Hledat

Ubytování

Ubytování město Jelsa

Ve chorvatském městě Jelsa (Chorvatsko) máme celkem 530 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Jelsa

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Jelsa

Apartments Bala

10

Apartments Bala

Ubytování (Apartmány) Apartments Bala. Apartmány Bala se nachází v městečku Ivan Dolac, 34 km od Hvaru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bala se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nivia

10

Apartmani Nivia

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nivia. Situated in Jelsa, 26 km from Hvar, Apartmani Nivia features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Nivia se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Perić

10

Apartments Perić

Ubytování (Apartmány) Apartments Perić. Apartments Perić has garden views, free WiFi and free private parking, set in Jelsa, 2.1 km from Paklena Beach. Ubytování Apartments Perić se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Jelsa with Sea View 375

10

Holiday home Jelsa with Sea View 375

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Jelsa with Sea View 375. Located in Jelsa, within 1.7 km of Paklena Beach, Holiday home Jelsa with Sea View 375 offers accommodation with air conditioning. Ubytování Holiday home Jelsa with Sea View 375 se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Stone house Apartment Pelago

10

Stone house Apartment Pelago

Ubytování (Apartmán) Stone house Apartment Pelago. Stone house Apartment Pelago se nachází v obci Jelsa a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán také poskytuje restauraci. Ubytování Stone house Apartment Pelago se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR

9,9

APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR

Ubytování (Apartmán) APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR. APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR is located in Jelsa and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 26 km from Hvar. Ubytování APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Elena

9,9

Appartementhaus Elena

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Elena. Appartementhaus Elena se nachází v klidné oblasti, 6 km od centra Jelsy. Nabízí klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Appartementhaus Elena se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Jelsa

9,9

Apartments Jelsa

Ubytování (Apartmán) Apartments Jelsa. Apartmán Jelsa se nachází v obci Jelsa, 44 km od Splitu a 31 km od Makarské. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jelsa se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Dobrila

9,9

Kuća za odmor Dobrila

Ubytování (Penzion) Kuća za odmor Dobrila. Kuća za odmor Dobrila features air-conditioned accommodation in Jelsa. With a garden, the property also has a terrace. Ubytování Kuća za odmor Dobrila se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FIGA APARTMAN BENKO MILATIĆ

9,9

FIGA APARTMAN BENKO MILATIĆ

Ubytování (Apartmán) FIGA APARTMAN BENKO MILATIĆ. Located just 350 metres from Mina Beach, FIGA APARTMAN BENKO MILATIĆ provides accommodation in Jelsa with access to a restaurant, a garden, as well as a... Ubytování FIGA APARTMAN BENKO MILATIĆ se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Magdalena

9,8

Apartment Magdalena

Ubytování (Apartmán) Apartment Magdalena. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Magdalena is situated in Jelsa. Ubytování Apartment Magdalena se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachfront Apartment Jelsa

9,8

Beachfront Apartment Jelsa

Ubytování (Apartmán) Beachfront Apartment Jelsa. Beachfront Apartment Jelsa se nachází u pláže v letovisku Jelsa, 28 km od Hvaru. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Beachfront Apartment Jelsa se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Gliha

9,8

Apartment Gliha

Ubytování (Apartmán) Apartment Gliha. Apartment Gliha se nachází v obci Jelsa, 26 km od Hvaru. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na moře a hory. Ubytování Apartment Gliha se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments with a parking space Zavala, Hvar - 8912

9,8

Apartments with a parking space Zavala, Hvar - 8912

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Zavala, Hvar - 8912. Apartments with a parking space Zavala, Hvar - 8912 se nachází v obci Zavala na ostrově Hvar, nedaleko pláží Skalinada a Dondola. Ubytování Apartments with a parking space Zavala, Hvar - 8912 se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel - Restaurant Mala Banda

9,8

Hotel - Restaurant Mala Banda

Ubytování (Hotel) Hotel - Restaurant Mala Banda. Hotel - Restaurant Mala Banda in Jelsa provides adults-only accommodation with a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Hotel - Restaurant Mala Banda se nachází ve městě Mala Banda b.b. (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Ivan Dolac, Hvar - 8797

9,7

Apartments with a parking space Ivan Dolac, Hvar - 8797

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Ivan Dolac, Hvar - 8797. Apartments with a parking space Ivan Dolac (Hvar) - 8797 je penzion situovaný ve vesnici Ivan Dolac. Ubytování Apartments with a parking space Ivan Dolac, Hvar - 8797 se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments St Rialto

9,7

Apartments St Rialto

Ubytování (Apartmány) Apartments St Rialto. Apartmány St Rialto mají centrální polohu, pouhých 100 metrů od oblázkové pláže. Všechny nabízejí balkon, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartments St Rialto se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Riva

9,7

Villa Riva

Ubytování (Penzion) Villa Riva. Set in Jelsa, within 500 metres of Fontana Beach and 700 metres of Bočić Beach, Villa Riva offers accommodation with a terrace and free WiFi throughout the... Ubytování Villa Riva se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Jelsa

9,7

Deluxe Jelsa

Ubytování (Apartmány) Deluxe Jelsa. Deluxe Jelsa features sea views, free WiFi and free private parking, located in Jelsa, 300 metres from Mina Beach. Ubytování Deluxe Jelsa se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Aurora

9,7

B&B Aurora

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Aurora. B&B Aurora se nachází ve městě Jelsa, 44 km od Splitu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování B&B Aurora se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Casa di Giorgio

9,7

Apartments Casa di Giorgio

Ubytování (Apartmány) Apartments Casa di Giorgio. Apartments Casa di Giorgio se nachází v Jelse na ostrově Hvar, 500 metrů od pláže Fontana. Ubytování Apartments Casa di Giorgio se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Draganic

9,6

Apartments Draganic

Ubytování (Apartmán) Apartments Draganic. Apartments Draganic se nachází v Jelse. Ubytování stojí 20 km od Hvaru. Ubytování Apartments Draganic se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Prowin

9,6

Apartment Prowin

Ubytování (Apartmán) Apartment Prowin. Set in Jelsa, Apartment Prowin offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 25 km from Hvar. Ubytování Apartment Prowin se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sea wiev

9,6

Apartment Sea wiev

Ubytování (Apartmán) Apartment Sea wiev. Apartment Sea view se nachází v obci Jelsa. Tento apartmán nabízí terasu, bar, Wi-Fi zdarma, výhled na moře a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartment Sea wiev se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Ivan Dolac, Hvar - 8753

9,6

Apartments with a parking space Ivan Dolac, Hvar - 8753

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Ivan Dolac, Hvar - 8753. Apartments with a parking space Ivan Dolac, Hvar - 8753 se nachází v obci Ivan Dolac a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartments with a parking space Ivan Dolac, Hvar - 8753 se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Stipe

9,6

Apartman Stipe

Ubytování (Apartmány) Apartman Stipe. Situated in Jelsa in the Hvar Island region, Apartman Stipe features accommodation with free private parking. Ubytování Apartman Stipe se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmani Ilda Radonić

9,6

apartmani Ilda Radonić

Ubytování (Apartmány) apartmani Ilda Radonić. Apartmány Ilda Radonić se nachází na skvělém místě v obci Jelsa, nedaleko pláží Fontana, Mina a Bočić. Ubytování apartmani Ilda Radonić se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nela Kalina

9,6

Apartment Nela Kalina

Ubytování (Apartmán) Apartment Nela Kalina. Apartment Nela Kalina is set in Jelsa and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Nela Kalina se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Rojnica

9,6

Apartments Villa Rojnica

Ubytování (Penzion) Apartments Villa Rojnica. Located in Jelsa, 1.7 km from Paklena Beach, Apartments Villa Rojnica provides accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a... Ubytování Apartments Villa Rojnica se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dobronic

9,6

Apartments Dobronic

Ubytování (Apartmány) Apartments Dobronic. Apartmány Dobronic se nachází 600 metrů od pláže Bočić. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, terasu a ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Dobronic se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Sveta Nedilja, Hvar - 4049

9,6

Apartments with a parking space Sveta Nedilja, Hvar - 4049

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Sveta Nedilja, Hvar - 4049. Apartments with a parking space Sveta Nedilja, Hvar - 4049 se nachází ve městě Sveta Nedelja a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartments with a parking space Sveta Nedilja, Hvar - 4049 se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lola

9,6

Apartment Lola

Ubytování (Apartmány) Apartment Lola. Apartments Casa di Giorgio se nachází v Jelse na ostrově Hvar, 650 metrů od pláže Fontana. Ubytování Apartment Lola se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Big Blue

9,6

Big Blue

Ubytování (Apartmány) Big Blue. Situated in Jelsa in the Hvar Island region, with Mina Beach and Fontana Beach nearby, Big Blue features accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Big Blue se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Adria Blue

9,5

Apartments Adria Blue

Ubytování (Apartmány) Apartments Adria Blue. Apartmány Adria Blue, obklopeny zelení, se nacházejí jen 100 metrů od oblázkové i písečné pláže a 150 metrů od centra města Jelsa. Ubytování Apartments Adria Blue se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emanuela

9,5

Emanuela

Ubytování (Apartmán) Emanuela. Located in Jelsa in the Hvar Island region, Emanuela has a balcony. Ubytování Emanuela se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Korina

9,5

Korina

Ubytování (Apartmán) Korina. Apartmán Korina se nachází v obci Jelsa a nabízí zahradu i terasu. Výhled směřuje na moře a do městečka Hvar je to 39 km. Ubytování Korina se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalina Deluxe Apartments

9,5

Kalina Deluxe Apartments

Ubytování (Apartmány) Kalina Deluxe Apartments. Apartmány Kalina se nachází ve městě Jelsa a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Kalina Deluxe Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani View

9,5

Apartmani View

Ubytování (Apartmány) Apartmani View. Situated in Jelsa, 26 km from Hvar, Apartmani View features a terrace and free WiFi. Ubytování Apartmani View se nachází ve městě Jelsa 787 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rosa

9,5

Villa Rosa

Ubytování (Privát) Villa Rosa. Villa Rosa se nachází v Jelse na ostrově Hvar, necelý 1 km od pláže Fontana. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Beroš

9,5

Apartmani Beroš

Ubytování (Apartmány) Apartmani Beroš. Situated in Jelsa in the Hvar Island region and Paklena Beach reachable within 2. Ubytování Apartmani Beroš se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Franko

9,5

Apartments Franko

Ubytování (Apartmány) Apartments Franko. Apartmány Franko se nacházejí v Jelse, 31 km od Hvaru. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Franko se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vista

9,5

Villa Vista

Ubytování (Apartmány) Villa Vista. Hotel Villa Vista se nachází na kopci Burkovo a nabízí dobrý výhled na záliv Jelsa a centrum města. Ubytování Villa Vista se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dobrila

9,4

Apartments Dobrila

Ubytování (Penzion) Apartments Dobrila. Penzion Dobrila se nachází na klidném místě v osadě Ivan Dolac, 100 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Dobrila se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment groundfloor

9,4

Apartment groundfloor

Ubytování (Apartmán) Apartment groundfloor. Set in Jelsa in the Hvar Island region, Apartment groundfloor features a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment groundfloor se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Milevčić

9,4

Apartments Milevčić

Ubytování (Apartmány) Apartments Milevčić. Apartmány Milevčić se nacházejí v Jelse a nabízejí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartments Milevčić se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Jelsa

9,4

Guest House Jelsa

Ubytování (Penzion) Guest House Jelsa. Guest House Jelsa se nachází v letovisku Jelsa, 44 km od Splitu, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Guest House Jelsa se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments PHARIA

9,4

Apartments PHARIA

Ubytování (Apartmány) Apartments PHARIA. Apartments Pharia se nachází v Jelse. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Některé mají posezení a/nebo terasu. Ubytování Apartments PHARIA se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Klara

9,4

Apartment Klara

Ubytování (Apartmán) Apartment Klara. Apartmán Klara se nachází v obci Jelsa, 44 km od Splitu. Nabízí gril, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Klara se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Napoleon

9,3

Apartments Napoleon

Ubytování (Apartmány) Apartments Napoleon. Apartmány Napoleon se nachází v obci Jelsa, 30 km od Makarské a 44 km od Splitu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Apartments Napoleon se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zaca

9,3

Villa Zaca

Ubytování (Penzion) Villa Zaca. Villa Zaca se nachází v centru města Zavala a blízko oblázkové pláže. Pokoje s balkonem mají výhled na moře, Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Villa Zaca se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Covahouse

9,3

Covahouse

Ubytování (Apartmány) Covahouse. Covahouse se nachází v Jelse, 28 km od Hvaru, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. K relaxaci zde slouží hostům také zahrada. Ubytování Covahouse se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Jelsa

Město Jelsa se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 530 hotelů a ubytování v chorvatském městě Jelsa.