower Center Rijeka, 3. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adria

9,9

Adria

Ubytování (Apartmán) Adria. Located in Rijeka, 800 metres from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral, 1.3 km from The Croatian National Theatre Ivan Zajc and 2. Ubytování Adria se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment City Center

9,9

Apartment City Center

Ubytování (Apartmán) Apartment City Center. Klimatizovaný a moderně zařízený Apartmán City s bezplatným Wi-Fi se nachází v pěší zóně, pouhých 30 metrů od promenády Korzo, 350 metrů od přístavu a... Ubytování Apartment City Center se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Edina

9,9

Apartman Edina

Ubytování (Apartmán) Apartman Edina. Set in Rijeka, 2.6 km from Beach Bivio and 2.3 km from HNK Rijeka Stadium Rujevica, Apartman Edina offers air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Apartman Edina se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olea apartment

9,9

Olea apartment

Ubytování (Apartmán) Olea apartment. Olea apartment 2+2 se nachází v Rijece, necelý 1 km od pláže Plaža Kantrida a 16 minut chůze od pláže Vila Nora. Ubytování Olea apartment se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ella's place

9,9

Ella's place

Ubytování (Apartmán) Ella's place. Ella's place se nachází v Rijece, 1,4 km od pláže Plaža Kantrida a 1,9 km od pláže Vila Nora, a nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Ella's place se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anteo

9,9

Apartman Anteo

Ubytování (Apartmán) Apartman Anteo. Situated in Rijeka, 1.6 km from Tower Center Rijeka and 2. Ubytování Apartman Anteo se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stan 27

9,9

Stan 27

Ubytování (Apartmán) Stan 27. Located in Rijeka, less than 1 km from Tower Center Rijeka and 2.2 km from Trsat Castle, Stan 27 offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Stan 27 se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Main View Apartment

9,9

Main View Apartment

Ubytování (Apartmán) Main View Apartment. Main View Apartment in Rijeka features accommodation with free WiFi, less than 1 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral, a... Ubytování Main View Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donatella

9,9

Donatella

Ubytování (Apartmán) Donatella. Donatella se nachází v Rijece, 1,3 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 1,7 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. Ubytování Donatella se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness&relax apartment

9,9

Wellness&relax apartment

Ubytování (Apartmán) Wellness&relax apartment. Set in Rijeka, 1.1 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and 2. Ubytování Wellness&relax apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

COSTABELLA VISTA

9,9

COSTABELLA VISTA

Ubytování (Apartmán) COSTABELLA VISTA. Featuring sea views, COSTABELLA VISTA offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 5 km from ZTC Mall Rijeka. Ubytování COSTABELLA VISTA se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvia

9,9

Belvia

Ubytování (Apartmán) Belvia. Situated in Rijeka, 1.3 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and 3 km from The Croatian National Theatre Ivan Zajc, Belvia... Ubytování Belvia se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Golden Sea

9,9

Golden Sea

Ubytování (Apartmán) Golden Sea. Golden Sea se nachází v Rijece a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Golden Sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dada Apartment

9,9

Dada Apartment

Ubytování (Penzion) Dada Apartment. Dada Apartment se nachází v Rijece, 6 km od stadionu Kantrida, 3 km od nákupního centra Tower Center Rijeka, 3,4 km od nákupního centra ZTC Mall Rijeka a 5... Ubytování Dada Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Rijeka

Město Rijeka se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1226 hotelů a ubytování v chorvatském městě Rijeka.