Hledat

Ubytování

House Morko Prázdninový dům

21463 Vrboska, Chorvatsko - Zobrazit na mapě Chorvatska

Ubytování (Prázdninový dům) House Morko. House Morko se nachází ve městě Vrboska. Nabízí plně vybavenou kuchyni. Tento prázdninový dům má obývací pokoj s TV a koupelnu se sprchou. Ubytování House Morko se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování House Morko

Hvar leží 24 km odsud. House Morko se nachází ve městě Vrboska. Tento prázdninový dům má obývací pokoj s TV a koupelnu se sprchou. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Vrboska. Nabízí plně vybavenou kuchyni.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Pláž

Vybavení ubytování House Morko

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Varná deska
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Ručníky
 • Fén
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Satelitní programy
 • TV
 • Žehlička
 • Klimatizace
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž

Jiná ubytování ve městě Vrboska

Apartment Sea princess

10

Apartment Sea princess

Ubytování (Apartmán) Apartment Sea princess. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartment Sea princess has a terrace. Ubytování Apartment Sea princess se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Tia

9,9

House Tia

Ubytování (Prázdninový dům) House Tia. House Tia is located in Vrboska. The air-conditioned accommodation is 24 km from Hvar, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování House Tia se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Marinna

9,8

Guest House Marinna

Ubytování (Penzion) Guest House Marinna. Located in Vrboska, Guest House Marinna features a restaurant, free bikes, garden, and free WiFi. Ubytování Guest House Marinna se nachází ve městě Vrboska 43 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antonella

9,8

Antonella

Ubytování (Apartmán) Antonella. Antonella se nachází v obci Vrboska a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Antonella se nachází ve městě vrboska 48 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivanka Apartments

9,8

Ivanka Apartments

Ubytování (Apartmán) Ivanka Apartments. Ivanka Apartments stojí jen 500 metrů od centra města Vrboska a 250 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Ivanka Apartments se nachází ve městě Vrboska 524 (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Damjanic Jerko

9,7

Apartments Damjanic Jerko

Ubytování (Apartmány) Apartments Damjanic Jerko. Apartments Damjanic Jerko nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Vrboska. K dispozici je rovněž bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Damjanic Jerko se nachází ve městě Vrboska 375 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Iskra

9,7

Apartments Iskra

Ubytování (Apartmány) Apartments Iskra. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartments Iskra provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Iskra se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ena

9,7

Apartments Ena

Ubytování (Apartmány) Apartments Ena. Aparetments Ena se nachází v centru městečka Vrboska a pouhých 5 minut od moře. Nabízí ubytování v apartmánech s vlastním stravováním. Ubytování Apartments Ena se nachází ve městě Vrboska 256 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private Bay Residence

9,6

Private Bay Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Private Bay Residence. Private Bay Residence se nachází ve městě Vrboska. K dispozici zde je gril, zahrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Private Bay Residence se nachází ve městě Vrbanj bb (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Dora

9,6

Guest house Dora

Ubytování (Apartmány) Guest house Dora. Apartmány Dora se nacházejí jen pár kroků od moře v obci Vrboska a poskytují apartmány a pokoje. Ubytování Guest house Dora se nachází ve městě Put Juga (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plage Cachée - Glamping

9,5

Plage Cachée - Glamping

Ubytování (Luxusní stan) Plage Cachée - Glamping. Plage Cachée - Glamping se nachází v obci Vrboska, 25 km od Hvaru a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Plage Cachée - Glamping se nachází ve městě Mišin Bod (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pavao Apartments

9,5

Pavao Apartments

Ubytování (Apartmány) Pavao Apartments. Apartmány Pavao se nachází v zátoce Basina, 15 metrů od moře a 1 km od vesnice Vrboska, uprostřed borového lesa. Ubytování Pavao Apartments se nachází ve městě Basina bb (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Oaza

9,5

Apartment Oaza

Ubytování (Apartmán) Apartment Oaza. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartment Oaza features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 24 km from Hvar. Ubytování Apartment Oaza se nachází ve městě 2 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vila Jelka

9,4

Apartments Vila Jelka

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Jelka. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartments Vila Jelka provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Vila Jelka se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Maslinica

9,4

Apartments Villa Maslinica

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Maslinica. Apartmány Villa Maslinica se nachází v městečku Vrboska, 25 km od Hvaru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Maslinica se nachází ve městě Vrboska 615 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila "LAZZANEO"

9,4

Vila "LAZZANEO"

Ubytování (Apartmány) Vila "LAZZANEO". Vila "LAZZANEO" se nachází v obci Vrboska, 24 km od Hvaru a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila "LAZZANEO" se nachází ve městě Riva bb (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Guest House Roza

9,3

Guest House Roza

Ubytování (Penzion) Guest House Roza. Guest House Roza se nachází v centru obce Vrboska, 200 metrů od nejbližší pláže a 25 km od historického města Hvar plného kulturních zajímavostí a bohatého... Ubytování Guest House Roza se nachází ve městě Vrboska 491 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vrboska 4634b

9,3

Apartment Vrboska 4634b

Ubytování (Apartmán) Apartment Vrboska 4634b. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartment Vrboska 4634b features a terrace. Ubytování Apartment Vrboska 4634b se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pinus

9,3

Apartments Pinus

Ubytování (Apartmány) Apartments Pinus. Apartments Pinus je situován v obci Vrboska, 41 km od Splitu. Ubytování Apartments Pinus se nachází ve městě Vrboska 241 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Welcome

9,3

Villa Welcome

Ubytování (Penzion) Villa Welcome. Villa Welcome je situována v klidné obci Vrboska na malebném ostrově Hvar. Ubytování Villa Welcome se nachází ve městě Vrboska 237 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vila Familia Hvar

9,2

Apartments Vila Familia Hvar

Ubytování (Penzion) Apartments Vila Familia Hvar. Apartmány Vila Familia Hvar se nacházejí 5 km od Vrbošky a nabízí venkovní bazén uprostřed borových lesů. Ubytování Apartments Vila Familia Hvar se nachází ve městě Vrboska 607 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hvar-Holiday Apartments

9,2

Hvar-Holiday Apartments

Ubytování (Apartmány) Hvar-Holiday Apartments. Located in Vrboska, 24 km from Hvar, Hvar-Holiday Apartments provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Hvar-Holiday Apartments se nachází ve městě Nova Riva 48 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Karla

9,2

Rooms Karla

Ubytování (Penzion) Rooms Karla. Rooms Karla se nachází 100 metrů od pláže a nabízí neplacené parkoviště, zařízenou terasu s grilem, pokoje s ledničkou a sdílenou kuchyň v přízemí. Ubytování Rooms Karla se nachází ve městě Vrboska bb (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soba Lavander

9,1

Soba Lavander

Ubytování (Apartmán) Soba Lavander. Soba Lavander is situated in Vrboska. Featuring free WiFi, the property also has a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytování Soba Lavander se nachází ve městě Obala pomoraca (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Beritić

9

Apartment Beritić

Ubytování (Apartmány) Apartment Beritić. Apartmán Beritić je situován v obci Vrboska, pouhých 41 km od Splitu. Ubytování Apartment Beritić se nachází ve městě Vrboska 257 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments PauloNina

9

Apartments PauloNina

Ubytování (Apartmány) Apartments PauloNina. Apartmány PauloNina se nacházejí v městečku Vrboska. Nabízejí klimatizované ubytování, Wi-Fi zdarma a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Apartments PauloNina se nachází ve městě Vrboska 43 Vrboska 43 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vanda

9

Apartments Vanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Vanda. Apartments Vanda se nachází ve Vrbosce, několik kroků od místního přístavu, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování se 2 ložnicemi, balkonem,... Ubytování Apartments Vanda se nachází ve městě Vrboska 247 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediteran Rooms

9

Mediteran Rooms

Ubytování (Penzion) Mediteran Rooms. Boasting a bar and terrace, as well as a restaurant, Mediteran Rooms is set in Vrboska. Ubytování Mediteran Rooms se nachází ve městě Vrboska 163 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Priko

9

Apartments Priko

Ubytování (Apartmány) Apartments Priko. Apartmány Priko poskytují ubytování s kuchyní v obci Vrboska. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Priko se nachází ve městě Vrboska 240 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Buljevic

8,8

Apartments Buljevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Buljevic. Apartments Buljević se nachází v poklidné oblasti obklopené rodinnými domy, 300 metrů od centra obce Vrboska na ostrově Hvar. Ubytování Apartments Buljevic se nachází ve městě Ogroja bb (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Labranda Senses Resort - All Inclusive

8,4

Labranda Senses Resort - All Inclusive

Ubytování (Hotel) Labranda Senses Resort - All Inclusive. Resort Senses byl v roce 2016 kompletně zrekonstruován a nachází se v obci Vrboska, v odlehlé a zalesněné zátoce pouhých 20 metrů od Jaderského moře, 5 km... Ubytování Labranda Senses Resort - All Inclusive se nachází ve městě Vrboska 184 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Renato

8,3

Apartments Renato

Ubytování (Apartmán) Apartments Renato. Apartments Renato se nachází v centru městečka Vrboska, vedle kostela z 15. století a jen 50 metrů od moře. Ubytování Apartments Renato se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments ?eri?

8,2

Apartments ?eri?

Ubytování (Apartmány) Apartments ?eri?. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartments?eri? provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments ?eri? se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Lucijo

8,2

Guest House Lucijo

Ubytování (Penzion) Guest House Lucijo. Guest House Lucijo se nachází v centru Vrbosky, 200 metrů od kamenné dlážděné pláže. Ubytování Guest House Lucijo se nachází ve městě Vrboska bb (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bugenvila

8,1

Apartment Bugenvila

Ubytování (Apartmány) Apartment Bugenvila. Apartmán Bugenvila se nachází v obci Vrboska, 25 km od Hvaru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Všechny apartmány mají posezení nebo jídelní kout. Ubytování Apartment Bugenvila se nachází ve městě Mala Plaza bb (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ana & Toni

8,1

Ana & Toni

Ubytování (Apartmány) Ana & Toni. Apartmán Ana & Toni se nachází v městečku Vrboska a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ana & Toni se nachází ve městě Šabotova kola 79 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Anita

Guest house Anita

Ubytování (Penzion) Guest house Anita. Penzion Anita se nachází ve městečku Vrboska a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Guest house Anita se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 8748

Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 8748

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 8748. Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 8748 je penzion situovaný ve Vrbosce. Nabízí klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 8748 se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 13551

Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 13551

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 13551. Located 41 km from Split, Apartment Vrboska 13551a offers accommodation in Vrboska. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 13551 se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lupi M&S

Apartmani Lupi M&S

Ubytování (Apartmán) Apartmani Lupi M&S. Situated in Vrboska, Apartmani Lupi M&S features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Lupi M&S se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vrboska 13930b

Apartment Vrboska 13930b

Ubytování (Apartmán) Apartment Vrboska 13930b. Set in Vrboska, this air-conditioned apartment features a balcony. The unit is 41 km from Split. There is a seating area and a kitchen. A TV is offered. Ubytování Apartment Vrboska 13930b se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vrboska 4012b

Apartment Vrboska 4012b

Ubytování (Apartmán) Apartment Vrboska 4012b. Situated in Vrboska, Apartment Vrboska 4012b features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Vrboska 4012b se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Vrboska 4634c

Apartment Vrboska 4634c

Ubytování (Apartmán) Apartment Vrboska 4634c. Located in Vrboska in the Hvar Island region, Apartment Vrboska 4634c features a terrace. Ubytování Apartment Vrboska 4634c se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vrboska 552d

Apartment Vrboska 552d

Ubytování (Apartmán) Apartment Vrboska 552d. Situated in Vrboska in the Hvar Island region, Apartment Vrboska 552d features a balcony. Ubytování Apartment Vrboska 552d se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 540

Apartments and rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 540

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 540. Apartments and rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 540 is a 3-star property situated in Vrboska. Ubytování Apartments and rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 540 se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triple Room Vrboska 4600b

Triple Room Vrboska 4600b

Ubytování (Penzion) Triple Room Vrboska 4600b. Set in Vrboska, Triple Room Vrboska 4600b features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Triple Room Vrboska 4600b se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triple Room Vrboska 540d

Triple Room Vrboska 540d

Ubytování (Penzion) Triple Room Vrboska 540d. Triple Room Vrboska 540d is located in Vrboska. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytování Triple Room Vrboska 540d se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triple Room Vrboska 540e

Triple Room Vrboska 540e

Ubytování (Penzion) Triple Room Vrboska 540e. Triple Room Vrboska 540e is a 3-star property situated in Vrboska. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytování Triple Room Vrboska 540e se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Perka

Apartments Perka

Ubytování (Apartmány) Apartments Perka. Apartments Perka se nachází ve městě Vrboska a nabízí ubytování s klimatizací, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Perka se nachází ve městě Vrboska 103a (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cesarec

Apartments Cesarec

Ubytování (Apartmán) Apartments Cesarec. Apartments Cesarec jsou klimatizovaná studia situovaná ve Vrbosce, 31 km od Makarské a 39 km od Splitu. Dům má vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartments Cesarec se nachází ve městě Basina b.b. (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andrej

Apartment Andrej

Ubytování (Apartmán) Apartment Andrej. Situated in Vrboska in the Hvar Island region, Apartment Andrej has a terrace. Ubytování Apartment Andrej se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)