Hledat

Ubytování

Apartmani Ferdinanda Apartmány

Vruja 12, 53296 Kustići, Chorvatsko - Zobrazit na mapě Chorvatska

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ferdinanda. Apartmani Ferdinanda se nachází v Kustići a nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyň ve všech pokojích. Ubytování Apartmani Ferdinanda se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartmani Ferdinanda

Jeden z našich bestsellerů v destinaci Kustići! Apartmani Ferdinanda se nachází v Kustići a nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyň ve všech pokojích. Všechny apartmány jsou klimatizované a mají kabelovou TV s plochou obrazovkou a terasu s výhledem na moře. Apartmán stojí 7 km od Novalje a 12 km od Pagu.

Vybavení ubytování Apartmani Ferdinanda

 • Pláž
 • Soukromá pláž
 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Kustići

Ferienhaus Rajka

9,9

Ferienhaus Rajka

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Rajka. Providing sea views, Ferienhaus Rajka in Kustići provides accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus Rajka se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Barbati

9,3

Apartments Barbati

Ubytování (Apartmány) Apartments Barbati. Apartmány Barbati se nachází v obci Kustići a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Barbati se nachází ve městě Put Porta 13 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Isabella

8,8

Apartments Isabella

Ubytování (Apartmány) Apartments Isabella. Apartmány Isabella stojí v Kustići a mají výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Isabella se nachází ve městě Porat 12a (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tonka

8

Apartments Tonka

Ubytování (Apartmány) Apartments Tonka. Apartments Tonka se nachází v obci Kustići a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Apartments Tonka se nachází ve městě Put Porta 1 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kustici with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (3589-1)

Apartment in Kustici with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (3589-1)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kustici with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (3589-1). Situated in Kustići in the Pag Island region, Apartment in Kustici with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (3589-1) has a balcony and sea views. Ubytování Apartment in Kustici with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (3589-1) se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-4)

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-4)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-4). Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-4) is situated in Kustići. Ubytování Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-4) se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-3)

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-3)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-3). Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-3) is located in Kustići. With sea views, this accommodation features a terrace. Ubytování Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-3) se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kustici with balcony, WiFi, washing machine (4847-1)

Apartment in Kustici with balcony, WiFi, washing machine (4847-1)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kustici with balcony, WiFi, washing machine (4847-1). Featuring accommodation with a balcony, Apartment in Kustici with balcony, WiFi, washing machine (4847-1) is situated in Kustići. Ubytování Apartment in Kustici with balcony, WiFi, washing machine (4847-1) se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-2)

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-2)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-2). Featuring sea views, Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-2) features accommodation with a terrace and a kettle,... Ubytování Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-2) se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jele&Silvi

Apartments Jele&Silvi

Ubytování (Apartmány) Apartments Jele&Silvi. Apartments Jele&Silvi se nachází v městě Novalja. Apartmány mají dlážděné podlahy a plně vybavenou kuchyň s lednicí, varnou deskou a kávovarem, jídelní... Ubytování Apartments Jele&Silvi se nachází ve městě Vidalići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vrulja VII

Apartments Vrulja VII

Ubytování (Apartmány) Apartments Vrulja VII. Apartments Vrulja VII jsou klimatizované apartmány a studia situované v Kustići, 7 km od Novalji. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartments Vrulja VII se nachází ve městě Put Vrulje 7A (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-2)

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-2)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-2). Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-2) is located in Kustići. The apartment has sea views and is 8 km from Novalja. Ubytování Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4847-2) se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-4)

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-4)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-4). Boasting sea views, Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-4) offers accommodation with a terrace and a kettle, around... Ubytování Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-4) se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vivien

Apartments Vivien

Ubytování (Apartmány) Apartments Vivien. Apartmány Vivien se nachází přímo u moře v obci Kustići, 8 km od Novalje, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, plně... Ubytování Apartments Vivien se nachází ve městě Porat 8 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vrulja II

Apartments Vrulja II

Ubytování (Apartmány) Apartments Vrulja II. Featuring air conditioning, Apartments Vrulja II offers accommodation in Kustići. Novalja is 7 km from the property. Ubytování Apartments Vrulja II se nachází ve městě Vrulja 9 kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivan

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Apartments Ivan has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Kustići. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Kustići 77 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Kustici

Three-Bedroom Apartment in Kustici

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Kustici. Three-Bedroom Apartment in Kustici is located in Kustići and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Kustici se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maestro

Apartments Maestro

Ubytování (Apartmány) Apartments Maestro. Apartmány Maestro se nachází v obci Kustići. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartments Maestro se nachází ve městě Put vrulje 22 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kustici with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3597-1)

Apartment in Kustici with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3597-1)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kustici with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3597-1). Featuring sea views, Apartment in Kustici with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3597-1) features accommodation with a balcony and a kettle,... Ubytování Apartment in Kustici with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (3597-1) se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag).

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-5)

Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-5)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-5). Featuring sea views, Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-5) offers accommodation with a terrace and a kettle, around... Ubytování Apartment in Kustici with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3597-5) se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bojan

Ferienhaus Bojan

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Bojan. Prázdninový dům Bojan se nachází ve vesnici Kustići a nabízí zahradu, terasu a gril. K oblíbeným aktivitám patří šnorchlování, pěší turistika a cyklistika. Ubytování Ferienhaus Bojan se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Kustici

One-Bedroom Apartment in Kustici

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kustici. One-Bedroom Apartment in Kustici is set in Kustići and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Kustici se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments SK

Apartments SK

Ubytování (Apartmány) Apartments SK. Situated 1.2 km from Zubovići Beach, Apartments SK offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments SK se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Kustici

One-Bedroom Apartment in Kustici

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kustici. One-Bedroom Apartment in Kustici is set in Kustići and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Kustici se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Kustici

Two-Bedroom Apartment in Kustici

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kustici. Two-Bedroom Apartment in Kustici is set in Kustići and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kustici se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Porat

Apartment Porat

Ubytování (Apartmán) Apartment Porat. Apartment Porat is situated in Kustići. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Apartment Porat se nachází ve městě Porat 5 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Put porta Croatia

Apartment Put porta Croatia

Ubytování (Apartmán) Apartment Put porta Croatia. Apartment Put porta Croatia is set in Kustići and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Put porta Croatia se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marica

Apartmani Marica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marica. Providing sea views, Apartmani Marica in Kustići provides accommodation, a garden, a private beach area and a terrace. Ubytování Apartmani Marica se nachází ve městě PORAT 13 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Kustici mit Meerblick, Balkon, Klimaanlage, W-LAN (3597-3)

Ferienwohnung in Kustici mit Meerblick, Balkon, Klimaanlage, W-LAN (3597-3)

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Kustici mit Meerblick, Balkon, Klimaanlage, W-LAN (3597-3). Boasting sea views, Ferienwohnung in Kustici mit Meerblick, Balkon, Klimaanlage, W-LAN (3597-3) provides accommodation with a balcony, around 1. Ubytování Ferienwohnung in Kustici mit Meerblick, Balkon, Klimaanlage, W-LAN (3597-3) se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)