Hledat

Ubytování

Ubytování město Medulin

Ve chorvatském městě Medulin (Chorvatsko) máme celkem 1514 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Medulin

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Medulin

Apartment Jolanda.1

10

Apartment Jolanda.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Jolanda.1. Located in Medulin, 2 km from Munte Beach and less than 1 km from Vižula Archaeological Site, Apartment Jolanda. Ubytování Apartment Jolanda.1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikolana

10

Nikolana

Ubytování (Apartmán) Nikolana. Set in Medulin in the Istria region, Nikolana has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Nikolana se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

E-M Apartments with Private pool

10

E-M Apartments with Private pool

Ubytování (Penzion) E-M Apartments with Private pool. Located within 2.1 km of Beach Centinera and 8 km of Vižula Archaeological Site, E-M Apartments with Private pool features rooms in Medulin. Ubytování E-M Apartments with Private pool se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ADRIATIC

10

ADRIATIC

Ubytování (Apartmán) ADRIATIC. ADRIATIC se nachází asi 500 metrů od pláže Belvedere a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování ADRIATIC se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Nikola

10

Apartments Nikola

Ubytování (Apartmány) Apartments Nikola. Apartments Nikola provides accommodation with a kitchen, situated in Medulin. All units at the apartment feature air conditioning and a TV. Ubytování Apartments Nikola se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home Lunge

10

Home Lunge

Ubytování (Prázdninový dům) Home Lunge. Featuring an outdoor pool and garden views, Home Lunge is located in Medulin. Ubytování Home Lunge se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden

10

Garden

Ubytování (Apartmány) Garden. Set in Medulin, 2 km from Vižula Archaeological Site, Garden provides accommodation with free WiFi and a garden. Ubytování Garden se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petrovic Medulin

10

Apartment Petrovic Medulin

Ubytování (Apartmán) Apartment Petrovic Medulin. Apartment Petrovic Medulin se nachází v Medulinu, 500 metrů od pláže Belvedere a 700 metrů od pláže Skrape. Ubytování Apartment Petrovic Medulin se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ivana

9,9

Villa Ivana

Ubytování (Vila) Villa Ivana. Villa Ivana se nachází v obci Medulin, 1,5 km od archeologického naleziště Vižula a 1,1 km od písečné pláže Bijeca. Ubytování Villa Ivana se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ema

9,9

Apartment Ema

Ubytování (Apartmán) Apartment Ema. Located in Medulin, 650 metres from Bijeca Beach and less than 1 km from Belvedere Beach, Apartment Ema provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Ema se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Medulin 29

9,9

Apartment Medulin 29

Ubytování (Apartmán) Apartment Medulin 29. Apartment Medulin 29, a property with barbecue facilities, is located in Medulin, 600 metres from Bijeca Sand Beach. Ubytování Apartment Medulin 29 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments B&N

9,9

Apartments B&N

Ubytování (Apartmány) Apartments B&N. Apartments B&N se nachází v Medulinu na Istrii, nedaleko pláží Alba Chiara a Belvedere. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments B&N se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Vilena

9,9

Rooms Vilena

Ubytování (Penzion) Rooms Vilena. Pokoje Vilena se nacházejí v Medulinu, 900 metrů od archeologického naleziště Vižula, a nabízejí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Rooms Vilena se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Summer house 2

9,9

Apartment Summer house 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Summer house 2. Apartment Summer house 2, a property with a garden and a terrace, is set in Medulin, 800 metres from Belvedere Beach, 1 km from Alba Chiara Beach, as well... Ubytování Apartment Summer house 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rubina

9,9

Apartment Rubina

Ubytování (Apartmán) Apartment Rubina. Apartmán Rubina se nachází v Medulinu a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování, balkon a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady a na... Ubytování Apartment Rubina se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rosenberg

9,9

Apartment Rosenberg

Ubytování (Apartmány) Apartment Rosenberg. Apartment Rosenberg se nachází v Medulinu a nabízí bazén, společný lounge, zahradu, výhled na město a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Rosenberg se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENT JASMIN

9,9

APARTMENT JASMIN

Ubytování (Apartmán) APARTMENT JASMIN. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, APARTMENT JASMIN is located in Medulin. Ubytování APARTMENT JASMIN se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Histra Medulin

9,8

Villa Histra Medulin

Ubytování (Vila) Villa Histra Medulin. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Histra Medulin is set in Medulin. Ubytování Villa Histra Medulin se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Marina

9,8

Ferienhaus Marina

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Marina. Set in Medulin, 3 km from Alba Chiara Beach and 2.1 km from Vižula Archaeological Site, Ferienhaus Marina offers air conditioning. Ubytování Ferienhaus Marina se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sami

9,8

Apartment Sami

Ubytování (Penzion) Apartment Sami. Apartment Sami se nachází v Medulinu, 1,3 km od pláže Bijeca, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartment Sami se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bracak Apartments

9,8

Bracak Apartments

Ubytování (Apartmány) Bracak Apartments. Set in Medulin in the Istria region and Bijeca Beach reachable within 450 metres, Bracak Apartments offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Bracak Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

EllMar

9,8

EllMar

Ubytování (Apartmán) EllMar. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, EllMar is situated in Medulin. Ubytování EllMar se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vivis

9,8

Apartment Vivis

Ubytování (Apartmán) Apartment Vivis. Apartmán Vivis se nachází 600 metrů od pláže Belvedere a nabízí patio, výhled na město, rychlovarnou konvici a klimatizaci. Ubytování Apartment Vivis se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ulika

9,8

Apartman Ulika

Ubytování (Apartmán) Apartman Ulika. Apartmán Ulika se nachází v Medulinu, 1,4 km od archeologického naleziště Vižula a 1,3 km od písečné pláže Bijeca, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování Apartman Ulika se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New apartment Lory with a pool and sea view

9,8

New apartment Lory with a pool and sea view

Ubytování (Apartmán) New apartment Lory with a pool and sea view. Situated in Medulin in the Istria region, New apartment Lory with a pool and sea view features a patio. Ubytování New apartment Lory with a pool and sea view se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burle Apart

9,8

Burle Apart

Ubytování (Apartmán) Burle Apart. Burle Apart se nachází v Medulinu, 200 metrů od archeologického naleziště Vižula a 1,4 km od písečné pláže Bijeca. Ubytování Burle Apart se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fucane Medulin Sunrise

9,8

Villa Fucane Medulin Sunrise

Ubytování (Apartmán) Villa Fucane Medulin Sunrise. Situated in Medulin, 500 metres from Bijeca Beach and 500 metres from Belvedere Beach, Villa Fucane Medulin Sunrise offers a garden and air conditioning. Ubytování Villa Fucane Medulin Sunrise se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Danilo

9,8

Apartments Danilo

Ubytování (Apartmány) Apartments Danilo. Offering a garden, Apartments Danilo is located in Medulin. Vižula Archaeological Site is 1.8 km from the property. The accommodation features a TV. Ubytování Apartments Danilo se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Igor

9,8

Apartments Igor

Ubytování (Apartmány) Apartments Igor. Apartmány Igor se nachází v Medulinu. Nabízí ubytování s grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Igor se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lila

9,8

Apartment Lila

Ubytování (Apartmán) Apartment Lila. Boasting sea views, Apartment Lila features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Vižula Archaeological Site. Ubytování Apartment Lila se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio 922

9,8

Studio 922

Ubytování (Apartmán) Studio 922. Offering free WiFi and free private parking, Studio 922 is situated in Medulin, just 1.5 km from Bijeca Beach. Located 1. Ubytování Studio 922 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Franika

9,8

Holiday Home Franika

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Franika. Set in Medulin, 2.6 km from Munte Beach and 1.6 km from Vižula Archaeological Site, Holiday Home Franika offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Holiday Home Franika se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tiny Garden

9,8

Apartments Tiny Garden

Ubytování (Apartmány) Apartments Tiny Garden. Apartmány Tiny Garden se nachází v Medulinu na Istrii, 2,2 km od pláže Munte, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavení pro grilování, zahradu a... Ubytování Apartments Tiny Garden se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sabbia

9,8

Apartment Sabbia

Ubytování (Apartmán) Apartment Sabbia. Apartment Sabbia in Medulin offers accommodation with free WiFi, 2 km from Vižula Archaeological Site and 1 km from Bijeca Sand Beach. Ubytování Apartment Sabbia se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Daniela

9,8

Apartments Daniela

Ubytování (Apartmán) Apartments Daniela. Located in Medulin, 1.2 km from Belvedere Beach and 1. Ubytování Apartments Daniela se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fucane Medulin

9,8

Villa Fucane Medulin

Ubytování (Apartmán) Villa Fucane Medulin. Situated in Medulin, 2.8 km from Beach Liznjan and 1.6 km from Vižula Archaeological Site, Villa Fucane Medulin offers a garden and air conditioning. Ubytování Villa Fucane Medulin se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa Suhalj

9,7

villa Suhalj

Ubytování (Vila) villa Suhalj. Situated in Medulin, villa Suhalj features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování villa Suhalj se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amalija - Apartment Amy

9,7

Villa Amalija - Apartment Amy

Ubytování (Apartmán) Villa Amalija - Apartment Amy. Boasting sea views, Villa Amalija - Apartment Amy offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around less than 1 km from Vižula... Ubytování Villa Amalija - Apartment Amy se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Emma

9,7

Apartment Emma

Ubytování (Apartmán) Apartment Emma. Apartment Emma se nachází u pláže v Medulinu, 200 metrů od pláže Alba Chiara a 400 metrů od pláže Belvedere. Ubytování Apartment Emma se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Arijana Medulin

9,7

Apartmani Arijana Medulin

Ubytování (Apartmány) Apartmani Arijana Medulin. Apartmani Arijana Medulin se nachází v Medulinu, 1,2 km od pláže Bijeca a 1,5 km od pláže Belvedere. Ubytování Apartmani Arijana Medulin se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dujmović

9,7

Apartmani Dujmović

Ubytování (Apartmán) Apartmani Dujmović. Located in Medulin, within 1.2 km of Bijeca Beach and 1. Ubytování Apartmani Dujmović se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sunset

9,7

Villa Sunset

Ubytování (Vila) Villa Sunset. Villa Sunset se nachází v Medulinu, pouhých 2,7 km od archeologického naleziště Vižula. Nabízí zahradu, společné posezení a sdílenou kuchyni. Ubytování Villa Sunset se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux Apartment Medulin Istria

9,7

Lux Apartment Medulin Istria

Ubytování (Apartmán) Lux Apartment Medulin Istria. Featuring garden views, Lux Apartment Medulin Istria offers accommodation with a patio and a kettle, around 600 metres from Belvedere Beach. Ubytování Lux Apartment Medulin Istria se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Orlini Medulin

9,7

Apartment Orlini Medulin

Ubytování (Apartmán) Apartment Orlini Medulin. Apartment Orlini Medulin has a balcony and is situated in Medulin, within just 450 metres of Bijeca Beach and 550 metres of Alba Chiara Beach. Ubytování Apartment Orlini Medulin se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments LUCIA

9,7

Apartments LUCIA

Ubytování (Apartmán) Apartments LUCIA. Featuring city views, Apartments LUCIA provides accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Vižula Archaeological Site. Ubytování Apartments LUCIA se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dream

9,7

Apartman Dream

Ubytování (Apartmán) Apartman Dream. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Medulinu, 1,6 km od archeologického naleziště Vižula a 1,3 km od písečné pláže Bijeca. Ubytování Apartman Dream se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment MiMa

9,7

Apartment MiMa

Ubytování (Apartmán) Apartment MiMa. Apartmán Mima se nachází ve městě Medulin v Istrijské župě, 800 metrů od písčité pláže Bijeca. K dispozici je bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartment MiMa se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie).

Nice and cozy Apartment Ferry in Medulin

9,7

Nice and cozy Apartment Ferry in Medulin

Ubytování (Apartmány) Nice and cozy Apartment Ferry in Medulin. Nice and cozy Apartment Ferry in Medulin se nachází v Medulinu v Istrijské župě, nedaleko pláží Bijeca a Belvedere. Ubytování Nice and cozy Apartment Ferry in Medulin se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Artemida

9,7

Artemida

Ubytování (Apartmán) Artemida. Artemida se nachází v Medulinu, 700 metrů od pláže Banjole, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, zahradu, vybavení pro grilování, Wi-Fi zdarma... Ubytování Artemida se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cavae Romanae

9,7

Apartments Cavae Romanae

Ubytování (Apartmány) Apartments Cavae Romanae. Apartments Cavae Romanae jsou apartmány s možností vlastního stravování situované v Medulinu. Jeden apartmán disponuje zařízeným balkonem. Ubytování Apartments Cavae Romanae se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ellie

9,7

Apartman Ellie

Ubytování (Apartmán) Apartman Ellie. Apartmán Ellie se nachází na pláži v Medulinu, 2 km od archeologického naleziště Vižula a 1,3 km od písečné pláže Bijeca, a nabízí výhled na moře, balkon a... Ubytování Apartman Ellie se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Ubytování v chorvatském městě Medulin

Město Medulin se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1514 hotelů a ubytování v chorvatském městě Medulin.