Hledat

Ubytování

Ubytování město Trpanj

Ve chorvatském městě Trpanj (Chorvatsko) máme celkem 149 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Trpanj

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Trpanj

Apartment Put Vila V

10

Apartment Put Vila V

Ubytování (Apartmán) Apartment Put Vila V. Apartment Put Vila V is situated in Trpanj. The air-conditioned accommodation is 29 km from Korčula. Ubytování Apartment Put Vila V se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Klimatisiertes Apartment Barbara

10

Klimatisiertes Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Klimatisiertes Apartment Barbara. Situated in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Klimatisiertes Apartment Barbara has a balcony and sea views. Ubytování Klimatisiertes Apartment Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Miolin

10

Villa Miolin

Ubytování (Apartmán) Villa Miolin. Villa Miolin se nachází ve městě Trpanj a nabízí klimatizované ubytování s venkovním bazénem, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Miolin se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Maison Alvina

10

La Maison Alvina

Ubytování (Apartmán) La Maison Alvina. Located in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, La Maison Alvina features a terrace and garden views. Ubytování La Maison Alvina se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Trpanj

9,9

One-Bedroom Apartment in Trpanj

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Trpanj. Featuring an outdoor pool and sea views, One-Bedroom Apartment in Trpanj is set in Trpanj. The air-conditioned accommodation is 28 km from Korčula. Ubytování One-Bedroom Apartment in Trpanj se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marcelina

9,7

Apartments Marcelina

Ubytování (Apartmány) Apartments Marcelina. Apartmány Marcelina se nachází v Trpanji. Do Korčuly je to od apartmánu 37 km. Ubytování Apartments Marcelina se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation home "Tea" with beach

9,7

Vacation home "Tea" with beach

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation home "Tea" with beach. Vacation home "Tea" with beach je samostatně stojící prázdninový dům s pláží a terasou situovaný v Trpanji na poloostrově Peljašac v... Ubytování Vacation home "Tea" with beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jelavic

9,7

Apartments Jelavic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jelavic. Apartmány Jelavic jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady s grilem situované Trpanji. Ubytování Apartments Jelavic se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422

9,6

Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422

Ubytování (Penzion) Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422. Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422 is located in Trpanj. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marika

9,6

Villa Marika

Ubytování (Vila) Villa Marika. Villa Marika se nachází v Trpanji v Dubrovnicko-neretvanské župě, 29 km od Korčuly. Nabízí terasu, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Marika se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Beach Way

9,6

Apartments Beach Way

Ubytování (Apartmány) Apartments Beach Way. Apartments Beach Way se nachází v Trpanji, 28 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Beach Way se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Potok

9,6

Apartments Potok

Ubytování (Apartmány) Apartments Potok. Situated in Trpanj, 28 km from Korčula, Apartments Potok features a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Potok se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Panorama

9,6

Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Apartments Panorama. Apartmány Panorama se zahradou a grilem se nacházejí v Trpanji, 39km od Međugorje. Ubytování Apartments Panorama se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maestral

9,6

Apartments Maestral

Ubytování (Apartmány) Apartments Maestral. Apartments Maestral se nacházejí u pláže v obci Trpanj a nabízejí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování, zařízený balkon s výhledem na... Ubytování Apartments Maestral se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Trapanezi

9,4

Apartments Trapanezi

Ubytování (Apartmány) Apartments Trapanezi. Located in Trpanj, 30 km from Korčula, Apartments Trapanezi provides a private beach area and free WiFi. Ubytování Apartments Trapanezi se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549

9,4

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549 features a terrace and sea views. Ubytování Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Kusic

9,3

Apartmani Kusic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kusic. Apartmán Kusic se nachází ve městě Trpanj a nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyň, posezení a TV. Všechny apartmány mají terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Apartmani Kusic se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmants Bubalo

9,3

Apartmants Bubalo

Ubytování (Apartmány) Apartmants Bubalo. Apartmants Bubalo se nachází v letovisku Trpanj a nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmants Bubalo se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Luan

9,3

Apartman Luan

Ubytování (Apartmán) Apartman Luan. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Luan has a patio and lake views. Ubytování Apartman Luan se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zalo 4 Apartman Franković Trpanj

9,2

Zalo 4 Apartman Franković Trpanj

Ubytování (Apartmán) Zalo 4 Apartman Franković Trpanj. Zalo 4 Apartman Trpanj se nachází v Trpanji, 29 km od Korčuly. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zalo 4 Apartman Franković Trpanj se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mila

9,2

Apartman Mila

Ubytování (Apartmán) Apartman Mila. Apartman Mila se nachází ve městě Trpanj a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Mila se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Senko

9,2

Apartments Senko

Ubytování (Apartmány) Apartments Senko. Apartments Senko se nachází 250 metrů od centra města Trpanj a 200 metrů od skalnaté a dlážděné pláže. Ubytování Apartments Senko se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ida

9,2

Apartment Ida

Ubytování (Apartmán) Apartment Ida. Apartment Ida se nachází v Trpanji, 28 km od Korčuly. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Apartment Ida se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lea

9,1

Apartments Lea

Ubytování (Apartmány) Apartments Lea. Apartments Lea se nachází v obci Trpanj, 39 km od hercegovinského městečka Medžugorje a 38 km od přístavního města Makarská, a nabízí Wi-Fi zdarma,... Ubytování Apartments Lea se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Ankica

8,7

Apartmani Ankica

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ankica. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartmani Ankica features a balcony and sea views. Ubytování Apartmani Ankica se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Aurora

8,7

Guesthouse Aurora

Ubytování (Penzion) Guesthouse Aurora. Hotel Aurora nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Jeho součástí je tradiční dalmatská restaurace. Ubytování Guesthouse Aurora se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Nikol

8,7

Apartments Villa Nikol

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Nikol. Apartments Villa Nikol s výhledem na moře se nachází jen kousek od pláže v Trpanji. Ubytování Apartments Villa Nikol se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Susac

8,2

Holiday House Susac

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Susac. Prázdninový dům Susac se nachází v Trpanji, 28 km od Korčuly. Je klimatizovaný, má terasu a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Holiday House Susac se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lucia

8,1

Apartman Lucia

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucia. Situated in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Lucia has a garden. Ubytování Apartman Lucia se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258

7,9

Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258

Ubytování (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258. Tento apartmán se nachází v Trpanji, 39 km od Medžugorie, a nabízí balkon s výhledem na moře. V kuchyni je lednice a varná deska. Ubytování Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon

7,9

All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon

Ubytování (Hotel) All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon. Hotel Faraon stojí v malebné vesnici Trpanj na překrásném poloostrově Pelješac, proslulém nedotčenou přírodou, bohatou historií a výtečným vínem. Ubytování All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Trpanj 10131a

7,9

Studio Trpanj 10131a

Ubytování (Apartmán) Studio Trpanj 10131a. Studio Trpanj 10131a is located in Trpanj. The air-conditioned accommodation is 28 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Studio Trpanj 10131a se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Katić

7,8

Guest House Katić

Ubytování (Penzion) Guest House Katić. Guest House Katić je penzion situovaný v centru obce Trpanj, pouze 100 metrů od pláže. Nabízí klimatizované apartmány a studia a Wi-Fi zdarma. Ubytování Guest House Katić se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mlaja

7,8

Apartmani Mlaja

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mlaja. Apartmani Mlaja se nachází v Trpanji, 29 km od Korčuly, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Mlaja se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petar

7,3

Petar

Ubytování (Apartmán) Petar. Petar se nachází v obci Trpanji v Dubrovnicko-neretvanské župě, 28 km od Brely. Nabízí zahradu, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Petar se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004

7,1

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004. Located in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004 provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Twin Room Trpanj 258a

7,1

Twin Room Trpanj 258a

Ubytování (Penzion) Twin Room Trpanj 258a. Twin Room Trpanj 258a offers accommodation in Trpanj. Every room is equipped with a private bathroom. Ubytování Twin Room Trpanj 258a se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Rajič Trpanj

6,4

Apartmani Rajič Trpanj

Ubytování (Apartmány) Apartmani Rajič Trpanj. Apartmani Rajič Trpanj se nachází v Trpanji, 29 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Rajič Trpanj se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Trpanj 258b

Apartment Trpanj 258b

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 258b. Situated 39 km from Međugorje and 39 km from Makarska, Apartment Trpanj 258b offers accommodation in Trpanj. Ubytování Apartment Trpanj 258b se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Trpanj 3162h

Apartment Trpanj 3162h

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 3162h. Apartment Trpanj 3162h offers accommodation in Trpanj. The air-conditioned unit is 39 km from Međugorje. Ubytování Apartment Trpanj 3162h se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Trpanj 3162i

Apartment Trpanj 3162i

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 3162i. Apartment Trpanj 3162i offers accommodation in Trpanj, 39 km from Međugorje and 38 km from Makarska. The air-conditioned unit is 48 km from Brela. Ubytování Apartment Trpanj 3162i se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Trpanj 3162j

Apartment Trpanj 3162j

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 3162j. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Trpanji, 39 km od Međugorje a 38 km od Makarske. Ubytování Apartment Trpanj 3162j se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Trpanj 11545b

Apartment Trpanj 11545b

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 11545b. Apartment Trpanj 11545b nabízí ubytování s patiem v obci Trpanj, 39 km od Medžugorje. Apartmán má kuchyň se sporákem, varnou deskou a lednicí. Ubytování Apartment Trpanj 11545b se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 15995

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 15995

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 15995. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 15995 features a balcony and sea views. Ubytování Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 15995 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16570

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16570

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16570. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16570 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16570 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Ivandic

Apartments Ivandic

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivandic. Apartments Ivandic is situated in Trpanj. All of the air-conditioned units feature a private bathroom, flat-screen TV, fully-equipped kitchen and balcony. Ubytování Apartments Ivandic se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marina

Apartmani Marina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marina. Situated in Trpanj, Apartmani Marina features accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartmani Marina se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Divna

Apartment Divna

Ubytování (Apartmány) Apartment Divna. Situated in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Divna features accommodation with free private parking. Ubytování Apartment Divna se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Double Room Trpanj 258b

Double Room Trpanj 258b

Ubytování (Penzion) Double Room Trpanj 258b. Double Room Trpanj 258b is set in Trpanj, 39 km from Međugorje and 39 km from Makarska. Rooms include a private bathroom fitted with a shower. Ubytování Double Room Trpanj 258b se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Family friendly apartments with a swimming pool Trpanj, Peljesac - 15603

Family friendly apartments with a swimming pool Trpanj, Peljesac - 15603

Ubytování (Apartmán) Family friendly apartments with a swimming pool Trpanj, Peljesac - 15603. Family friendly apartments with a swimming pool Trpanj, Peljesac - 15603 is set in Trpanj and offers an outdoor swimming pool. Ubytování Family friendly apartments with a swimming pool Trpanj, Peljesac - 15603 se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Zdenka

Apartments Zdenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zdenka. Located in Trpanj, Apartments Zdenka offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartments Zdenka se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Ubytování v chorvatském městě Trpanj

Město Trpanj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 149 hotelů a ubytování v chorvatském městě Trpanj.