Hledat

Ubytování

Ubytování město Ližnjan

Ve chorvatském městě Ližnjan (Chorvatsko) máme celkem 493 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Ližnjan

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Ližnjan

Premium 100m2 sea view apartment

10

Premium 100m2 sea view apartment

Ubytování (Apartmán) Premium 100m2 sea view apartment. Premium 100m2 sea view apartment se nachází asi 2,3 km od pláže Belvedere a nabízí výhled do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Premium 100m2 sea view apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sneki

10

Sneki

Ubytování (Vila) Sneki. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Sneki provides accommodation in Ližnjan with free WiFi and pool views. Ubytování Sneki se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

LAMALU

10

LAMALU

Ubytování (Apartmány) LAMALU. Set in Ližnjan in the Istria region and Beach Liznjan reachable within 1. Ubytování LAMALU se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA ALEXANDRIA

10

VILLA ALEXANDRIA

Ubytování (Apartmán) VILLA ALEXANDRIA. Located just 2.3 km from Beach Liznjan, VILLA ALEXANDRIA provides accommodation in Ližnjan with access to a garden, barbecue facilities, as well as a... Ubytování VILLA ALEXANDRIA se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dario 1480

9,9

Apartments Dario 1480

Ubytování (Apartmány) Apartments Dario 1480. Set in Ližnjan in the Istria region and Beach Liznjan reachable within 2 km, Apartments Dario 1480 offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Apartments Dario 1480 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenst SLavica 1654

9,9

Apartmenst SLavica 1654

Ubytování (Apartmán) Apartmenst SLavica 1654. Located 2.2 km from Belvedere Beach and 2.3 km from Alba Chiara Beach, Apartmenst SLavica 1654 is in Ližnjan and features a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartmenst SLavica 1654 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vera Apartments

9,9

Vera Apartments

Ubytování (Apartmány) Vera Apartments. Apartmány Vera se nachází v obci Ližnjan, 33 km od obce Bale. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vera Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sparkle Ližnjan with sea view

9,9

Apartment Sparkle Ližnjan with sea view

Ubytování (Apartmán) Apartment Sparkle Ližnjan with sea view. Apartment Sparkle se nachází ve městě Ližnjan. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady a na moře. Ubytování Apartment Sparkle Ližnjan with sea view se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Gracijano 1724

9,9

Apartments Gracijano 1724

Ubytování (Apartmány) Apartments Gracijano 1724. Set in Ližnjan, 2.1 km from Beach Liznjan and 2.5 km from Belvedere Beach, Apartments Gracijano 1724 offers accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování Apartments Gracijano 1724 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adriana

9,8

Apartment Adriana

Ubytování (Apartmán) Apartment Adriana. Featuring garden views, Apartment Adriana offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.9 km from Beach Liznjan. Ubytování Apartment Adriana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool

9,8

Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool

Ubytování (Vila) Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool. Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool se nachází v obci Ližnjan. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizací, terasou a soukromým bazénem. Ubytování Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Marijana

9,8

Holiday Home Marijana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Marijana. Situated in Ližnjan, within 2.1 km of Beach Liznjan, Holiday Home Marijana offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Holiday Home Marijana se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman KUJE

9,8

Apartman KUJE

Ubytování (Apartmán) Apartman KUJE. Situated in Ližnjan, within 1.8 km of Beach Liznjan, Apartman KUJE offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartman KUJE se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dragica

9,8

Apartment Dragica

Ubytování (Apartmán) Apartment Dragica. Apartmán Dragica se nachází v letovisku Ližnjan, 1,7 km od pláže Ližnjan a 2,5 km od pláže Rt Uljeva, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartment Dragica se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Franko i Tonka Apartments

9,8

Franko i Tonka Apartments

Ubytování (Apartmány) Franko i Tonka Apartments. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Ližnjanu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, balkon a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Franko i Tonka Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia

9,8

Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia

Ubytování (Apartmány) Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia. Apartmán s výhledem na moře Nona,2+2 se nachází 2 km od pláže v Ližnjanu. Nabízí restauraci, bar a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mirela

9,8

Haus Mirela

Ubytování (Apartmán) Haus Mirela. Boasting garden views, Haus Mirela features accommodation with free bikes and a balcony, around 1.5 km from Beach Liznjan. Ubytování Haus Mirela se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Peninsula

9,8

Apartment Peninsula

Ubytování (Apartmán) Apartment Peninsula. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Ližnjan, 700 metrů od pláže a 39 km od Rovinje, a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Apartment Peninsula se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Milovan 1774

9,7

Apartments Milovan 1774

Ubytování (Apartmány) Apartments Milovan 1774. Apartments Milovan 1774 se nachází ve městě Ližnjan a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací i zahradu s terasou. Ubytování Apartments Milovan 1774 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment AleMar

9,7

Apartment AleMar

Ubytování (Apartmán) Apartment AleMar. Apartment AleMar se nachází přibližně 2,5 km od pláže Belvedere a 2,3 km od pláže Liznjan. Ubytování Apartment AleMar se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alida

9,7

Apartment Alida

Ubytování (Apartmán) Apartment Alida. Situated in Ližnjan in the Istria region, Apartment Alida has a balcony and garden views. Ubytování Apartment Alida se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alice App2

9,7

Villa Alice App2

Ubytování (Apartmán) Villa Alice App2. Situated in Ližnjan in the Istria region, Villa Alice App2 has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Villa Alice App2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Barba

9,7

Apartment Barba

Ubytování (Apartmán) Apartment Barba. Apartmán Barba se nachází na pobřeží v letovisku Ližnjan, jen 1,1 km od pláže Ližnjan. Ubytování Apartment Barba se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Meri

9,7

Apartment Meri

Ubytování (Apartmán) Apartment Meri. Set in Ližnjan in the Istria region, Apartment Meri has a balcony. Ubytování Apartment Meri se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENT IVA 2

9,7

APARTMENT IVA 2

Ubytování (Apartmán) APARTMENT IVA 2. Located in Ližnjan and only 2.2 km from Beach Liznjan, APARTMENT IVA 2 provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování APARTMENT IVA 2 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Domus Oleander

9,7

Domus Oleander

Ubytování (Bed and breakfast) Domus Oleander. B&B Domus Oleander se nachází v Ližnjanu, 38 km od Rovinje, a nabízí Wi-Fi zdarma a gril. K dispozici je bezplatné parkoviště. Ubytování Domus Oleander se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman San 1

9,6

Apartman San 1

Ubytování (Apartmán) Apartman San 1. Apartmán San 1 se nachází v Ližnjanu, 34 km od Bale. Nabízí ubytování s balkonem, Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady. Ubytování Apartman San 1 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Aurora

9,6

Holiday Home Aurora

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Aurora. Holiday Home Aurora se nachází v Ližnjanu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Prázdninový dům zahrnuje 2 koupelny a obývací pokoj. Nechybí ani terasa. Ubytování Holiday Home Aurora se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Romano

9,6

Apartment Romano

Ubytování (Apartmán) Apartment Romano. Set in Ližnjan in the Istria region, Apartment Romano has a patio and garden views. Ubytování Apartment Romano se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Ferienwohnung Irina

9,6

Ferienwohnung Irina

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Irina. Ferienwohnung Irina se nachází v letovisku Ližnjan na Istrii, 1,4 km od pláže Ližnjan. Ubytování Ferienwohnung Irina se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILA MATIJA

9,6

VILA MATIJA

Ubytování (Vila) VILA MATIJA. Situated in Ližnjan, 1.5 km from Beach Liznjan, VILA MATIJA features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování VILA MATIJA se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivy

9,6

Apartment Ivy

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivy. Located in Ližnjan in the Istria region, Apartment Ivy has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 5 km from Medulin. Ubytování Apartment Ivy se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation Home Licinius

9,6

Vacation Home Licinius

Ubytování (Apartmán) Vacation Home Licinius. Vacation Home Licinius se nachází v Ližnjanu. Nabízí Wi-Fi zdarma a venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Ubytování Vacation Home Licinius se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments DolceFarNiente Ližnjan

9,6

Apartments DolceFarNiente Ližnjan

Ubytování (Apartmány) Apartments DolceFarNiente Ližnjan. Apartments DolceFarNiente Ližnjan se zahradou a bezplatným Wi-Fi se nachází ve vesnici Ližnjan. Do Rovinje je to 38 km. Ubytování Apartments DolceFarNiente Ližnjan se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Iva

9,6

Apartment Iva

Ubytování (Apartmán) Apartment Iva. Apartment Iva je moderní klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v domě v Ližnjanu, 1 km od pláže. Hosté tu mohou bezplatně využívat gril. Ubytování Apartment Iva se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kika.2

9,6

Apartment Kika.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Kika.2. Apartmán Kika.2 se nachází v letovisku Ližnjan na Istrii a nabízí terasu, soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Kika.2 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Palmira

9,6

Studio apartman Palmira

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Palmira. Studio apartman Palmira se nachází v Ližnjanu, 550 metrů od pláže Ližnjan a 1,7 km od pláže Rt Uljeva. Ubytování Studio apartman Palmira se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mara

9,6

Apartmani Mara

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mara. Nika&Ema&Mačak Levan se nachází v obci Ližnjan a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, kuchyní, posezením a TV. Ubytování Apartmani Mara se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Zazah 846

9,5

Apartments Zazah 846

Ubytování (Apartmány) Apartments Zazah 846. Apartments Zazah 846 se nachází v obci Ližnjan. Apartmány mají klimatizaci, parketovou podlahu, obývací pokoj, terasu s výhledem do zahrady, TV, šatní... Ubytování Apartments Zazah 846 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Monica

9,5

Apartment Monica

Ubytování (Apartmány) Apartment Monica. Located 2 km from Beach Liznjan, Apartment Monica offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Monica se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani B&B

9,5

Apartmani B&B

Ubytování (Apartmány) Apartmani B&B. Ubytování Apartmani B&B se nachází 1,9 km od pláže Ližnjan a nabízí restauraci, zahradu a klimatizované apartmány s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani B&B se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Agava Istria

9,5

Apartment Agava Istria

Ubytování (Apartmán) Apartment Agava Istria. Apartment Agava Istria se nachází v letovisku Ližnjan a nabízí zahradu a ubytování s klimatizací, balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Agava Istria se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Martina

9,5

Apartment Martina

Ubytování (Apartmán) Apartment Martina. Apartment Martina se nachází ve městě Ližnjan, 33 km od Rovinje a 47 km od Poreče. Nabízí klimatizaci. Ubytování Apartment Martina se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lisianum... private sauna

9,5

Lisianum... private sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Lisianum... private sauna. Set in Ližnjan, within 2.2 km of Beach Liznjan, Lisianum... Private sauna offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Lisianum... private sauna se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOLIDAY HOME "MARIJANA"

9,5

HOLIDAY HOME "MARIJANA"

Ubytování (Prázdninový dům) HOLIDAY HOME "MARIJANA". Prázdninový dům "MARIJANA" se nachází v obci Ližnjan a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování HOLIDAY HOME "MARIJANA" se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Čeh

9,5

Apartments Čeh

Ubytování (Apartmány) Apartments Čeh. Apartmány Čeh se nacházejí v obci Ližnjan a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a stolním... Ubytování Apartments Čeh se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern House with a Swimming Pool Close to the Beach

9,5

Modern House with a Swimming Pool Close to the Beach

Ubytování (Prázdninový dům) Modern House with a Swimming Pool Close to the Beach. Set in Ližnjan, within 1.2 km of Beach Liznjan and 2. Ubytování Modern House with a Swimming Pool Close to the Beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Mary

9,5

Ferienhaus Mary

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Mary. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Ferienhaus Mary is situated in Ližnjan. Ubytování Ferienhaus Mary se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ližnjan

9,4

Apartment Ližnjan

Ubytování (Apartmány) Apartment Ližnjan. Klimatizovaný Apartmán Ližnjan s terasou s výhledem do přilehlé zahrady a bezplatným Wi-Fi je situován pouhý 1 km od nejbližší pláže v obci Ližnjan. Ubytování Apartment Ližnjan se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kika.1

9,4

Apartment Kika.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Kika.1. Apartment Kika.1 se nachází v letovisku Ližnjan a nabízí ubytování s vlastním bazénem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartment Kika.1 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Erika

9,4

Studio apartman Erika

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Erika. Located in Ližnjan, 1.1 km from Beach Liznjan, Studio apartman Erika provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Studio apartman Erika se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Ližnjan

Město Ližnjan se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 493 hotelů a ubytování v chorvatském městě Ližnjan.