Hledat

Ubytování

Ubytování město Pirovac

Ve chorvatském městě Pirovac (Chorvatsko) máme celkem 312 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Pirovac

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Pirovac

Apartments Jambresic

10

Apartments Jambresic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jambresic. Apartmány Jambresic se nachází ve městě Pirovac, 48 km od Zadaru. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a gril. Ubytování Apartments Jambresic se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Soto

10

Apartman Soto

Ubytování (Apartmán) Apartman Soto. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, Apartman Soto has a garden. Free WiFi is available. Ubytování Apartman Soto se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment VIP

10

Apartment VIP

Ubytování (Apartmán) Apartment VIP. Apartment VIP is set in Pirovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment VIP se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Centar Pirovac

10

Apartman Centar Pirovac

Ubytování (Apartmán) Apartman Centar Pirovac. Boasting sea views, Apartman Centar Pirovac offers accommodation with a balcony, around 250 metres from Starine Beach. Ubytování Apartman Centar Pirovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boho by the sea house

10

Boho by the sea house

Ubytování (Prázdninový dům) Boho by the sea house. Boho by the sea house se nachází 250 metrů od pláže Lolic. Ubytování Boho by the sea house se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sea and Sun

10

Apartments Sea and Sun

Ubytování (Apartmány) Apartments Sea and Sun. Located in Pirovac in the Sibenik-Knin County region and Lolic Beach reachable within 300 metres, Apartments Sea and Sun provides accommodation with free... Ubytování Apartments Sea and Sun se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stein Haus

10

Stein Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Stein Haus. Set in Pirovac, 400 metres from Starine Beach, Stein Haus offers a living room with a flat-screen TV. Ubytování Stein Haus se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marica's Second Home

10

Marica's Second Home

Ubytování (Prázdninový dům) Marica's Second Home. Prázdninový dům Marica's Second Home se nachází v obci Pirovac, pouhých 200 metrů od pláže Lolic, a nabízí ubytování u pláže, bezplatné půjčení jízdních... Ubytování Marica's Second Home se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mara

9,9

Apartments Mara

Ubytování (Apartmány) Apartments Mara. Apartments Mara nabízí ubytování v Pirovaci, 46 km od Zadaru, 22 km od Šibeniku a 13 km od města Vodice. Nabízí ubytování s výhledem na moře. Ubytování Apartments Mara se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments More

9,9

Apartments More

Ubytování (Apartmány) Apartments More. Set in Pirovac in the Sibenik-Knin County region and Miran Beach reachable within 600 metres, Apartments More offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Apartments More se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Smoljic Pirovac

9,9

Apartments Smoljic Pirovac

Ubytování (Privát) Apartments Smoljic Pirovac. Located 700 metres from Lolic Beach, Apartments Smoljic Pirovac offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Smoljic Pirovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mare

9,9

Apartmani Mare

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mare. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region and Lolic Beach reachable within 350 metres, Apartmani Mare features accommodation with free WiFi,... Ubytování Apartmani Mare se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivona

9,9

Ivona

Ubytování (Apartmán) Ivona. Situated in Pirovac, 150 metres from Lolic Beach and 650 metres from Miran Beach, Ivona offers a garden and air conditioning. Ubytování Ivona se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matija i Bartol

9,9

Matija i Bartol

Ubytování (Apartmány) Matija i Bartol. Matija i Bartol se nachází v obci Pirovac a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v apartmánech s kuchyní. K zázemí ubytování patří také gril. Ubytování Matija i Bartol se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zagrebacka 78

9,9

Apartment Zagrebacka 78

Ubytování (Apartmán) Apartment Zagrebacka 78. Apartment Zagrebacka 78 is set in Pirovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Zagrebacka 78 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Petrović

9,9

Apartments Petrović

Ubytování (Apartmán) Apartments Petrović. Apartments Petrović se nachází v Pirovaci a nabízí ubytování s terasou. Wi-Fi je zde k dispozici zdarma. Ubytování Apartments Petrović se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rosanda 508

9,8

Apartments Rosanda 508

Ubytování (Apartmány) Apartments Rosanda 508. Set in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Starine Beach and Lolic Beach nearby, Apartments Rosanda 508 offers accommodation with free WiFi and... Ubytování Apartments Rosanda 508 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Vučinić Pirovac

9,8

Luxury Apartments Vučinić Pirovac

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Vučinić Pirovac. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region and Miran Beach reachable within 700 metres, Luxury Apartments Vučinić Pirovac features accommodation... Ubytování Luxury Apartments Vučinić Pirovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Manja Apartments and Rooms

9,8

Villa Manja Apartments and Rooms

Ubytování (Penzion) Villa Manja Apartments and Rooms. Tříhvězdičkový penzion Villa Manja Apartments and Rooms se nachází v obci Pirovac a nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích s vlastní koupelnou a... Ubytování Villa Manja Apartments and Rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sljuka

9,8

Apartments Sljuka

Ubytování (Prázdninové domy) Apartments Sljuka. Apartments Sljuka se nachází v obci Pirovac a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, bezplatnými koly a... Ubytování Apartments Sljuka se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zara

9,8

Apartments Zara

Ubytování (Apartmány) Apartments Zara. Apartments Zara se nachází v letovisku Pirovac, 140 metrů od pláže na pobřeží Jaderského moře, a nabízí prostornou terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Zara se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pirovac

9,8

Apartments Pirovac

Ubytování (Apartmán) Apartments Pirovac. Located in Pirovac and only 200 metres from Starine Beach, Apartments Pirovac provides accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Pirovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Punta Royal

9,8

Apartments Villa Punta Royal

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Punta Royal. Apartments Villa Punta Royal se nachází v Pirovacu u pláže, 22 km od Šibeniku. Ubytování Apartments Villa Punta Royal se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mime

9,7

Apartments Mime

Ubytování (Apartmány) Apartments Mime. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Starine Beach and Lolic Beach nearby, Apartments Mime features accommodation with free WiFi and... Ubytování Apartments Mime se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Divino Afflante

9,7

Villa Divino Afflante

Ubytování (Vila) Villa Divino Afflante. Villa Divino Afflante se nachází v obci Pirovac, 25 km od Biogradu na Moru. Ubytování Villa Divino Afflante se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pinus

9,7

Apartments Pinus

Ubytování (Apartmán) Apartments Pinus. Featuring garden views, Apartments Pinus provides accommodation with a garden and a patio, around 1.6 km from Miran Beach. Ubytování Apartments Pinus se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dijana

9,7

Dijana

Ubytování (Apartmán) Dijana. Dijana is located in Pirovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dijana se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Authentic Camping Dalmatia

9,7

Authentic Camping Dalmatia

Ubytování (Kemp) Authentic Camping Dalmatia. Authentic Camping Dalmatia se nachází v Pirovacu. Nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Authentic Camping Dalmatia se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Rosa

9,7

Apartman Rosa

Ubytování (Apartmán) Apartman Rosa. Apartmán Rosa se nachází ve městě Pirovac, poblíž pláže Miran, necelý 1 km od pláže Starine a 300 metrů od pláže Lolic. Ubytování Apartman Rosa se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maša

9,7

Apartment Maša

Ubytování (Apartmán) Apartment Maša. Apartmán Maša se nachází přímo na pobřeží městečka Pirovac a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Ubytování Apartment Maša se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MA-LO

9,7

MA-LO

Ubytování (Apartmán) MA-LO. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, MA-LO can be found in Pirovac, close to Lolic Beach and less than 1 km from Miran Beach. Ubytování MA-LO se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa A

9,7

Villa A

Ubytování (Apartmány) Villa A. Villa A se nachází v Pirovaci v Šibenicko-kninské župě, 500 metrů od pláže Miran, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavením pro grilování, zahradou... Ubytování Villa A se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659

9,6

Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659 features a terrace. Ubytování Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani AB

9,6

Apartmani AB

Ubytování (Apartmány) Apartmani AB. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Miran Beach nearby, Apartmani AB features accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartmani AB se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Homes Krko Pirovac

9,6

Mobile Homes Krko Pirovac

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Homes Krko Pirovac. Mobilní dům Krko Pirovac se nachází u pláže v Pirovaci, 1,1 km od pláže Lolic a 1,7 km od pláže Miran. Ubytování Mobile Homes Krko Pirovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gambera

9,6

Villa Gambera

Ubytování (Apartmány) Villa Gambera. Villa Gambera se nachází v Pirovaci v Šibenicko-kninské župě, 200 metrů od pláže Lolic, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavením pro grilování,... Ubytování Villa Gambera se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Klaric

9,6

Apartments Klaric

Ubytování (Apartmány) Apartments Klaric. Klaric Apartments se nacházejí v klidné části městečka Pirovac, nedaleko ostrova Murter. Ubytování Apartments Klaric se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pirka

9,6

Apartments Pirka

Ubytování (Apartmány) Apartments Pirka. Apartments Pirka se nachází v obci Pirovac, 26 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Pirka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman FOX

9,6

Apartman FOX

Ubytování (Apartmán) Apartman FOX. Apartman FOX nabízí ubytování v Pirovaci, 49 km od Zadaru. Klimatizovaný apartmán stojí 20 km od Šibeniku. U domu lze zdarma využít soukromé parkoviště. Ubytování Apartman FOX se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Delic

9,6

Apartment Delic

Ubytování (Apartmány) Apartment Delic. Tříhvězdičkové Apartmány Delic se nacházejí v Pirovacu. K dispozici je zahrada a terasa a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Delic se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Home Victory

9,6

Mobile Home Victory

Ubytování (Apartmán) Mobile Home Victory. Mobile Home Victory is situated in Pirovac and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Mobile Home Victory se nachází ve městě Zagrebačka ulica bb (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Julia

9,5

Apartment Julia

Ubytování (Apartmány) Apartment Julia. Apartment Julia has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Pirovac, 800 metres from Miran Beach. Ubytování Apartment Julia se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lolić

9,5

Apartments Lolić

Ubytování (Apartmány) Apartments Lolić. Apartmány Lolić se nacházejí v Pirovci. Nabízejí Wi-Fi zdarma, kuchyni a terasu. Ubytování Apartments Lolić se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments La Mirage

9,5

Apartments La Mirage

Ubytování (Apartmány) Apartments La Mirage. Apartments La Mirage se nachází v Pirovaci, 47 km od Zadaru. Zdarma zde můžete využívat jízdní kola a Wi-Fi. Ubytování Apartments La Mirage se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Neptun

9,4

Apartment Villa Neptun

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Neptun. Apartment Villa Neptun se nachází 200 metrů od pláže Lolić a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Villa Neptun se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kolar

9,4

Villa Kolar

Ubytování (Apartmány) Villa Kolar. Villa Kolar se nachází v obci Pirovac. Ve všech apartmánech je klimatizace, TV s plochou obrazovkou, šatní skříň a parketová podlaha. Ubytování Villa Kolar se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Comfort Kleine Hexe

9,4

Guest House Comfort Kleine Hexe

Ubytování (Penzion) Guest House Comfort Kleine Hexe. Located in Pirovac, within 100 metres of Lolic Beach and 500 metres of Miran Beach, Guest House Comfort Kleine Hexe provides accommodation with a terrace... Ubytování Guest House Comfort Kleine Hexe se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Antea & Magdalena

9,4

Apartments Antea & Magdalena

Ubytování (Apartmány) Apartments Antea & Magdalena. Apartmány Antea & Magdalena se nachází v Pirovaci v Šibenicko-Kninské župě, 49 km od Zadaru a 19 km od Šibeniku, a nabízejí zázemí pro grilování a výhled... Ubytování Apartments Antea & Magdalena se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vila Leona

9,4

Apartments Vila Leona

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Leona. Apartmány Vila Leona se nachází ve městečku Pirovac v Šibenicko-kninské župě, 47 km od Zadaru a 22 km od Šibeniku. Ubytování Apartments Vila Leona se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Pansion Rade

9,4

Bed & Breakfast Pansion Rade

Ubytování (Penzion) Bed & Breakfast Pansion Rade. Bed & Breakfast Pansion Rade se nachází jen pár kroků od moře a asi 1,5 km od centra obce Pirovac a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje se... Ubytování Bed & Breakfast Pansion Rade se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Perla

9,4

Apartment Perla

Ubytování (Apartmán) Apartment Perla. Tento apartmán se nachází v obci Pirovac, 48 km od Zadaru, a nabízí klimatizaci, terasu, bezplatné soukromé parkoviště i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Apartment Perla se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Pirovac

Město Pirovac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 312 hotelů a ubytování v chorvatském městě Pirovac.