Hledat

Ubytování

Ubytování město Novi Vinodolski

Ve chorvatském městě Novi Vinodolski (Chorvatsko) máme celkem 944 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Novi Vinodolski

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Novi Vinodolski

MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman

10

MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman

Ubytování (Apartmán) MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman is situated in Novi Vinodolski. Ubytování MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani MAC

10

Apartmani MAC

Ubytování (Apartmány) Apartmani MAC. Apartmani MAC se nachází 1,2 km od pláže Škrpun a nabízí gril, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani MAC se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN SILVO

10

APARTMAN SILVO

Ubytování (Apartmán) APARTMAN SILVO. Featuring a terrace, APARTMAN SILVO provides accommodation in Novi Vinodolski with free WiFi and sea views. Set 1. Ubytování APARTMAN SILVO se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Margareta

10

Villa Margareta

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Margareta. Located in Novi Vinodolski, 1.1 km from Škrpun Beach and 2.5 km from The View Beach, Villa Margareta offers a garden and air conditioning. Ubytování Villa Margareta se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marko's Apartment

10

Marko's Apartment

Ubytování (Apartmán) Marko's Apartment. Located in Novi Vinodolski, 500 metres from The View Beach, Marko's Apartment provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Marko's Apartment se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Glavas

10

Apartments Glavas

Ubytování (Apartmány) Apartments Glavas. Apartmány Glavas se nachází ve městě Novi Vinodolski a poskytují Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Glavas se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monja

10

Monja

Ubytování (Apartmán) Monja. Situated in Novi Vinodolski, within 800 metres of Škrpun Beach and 2. Ubytování Monja se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dario

10

Apartment Dario

Ubytování (Apartmán) Apartment Dario. Apartment Dario, boasting a garden, barbecue facilities and a terrace, is set in Novi Vinodolski, 2 km from Škrpun Beach. Ubytování Apartment Dario se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Amra

10

Apartments Amra

Ubytování (Apartmány) Apartments Amra. Apartments Amra is situated in Novi Vinodolski, 1.6 km from The View Beach and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to... Ubytování Apartments Amra se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ana

10

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Located in Novi Vinodolski, Apartman Ana provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 11702

10

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 11702

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 11702. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Novi Vinodolski, 45 km od Opatije. Ubytování Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 11702 se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adria 1

10

Adria 1

Ubytování (Apartmán) Adria 1. Adria 1 se nachází ve městě Novi Vinodolski, pouhých 500 metrů od pláže Škrpun. Ubytování Adria 1 se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adria 2

10

Adria 2

Ubytování (Apartmán) Adria 2. Adria 2 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 500 metrů od pláže Škrpun. Nabízí zahradu, gril, terasu, klimatizaci, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Adria 2 se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tea

10

Apartman Tea

Ubytování (Apartmán) Apartman Tea. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Tea is situated in Novi Vinodolski. Ubytování Apartman Tea se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vanna

9,9

Villa Vanna

Ubytování (Apartmán) Villa Vanna. Boasting garden views, Villa Vanna features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 200 metres from Škrpun Beach. Ubytování Villa Vanna se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vista

9,9

Apartments Vista

Ubytování (Apartmán) Apartments Vista. Apartments Vista se nachází v obci Novi Vinodolski, asi 100 metrů od moře a 1,5 km od centra města, a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a... Ubytování Apartments Vista se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tomic Apartments

9,9

Tomic Apartments

Ubytování (Apartmán) Tomic Apartments. Apartmán Tomić se nachází v městečku Novi Vinodolski, 45 km od Opatije, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupným Wi-Fi a... Ubytování Tomic Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani Beba

9,9

Apartmani Beba

Ubytování (Apartmány) Apartmani Beba. Set in Novi Vinodolski, 800 metres from Škrpun Beach, Apartmani Beba offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a... Ubytování Apartmani Beba se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MIA

9,9

Apartment MIA

Ubytování (Apartmán) Apartment MIA. Located just 1.6 km from Škrpun Beach, Apartment MIA provides accommodation in Novi Vinodolski with access to a garden, barbecue facilities, as well as a... Ubytování Apartment MIA se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with WiFi Novi Vinodolski - 17715

9,9

Apartments with WiFi Novi Vinodolski - 17715

Ubytování (Apartmán) Apartments with WiFi Novi Vinodolski - 17715. Located in Novi Vinodolski, 1.7 km from Škrpun Beach, Apartments with WiFi Novi Vinodolski - 17715 provides air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Apartments with WiFi Novi Vinodolski - 17715 se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Klara

9,9

Apartments Klara

Ubytování (Apartmány) Apartments Klara. Apartmány Klara se nachází ve městě Novi Vinodolski, 45 km od Opatije, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartments Klara se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

"Novi"

9,9

"Novi"

Ubytování (Apartmán) "Novi". Located in Novi Vinodolski, 2.1 km from Škrpun Beach, "Novi" provides a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytování "Novi" se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Did Ive

9,9

Apartment Did Ive

Ubytování (Apartmán) Apartment Did Ive. Apartmán Did Ive se nachází v obci Sibinj Krmpotski, 46 km od Riejky, a nabízí 3hvězdičkové ubytování s výhledem na moře. Ubytování Apartment Did Ive se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Lena

9,9

Apartman Lena

Ubytování (Apartmán) Apartman Lena. Set in Novi Vinodolski, Apartman Lena offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Lena se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

House Neo

9,9

House Neo

Ubytování (Prázdninový dům) House Neo. Situated in Novi Vinodolski, within 2 km of Škrpun Beach, House Neo offers accommodation with air conditioning. Ubytování House Neo se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 2423

9,9

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 2423

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 2423. Set in Novi Vinodolski in the Primorsko-Goranska županija region, with Škrpun Beach nearby, Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 2423 offers... Ubytování Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 2423 se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach House Novi

9,9

Beach House Novi

Ubytování (Apartmán) Beach House Novi. Beach House Novi se nachází ve městě Novi Vinodolski. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným připojením k Wi-Fi. Ubytování Beach House Novi se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Višnja

9,8

Apartment Višnja

Ubytování (Apartmán) Apartment Višnja. Offering a balcony with sea views, Apartment Višnja is located 200 metres from the centre of Novi Vinodolski and 400 metres from the sea. Ubytování Apartment Višnja se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Ilonka

9,8

Apartman Ilonka

Ubytování (Apartmán) Apartman Ilonka. Apartman Ilonka is located in Novi Vinodolski and offers a shared lounge. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartman Ilonka se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments San Marino

9,8

Apartments San Marino

Ubytování (Apartmány) Apartments San Marino. Apartmány San Marino se nachází v obci Novi Vinodolski, 46 km od Opatije a 36 km od Rijeky. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a neplacené soukromé... Ubytování Apartments San Marino se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bura

9,8

Bura

Ubytování (Apartmán) Bura. Located in Novi Vinodolski, within 1.5 km of Škrpun Beach, Bura offers accommodation with air conditioning. Ubytování Bura se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APP LU 5

9,8

APP LU 5

Ubytování (Apartmány) APP LU 5. Situated in Novi Vinodolski, APP LU 5 features free WiFi and mountain views, 150 metres from Škrpun Beach. Ubytování APP LU 5 se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jasminka

9,8

Apartments Jasminka

Ubytování (Apartmán) Apartments Jasminka. Boasting garden views, Apartments Jasminka offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 2.4 km from The View Beach. Ubytování Apartments Jasminka se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Di Blu

9,8

Apartment Di Blu

Ubytování (Apartmány) Apartment Di Blu. Apartment Di Blu se nachází ve městě Novi Vinodolski. Ubytování Apartment Di Blu se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Villa Mare

9,8

Holiday home Villa Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Villa Mare. Vila Mare je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází ve městě Novi Vinodolski. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday home Villa Mare se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luka

9,8

Luka

Ubytování (Apartmán) Luka. Luka se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,1 km od pláže Škrpun, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou, patiem a výhledem do... Ubytování Luka se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perec Apartments

9,8

Perec Apartments

Ubytování (Apartmány) Perec Apartments. Apartmány Perec se nacházejí v městečku Novi Vinodolski a nabízejí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi, zahradou a grilem. Ubytování Perec Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danijel

9,8

Danijel

Ubytování (Apartmán) Danijel. Danijel se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,6 km od pláže The View a 2,2 km od pláže Škrpun. Ubytování Danijel se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmant Bionda Novi Vinodolski, cozy and nice apartment for 4 people in the city center

9,7

Apartmant Bionda Novi Vinodolski, cozy and nice apartment for 4 people in the city center

Ubytování (Apartmán) Apartmant Bionda Novi Vinodolski, cozy and nice apartment for 4 people in the city center. Apartmant Bionda Novi Vinodolski, cozy and nice apartment for 4 people in the city center se nachází v centru města Novi Vinodolski, jen 1,5 km od pláže... Ubytování Apartmant Bionda Novi Vinodolski, cozy and nice apartment for 4 people in the city center se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SanMari

9,7

SanMari

Ubytování (Penzion) SanMari. SanMari poskytuje ubytování se zahradou a terasou ve městě Novi Vinodolski. Ubytování SanMari se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Antolić

9,7

Apartmani Antolić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Antolić. Apartmani Antolić se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Škrpun a The View. Ubytování Apartmani Antolić se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AppPaVe

9,7

AppPaVe

Ubytování (Apartmány) AppPaVe. Situated in Novi Vinodolski in the Primorsko-Goranska županija region, AppPaVe features a garden. This apartment offers a terrace as well as free WiFi. Ubytování AppPaVe se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pavica

9,7

Apartment Pavica

Ubytování (Apartmány) Apartment Pavica. Apartment Pavica se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, jen 450 metrů od pláže The View. Ubytování Apartment Pavica se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Morska Zvijezda ; Appartments Sea Star

9,7

Apartmani Morska Zvijezda ; Appartments Sea Star

Ubytování (Apartmány) Apartmani Morska Zvijezda ; Appartments Sea Star. Apartmány Morska Zvijezda; Appartments Sea Star se nacházejí ve městě Novi Vinodolski a nabízejí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a přístup do zahrady s... Ubytování Apartmani Morska Zvijezda ; Appartments Sea Star se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman STAR

9,7

Apartman STAR

Ubytování (Apartmán) Apartman STAR. Located in Novi Vinodolski in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman STAR features a balcony and sea views. Ubytování Apartman STAR se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMA JASMIN

9,7

APARTMA JASMIN

Ubytování (Apartmán) APARTMA JASMIN. APARTMA JASMIN se nachází u pláže v letovisku Novi Vinodolski a nabízí restauraci, zahradu, vybavení pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APARTMA JASMIN se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azur

9,7

Azur

Ubytování (Bed and breakfast) Azur. Azur se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a terasu. Ubytování Azur se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nina

9,7

Apartment Nina

Ubytování (Apartmán) Apartment Nina. Apartment Nina se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradou, Wi-Fi zdarma a výhledem na hory. Ubytování Apartment Nina se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Maričić

9,7

Apartmani Maričić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maričić. Apartmani Maričić has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Novi Vinodolski. Ubytování Apartmani Maričić se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lily

9,7

Villa Lily

Ubytování (Apartmány) Villa Lily. Villa Lily nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi 10 minut chůze od centra města Novi Vinodolski a nejbližší pláže. Ubytování Villa Lily se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LIGHTHOUSE

9,7

LIGHTHOUSE

Ubytování (Apartmány) LIGHTHOUSE. Located 1.3 km from Škrpun Beach, LIGHTHOUSE offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování LIGHTHOUSE se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Novi Vinodolski

Město Novi Vinodolski se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 944 hotelů a ubytování v chorvatském městě Novi Vinodolski.