Hledat

Ubytování

House Morko Prázdninový dům

21463 Vrboska, Chorvatsko - Zobrazit na mapě Chorvatska

Ubytování (Prázdninový dům) House Morko. House Morko se nachází u pláže v městečku Vrboska, 1,2 km od pláže Soline, 1,5 km od pláže v kempu Nudist a necelý 1 km od pláže Maslinica. Ubytování House Morko se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování House Morko

Nabízí klimatizaci, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. House Morko se nachází u pláže v městečku Vrboska, 1,2 km od pláže Soline, 1,5 km od pláže v kempu Nudist a necelý 1 km od pláže Maslinica. Prázdninový dům má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 2 koupelny se sprchou. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Vrboska. K dispozici jsou také ručníky a ložní prádlo.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Pláž

Vybavení ubytování House Morko

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Sprcha
 • Satelitní programy
 • TV
 • Topení
 • Žehlička
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž

Jiná ubytování ve městě Vrboska

Apartment Sea princess

10

Apartment Sea princess

Ubytování (Apartmán) Apartment Sea princess. Apartment Sea princess has a terrace and is located in Vrboska, within just 1.1 km of Maslinica Beach and 1.1 km of Camp Nudist Beach. Ubytování Apartment Sea princess se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Amula

10

Apartment Amula

Ubytování (Apartmán) Apartment Amula. Apartment Amula offers accommodation in Vrboska. The air-conditioned unit is 41 km from Split. The unit fitted with a kitchen with an oven and microwave. Ubytování Apartment Amula se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

House Tia

10

House Tia

Ubytování (Prázdninový dům) House Tia. House Morko se nachází u pláže v městečku Vrboska, 1,2 km od pláže Soline, 1,5 km od pláže v kempu Nudist a necelý 1 km od pláže Maslinica. Ubytování House Tia se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lara

9,8

Holiday Home Lara

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lara. Prázdninový dům Lara se nachází ve městě Vrboska. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Lara se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Oaza

9,8

Apartment Oaza

Ubytování (Apartmán) Apartment Oaza. Located in Vrboska, 750 metres from Soline Beach and less than 1 km from Maslinica Beach, Apartment Oaza provides accommodation with amenities such as free... Ubytování Apartment Oaza se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Marinna

9,7

Guest House Marinna

Ubytování (Penzion) Guest House Marinna. Located in Vrboska, 1.3 km from Paklena Beach, Guest House Marinna provides accommodation with a restaurant, free private parking, free bikes and a garden. Ubytování Guest House Marinna se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private Bay Residence

9,7

Private Bay Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Private Bay Residence. Private Bay Residence se nachází v obci Vrboska, nedaleko pláže Maslinica a 2,5 km od pláže Zecevo. Ubytování Private Bay Residence se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Damjanic Jerko

9,7

Apartments Damjanic Jerko

Ubytování (Apartmány) Apartments Damjanic Jerko. Apartments Damjanic Jerko nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Vrboska. K dispozici je rovněž bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Damjanic Jerko se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Vila Vlasta

9,7

Apartments Vila Vlasta

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Vlasta. Apartments Vila Vlasta se nachází v obci Vrboska na ostrově Hvar a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Vila Vlasta se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antonella

9,6

Antonella

Ubytování (Apartmán) Antonella. Antonella se nachází v obci Vrboska a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Antonella se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soba Lavander

9,6

Soba Lavander

Ubytování (Apartmán) Soba Lavander. Situated in Vrboska, just 800 metres from Soline Beach, Soba Lavander features accommodation with a bar, a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Soba Lavander se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center

9,6

Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center

Ubytování (Apartmány) Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center. Apartmány Dora se nacházejí jen pár kroků od moře v obci Vrboska a poskytují apartmány a pokoje. Ubytování Apartments Dora, with a beautiful view of the bay, near the sea and center se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Iskra

9,6

Apartments Iskra

Ubytování (Apartmány) Apartments Iskra. Located in Vrboska in the Hvar Island region, with Soline Beach and Maslinica Beach nearby, Apartments Iskra provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments Iskra se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Ena

9,6

Apartments Ena

Ubytování (Apartmány) Apartments Ena. Aparetments Ena se nachází v centru městečka Vrboska a pouhých 5 minut od moře. Nabízí ubytování v apartmánech s vlastním stravováním. Ubytování Apartments Ena se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pavao Apartments

9,6

Pavao Apartments

Ubytování (Apartmány) Pavao Apartments. Apartmány Pavao se nachází v zátoce Basina, 15 metrů od moře a 1 km od vesnice Vrboska, uprostřed borového lesa. Ubytování Pavao Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rosa

9,5

Villa Rosa

Ubytování (Apartmány) Villa Rosa. Villa Rosa se nachází 1,2 km od pláže Maslinica a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 8748

9,4

Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 8748

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 8748. Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 8748 je penzion situovaný ve Vrbosce. Nabízí klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 8748 se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Habek

9,4

Apartments Habek

Ubytování (Apartmány) Apartments Habek. Apartmány Habek leží u skalnaté mořské pláže v zátoce Basina a nabízí klimatizované ubytování se satelitní LCD TV, mikrovlnnou troubou a balkonem nebo... Ubytování Apartments Habek se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Vrboska 4025a

9,4

Studio Vrboska 4025a

Ubytování (Apartmán) Studio Vrboska 4025a. Studio Vrboska 4025a offers accommodation in Vrboska, 1.2 km from Soline Beach and 1.4 km from Camp Nudist Beach. Ubytování Studio Vrboska 4025a se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plage Cachée - Glamping

9,4

Plage Cachée - Glamping

Ubytování (Luxusní stan) Plage Cachée - Glamping. Plage Cachée - Glamping se nachází ve městě Vrboska na ostrově Hvar, 1 km od pláže Maslinica. Ubytování Plage Cachée - Glamping se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vila Jelka

9,4

Apartments Vila Jelka

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Jelka. Located in Vrboska in the Hvar Island region, with Paklena Beach nearby, Apartments Vila Jelka provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments Vila Jelka se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Maslinica

9,4

Apartments Villa Maslinica

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Maslinica. Apartmány Villa Maslinica se nacházejí v obci Vrboska na ostrově Hvar, 500 metrů od pláže Maslinica. Ubytování Apartments Villa Maslinica se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila "LAZZANEO"

9,4

Vila "LAZZANEO"

Ubytování (Apartmány) Vila "LAZZANEO". Vila "Lazzaneo" se nachází 700 metrů od pláže Soline. Nabízí zahradu, terasu, klimatizaci, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila "LAZZANEO" se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartment near the beach

9,3

Studio apartment near the beach

Ubytování (Apartmán) Studio apartment near the beach. Studio apartment near the beach se nachází u pláže v obci Vrboska. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a gril. Ubytování Studio apartment near the beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lupi M&S 3

9,3

Apartmani Lupi M&S 3

Ubytování (Apartmán) Apartmani Lupi M&S 3. Apartmani Lupi M&S 3 se nachází ve městě Vrboska, 25 km od Hvaru. Nabízí zahradu, gril, terasu a klimatizaci. Ubytování Apartmani Lupi M&S 3 se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Roza

9,3

Guest House Roza

Ubytování (Penzion) Guest House Roza. Guest House Roza se nachází v centru obce Vrboska, 200 metrů od nejbližší pláže a 25 km od historického města Hvar plného kulturních zajímavostí a bohatého... Ubytování Guest House Roza se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivanka Apartments

9,3

Ivanka Apartments

Ubytování (Apartmány) Ivanka Apartments. Ivanka Apartments stojí jen 500 metrů od centra města Vrboska a 250 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Ivanka Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pinus

9,3

Apartments Pinus

Ubytování (Apartmány) Apartments Pinus. Apartments Pinus je situován v obci Vrboska, 41 km od Splitu. Ubytování Apartments Pinus se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hodak

9,3

Apartment Hodak

Ubytování (Apartmán) Apartment Hodak. Apartmán Hodak se nachází v malém zálivu Basina, 30 metrů od pláže, 2,5 km od městečka Vrboska a 9 km od města Stari Grad. Ubytování Apartment Hodak se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Antonia

9,2

Apartment Antonia

Ubytování (Apartmán) Apartment Antonia. Set in Vrboska, less than 1 km from Maslinica Beach and a 12-minute walk from Soline Beach, Apartment Antonia offers free WiFi, barbecue facilities and air... Ubytování Apartment Antonia se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Familia Hvar

9,2

Vila Familia Hvar

Ubytování (Penzion) Vila Familia Hvar. Apartmány Vila Familia Hvar se nacházejí 5 km od Vrbošky a nabízí venkovní bazén uprostřed borových lesů. Ubytování Vila Familia Hvar se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mama's & Papa's house

9,2

Mama's & Papa's house

Ubytování (Prázdninový dům) Mama's & Papa's house. Set in Vrboska, 550 metres from Soline Beach, Mama's & Papa's house offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Mama's & Papa's house se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Welcome

9,2

Villa Welcome

Ubytování (Penzion) Villa Welcome. Villa Welcome je situována v klidné obci Vrboska na malebném ostrově Hvar. Ubytování Villa Welcome se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments PauloNina

9,1

Apartments PauloNina

Ubytování (Apartmány) Apartments PauloNina. Apartments PauloNina se nachází 500 metrů od pláže Soline. Ubytování Apartments PauloNina se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lošotovi Vrboska

9,1

Apartments Lošotovi Vrboska

Ubytování (Apartmán) Apartments Lošotovi Vrboska. Set in Vrboska, just less than 1 km from Maslinica Beach, Apartments Lošotovi Vrboska offers accommodation with a restaurant, a garden, a terrace and free... Ubytování Apartments Lošotovi Vrboska se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediteran Hvar Rooms

9,1

Mediteran Hvar Rooms

Ubytování (Penzion) Mediteran Hvar Rooms. Boasting a bar and terrace, as well as a restaurant, Mediteran Hvar Rooms is set in Vrboska. Ubytování Mediteran Hvar Rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Karla

9,1

Rooms Karla

Ubytování (Penzion) Rooms Karla. Rooms Karla se nachází 100 metrů od pláže a nabízí neplacené parkoviště, zařízenou terasu s grilem, pokoje s ledničkou a sdílenou kuchyň v přízemí. Ubytování Rooms Karla se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cesarec

9

Apartments Cesarec

Ubytování (Apartmán) Apartments Cesarec. Apartments Cesarec jsou klimatizovaná studia situovaná ve Vrbosce, 31 km od Makarské a 39 km od Splitu. Dům má vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartments Cesarec se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Beritić

9

Apartment Beritić

Ubytování (Apartmány) Apartment Beritić. Apartmán Beritić je situován v obci Vrboska, pouhých 41 km od Splitu. Ubytování Apartment Beritić se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vrboska 4634b

9

Apartment Vrboska 4634b

Ubytování (Apartmány) Apartment Vrboska 4634b. Located in Vrboska in the Hvar Island region, with Paklena Beach nearby, Apartment Vrboska 4634b provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartment Vrboska 4634b se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Priko

9

Apartments Priko

Ubytování (Apartmány) Apartments Priko. Apartmány Priko poskytují ubytování s kuchyní v obci Vrboska. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Priko se nachází ve městě Vrboska 240 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments DUTKOVIC

9

Apartments DUTKOVIC

Ubytování (Apartmány) Apartments DUTKOVIC. Apartments DUTKOVIC nabízí ubytování s terasou a kuchyňským koutem v městečku Vrboska. Všechny apartmány a studia mají klimatizaci a satelitní TV. Ubytování Apartments DUTKOVIC se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dorian

9

Apartment Dorian

Ubytování (Apartmán) Apartment Dorian. Apartmán Dorian se nachází v obci Vrboska, 41 km od Splitu a 31 km od Makarské, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Apartment Dorian se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hvar-Holiday Apartments

9

Hvar-Holiday Apartments

Ubytování (Apartmány) Hvar-Holiday Apartments. Located in Vrboska, 1.7 km from Paklena Beach, Hvar-Holiday Apartments provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with... Ubytování Hvar-Holiday Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Buljevic

8,9

Apartments Buljevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Buljevic. Apartments Buljević se nachází v poklidné oblasti obklopené rodinnými domy, 300 metrů od centra obce Vrboska na ostrově Hvar. Ubytování Apartments Buljevic se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Smuljic

8,8

Apartment Smuljic

Ubytování (Apartmány) Apartment Smuljic. Apartment Smuljic se nachází v obci Vrboska na ostrově Hvar, nedaleko pláží Maslinica a Soline. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartment Smuljic se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bavaria

8,7

Apartmani Bavaria

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bavaria. Apartmány Bavaria se nachází v obci Vrboska na ostrově Hvar, 700 metrů od pláže Maslinica, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, vybavení pro grilování, zahradu... Ubytování Apartmani Bavaria se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Alek

8,7

Guest House Alek

Ubytování (Penzion) Guest House Alek. Guest House Alek se nachází v obci Vrboska a nabízí 3hvězdičkové ubytování se soukromým balkonem. Ubytování Guest House Alek se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vanda

8,7

Apartments Vanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Vanda. Apartments Vanda se nachází ve Vrbosce, několik kroků od místního přístavu, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování se 2 ložnicemi, balkonem,... Ubytování Apartments Vanda se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ana & Toni

8,5

Ana & Toni

Ubytování (Apartmány) Ana & Toni. Apartmán Ana & Toni se nachází v městečku Vrboska a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ana & Toni se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Renato

8,4

Apartments Renato

Ubytování (Apartmán) Apartments Renato. Apartments Renato se nachází v centru městečka Vrboska, vedle kostela z 15. století a jen 50 metrů od moře. Ubytování Apartments Renato se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)