Hledat

Ubytování

Ubytování město Umag

Ve chorvatském městě Umag (Chorvatsko) máme celkem 1036 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Umag

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Umag

Punta apartments

10

Punta apartments

Ubytování (Apartmán) Punta apartments. Punta apartments in Umag provides accommodation with free WiFi, less than 1 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine, a 3-minute walk from ACI... Ubytování Punta apartments se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tommy.1

10

Apartment Tommy.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Tommy.1. Located in Kmeti in the Istria region, Apartment Tommy.1 has a terrace. Ubytování Apartment Tommy.1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediteran kamp Mobile Homes in Camping Park Umag

10

Mediteran kamp Mobile Homes in Camping Park Umag

Ubytování (Prázdninový areál) Mediteran kamp Mobile Homes in Camping Park Umag. Set in Umag, 2.3 km from AC Mareda Beach and 16 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine, Mediteran kamp Mobile Homes in Camping Park Umag offers... Ubytování Mediteran kamp Mobile Homes in Camping Park Umag se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA ROMANSA

10

VILLA ROMANSA

Ubytování (Vila) VILLA ROMANSA. Set in Umag, VILLA ROMANSA offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování VILLA ROMANSA se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Blue Zone

10

Villa Blue Zone

Ubytování (Vila) Villa Blue Zone. Villa Blue Zone nabízí ubytování s výhledem na bazén, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 11 km od kostela sv. Marie a sv. Peregrina. Ubytování Villa Blue Zone se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sipar app

10

Sipar app

Ubytování (Apartmán) Sipar app. Featuring sea views, Sipar app provides accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine. Ubytování Sipar app se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Mirna

10

Apartment Mirna

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirna. Apartmán Mirna se nachází 2 km od centra Umagu a nabízí hřiště a velkou zahradu s posezením a grilem. Ubytování Apartment Mirna se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartments with a parking space Umag - 7666

10

Apartments with a parking space Umag - 7666

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Umag - 7666. Apartment Umag 7666c s terasou se nachází v Umagu, 800 metrů od autobusového nádraží. K dispozici je posezení, jídelní kout, kuchyně, TV a koupelna. Ubytování Apartments with a parking space Umag - 7666 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Sv. Ivan 1

10

Holiday Home Sv. Ivan 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sv. Ivan 1. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Holiday Home Sv. Ivan 1 is located in Pelegrin. Ubytování Holiday Home Sv. Ivan 1 se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mia

10

Mia

Ubytování (Apartmán) Mia. Set in Umag, 2.3 km from Pinna Family Beach and 1 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine, Mia offers air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Mia se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EVA house with apartment

10

EVA house with apartment

Ubytování (Apartmán) EVA house with apartment. EVA house with apartment, a property with a garden, is located in Umag, 7 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine, 7 km from Umag Bus Station, as... Ubytování EVA house with apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Slađana

10

Villa Slađana

Ubytování (Vily) Villa Slađana. Set 2.6 km from Kanegra Beach, Villa Slađana offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Slađana se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

App Paris 5

10

App Paris 5

Ubytování (Apartmán) App Paris 5. App Paris 5 se nachází v Umagu, pouhých 100 metrů od pláže Dante a 700 metrů od Gradska plaža Pozioi. Ubytování App Paris 5 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Elza

10

Apartman Elza

Ubytování (Apartmán) Apartman Elza. Set in Umag, 3.3 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine and 3. Ubytování Apartman Elza se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

APARTMAN FIOCO

10

APARTMAN FIOCO

Ubytování (Apartmán) APARTMAN FIOCO. APARTMAN FIOCO features a balcony and is located in Umag, within just 500 metres of Umag Bus Station and 1.1 km of Umag Town Museum. This apartment is 2. Ubytování APARTMAN FIOCO se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

VILLA STELLA JURICANI

10

VILLA STELLA JURICANI

Ubytování (Vila) VILLA STELLA JURICANI. Situated just 8 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine, VILLA STELLA JURICANI features accommodation in Umag with access to a seasonal outdoor... Ubytování VILLA STELLA JURICANI se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Barbic

10

Ferienwohnungen Barbic

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Barbic. Ferienwohnungen Barbic has well-equipped accommodation boasting free WiFi in Umag, 700 metres from Church of Saint Mary and Saint Peregrine and 700 metres... Ubytování Ferienwohnungen Barbic se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Umag Istria Croatia

9,9

Apartment Umag Istria Croatia

Ubytování (Apartmán) Apartment Umag Istria Croatia. Apartmán Umag Istria Croatia se nachází v Umagu, 2,1 km od rodinné pláže Pinna a 300 metrů od kostela sv. Marie a sv. Ubytování Apartment Umag Istria Croatia se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dora

9,9

Villa Dora

Ubytování (Vila) Villa Dora. Tato klimatizovaná vila s venkovním bazénem se nachází v Umagu. Zdarma zde můžete využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Dora se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "House La Vie"

9,9

Apartman "House La Vie"

Ubytování (Apartmán) Apartman "House La Vie". Set in Umag, 8 km from Umag Bus Station and 8.3 km from Umag Central ATP Stadion Stella Maris, Apartman "House La Vie" offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Apartman "House La Vie" se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman KLARA

9,9

Apartman KLARA

Ubytování (Apartmán) Apartman KLARA. Apartmán KLARA se zahradou, grilem, výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v Umagu, pouhých... Ubytování Apartman KLARA se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dream

9,9

Apartment Dream

Ubytování (Apartmán) Apartment Dream. Apartment Dream se nachází v Umagu, jen 1,2 km od kostela Panny Marie a Svatého Peregrina a 1 km od autobusového nádraží v Umagu. Ubytování Apartment Dream se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eva Apartments

9,9

Eva Apartments

Ubytování (Apartmán) Eva Apartments. Eva Apartments is set in Umag, 500 metres from Umag’s Main Beach and 650 metres from Laguna Stella Maris Beach, in an area where windsurfing can be... Ubytování Eva Apartments se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Old Barn

9,9

Holiday Home Old Barn

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Old Barn. Holiday Home Old Barn se nachází v Umagu. Tento prázdninový dům nabízí terasu s výhledem na bazén a do zahrady, venkovní bazén, wellness centrum, saunu,... Ubytování Holiday Home Old Barn se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

APP E.N.A.

9,9

APP E.N.A.

Ubytování (Apartmán) APP E.N.A.. APP E.N.A. se nachází v Umagu, 300 metrů od historického centra. Tento apartmán nabízí kuchyni, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování APP E.N.A. se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AvantGarden

9,9

AvantGarden

Ubytování (Apartmán) AvantGarden. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, AvantGarden can be found in Umag, close to Dante Beach and 1. Ubytování AvantGarden se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house ANITA

9,9

Holiday house ANITA

Ubytování (Vila) Holiday house ANITA. Boasting garden views, Holiday house ANITA offers accommodation with a patio and a kettle, around 5 km from Umag Bus Station. Ubytování Holiday house ANITA se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zorko Valica

9,9

Apartments Zorko Valica

Ubytování (Apartmány) Apartments Zorko Valica. Apartmány Zorko Valica se nachází 5 km od stadionu Umag Central ATP Stella Maris. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Zorko Valica se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rea

9,9

Villa Rea

Ubytování (Vila) Villa Rea. Situated in Umag, Villa Rea features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Rea se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BLUEMARINE

9,9

BLUEMARINE

Ubytování (Apartmán) BLUEMARINE. BLUEMARINE se nachází v Umagu, 100 metrů od pláže Dante a necelý 1 km od pláže Gradska plaža Pozioi. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování BLUEMARINE se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APP Andrra

9,9

APP Andrra

Ubytování (Apartmán) APP Andrra. Located in Umag, within 1.1 km of Laguna Stella Maris Beach and 1. Ubytování APP Andrra se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 1

9,9

Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Apartment 1. Apartment 1 se nachází v Umagu, 400 metrů od pláže Dante a necelý 1 km od pláže Gradska plaža Pozioi. Ubytování Apartment 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stella Marina

9,9

Stella Marina

Ubytování (Apartmán) Stella Marina. Stella Marina, a property with a garden and a terrace, is situated in Umag, 700 metres from Laguna Stella Maris Beach, 1. Ubytování Stella Marina se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lucia Umag

9,9

Villa Lucia Umag

Ubytování (Apartmán) Villa Lucia Umag. Situated just 50 metres from Beach Špina, Villa Lucia Umag features accommodation in Umag with access to a bar, a garden, as well as a 24-hour front desk. Ubytování Villa Lucia Umag se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Božica house with apartment

9,9

Božica house with apartment

Ubytování (Apartmán) Božica house with apartment. Božica house with apartment se nachází v Umagu, 2,2 km od pláže Aurora, 2,3 km od pláže Laguna Stella Maris a 4,1 km od kostela sv. Marie a sv. Ubytování Božica house with apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Hacienda Monica

9,9

Appartment Hacienda Monica

Ubytování (Apartmán) Appartment Hacienda Monica. Located in Umag, within 2.5 km of Beach Špina and 13 km of Church of Saint Mary and Saint Peregrine, Appartment Hacienda Monica offers accommodation with... Ubytování Appartment Hacienda Monica se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lucia & Amalija

9,9

Villa Lucia & Amalija

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Lucia & Amalija. Holiday Home Lucia se nachází v Čepljani, asi 8 km od centra Umagu, a nabízí zelenou zahradu s terasou a grilem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Lucia & Amalija se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa ROKI

9,8

Villa ROKI

Ubytování (Apartmán) Villa ROKI. Situated in Umag, less than 1 km from Dante Beach and a 10-minute walk from Umag’s Main Beach, Villa ROKI features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa ROKI se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,8

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Apartmán Ivana se nachází v Umagu, 400 metrů od autobusového nádraží, 900 metrů od historického centra Umagu, 1,4 km od tenisového stadionu Central ATP... Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tre Perle

9,8

Apartments Tre Perle

Ubytování (Apartmány) Apartments Tre Perle. Apartmány Tre Perle se nacházejí ve městě Umag, 800 metrů od historického centra i stadionu ATP Stella Maris a 500 metrů od přístavu ACI. Ubytování Apartments Tre Perle se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio App Lea

9,8

Studio App Lea

Ubytování (Apartmán) Studio App Lea. Located in Umag, 1.1 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine and less than 1 km from Umag Bus Station, Studio App Lea provides air-conditioned... Ubytování Studio App Lea se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Alpa.4

9,8

Apartment Villa Alpa.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Alpa.4. Apartment Villa Alpa.4 is located in Umag, 2.1 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine, 800 metres from ACI Marina Umag, and less than 1 km from... Ubytování Apartment Villa Alpa.4 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Belvedere

9,8

Apartments Belvedere

Ubytování (Apartmány) Apartments Belvedere. Located in Umag, 11 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine and 11 km from Umag Town Museum, Apartments Belvedere provides accommodation with free... Ubytování Apartments Belvedere se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachfront Studio Palma

9,8

Beachfront Studio Palma

Ubytování (Apartmány) Beachfront Studio Palma. Beachfront Studio se nachází 2,6 km od kostela Panny Marie a sv. Ubytování Beachfront Studio Palma se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Umag - 6095

9,8

Apartments by the sea Umag - 6095

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Umag - 6095. Set 750 metres from Laguna Stella Maris Beach, 1 km from Dante Beach and 2. Ubytování Apartments by the sea Umag - 6095 se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luna

9,8

Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Apartment Luna. Offering a garden and sea view, Apartment Luna is situated in Umag, 9 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine and 6 km from Umag Central ATP... Ubytování Apartment Luna se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ani Apartments

9,8

Ani Apartments

Ubytování (Penzion) Ani Apartments. Ani Apartmány se nacházejí v Umagu, 11 minut chůze od tenisového areálu Umag Central ATP Stadion Stella Maris, a nabízí bohaté zázemí včetně zahrady,... Ubytování Ani Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Istra

9,8

Apartment Istra

Ubytování (Apartmán) Apartment Istra. Apartment Istra se nachází v Umagu, 2,8 km od místního autobusového nádraží, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Istra se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APP PRODAN

9,8

APP PRODAN

Ubytování (Apartmán) APP PRODAN. Set in Umag, 5 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine and 3 km from Umag Bus Station, APP PRODAN offers a garden and air conditioning. Ubytování APP PRODAN se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Royal Rei

9,8

Apartment Royal Rei

Ubytování (Apartmán) Apartment Royal Rei. Apartment Royal Rei, a property with a terrace, is situated in Umag, 1. Ubytování Apartment Royal Rei se nachází ve městě 154. brigade Hrvatske vojske 13 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Leon

9,8

Apartman Leon

Ubytování (Apartmán) Apartman Leon. Apartman Leon se nachází v Umagu, jen 800 metrů od autobusového nádraží, 2,4 km od historického centra a 2,5 km od městského muzea. Ubytování Apartman Leon se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Umag

Město Umag se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1036 hotelů a ubytování v chorvatském městě Umag.