Hledat

Ubytování

Ubytování město Labin

Ve chorvatském městě Labin (Chorvatsko) máme celkem 577 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Labin

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Labin

Apartman Lela

10

Apartman Lela

Ubytování (Apartmán) Apartman Lela. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Apartman Lela features accommodation in Labin with free WiFi and pool views. Ubytování Apartman Lela se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luka's house

10

Luka's house

Ubytování (Vila) Luka's house. Luka's house is situated in Labin and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a private beach area. Ubytování Luka's house se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Branka

10

Apartment Branka

Ubytování (Apartmán) Apartment Branka. Apartmán Branka se nachází v Labinu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a společný prostor pro posezení. Ubytování Apartment Branka se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mia

10

Apartment Mia

Ubytování (Apartmán) Apartment Mia. Set in Labin in the Istria region, Apartment Mia features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Mia se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House OLIVE GROVE with pool and garden, NEW IN 2019

10

Holiday House OLIVE GROVE with pool and garden, NEW IN 2019

Ubytování (Apartmán) Holiday House OLIVE GROVE with pool and garden, NEW IN 2019. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Holiday House OLIVE GROVE with pool and garden, NEW IN 2019 is situated in Labin. Ubytování Holiday House OLIVE GROVE with pool and garden, NEW IN 2019 se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little Paradise - charming apartment

9,9

Little Paradise - charming apartment

Ubytování (Apartmán) Little Paradise - charming apartment. Little Paradise - charming apartment se nachází v Labinu v budově z roku 1939. Nabízí ubytování s terasou a balkonem. Ubytování Little Paradise - charming apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Villa Fjolla

9,9

Villa Fjolla

Ubytování (Vila) Villa Fjolla. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Fjolla features accommodation in Labin with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Fjolla se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nika

9,9

Villa Nika

Ubytování (Vila) Villa Nika. Villa Nika se nachází v letovisku Labin, 15 km od Rabace, a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem, výhledem na bazén, klimatizací, bezplatným Wi-Fi... Ubytování Villa Nika se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brankica apartaments

9,9

Brankica apartaments

Ubytování (Apartmán) Brankica apartaments. Brankica apartaments is situated in Labin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Brankica apartaments se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Big unique app near Rabac

9,9

Big unique app near Rabac

Ubytování (Apartmán) Big unique app near Rabac. Set in Labin in the Istria region, Big unique app near Rabac has a patio and garden views. Ubytování Big unique app near Rabac se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Villa Meadow

9,9

Villa Meadow

Ubytování (Vila) Villa Meadow. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Meadow is set in Labin. Ubytování Villa Meadow se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tia

9,9

Apartman Tia

Ubytování (Apartmán) Apartman Tia. Located in Labin in the Istria region, Apartman Tia features a patio and garden views. Set 2. Ubytování Apartman Tia se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vito

9,9

Apartment Vito

Ubytování (Apartmán) Apartment Vito. Tento apartmán se nachází v Labinu, 33 km od Opatije a 36 km od Rovinje. Nabízí klimatizaci a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Vito se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kogej

9,9

Apartment Kogej

Ubytování (Apartmán) Apartment Kogej. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Kogej is set in Labin. Ubytování Apartment Kogej se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Ravni, Labin - 7674

9,9

Apartments with a parking space Ravni, Labin - 7674

Ubytování (Apartmán) Apartments with a parking space Ravni, Labin - 7674. Apartment Ravni 7674a offers accommodation in Ravni, 40 km from Opatija and 43 km from Rovinj. Guests benefit from patio. Ubytování Apartments with a parking space Ravni, Labin - 7674 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antonija

9,9

Villa Antonija

Ubytování (Vila) Villa Antonija. Vila Antonija se nachází 5 km od centra města Labin a nabízí venkovní bazén s lehátky, posilovnu, saunu, klimatizované interiéry, 5 satelitních TV s... Ubytování Villa Antonija se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bodo Apartment

9,8

Bodo Apartment

Ubytování (Apartmány) Bodo Apartment. Bodo Apartment se nachází ve městě Labin a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Všechny vily mají balkon, kuchyňský kout s myčkou a vlastní koupelnu. Ubytování Bodo Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Basanni

9,8

Basanni

Ubytování (Apartmán) Basanni. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Basanni is set in Labin. Ubytování Basanni se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Elsa (LBN108)

9,8

Apartment Elsa (LBN108)

Ubytování (Apartmán) Apartment Elsa (LBN108). Apartmán Ferienwohnung Labin 108S se nachází v Ravni v Istrii a nabízí balkon a výhled na moře. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Elsa (LBN108) se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bratti

9,8

Apartment Bratti

Ubytování (Apartmán) Apartment Bratti. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Bratti is set in Labin. Ubytování Apartment Bratti se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Giana

9,8

Apartments Giana

Ubytování (Apartmány) Apartments Giana. Apartmány Giana se nachází v obci Labin a nabízí ubytování s patiem nebo balkonem, zahradou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Giana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Alberti

9,8

Apartman Alberti

Ubytování (Apartmán) Apartman Alberti. Apartmán Alberti se nachází ve městě Labin, 32 km od Opatije a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartman Alberti se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terra Residence

9,8

Terra Residence

Ubytování (Bed and breakfast) Terra Residence. Situated in Labin, 2.8 km from Šeničina Beach, Terra Residence features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a... Ubytování Terra Residence se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rajkovic

9,8

Apartments Rajkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Rajkovic. Set in Labin, 2.7 km from Šeničina Beach, Apartments Rajkovic offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor... Ubytování Apartments Rajkovic se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Palma

9,8

Apartments Palma

Ubytování (Apartmán) Apartments Palma. Apartments Palma se nachází ve městečku Labin a nabízí klimatizované pokoje, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Palma se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments for families with children Strmac, Labin - 16518

9,8

Apartments for families with children Strmac, Labin - 16518

Ubytování (Apartmány) Apartments for families with children Strmac, Labin - 16518. Set in Labin in the Istria region, Apartments for families with children Strmac, Labin - 16518 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments for families with children Strmac, Labin - 16518 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartment 365

9,8

Studio apartment 365

Ubytování (Apartmán) Studio apartment 365. Located in Labin, Studio apartment 365 provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Studio apartment 365 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Eden

9,8

Villa Eden

Ubytování (Apartmán) Villa Eden. Situated in Labin, Villa Eden features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Eden se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lavander

9,8

Apartment Lavander

Ubytování (Apartmán) Apartment Lavander. Situated in Labin, within 2.8 km of Šeničina Beach, Apartment Lavander offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartment Lavander se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Queen of Labin

9,8

Queen of Labin

Ubytování (Apartmán) Queen of Labin. Set in Labin, 2.7 km from Maslinica Beach, Queen of Labin offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Queen of Labin se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Meli

9,8

Holiday home Meli

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Meli. Prázdninový dvojdomek Meli s terasou a grilem je situován ve městě Labin. Ubytování Holiday home Meli se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Apartment in Old Town

9,8

Lovely Apartment in Old Town

Ubytování (Apartmán) Lovely Apartment in Old Town. Located in Labin, within 2.7 km of Šeničina Beach, Lovely Apartment in Old Town offers accommodation with air conditioning. It is set 2. Ubytování Lovely Apartment in Old Town se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Labin Presika II

9,8

Apartment Labin Presika II

Ubytování (Apartmán) Apartment Labin Presika II. Apartment Labin Presika II is set in Labin. The property is 45 km from Pula, and complimentary private parking is available. Ubytování Apartment Labin Presika II se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Carmela

9,8

Villa Carmela

Ubytování (Vila) Villa Carmela. Villa Carmela is set in Labin and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace. Ubytování Villa Carmela se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luna

9,8

Luna

Ubytování (Apartmán) Luna. Luna se nachází v Labinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Luna se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sveta Marina

9,7

Apartments Sveta Marina

Ubytování (Apartmány) Apartments Sveta Marina. Apartments Sveta Marina se nachází v osadě Sveta Marina, asi 4 km od Drenje. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Sveta Marina se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Ravni, Labin - 7614

9,7

Apartments with a parking space Ravni, Labin - 7614

Ubytování (Apartmán) Apartments with a parking space Ravni, Labin - 7614. Situated in Ravni, Apartments with a parking space Ravni, Labin - 7614 features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments with a parking space Ravni, Labin - 7614 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea and Wind Villa Labin

9,7

Sea and Wind Villa Labin

Ubytování (Vila) Sea and Wind Villa Labin. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Sea and Wind Villa Labin is located in Labin. Ubytování Sea and Wind Villa Labin se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Karlo & Ivona

9,7

Apartments Karlo & Ivona

Ubytování (Apartmány) Apartments Karlo & Ivona. Located in Labin, Apartments Karlo & Ivona provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments Karlo & Ivona se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Viktor

9,7

Villa Viktor

Ubytování (Vila) Villa Viktor. Set just 2.8 km from Šeničina Beach, Villa Viktor offers accommodation in Labin with access to a seasonal outdoor swimming pool, a terrace, as well as a... Ubytování Villa Viktor se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Peteani

9,7

Apartment Peteani

Ubytování (Apartmán) Apartment Peteani. Apartmán Peteani se nachází v Labinu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a zahradu. Rabac je vzdálený 15 km. Ubytování Apartment Peteani se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Ivana

9,7

Apartments Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivana. Apartments Ivana se nachází v Labinu, 4 km od Rabače a pláží, a nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu a parkování na... Ubytování Apartments Ivana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roža in Sveti Bartol (Haus für 2-3 Personen)

9,7

Roža in Sveti Bartol (Haus für 2-3 Personen)

Ubytování (Prázdninový dům) Roža in Sveti Bartol (Haus für 2-3 Personen). Situated in Labin, Roža in Sveti Bartol (Haus für 2-3 Personen) features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Roža in Sveti Bartol (Haus für 2-3 Personen) se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rialto Residence

9,7

Rialto Residence

Ubytování (Penzion) Rialto Residence. Rialto Residence se nachází v Labinu. Tento 4hvězdičkový penzion nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, společné posezení, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Rialto Residence se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Rea

9,7

Holiday Home Rea

Ubytování (Vila) Holiday Home Rea. Boasting an outdoor pool and pool views, Holiday Home Rea is situated in Labin. Ubytování Holiday Home Rea se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

hostel Stalno Sretan

9,7

hostel Stalno Sretan

Ubytování (Privát) hostel Stalno Sretan. Hostel Stalno Sretan se nachází v Labinu v Istrijské župě a nabízí zahradu, neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování hostel Stalno Sretan se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Adriana Cottages

9,7

Guesthouse Adriana Cottages

Ubytování (Penzion) Guesthouse Adriana Cottages. Located in Labin, within 2.5 km of Maslinica Beach and 2. Ubytování Guesthouse Adriana Cottages se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marinero

9,7

Apartman Marinero

Ubytování (Apartmán) Apartman Marinero. Apartmán Marinero nabízí ubytování v Labinu, 35 km od Opatije a 36 km od Rovinje. Z ubytování je výhled do zahrady a leží 43 km od Poreče. Ubytování Apartman Marinero se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Galadriel

9,7

Villa Galadriel

Ubytování (Vila) Villa Galadriel. Villa Galadriel se nachází ve městě Labin a nabízí zahradu, společný lounge, soukromý úsek pláže, bezplatné Wi-Fi, výhled na bazén, výhled do zahrady,... Ubytování Villa Galadriel se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirakul Residence

9,7

Mirakul Residence

Ubytování (Penzion) Mirakul Residence. Čtyřhvězdičková rezidence Mirakul se nachází v Labinu a nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, Wi-Fi zdarma a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Mirakul Residence se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Teo 153S

9,7

Haus Teo 153S

Ubytování (Apartmán) Haus Teo 153S. Haus Teo (153) se nachází v obci Labin, 38 km od Opatije a 41 km od Rovinje, a nabízí klimatizaci. Ubytování Haus Teo 153S se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Labin

Město Labin se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 577 hotelů a ubytování v chorvatském městě Labin.