Hledat

Ubytování

Ubytování město Slano

Ve chorvatském městě Slano (Chorvatsko) máme celkem 177 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Slano

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Slano

Apartment Villa Nada

10

Apartment Villa Nada

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Nada. Apartment Villa Nada is located in Slano and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Villa Nada se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa D&D

9,9

Apartments Villa D&D

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa D&D. Apartmány Villa D&D se nachází v obci Slano a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílenou obývací část, zahradu,... Ubytování Apartments Villa D&D se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ratac Lobrović with private beach and beautiful sunset

9,9

Apartments Ratac Lobrović with private beach and beautiful sunset

Ubytování (Apartmány) Apartments Ratac Lobrović with private beach and beautiful sunset. Apartmány Ratac Lobrović se nacházejí na pobřeží s přímým vstupem na pláž, 5 km od obce Slano a 28 km od historického centra Dubrovníku zapsaného na... Ubytování Apartments Ratac Lobrović with private beach and beautiful sunset se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing Sea View Apartment Petra & Paula

9,9

Amazing Sea View Apartment Petra & Paula

Ubytování (Apartmán) Amazing Sea View Apartment Petra & Paula. Boasting garden views, Amazing Sea View Apartment Petra & Paula offers accommodation with a terrace and a kettle, around 350 metres from Koceljevići Beach. Ubytování Amazing Sea View Apartment Petra & Paula se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Šišević - Comfort Apartment with Balcony and Sea View

9,8

Apartmani Šišević - Comfort Apartment with Balcony and Sea View

Ubytování (Apartmány) Apartmani Šišević - Comfort Apartment with Balcony and Sea View. Apartmány Šišević - Comfort Apartment with Balcony and Sea View se nacházejí v obci Slano a nabízejí klimatizaci, zdarma dostupné Wi-Fi a gril. Ubytování Apartmani Šišević - Comfort Apartment with Balcony and Sea View se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mar

9,8

Villa Mar

Ubytování (Apartmány) Villa Mar. Villa Mar se nachází v obci Slano, 25 km od Dubrovníku, a nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma. Ubytování Villa Mar se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Apartments

9,7

Sunset Apartments

Ubytování (Apartmány) Sunset Apartments. Apartmány Sunset se nachází v obci Slano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní a terasou. Ubytování Sunset Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Barbara

9,7

Apartments Barbara

Ubytování (Apartmány) Apartments Barbara. Apartments Barbara se nachází v obci Slano, 200 metrů od pláže Grgurići a necelý 1 km od pláže Koceljevići. Ubytování Apartments Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slano Bay Apartments

9,7

Slano Bay Apartments

Ubytování (Apartmány) Slano Bay Apartments. Apartmány Slano Bay se nacházejí v obci Slano, 25 km od Dubrovníku. Ubytování Slano Bay Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Villa Judita

9,7

Sunset Villa Judita

Ubytování (Vila) Sunset Villa Judita. Sunset Villa Judita je vila situovaná ve Slanu, 34 km od Neumu. Je klimatizovaná a nabízí zahradu, gril, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Sunset Villa Judita se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zvono

9,6

Apartments Zvono

Ubytování (Apartmány) Apartments Zvono. Featuring a garden and views of the bay, Apartments Zvono is a self-catering accommodation located in Slano. Ubytování Apartments Zvono se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina Slano apartment

9,6

Marina Slano apartment

Ubytování (Apartmán) Marina Slano apartment. Boasting garden views, Marina Slano apartment features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around less than 1 km from Grgurići... Ubytování Marina Slano apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Riva

9,6

Apartments Villa Riva

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Riva. Apartments Riva se nachází v centru obce Slano, jen 50 metrů od oblázkové pláže a 30 km Dubrovníku, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Ubytování Apartments Villa Riva se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lovorna

9,6

Apartments Lovorna

Ubytování (Apartmány) Apartments Lovorna. Apartmány Lovorna se nachází v obci Slano, necelý 1 km od pláže Budima. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Lovorna se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Melany

9,6

Apartments Melany

Ubytování (Apartmány) Apartments Melany. Apartments Melany se nacházejí ve Slanu, necelý 1 km od pláže Budima. Nabízejí výhled na moře, zdarma dostupné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Melany se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Magazin

9,5

Holiday Home Magazin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Magazin. Holiday Home Magazin is situated in Slano and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Holiday Home Magazin se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slano bay accommodation

9,5

Slano bay accommodation

Ubytování (Apartmán) Slano bay accommodation. Situated 200 metres from Koceljevići Beach, 600 metres from Grgurići Beach and 800 metres from Karmelska Beach, Slano bay accommodation offers... Ubytování Slano bay accommodation se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Antun Mozara Family House

9,5

Antun Mozara Family House

Ubytování (Bed and breakfast) Antun Mozara Family House. Mozara Family House se nachází 200 metrů od pláže ve městě Slano. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Antun Mozara Family House se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 2161

9,5

Rooms by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 2161

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 2161. Double Room Sladjenovici 2161g se nachází ve vesnici Slano, 26 km od Dubrovníku. Pokoje zahrnují vlastní koupelnu. Ubytování Rooms by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 2161 se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Petra

9,5

Guesthouse Petra

Ubytování (Penzion) Guesthouse Petra. Ubytování Guesthouse Petra se nachází v obci Slano, 300 metrů od pláže Grgurići, 1 km od pláže Karmelska a poblíž pláže Koceljevići. Ubytování Guesthouse Petra se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Franica & Pero Lobrovic

9,5

Guest House Franica & Pero Lobrovic

Ubytování (Penzion) Guest House Franica & Pero Lobrovic. Located in Slano, within 150 metres of Grgurići Beach and less than 1 km of Koceljevići Beach, Guest House Franica & Pero Lobrovic features accommodation... Ubytování Guest House Franica & Pero Lobrovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8599

9,5

Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8599

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8599. Situated in Slano in the Dubrovnik-Neretva County region, with Grgurići Beach nearby, Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8599 features accommodation... Ubytování Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8599 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Giovani

9,5

Apartment Giovani

Ubytování (Apartmán) Apartment Giovani. Apartmán Giovani je apartmán s výhledem na moře, Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyní situovaný ve Slanu. K dispozici je také gril. Ubytování Apartment Giovani se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Slano Majkovi-Ratac

9,5

Holiday home Slano Majkovi-Ratac

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Slano Majkovi-Ratac. Situated in Slano in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday home Slano Majkovi-Ratac is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Holiday home Slano Majkovi-Ratac se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Ratac Sunshine Beach

9,5

Holiday Home Ratac Sunshine Beach

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ratac Sunshine Beach. Holiday Home Ratac Sunshine Beach se nachází v klidné oblasti, 6 km od obce Slano a nabízí soukromou pláž a prostornou terasu. Ubytování Holiday Home Ratac Sunshine Beach se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bianki

9,4

Apartments Bianki

Ubytování (Apartmány) Apartments Bianki. Apartmány Bianki se nacházejí v obci Slano v Dubrovnicko-neretvanské župě, 200 metrů od pláže Koceljevići. Ubytování Apartments Bianki se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Slano, Dubrovnik - 8540

9,4

Apartments with a parking space Slano, Dubrovnik - 8540

Ubytování (Apartmán) Apartments with a parking space Slano, Dubrovnik - 8540. Set in Slano and only 450 metres from Koceljevići Beach, Apartments with a parking space Slano, Dubrovnik - 8540 offers accommodation with sea views, free... Ubytování Apartments with a parking space Slano, Dubrovnik - 8540 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Donita

9,4

Apartments Donita

Ubytování (Apartmány) Apartments Donita. Apartmány Donita se nacházejí v obci Slano. Nabízejí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Donita se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Casa Blanca y Verde

9,3

Apartments Casa Blanca y Verde

Ubytování (Apartmány) Apartments Casa Blanca y Verde. Apartmány Casa Blanca y Verde se nachází ve vesnici Slano, 1 km od pláže, a nabízí venkovní bazén, sluneční terasu, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a... Ubytování Apartments Casa Blanca y Verde se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Mozara

9,3

Vila Mozara

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Mozara. Apartmány Mozara se nacházejí na klidném místě, 700 metrů od centra městečka Slano a pouhých 250 metrů od písečné pláže. Ubytování Vila Mozara se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Baldo

9,3

Apartments Baldo

Ubytování (Apartmány) Apartments Baldo. Set in Slano in the Dubrovnik-Neretva County region and Grgurići Beach reachable within less than 1 km, Apartments Baldo offers accommodation with free... Ubytování Apartments Baldo se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

St. Peter Villas

9,3

St. Peter Villas

Ubytování (Prázdninové domy) St. Peter Villas. Tyto nové, klimatizované vily ve středomořském stylu s balkonem a zahradou se nacházejí v malebné zátoce Banje, jen pár metrů od křišťálově čistého moře. Ubytování St. Peter Villas se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment & Rooms Maždin

9,2

Apartment & Rooms Maždin

Ubytování (Apartmány) Apartment & Rooms Maždin. Set in Banići in the Dubrovnik-Neretva County region, with Budima Beach nearby, Apartment & Rooms Maždin offers accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartment & Rooms Maždin se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nine Slano

9,2

Apartments Nine Slano

Ubytování (Apartmány) Apartments Nine Slano. Apartments Nine Slano stojí v bezprostřední blízkosti moře, jen 2 minuty chůze od pláže a 5 minut chůze od Centra města Slano. Ubytování Apartments Nine Slano se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Odiseja

9,1

Holiday Home Odiseja

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Odiseja. Holiday Home Odiseja se nachází v obci Slano a nabízí gril, klimatizaci, zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Městečko Neum je odsud 38 km. Ubytování Holiday Home Odiseja se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cypress Sea Cove

9,1

Apartments Cypress Sea Cove

Ubytování (Apartmány) Apartments Cypress Sea Cove. Apartments Cypress Sea Cove features sea views, free WiFi and free private parking, located in Slano, 1.4 km from Grgurići Beach. Ubytování Apartments Cypress Sea Cove se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Jasna

9,1

Guesthouse Jasna

Ubytování (Penzion) Guesthouse Jasna. Located in Slano, within less than 1 km of Budima Beach and 2. Ubytování Guesthouse Jasna se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Anka

9,1

Vila Anka

Ubytování (Apartmány) Vila Anka. Vila Anka se nachází v krásné zátoce Slano, zhruba 28 km severně od Dubrovníku, a má zahradní terasu s výhledem na zátoku. Ubytování Vila Anka se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Village Hotel By The Sea

9,1

Sweet Village Hotel By The Sea

Ubytování (Penzion) Sweet Village Hotel By The Sea. Set in Slano, a few steps from Grgurići Beach, Sweet Village Hotel By The Sea offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Sweet Village Hotel By The Sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Room Eva Slano

9,1

Apartments & Room Eva Slano

Ubytování (Apartmány) Apartments & Room Eva Slano. Apartment & Room Eva Slano se nachází v letovisku Slano, 25 km od Dubrovníku a 48 km od Medžugorje. Nabízí klimatizované ubytování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments & Room Eva Slano se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marina

9

Villa Marina

Ubytování (Apartmány) Villa Marina. Villa Marina is quietly set just 150 meters from the centre of Slano. Ubytování Villa Marina se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa sea oasis Ratac

9

Villa sea oasis Ratac

Ubytování (Prázdninový dům) Villa sea oasis Ratac. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Villa sea oasis Ratac is located in Slano. Ubytování Villa sea oasis Ratac se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Orange

9

Apartment Orange

Ubytování (Apartmán) Apartment Orange. Set in Slano, 100 metres from Koceljevići Beach and 600 metres from Karmelska Beach, Apartment Orange offers air-conditioned accommodation with a terrace... Ubytování Apartment Orange se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Ivan

9

Rooms Ivan

Ubytování (Penzion) Rooms Ivan. Rooms Ivan se nachází v obci Slano. Na místě je k dispozici soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Rooms Ivan se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 11531

8,9

Apartments by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 11531

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 11531. Tříhvězdičkový apartmán Slano 11531a se nachází v městečku Slano v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup do plně vybavené... Ubytování Apartments by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 11531 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Pavkovic

8,9

Guest House Pavkovic

Ubytování (Penzion) Guest House Pavkovic. Tento intimní penzion leží v zálivu Slano, pouhých 150 metrů od moře a 30 km severně od Dubrovníku. Ubytování Guest House Pavkovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Admiral Grand Hotel

8,9

Admiral Grand Hotel

Ubytování (Hotel) Admiral Grand Hotel. Admiral Grand Hotel se nachází pouhých 29 km od Dubrovníku, přímo na pláži na Dubrovnické riviéře, v přírodní zátoce Slano. Ubytování Admiral Grand Hotel se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lavanda Apartments

8,9

Lavanda Apartments

Ubytování (Apartmány) Lavanda Apartments. Situated in Slano, 44 km from Mlini, Lavanda Apartments features a terrace and free WiFi. Ubytování Lavanda Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Ane

8,8

Villa Ane

Ubytování (Penzion) Villa Ane. Villa Ane se nachází v klidném venkovském prostředí, 4 km od města Slano a 200 metrů od pláže a zátoky Banja. Nabízí klimatizované pokoje a studia. Ubytování Villa Ane se nachází ve městě Slano (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Novak

8,8

Apartments Villa Novak

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Novak. Located 200 metres from the beach in Slano, Apartments Villa Novak offers air-conditioned accommodation with free Wi-Fi, free parking and free barbecue. Ubytování Apartments Villa Novak se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa on the Sea Rock

8,8

Villa on the Sea Rock

Ubytování (Apartmány) Villa on the Sea Rock. Villa on the Sea Rock se nachází v obci Slano, 44 km od obce Mlini, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa on the Sea Rock se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Ubytování v chorvatském městě Slano

Město Slano se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 177 hotelů a ubytování v chorvatském městě Slano.