Hledat

Ubytování

Ubytování město Trpanj

Ve chorvatském městě Trpanj (Chorvatsko) máme celkem 149 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Trpanj

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Trpanj

Klimatisiertes Apartment Barbara

10

Klimatisiertes Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Klimatisiertes Apartment Barbara. Situated in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Klimatisiertes Apartment Barbara has a balcony and sea views. Ubytování Klimatisiertes Apartment Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Miolin

10

Villa Miolin

Ubytování (Apartmán) Villa Miolin. Villa Miolin se nachází ve městě Trpanj a nabízí klimatizované ubytování s venkovním bazénem, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Miolin se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

La Maison Alvina

10

La Maison Alvina

Ubytování (Apartmán) La Maison Alvina. Located in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, La Maison Alvina features a terrace and garden views. Ubytování La Maison Alvina se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

One-Bedroom Apartment in Trpanj

9,9

One-Bedroom Apartment in Trpanj

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Trpanj. Featuring an outdoor pool and sea views, One-Bedroom Apartment in Trpanj is set in Trpanj. The air-conditioned accommodation is 28 km from Korčula. Ubytování One-Bedroom Apartment in Trpanj se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Marcelina

9,7

Apartments Marcelina

Ubytování (Apartmány) Apartments Marcelina. Apartmány Marcelina se nachází v Trpanji. Do Korčuly je to od apartmánu 37 km. Ubytování Apartments Marcelina se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Vacation home "Tea" with beach

9,7

Vacation home "Tea" with beach

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation home "Tea" with beach. Vacation home "Tea" with beach je samostatně stojící prázdninový dům s pláží a terasou situovaný v Trpanji na poloostrově Peljašac v... Ubytování Vacation home "Tea" with beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Jelavic

9,7

Apartments Jelavic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jelavic. Apartmány Jelavic jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady s grilem situované Trpanji. Ubytování Apartments Jelavic se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422

9,6

Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422

Ubytování (Penzion) Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422. Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422 is located in Trpanj. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Beach Way

9,6

Apartments Beach Way

Ubytování (Apartmány) Apartments Beach Way. Apartments Beach Way se nachází v Trpanji, 28 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Beach Way se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Potok

9,6

Apartments Potok

Ubytování (Apartmány) Apartments Potok. Situated in Trpanj, 28 km from Korčula, Apartments Potok features a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Potok se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Marika

9,6

Villa Marika

Ubytování (Vila) Villa Marika. Villa Marika se nachází v Trpanji v Dubrovnicko-neretvanské župě, 29 km od Korčuly. Nabízí terasu, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Marika se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Panorama

9,6

Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Apartments Panorama. Apartmány Panorama se zahradou a grilem se nacházejí v Trpanji, 39km od Međugorje. Ubytování Apartments Panorama se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Maestral

9,6

Apartments Maestral

Ubytování (Apartmány) Apartments Maestral. Apartments Maestral se nacházejí u pláže v obci Trpanj a nabízejí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování, zařízený balkon s výhledem na... Ubytování Apartments Maestral se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549

9,4

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549 features a terrace and sea views. Ubytování Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Kusic

9,3

Apartmani Kusic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kusic. Apartmán Kusic se nachází ve městě Trpanj a nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyň, posezení a TV. Všechny apartmány mají terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Apartmani Kusic se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Luan

9,3

Apartman Luan

Ubytování (Apartmán) Apartman Luan. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Luan has a patio and lake views. Ubytování Apartman Luan se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Zalo 4 Apartman Franković Trpanj

9,2

Zalo 4 Apartman Franković Trpanj

Ubytování (Apartmán) Zalo 4 Apartman Franković Trpanj. Zalo 4 Apartman Trpanj se nachází v Trpanji, 29 km od Korčuly. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zalo 4 Apartman Franković Trpanj se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Mila

9,2

Apartman Mila

Ubytování (Apartmán) Apartman Mila. Apartman Mila se nachází ve městě Trpanj a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Mila se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Senko

9,2

Apartments Senko

Ubytování (Apartmány) Apartments Senko. Apartments Senko se nachází 250 metrů od centra města Trpanj a 200 metrů od skalnaté a dlážděné pláže. Ubytování Apartments Senko se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Ida

9,2

Apartment Ida

Ubytování (Apartmán) Apartment Ida. Apartment Ida se nachází v Trpanji, 28 km od Korčuly. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Apartment Ida se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Ankica

8,7

Apartmani Ankica

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ankica. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartmani Ankica features a balcony and sea views. Ubytování Apartmani Ankica se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Guesthouse Aurora

8,7

Guesthouse Aurora

Ubytování (Penzion) Guesthouse Aurora. Hotel Aurora nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Jeho součástí je tradiční dalmatská restaurace. Ubytování Guesthouse Aurora se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa Nikol

8,7

Apartments Villa Nikol

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Nikol. Apartments Villa Nikol s výhledem na moře se nachází jen kousek od pláže v Trpanji. Ubytování Apartments Villa Nikol se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday House Susac

8,2

Holiday House Susac

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Susac. Prázdninový dům Susac se nachází v Trpanji, 28 km od Korčuly. Je klimatizovaný, má terasu a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Holiday House Susac se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258

7,9

Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258

Ubytování (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258. Tento apartmán se nachází v Trpanji, 39 km od Medžugorie, a nabízí balkon s výhledem na moře. V kuchyni je lednice a varná deska. Ubytování Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Trpanj 10131a

7,9

Studio Trpanj 10131a

Ubytování (Apartmán) Studio Trpanj 10131a. Studio Trpanj 10131a is located in Trpanj. The air-conditioned accommodation is 28 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Studio Trpanj 10131a se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Guest House Katić

7,8

Guest House Katić

Ubytování (Penzion) Guest House Katić. Guest House Katić je penzion situovaný v centru obce Trpanj, pouze 100 metrů od pláže. Nabízí klimatizované apartmány a studia a Wi-Fi zdarma. Ubytování Guest House Katić se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Mlaja

7,8

Apartmani Mlaja

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mlaja. Apartmani Mlaja se nachází v Trpanji, 29 km od Korčuly, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Mlaja se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Petra

7,4

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Apartman Petra se nachází v Trpanji v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí terasu. 34 km od Tučepi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Petar

7,3

Petar

Ubytování (Apartmán) Petar. Petar se nachází v obci Trpanji v Dubrovnicko-neretvanské župě, 28 km od Brely. Nabízí zahradu, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Petar se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004

7,1

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004. Located in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004 provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Twin Room Trpanj 258a

7,1

Twin Room Trpanj 258a

Ubytování (Penzion) Twin Room Trpanj 258a. Twin Room Trpanj 258a offers accommodation in Trpanj. Every room is equipped with a private bathroom. Ubytování Twin Room Trpanj 258a se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Rajič Trpanj

6,4

Apartmani Rajič Trpanj

Ubytování (Apartmány) Apartmani Rajič Trpanj. Apartmani Rajič Trpanj se nachází v Trpanji, 29 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Rajič Trpanj se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Sunny place

Sunny place

Ubytování (Apartmán) Sunny place. Sunny place is set in Trpanj. The property is 39 km from Međugorje, and complimentary private parking is provided. Ubytování Sunny place se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Trpanj 4510b

Apartment Trpanj 4510b

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 4510b. Situated in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Trpanj 4510b features a balcony. Ubytování Apartment Trpanj 4510b se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Trpanj 10131b

Apartment Trpanj 10131b

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 10131b. Apartment Trpanj 10131b is set in Trpanj. The accommodation is 28 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Apartment Trpanj 10131b se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Trpanj 10148c

Apartment Trpanj 10148c

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 10148c. Located in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Trpanj 10148c features a balcony. Ubytování Apartment Trpanj 10148c se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Trpanj 11545b

Apartment Trpanj 11545b

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 11545b. Apartment Trpanj 11545b nabízí ubytování s patiem v obci Trpanj, 39 km od Medžugorje. Apartmán má kuchyň se sporákem, varnou deskou a lednicí. Ubytování Apartment Trpanj 11545b se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Segetin

Apartman Segetin

Ubytování (Apartmán) Apartman Segetin. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Segetin is situated in Trpanj. Ubytování Apartman Segetin se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Ubytování v chorvatském městě Trpanj

Město Trpanj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 149 hotelů a ubytování v chorvatském městě Trpanj.