Hledat

Ubytování

Ubytování město Kneževi Vinogradi

Ve chorvatském městě Kneževi Vinogradi (Chorvatsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Kneževi Vinogradi

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Kneževi Vinogradi

Guest house Jurini Dvori

9,8

Guest house Jurini Dvori

Ubytování (Penzion) Guest house Jurini Dvori. Penzion Jurini Dvori se nachází v obci Kneževi Vinogradi, 22 km od města Osijek. Ubytování Guest house Jurini Dvori se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Ante Ursić

9,8

B&B Ante Ursić

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Ante Ursić. B&B Ante Ursić is situated in Zlatna Greda. The accommodation is 28 km from Osijek, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování B&B Ante Ursić se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Stara Baranja

9,3

Guest House Stara Baranja

Ubytování (Penzion) Guest House Stara Baranja. Guest House Stara Baranja se nachází v malé obci Kneževi Vinogradi, 21 km od Osijeku. Nabízí gril a terasu. Ubytování Guest House Stara Baranja se nachází ve městě Kneževi Vinogradi (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Room Knezevi Vinogradi 15024a

8,6

Family Room Knezevi Vinogradi 15024a

Ubytování (Penzion) Family Room Knezevi Vinogradi 15024a. Family Room Knezevi Vinogradi 15024a offers accommodation in Kneževi Vinogradi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Family Room Knezevi Vinogradi 15024a se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms with a parking space Knezevi Vinogradi, Baranja - 15024

Rooms with a parking space Knezevi Vinogradi, Baranja - 15024

Ubytování (Penzion) Rooms with a parking space Knezevi Vinogradi, Baranja - 15024. Rooms with a parking space Knezevi Vinogradi, Baranja - 15024 is offering accommodation in Kneževi Vinogradi. Ubytování Rooms with a parking space Knezevi Vinogradi, Baranja - 15024 se nachází ve městě Kneževi Vinogradi (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Twin Room Knezevi Vinogradi 15024d

Twin Room Knezevi Vinogradi 15024d

Ubytování (Penzion) Twin Room Knezevi Vinogradi 15024d. Twin Room Knezevi Vinogradi 15024d is a 3-star property situated in Kneževi Vinogradi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Twin Room Knezevi Vinogradi 15024d se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House of LoVra

House of LoVra

Ubytování (Apartmán) House of LoVra. Situated in Kneževi Vinogradi in the Osječko-baranjska županija region, House of LoVra features a patio. Ubytování House of LoVra se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Kneževi Vinogradi

Město Kneževi Vinogradi se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování v chorvatském městě Kneževi Vinogradi.