Hledat

Ubytování

Ubytování město Novigrad – Istrie

Ve chorvatském městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko) máme celkem 805 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Novigrad – Istrie

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Novigrad – Istrie

Apartman Rita Jasmin

10

Apartman Rita Jasmin

Ubytování (Apartmán) Apartman Rita Jasmin. Set in Novigrad Istria, 1.4 km from Maestral Beach, Apartman Rita Jasmin offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartman Rita Jasmin se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Peček

10

Residence Peček

Ubytování (Prázdninový dům) Residence Peček. Residence Peček se nachází v Novigradu na Istrii a nabízí klimatizované ubytování s patiem. Ubytování Residence Peček se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lunne

10

Apartment Lunne

Ubytování (Apartmán) Apartment Lunne. Apartment Lunne se nachází v Novigradu na Istrii, 2,2 km od autobusového nádraží a 2,3 km od přístavu. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Lunne se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monium

10

Monium

Ubytování (Apartmán) Monium. Monium se nachází ve městě Novigrad Istria, 3,8 km od přístavu Novigrad, 3,9 km od autobusové stanice, 5 km od městského přístavu Mandrač a kostela sv. Ubytování Monium se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town Studio

9,9

Old Town Studio

Ubytování (Apartmán) Old Town Studio. Old Town Studio in Novigrad Istria provides accommodation with free WiFi, a few steps from Rigo Patrician Palace. Ubytování Old Town Studio se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auretta Apartment

9,9

Auretta Apartment

Ubytování (Apartmán) Auretta Apartment. Auretta Apartment is a beachfront property located in Novigrad Istria, 500 metres from Mandrac City Harbour and 500 metres from St. Pelagius and St. Ubytování Auretta Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lency

9,9

Apartment Lency

Ubytování (Apartmán) Apartment Lency. Set 600 metres from Novigrad Marina in Novigrad Istria, this air-conditioned unit is 800 metres from Novigrad Bus Station, and guests benefit from free... Ubytování Apartment Lency se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Contessa

9,9

Villa Contessa

Ubytování (Vila) Villa Contessa. Villa Contessa se nachází v Novigradu na Istrii. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizaci, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu s venkovním bazénem... Ubytování Villa Contessa se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dario Apartments And Rooms

9,9

Dario Apartments And Rooms

Ubytování (Apartmán) Dario Apartments And Rooms. Situated in Novigrad Istria, 700 metres from Maestral Beach and 200 metres from St. Pelagius and St. Ubytování Dario Apartments And Rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enjoy Blue

9,8

Enjoy Blue

Ubytování (Apartmán) Enjoy Blue. Located only 2 km from Novigrad Bus Station in Novigrad Istria, Enjoy Blue provides accommodation equipped with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Enjoy Blue se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Hera

9,8

Apartment Hera

Ubytování (Apartmán) Apartment Hera. Located in Novigrad Istria, 350 metres from Maestral Beach and 800 metres from Beach Sirena, Apartment Hera provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Apartment Hera se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luigia

9,8

Apartment Luigia

Ubytování (Apartmán) Apartment Luigia. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Novigrad Istria a nabízí terasu a balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Luigia se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Luka

9,8

Apartman Luka

Ubytování (Apartmán) Apartman Luka. Set in Novigrad Istria, 350 metres from Maestral Beach and 700 metres from Beach Sirena, Apartman Luka offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartman Luka se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirjana

9,8

Apartments Mirjana

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirjana. Set in Novigrad Istria in the Istria region and Maestral Beach reachable within 1 km, Apartments Mirjana offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Mirjana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hannah

9,8

Apartment Hannah

Ubytování (Apartmán) Apartment Hannah. Apartment Hannah is a beachfront property located in Novigrad Istria, 200 metres from St. Pelagius and St. Ubytování Apartment Hannah se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Emilija

9,8

Casa Emilija

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Emilija. Casa Emilija se nachází v Novigradu na Istrii, 2,5 km od autobusového nádraží Novigrad a 2,6 km od přístavu Novigrad. Ubytování Casa Emilija se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Rita Kiwi

9,8

Apartmani Rita Kiwi

Ubytování (Apartmán) Apartmani Rita Kiwi. Located in Novigrad Istria, 1.4 km from Maestral Beach, Apartmani Rita Kiwi provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartmani Rita Kiwi se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

App Sorgo

9,7

App Sorgo

Ubytování (Apartmán) App Sorgo. App Sorgo, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is located in Novigrad Istria, 1.2 km from Novigrad Marina, 1. Ubytování App Sorgo se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Contessa

9,7

Apartments Contessa

Ubytování (Apartmány) Apartments Contessa. Apartmány Contessa se nachází v Novigradu na poloostrově Istria, 1,5 km od pláže Karpinjan. Ubytování Apartments Contessa se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mare verde

9,7

Apartmani Mare verde

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mare verde. Apartmani Mare verde se nachází 500 metrů od pláže Maestral a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a terasou. Ubytování Apartmani Mare verde se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Morena

9,7

Apartman Morena

Ubytování (Apartmán) Apartman Morena. Apartmán Morena se nachází v Novigradu v Istrijské župě, 550 metrů od pláže Maestral a necelý 1 km od pláže Sirena. Ubytování Apartman Morena se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Novigrad Istra

9,7

Apartment Novigrad Istra

Ubytování (Apartmán) Apartment Novigrad Istra. Apartment Novigrad Istra, a property with free bikes and a terrace, is located in Novigrad Istria, 1.1 km from Maestral Beach, 1. Ubytování Apartment Novigrad Istra se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Paolo & Petra

9,7

Villa Paolo & Petra

Ubytování (Vily) Villa Paolo & Petra. Boasting a swimming pool, free bikes, a garden and views of the pool, Villa Paolo & Petra is situated in Novigrad Istria and features accommodation with... Ubytování Villa Paolo & Petra se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivni Apartmani

9,7

Ivni Apartmani

Ubytování (Apartmány) Ivni Apartmani. Apartmány Ivni se nacházejí v Novigradu v Istrijské župě, poblíž pláží Karpinjan a Maestral. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Ivni Apartmani se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Playa

9,7

Apartment Playa

Ubytování (Apartmán) Apartment Playa. Apartment Playa se nachází v Novigradu na Istrii, 500 metrů od pláže Maestral a necelý 1 km od pláže Sirena. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartment Playa se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Casa Emonia

9,7

Apartments Casa Emonia

Ubytování (Apartmán) Apartments Casa Emonia. Apartmány Casa Emonia se nacházejí ve městě Novigrad na Istrii, jen 200 metrů od oblázkové pláže, a svým hostům nabízejí moderně zařízené ubytování s... Ubytování Apartments Casa Emonia se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alek

9,7

Alek

Ubytování (Apartmán) Alek. Situated in Novigrad Istria, 300 metres from Maestral Beach and 400 metres from Novigrad Bus Station, Alek features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Alek se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Oblò

9,7

Apartment Oblò

Ubytování (Apartmán) Apartment Oblò. Apartmán Oblò se nachází v Novigradu na Istrii, 100 metrů od baziliky sv. Pelagia a kostela sv. Maxmiliána. Ubytování Apartment Oblò se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Erik

9,7

Apartment Erik

Ubytování (Apartmán) Apartment Erik. Tento klimatizovaný apartmán s balkonem a výhledem na moře se nachází v Novigradu Istria, 2,7 km od přístavu Novigrad, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a... Ubytování Apartment Erik se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Romina Apartment

9,7

Romina Apartment

Ubytování (Apartmán) Romina Apartment. Situated in Novigrad Istria, 1.3 km from Novigrad Marina and 1. Ubytování Romina Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Macini

9,7

Villa Macini

Ubytování (Vila) Villa Macini. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Macini is located in Modrušani. Ubytování Villa Macini se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ren

9,7

Villa Ren

Ubytování (Apartmány) Villa Ren. Villa Ren se nachází v Novigradu na Istrii, necelý 1 km od pláže AC Mareda a 4,2 km od přístavu. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Villa Ren se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bela

9,7

Apartment Bela

Ubytování (Apartmán) Apartment Bela. Set in Novigrad Istria, within 1.4 km of Maestral Beach and 1. Ubytování Apartment Bela se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

Casa Sol Maris

9,7

Casa Sol Maris

Ubytování (Apartmány) Casa Sol Maris. Casa Sol Maris se nachází 600 metrů od pláže Karpinjan a nabízí sdílený lounge, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Sol Maris se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,7

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Apartmán Ivana se nachází v Novigradu na Istrii, 500 metrů od pláže Sirena a 600 metrů od pláže Maestral. Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old City

9,7

Old City

Ubytování (Apartmán) Old City. Old City se nachází v Novigradu v Istrijské župě, jen 700 metrů od pláže Maestral a necelý 1 km od pláže Karpinjan. Ubytování Old City se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

App Sunset with sea view

9,7

App Sunset with sea view

Ubytování (Apartmán) App Sunset with sea view. App Sunset s výhledem na moře se nachází v Novigradu na Istrii, pouhých 200 metrů od městského přístavu Mandrac. Ubytování App Sunset with sea view se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lemon and Orange Apartments

9,7

Lemon and Orange Apartments

Ubytování (Apartmány) Lemon and Orange Apartments. Lemon and Orange Apartments se nachází v Novigradu na Istrii, nedaleko pláže Karpinjan. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lemon and Orange Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sanja

9,6

Apartment Sanja

Ubytování (Apartmán) Apartment Sanja. Located in Novigrad Istria, 1.3 km from Novigrad Marina, 1.5 km from Novigrad Bus Station and 2. Ubytování Apartment Sanja se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chiara

9,6

Apartment Chiara

Ubytování (Apartmán) Apartment Chiara. Set in Novigrad Istria, 300 metres from AC Mareda Beach and 4.2 km from Novigrad Marina, Apartment Chiara offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartment Chiara se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Novigrad

9,6

Luxury Apartments Novigrad

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartments Novigrad. Luxury Apartments Novigrad se nachází ve městě Novigrad Istria, 200 metrů od novigradského autobusového nádraží i přístavu. Ubytování Luxury Apartments Novigrad se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Giovanni

9,6

Apartment Giovanni

Ubytování (Apartmán) Apartment Giovanni. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Giovanni is set in Novigrad Istria. Ubytování Apartment Giovanni se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rustic apartment with sea view

9,6

Rustic apartment with sea view

Ubytování (Apartmán) Rustic apartment with sea view. Rustic apartment with sea view se nachází v Novigradu v Istrijské župě, 700 metrů od pláže Karpinjan a 750 metrů od pláže Maestral, a nabízí klimatizované... Ubytování Rustic apartment with sea view se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Daniela

9,6

Apartments Daniela

Ubytování (Apartmány) Apartments Daniela. Apartmány Daniela se nacházejí ve městě Novigrad Istria, 15 minut chůze od přístavu. Ubytování Apartments Daniela se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Rita Studio

9,6

Apartmani Rita Studio

Ubytování (Apartmán) Apartmani Rita Studio. Situated in Novigrad Istria, 1.4 km from Maestral Beach and 1.3 km from Novigrad Marina, Apartmani Rita Studio offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartmani Rita Studio se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvedere Holidays

9,6

Belvedere Holidays

Ubytování (Prázdninové domy) Belvedere Holidays. Belvedere Holidays se nachází v Novigradu na Istrii, 1,5 km od autobusového nádraží Novigrad a 1,8 km od přístavu Novigrad. Ubytování Belvedere Holidays se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mandy & Mia

9,6

Mandy & Mia

Ubytování (Apartmány) Mandy & Mia. Mandy & Mia se nachází 1,8 km od pláže Karpinjan. Nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mandy & Mia se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skipper Suites

9,6

Skipper Suites

Ubytování (Apartmány) Skipper Suites. Set in Novigrad Istria, near Maestral Beach, Mandrac City Harbour and St. Pelagius and St. Ubytování Skipper Suites se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Al Porto Suites

9,6

B&B Al Porto Suites

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Al Porto Suites. Set in Novigrad Istria, 400 metres from Mandrac City Harbour and 400 metres from St. Pelagius and St. Ubytování B&B Al Porto Suites se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie).

ROZA Apartment

9,6

ROZA Apartment

Ubytování (Apartmán) ROZA Apartment. ROZA Apartment has a balcony and is located in Novigrad Istria, within just less than 1 km of Maestral Beach and a 15-minute walk of Beach Sirena. Ubytování ROZA Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Diana

9,6

Apartmani Diana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Diana. Apartmány Diana se nachází v Novigradu na Istrii, nedaleko pláží Sirena a Maestral, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště, zahradu... Ubytování Apartmani Diana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Novigrad – Istrie

Město Novigrad – Istrie se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 805 hotelů a ubytování v chorvatském městě Novigrad – Istrie.