Hledat

Ubytování

Ubytování město Ðakovo

Ve chorvatském městě Ðakovo (Chorvatsko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Ðakovo

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Ðakovo

Panorama

10

Panorama

Ubytování (Apartmán) Panorama. Located in Ðakovo, 1.3 km from Strossmayer Park, Panorama provides accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Panorama se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Đakovo IN

10

Studio apartman Đakovo IN

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Đakovo IN. Studio apartman Đakovo IN is situated in Ðakovo, less than 1 km from Strossmayer Park, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Studio apartman Đakovo IN se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

For5

10

For5

Ubytování (Apartmán) For5. For5 is set in Ðakovo. The air-conditioned accommodation is less than 1 km from Strossmayer Park, and guests benefit from private parking available on site... Ubytování For5 se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća-apartman Clarissa Đakovo

10

Kuća-apartman Clarissa Đakovo

Ubytování (Apartmán) Kuća-apartman Clarissa Đakovo. Offering free WiFi and free private parking, Kuća-apartman Clarissa Đakovo is located in Ðakovo, just 600 metres from Strossmayer Park. Ubytování Kuća-apartman Clarissa Đakovo se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman BandB

10

Studio apartman BandB

Ubytování (Apartmán) Studio apartman BandB. Studio apartman BandB nabízí ubytování s grilem a výhledem do zahrady, asi 2,5 km od parku Strossmayer. Ubytování Studio apartman BandB se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman ID

10

Studio apartman ID

Ubytování (Apartmán) Studio apartman ID. Situated in Ðakovo, less than 1 km from Strossmayer Park, Studio apartman ID features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Studio apartman ID se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kaya

10

Apartman Kaya

Ubytování (Apartmán) Apartman Kaya. Boasting garden views, Apartman Kaya features accommodation with free bikes and a patio, around 2.8 km from Strossmayer Park. Ubytování Apartman Kaya se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman LENA

9,9

Apartman LENA

Ubytování (Apartmán) Apartman LENA. Apartman LENA offers accommodation in Ðakovo, 2.1 km from Strossmayer Park. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartman LENA se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment SLAVONIA ĐAKOVO

9,8

Apartment SLAVONIA ĐAKOVO

Ubytování (Apartmán) Apartment SLAVONIA ĐAKOVO. Located in Ðakovo and only 2.4 km from Strossmayer Park, Apartment SLAVONIA ĐAKOVO provides accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytování Apartment SLAVONIA ĐAKOVO se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman HD

9,8

Apartman HD

Ubytování (Apartmán) Apartman HD. Apartman HD se nachází ve městě Đakovo a nabízí zahradu, patio a výhled do zahrady a na město. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartman HD se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Centar

9,8

Studio apartman Centar

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Centar. Set in Ðakovo, 1.8 km from Strossmayer Park, Studio apartman Centar offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Studio apartman Centar se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUENS

9,8

LUENS

Ubytování (Apartmán) LUENS. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, LUENS is located in Ðakovo. The apartment is 2.6 km from Strossmayer Park. Ubytování LUENS se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2I rooms

9,8

2I rooms

Ubytování (Penzion) 2I rooms. Located in Ðakovo, 2.1 km from Strossmayer Park, 2I rooms provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private parking, a shared... Ubytování 2I rooms se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman M5

9,7

Apartman M5

Ubytování (Apartmán) Apartman M5. Set in Ðakovo in the Osječko-baranjska županija region, Apartman M5 has a patio. The apartment is 1.1 km from Strossmayer Park. Ubytování Apartman M5 se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman L&D

9,7

Apartman L&D

Ubytování (Apartmán) Apartman L&D. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman L&D is located in Ðakovo. Ubytování Apartman L&D se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartman Lovrić Đakovo

9,7

Apartman Lovrić Đakovo

Ubytování (Apartmány) Apartman Lovrić Đakovo. Located less than 1 km from Strossmayer Park, Apartman Lovrić Đakovo provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a 24-hour front desk for... Ubytování Apartman Lovrić Đakovo se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaya 2

9,7

Kaya 2

Ubytování (Apartmán) Kaya 2. Set in Ðakovo, Kaya 2 offers free bikes, a garden and a barbecue. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Kaya 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zvečaj

9,6

Apartment Zvečaj

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvečaj. Apartmán Zvečaj se nachází v obci Ðakovo a nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Apartment Zvečaj se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "JOKA"

9,6

Apartman "JOKA"

Ubytování (Apartmán) Apartman "JOKA". Apartmán "JOKA" se nachází ve městě Ðakovo a nabízí klimatizaci a patio. K dispozici je také balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Apartman "JOKA" se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartman Peric

9,6

Apartman Peric

Ubytování (Apartmán) Apartman Peric. Tento apartmán s terasou se nachází v Dakovu a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma. Ubytování Apartman Peric se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Stross

9,5

Rooms Stross

Ubytování (Hotel) Rooms Stross. Situated in Ðakovo, 3.4 km from Strossmayer Park, Rooms Stross features accommodation with a shared lounge, free private parking and a garden. Ubytování Rooms Stross se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartment Đakovo

9,4

Apartment Đakovo

Ubytování (Apartmány) Apartment Đakovo. Apartment Đakovo nabízí ubytování s možností vlastního stravování s Wi-Fi zdarma ve městě Đakovo. Ubytování Apartment Đakovo se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Take a break" Đakovo Croatia

9,4

Apartman "Take a break" Đakovo Croatia

Ubytování (Apartmán) Apartman "Take a break" Đakovo Croatia. Situated in Ðakovo, within 2.1 km of Strossmayer Park, Apartman "Take a break" Đakovo Croatia offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování Apartman "Take a break" Đakovo Croatia se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Hostel Luna art

9,3

Hostel Luna art

Ubytování (Hostel) Hostel Luna art. Hostel Luna art se nachází ve městě Ðakovo a nabízí společný salonek a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou a šatní skříň. Ubytování Hostel Luna art se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Mila

9,3

Studio apartman Mila

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Mila. Boasting city views, Studio apartman Mila features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 1.4 km from Strossmayer Park. Ubytování Studio apartman Mila se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman SLAVONIA 2

9,2

Apartman SLAVONIA 2

Ubytování (Apartmán) Apartman SLAVONIA 2. Located in Ðakovo, just 1.6 km from Strossmayer Park, Apartman SLAVONIA 2 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartman SLAVONIA 2 se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Budimir

8,8

Pansion Budimir

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Budimir. Guest House Budimir is set in quiet surroundings and just steps away from unspoilt nature. The Town of Đakovo is 3 km away. Ubytování Pansion Budimir se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Đakovo

8,5

Hotel Đakovo

Ubytování (Hotel) Hotel Đakovo. Located on the northern entrance to Đakovo, just 4 km from the E73 Motorway, Hotel Đakovo features elegant rooms with free Wi-Fi, 2 restaurants and free... Ubytování Hotel Đakovo se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RESTORAN PRENOĆIŠTE CROATIA TURIST

8,4

RESTORAN PRENOĆIŠTE CROATIA TURIST

Ubytování (Penzion – hostinec) RESTORAN PRENOĆIŠTE CROATIA TURIST. Situated in Ðakovo, 400 metres from Strossmayer Park, RESTORAN PRENOĆIŠTE CROATIA TURIST features accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování RESTORAN PRENOĆIŠTE CROATIA TURIST se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Laguna

8

B&B Laguna

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Laguna. With city views, B&B Laguna is set in Ðakovo and has a restaurant and a 24-hour front desk. Ubytování B&B Laguna se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Blaža

7,7

Hotel Blaža

Ubytování (Hotel) Hotel Blaža. Set in Ðakovo, 5 km from Strossmayer Park, Hotel Blaža offers accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal outdoor swimming pool and a... Ubytování Hotel Blaža se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stross park

Stross park

Ubytování (Apartmán) Stross park. Offering free WiFi and free private parking, Stross park is situated in Ðakovo, just 300 metres from Strossmayer Park. Ubytování Stross park se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Relax

Studio apartman Relax

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Relax. Boasting city views, Studio apartman Relax offers accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from Strossmayer Park. Ubytování Studio apartman Relax se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Relax

Apartman Relax

Ubytování (Apartmán) Apartman Relax. Apartman Relax Đakovo offers accommodation in Ðakovo, 200 metres from Strossmayer Park. This apartment provides a terrace. Ubytování Apartman Relax se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apatrman Mila

Studio apatrman Mila

Ubytování (Apartmán) Studio apatrman Mila. Studio apatrman Mila is located in Ðakovo. Osijek is 47 km from the apartment, while Vinkovci is 39 km away. Ubytování Studio apatrman Mila se nachází ve městě Ulica kneza Trpimira (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Marin apartman

Marin apartman

Ubytování (Apartmán) Marin apartman. Apartmán Marin se nachází ve městě Ðakovo. Do měst Osijek a Vinkovci je to 39 km. Od letiště Osijek dělí Apartmán Marin 63 km. Ubytování Marin apartman se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse HEART OF SLAVONIA ****

Penthouse HEART OF SLAVONIA ****

Ubytování (Apartmán) Penthouse HEART OF SLAVONIA ****. Set in Ðakovo in the Osječko-baranjska županija region, Penthouse HEART OF SLAVONIA **** features a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Penthouse HEART OF SLAVONIA **** se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Lake House

The Lake House

Ubytování (Prázdninový dům) The Lake House. Boasting lake views, The Lake House provides accommodation with a garden and a terrace, around 1.9 km from Strossmayer Park. Ubytování The Lake House se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Ðakovo

Město Ðakovo se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování v chorvatském městě Ðakovo.