Hledat

Ubytování

Ubytování město Fažana

Ve chorvatském městě Fažana (Chorvatsko) máme celkem 966 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Fažana

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Fažana

Apartment Fazana 7153b

10

Apartment Fazana 7153b

Ubytování (Apartmán) Apartment Fazana 7153b. Apartment Fazana 7153b offers accommodation in Fažana, 1.9 km from Brijuni National Park. Ubytování Apartment Fazana 7153b se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Fazana

10

Two-Bedroom Apartment in Fazana

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Fazana. Tento apartmán se 2 ložnicemi a kuchyní se nachází ve Fažaně, 5 km od národního parku Brijuni. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Fazana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fasana

10

Villa Fasana

Ubytování (Apartmány) Villa Fasana. Located in Fažana in the Istria region, with Badel Beach and San Lorenzo Beach Fazana nearby, Villa Fasana provides accommodation with free private... Ubytování Villa Fasana se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ombra Rossa

10

Casa Ombra Rossa

Ubytování (Vila) Casa Ombra Rossa. Located in Fažana, 550 metres from Badel Beach and 1. Ubytování Casa Ombra Rossa se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Two-bedroom Adria apartment with sea view

10

Two-bedroom Adria apartment with sea view

Ubytování (Apartmán) Two-bedroom Adria apartment with sea view. Two-bedroom Adria apartment with sea view se nachází asi 1 km od pláže San Lorenzo Fažana a 450 metrů od pláže Badel, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování Two-bedroom Adria apartment with sea view se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brezac olive garden apartment

10

Brezac olive garden apartment

Ubytování (Apartmán) Brezac olive garden apartment. Boasting garden views, Brezac olive garden apartment features accommodation with a garden and a patio, around 5 km from Brijuni National Park. Ubytování Brezac olive garden apartment se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home - Heated & Kids Pool

10

Holiday Home - Heated & Kids Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home - Heated & Kids Pool. Holiday Home - Heated & Kids Pool se nachází v obci Fažana, 1,2 km od pláže Bi Val a 2,1 km od pláže San Lorenzo. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Holiday Home - Heated & Kids Pool se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sony

9,9

Apartment Sony

Ubytování (Apartmán) Apartment Sony. Apartment Sony se nachází ve Fažaně, poblíž pláže San Lorenzo Fažana a 2,2 km od pláže Štinjan. Ubytování Apartment Sony se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Valbandon, Fazana - 7305

9,9

Apartments with a parking space Valbandon, Fazana - 7305

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Valbandon, Fazana - 7305. Located 23 km from Rovinj, Apartment Valbandon 7305b offers accommodation in Marana. The air-conditioned unit is 39 km from Poreč. Ubytování Apartments with a parking space Valbandon, Fazana - 7305 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Orange 994

9,9

Apartments Orange 994

Ubytování (Apartmány) Apartments Orange 994. Apartments Orange 994 se nachází ve Fažaně, 4,2 km od národního parku Brijuni, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Orange 994 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Boris

9,9

Apartments Boris

Ubytování (Apartmány) Apartments Boris. Located in Fažana in the Istria region, with Peroj Beach nearby, Apartments Boris provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Boris se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment PETRA - Villa Klara Fazana

9,9

Apartment PETRA - Villa Klara Fazana

Ubytování (Apartmán) Apartment PETRA - Villa Klara Fazana. Situated in Fažana, 1.1 km from Bi Val Beach, Apartment PETRA - Villa Klara Fazana features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Apartment PETRA - Villa Klara Fazana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ana

9,9

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Located in Štinjan, 1.6 km from Bi Val Beach and 2 km from Štinjan Beach, Apartman Ana offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Igor

9,9

Igor

Ubytování (Apartmán) Igor. Featuring garden views, Igor offers accommodation with a garden and a balcony, around 2 km from Štinjan Beach. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Igor se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vita Studio with Garden and Private Parking

9,9

Vita Studio with Garden and Private Parking

Ubytování (Prázdninový dům) Vita Studio with Garden and Private Parking. Vita Studio with Garden and Private Parking se nachází v letovisku Fažana, 4,3 km od národního parku Brijuni. Ubytování Vita Studio with Garden and Private Parking se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA HORIZONT

9,9

VILLA HORIZONT

Ubytování (Vila) VILLA HORIZONT. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre, and a shared lounge, VILLA HORIZONT offers accommodation in Fažana with free WiFi and pool... Ubytování VILLA HORIZONT se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Ulivo - Apartment Sol

9,9

Apartments Villa Ulivo - Apartment Sol

Ubytování (Apartmán) Apartments Villa Ulivo - Apartment Sol. Boasting garden views, Apartments Villa Ulivo - Apartment Sol features accommodation with a garden and a balcony, around less than 1 km from San Lorenzo... Ubytování Apartments Villa Ulivo - Apartment Sol se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marija 1389

9,9

Apartment Marija 1389

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija 1389. Apartment Marija 1389 se nachází ve Fažaně, 400 metrů od pláže Badel a 600 metrů od pláže Bi Val a 100 metrů od pláže San Lorenzo Fažana. Ubytování Apartment Marija 1389 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ljiljana

9,9

Apartment Ljiljana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljiljana. Apartment Ljiljana is located in Fažana, 400 metres from Bi Val Beach, 750 metres from Badel Beach, as well as 1.7 km from Brijuni National Park. Ubytování Apartment Ljiljana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Jelena

9,9

Apartmani Jelena

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jelena. Apartmány Jelena se nachází v obci Fažana, 3,3 km od národního parku Brijuni, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do zahrady s... Ubytování Apartmani Jelena se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Stella

9,9

Apartman Stella

Ubytování (Apartmán) Apartman Stella. Apartman Stella se nachází v letovisku Fažana a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a zařízenou terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Apartman Stella se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mini art home

9,8

Mini art home

Ubytování (Apartmány) Mini art home. Mini art home se nachází 350 metrů od pláže San Lorenzo Fažana a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mini art home se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Q

9,8

Studio Q

Ubytování (Apartmán) Studio Q. Studio Q, boasting a terrace, is situated in Fažana, 2.9 km from Lost Beach and 2.8 km from Brijuni National Park. Ubytování Studio Q se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa MiA

9,8

Casa MiA

Ubytování (Apartmány) Casa MiA. Located in Fažana, near Bi Val Beach, Lost Beach and Štinjan Beach, Casa MiA features free WiFi. Brijuni National Park is 3.3 km from the apartment. Ubytování Casa MiA se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Fazana - 7205

9,8

Apartments with a parking space Fazana - 7205

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Fazana - 7205. Studio Fazana 7205a is located in Fažana, 3.5 km from Brijuni National Park. Every room is fitted with a TV with satellite channels. Ubytování Apartments with a parking space Fazana - 7205 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ozren 311

9,8

Apartments Ozren 311

Ubytování (Apartmány) Apartments Ozren 311. Apartmány Ozren 311 se nachází ve Fažaně na Istrii, 100 metrů od pláže San Lorenzo. Ubytování Apartments Ozren 311 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment R & Z-Brand new family apartment with a spacious yard

9,8

Apartment R & Z-Brand new family apartment with a spacious yard

Ubytování (Apartmán) Apartment R & Z-Brand new family apartment with a spacious yard. Boasting garden views, Apartment R & Z-Brand new family apartment with a spacious yard offers accommodation with a garden and a patio, around 2. Ubytování Apartment R & Z-Brand new family apartment with a spacious yard se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anton, Fazana

9,8

Apartment Anton, Fazana

Ubytování (Apartmán) Apartment Anton, Fazana. Apartment Anton, Fažana se nachází v Suridě, 3 km od centra města Fažana, a nabízí klimatizované ubytování a nově postavený venkovní bazén s lehátky a... Ubytování Apartment Anton, Fazana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Milka 1621

9,8

Apartment Milka 1621

Ubytování (Apartmán) Apartment Milka 1621. Apartment Milka 1621, a property with a garden and barbecue facilities, is set in Fažana, 1.2 km from San Lorenzo Beach Fazana, 1. Ubytování Apartment Milka 1621 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Andrija

9,8

Villa Andrija

Ubytování (Vila) Villa Andrija. Villa Andrija se nachází v obci Fažana, jen 2,3 km od národního parku Brijuni. Ubytování Villa Andrija se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fažana Sail

9,8

Fažana Sail

Ubytování (Apartmán) Fažana Sail. Apartmán Fažana Sail se nachází u pláže, asi 2,3 km od národního parku Brijuni, a nabízí zahradu, terasu, balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Fažana Sail se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

FantaSEA apartment

9,8

FantaSEA apartment

Ubytování (Apartmán) FantaSEA apartment. Set in Fažana, 1.9 km from Peroj Beach and 2.2 km from Brijuni National Park, FantaSEA apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování FantaSEA apartment se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

PR Apartment Fazana

9,8

PR Apartment Fazana

Ubytování (Apartmán) PR Apartment Fazana. Boasting garden views, PR Apartment Fazana offers accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Bi Val Beach. Ubytování PR Apartment Fazana se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Suzy

9,8

Apartment Suzy

Ubytování (Apartmán) Apartment Suzy. Situated in Fažana, this air-conditioned apartment features a balcony with garden views. Ubytování Apartment Suzy se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Josip 1713

9,8

Apartments Josip 1713

Ubytování (Apartmány) Apartments Josip 1713. Apartments Josip 1713 se nachází ve Fažaně, méně než 1 km od pláže Bi Val a 19 minut pěšky od pláže Štinjan. Ubytování Apartments Josip 1713 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bogdan

9,8

Apartment Bogdan

Ubytování (Apartmán) Apartment Bogdan. Apartmán Bogdan se nachází v obci Fažana, pouhých 750 metrů od pláže Bi Val, a nabízí zahradu, vybavení pro grilování a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Apartment Bogdan se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Viviana Fažana Valbandon Heated pool

9,8

Villa Viviana Fažana Valbandon Heated pool

Ubytování (Vila) Villa Viviana Fažana Valbandon Heated pool. Villa Fažana Valbandon Heated pool se nachází v obci Fažana, 2,7 km od národního parku Brijuni. Ubytování Villa Viviana Fažana Valbandon Heated pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Josip 2011

9,8

Apartment Josip 2011

Ubytování (Apartmány) Apartment Josip 2011. Situated in Fažana, 350 metres from San Lorenzo Beach Fazana and 400 metres from Bi Val Beach, Apartment Josip 2011 features accommodation with free WiFi,... Ubytování Apartment Josip 2011 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Damjan

9,8

Holiday Home Damjan

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Damjan. Holiday Home Damjan is located in Fažana and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday Home Damjan se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Filip

9,8

Apartments Filip

Ubytování (Apartmány) Apartments Filip. Apartmány Filip se nachází 350 metrů od pláže San Lorenzo Fažana a nabízí restauraci, zahradu a balkon. Ubytování Apartments Filip se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

rose

9,8

rose

Ubytování (Apartmán) rose. Rose se nachází ve Fažaně, 100 metrů od pláže San Lorenzo Fažana a 400 metrů od pláže Badel. Ubytování rose se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

eVita Fazana Premium Studio Apartments

9,8

eVita Fazana Premium Studio Apartments

Ubytování (Apartmány) eVita Fazana Premium Studio Apartments. eVita Fazana Premium Studio Apartments se nachází ve Fažaně, 3,1 km od národního parku Brijuni. Nabízí posezení. Ubytování eVita Fazana Premium Studio Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Milena 436

9,7

Apartments Milena 436

Ubytování (Apartmány) Apartments Milena 436. Located in Fažana in the Istria region and Lost Beach reachable within 2. Ubytování Apartments Milena 436 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Perkovic

9,7

Apartments Perkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Perkovic. Apartments Perković se nachází v městečku Fažana, 6,5 km od národního parku Brijuni a 5,8 km od kolosea v Pule, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným... Ubytování Apartments Perkovic se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Oliva with sea view

9,7

Apartment Oliva with sea view

Ubytování (Apartmán) Apartment Oliva with sea view. Apartment Oliva with sea view se nachází ve Fažaně, pouhých 100 metrů od pláže San Lorenzo Fažana, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Apartment Oliva with sea view se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M & A Valbandon, Fažana

9,7

M & A Valbandon, Fažana

Ubytování (Apartmán) M & A Valbandon, Fažana. Boasting garden views, M & A Valbandon, Fažana offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.7 km from Brijuni National Park. Ubytování M & A Valbandon, Fažana se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Ulika

9,7

Holiday Home Ulika

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ulika. Located in Fažana, 1.2 km from Badel Beach and 1.2 km from San Lorenzo Beach Fazana, Holiday Home Ulika provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Holiday Home Ulika se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Luciana ,Pineta 4,Valbandon

9,7

Apartman Luciana ,Pineta 4,Valbandon

Ubytování (Apartmán) Apartman Luciana ,Pineta 4,Valbandon. Boasting garden views, Apartman Luciana, Pineta 4, Valbandon features accommodation with a garden and a patio, around 2.3 km from Brijuni National Park. Ubytování Apartman Luciana ,Pineta 4,Valbandon se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kira

9,7

Villa Kira

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Kira. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Kira is set in Fažana. Located on the beachfront, this property has a garden and a terrace. Ubytování Villa Kira se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ljudevit 1375

9,7

Apartments Ljudevit 1375

Ubytování (Apartmán) Apartments Ljudevit 1375. Located in Fažana in the Istria region, Apartments Ljudevit 1375 has a terrace. Ubytování Apartments Ljudevit 1375 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Rio

9,7

Apartment Rio

Ubytování (Apartmán) Apartment Rio. Apartment Rio se nachází v budově z roku 1985 v obci Fažana, 1,9 km od národního parku Brijuni. Ubytování Apartment Rio se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Fažana

Město Fažana se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 966 hotelů a ubytování v chorvatském městě Fažana.