Hledat

Ubytování

Ubytování město Vodice

Ve chorvatském městě Vodice (Chorvatsko) máme celkem 1551 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Vodice

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Vodice

Villa Corcovado

10

Villa Corcovado

Ubytování (Apartmány) Villa Corcovado. Featuring a garden, Villa Corcovado is located in Vodice, within 1 km of ACI Marina Vodice. Free WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Ubytování Villa Corcovado se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Šimanović

10

Apartment Šimanović

Ubytování (Apartmán) Apartment Šimanović. Apartmán Šimanović se nachází ve Vodici, méně než 1 km od přístavu ACI Marina Vodice a 2,7 km od klubu Hacienda, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Šimanović se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Janjac

10

Apartments Janjac

Ubytování (Apartmány) Apartments Janjac. Apartments Janjac se nachází v centru letoviska Vodice, jen 100 metrů od pobřežní promenády, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Janjac se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Rojana

10

Vila Rojana

Ubytování (Apartmán) Vila Rojana. Situated in Vodice, 1.3 km from Male Vrulje Beach and 2 km from ACI Marina Vodice, Vila Rojana features accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Vila Rojana se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Školjka

10

Apartments Školjka

Ubytování (Apartmány) Apartments Školjka. Situated in Vodice in the Sibenik-Knin County region and ACI Marina Vodice reachable within 1. Ubytování Apartments Školjka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Vila Nikolina

10

Apartments Vila Nikolina

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Nikolina. Apartments Vila Nikolina se nachází 800 metrů od přístavu ACI Vodice ve Vodici. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Vila Nikolina se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Amary

10

Amary

Ubytování (Apartmán) Amary. Featuring a hot tub, Amary is situated in Vodice. Located less than 1 km from Male Vrulje Beach, the property provides a garden and free private parking. Ubytování Amary se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A1 apartment orio

10

A1 apartment orio

Ubytování (Apartmán) A1 apartment orio. A1 apartment orio is set in Vodice, 600 metres from Plava plaza beach, 1.1 km from Male Vrulje Beach, and 1.3 km from Hangar Beach. ACI Marina Vodice is 1. Ubytování A1 apartment orio se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ida

10

Ida

Ubytování (Apartmán) Ida. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Ida is situated in Vodice. The apartment is 2.2 km from Club Hacienda Vodice. Ubytování Ida se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vincek

10

Apartmani Vincek

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vincek. Apartmani Vincek se nachází 800 metrů od pláže Male Vrulje a nabízí ubytování s balkonem, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Apartmani Vincek se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anđela

10

Apartman Anđela

Ubytování (Apartmán) Apartman Anđela. Located in Vodice, just 2.1 km from Club Hacienda Vodice, Apartman Anđela provides accommodation with a terrace and free WiFi. Situated 1. Ubytování Apartman Anđela se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Grgić

10

Apartmani Grgić

Ubytování (Apartmán) Apartmani Grgić. Apartmani Grgić se nachází v obci Vodice. Nabízí balkon a klimatizaci. Ubytování Apartmani Grgić se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stonehouse

10

Apartments Stonehouse

Ubytování (Privát) Apartments Stonehouse. Apartments Stonehouse in Vodice is situated 700 metres from Male Vrulje Beach and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access... Ubytování Apartments Stonehouse se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dukić

10

Apartman Dukić

Ubytování (Apartmán) Apartman Dukić. Featuring garden views, Apartman Dukić provides accommodation with a balcony and a kettle, around 250 metres from Srima Beach. Ubytování Apartman Dukić se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rino

9,9

Apartments Rino

Ubytování (Apartmány) Apartments Rino. Apartmány Rino je ubytování s vlastním stravováním ve městě Vodice, 300 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Rino se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Patricia

9,9

Apartment Patricia

Ubytování (Apartmán) Apartment Patricia. Apartment Patricia, a property with barbecue facilities and a terrace, is set in Vodice, 200 metres from Male Vrulje Beach, 700 metres from ACI Marina... Ubytování Apartment Patricia se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Pavo

9,9

Apartmani Pavo

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pavo. Located in Vodice in the Sibenik-Knin County region and Male Vrulje Beach reachable within 1. Ubytování Apartmani Pavo se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Mopy

9,9

Penthouse Mopy

Ubytování (Apartmán) Penthouse Mopy. Set in Vodice, 300 metres from Plava plaza beach and less than 1 km from Bristak Beach, Penthouse Mopy offers a shared lounge and air conditioning. Ubytování Penthouse Mopy se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Visnja

9,9

Apartments Visnja

Ubytování (Apartmány) Apartments Visnja. Located in Vodice in the Sibenik-Knin County region with ACI Marina Vodice nearby, Apartments Visnja provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Visnja se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Julija

9,9

Apartment Julija

Ubytování (Apartmán) Apartment Julija. Apartment Julija is situated in Vodice, 700 metres from Male Vrulje Beach, less than 1 km from ACI Marina Vodice, as well as 2. Ubytování Apartment Julija se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Star

9,9

Sea Star

Ubytování (Apartmán) Sea Star. Offering a terrace and garden view, Sea Star is located in Vodice, less than 1 km from Male Vrulje Beach and a 20-minute walk from ACI Marina Vodice. Ubytování Sea Star se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dario

9,9

Apartment Dario

Ubytování (Apartmány) Apartment Dario. Tento apartmán se nachází 2.4 km od přístavu Vodice a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Dario se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mare

9,9

Apartment Mare

Ubytování (Apartmán) Apartment Mare. Apartmán Mare se nachází ve městě Vodice, 500 metrů od přístavu ACI Vodice a 1,8 km od klubu Hacienda Vodice. Ubytování Apartment Mare se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bilac

9,9

Apartment Bilac

Ubytování (Apartmán) Apartment Bilac. Complete with a garden, Apartment Bilac is situated in Vodice, 1.8 km from ACI Marina Vodice and 3 km from Club Hacienda Vodice. Ubytování Apartment Bilac se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Emilia

9,9

Apartments Emilia

Ubytování (Apartmány) Apartments Emilia. Located in Vodice in the Sibenik-Knin County region, with Male Vrulje Beach and ACI Marina Vodice nearby, Apartments Emilia provides accommodation with... Ubytování Apartments Emilia se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BeBe Apartment

9,9

BeBe Apartment

Ubytování (Apartmán) BeBe Apartment. Apartmán BeBe se nachází ve Vodici a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování BeBe Apartment se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Vodice - 2995

9,9

Apartments with a parking space Vodice - 2995

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Vodice - 2995. Situated in Vodice, Apartments with a parking space Vodice - 2995 offers accommodation with a terrace. Ubytování Apartments with a parking space Vodice - 2995 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pinta

9,9

Pinta

Ubytování (Apartmán) Pinta. Featuring sea views, Pinta offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.9 km from ACI Marina Vodice. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Pinta se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MOBILE HOME KRESO

9,9

MOBILE HOME KRESO

Ubytování (Apartmán) MOBILE HOME KRESO. Situated in Vodice, 50 metres from Lovetovo Beach and 200 metres from Imperial Beach, MOBILE HOME KRESO offers air conditioning. Ubytování MOBILE HOME KRESO se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vesna

9,9

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna. Apartment Vesna is set in Vodice, 1 km from Imperial Beach, 1.1 km from ACI Marina Vodice, and 1.7 km from Club Hacienda Vodice. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tonka

9,9

Apartment Tonka

Ubytování (Apartmán) Apartment Tonka. Located in Vodice and only 500 metres from Male Vrulje Beach, Apartment Tonka provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Tonka se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adria Sun Apartments

9,9

Adria Sun Apartments

Ubytování (Apartmány) Adria Sun Apartments. Apartmány Adria Sun se nacházejí na místě s výhledem na moře, pouhých 300 metrů od pláže a 800 metrů od centra Vodice, a nabízejí možnost vlastního... Ubytování Adria Sun Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lidija

9,9

Apartment Lidija

Ubytování (Apartmány) Apartment Lidija. Apartment Lidija se nachází v obci Vodice, 45 km od Trogiru. Nabízí Wi-Fi zdarma, gril a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování Apartment Lidija se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lucija

9,9

Villa Lucija

Ubytování (Apartmány) Villa Lucija. Located in Vodice in the Sibenik-Knin County region and Male Vrulje Beach reachable within 700 metres, Villa Lucija provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Villa Lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

luxury rooms Dalmata

9,9

luxury rooms Dalmata

Ubytování (Penzion) luxury rooms Dalmata. Located in Vodice, within less than 1 km of ACI Marina Vodice and 2. Ubytování luxury rooms Dalmata se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

FeWo Mira

9,9

FeWo Mira

Ubytování (Privát) FeWo Mira. Situated 250 metres from Male Vrulje Beach, FeWo Mira offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování FeWo Mira se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Srima - Vodice, Vodice - 13874

9,9

Apartments with a parking space Srima - Vodice, Vodice - 13874

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Srima - Vodice, Vodice - 13874. Located 1.4 km from ACI Marina Vodice in Vodice, this apartment features a terrace. The air-conditioned unit is 1.5 km from Club Hacienda Vodice. Ubytování Apartments with a parking space Srima - Vodice, Vodice - 13874 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Little Castle

9,9

Apartments Little Castle

Ubytování (Apartmány) Apartments Little Castle. Little Castle nabízí moderní apartmány s plně vybavenou kuchyní a výhledem na Jaderské moře situované ve 2 budovách v různých částech Srimy, 50 metrů od... Ubytování Apartments Little Castle se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Antonia

9,9

Apartment Antonia

Ubytování (Apartmán) Apartment Antonia. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Antonia can be found in Vodice, close to Imperial Beach and 350 metres from... Ubytování Apartment Antonia se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani EMMA

9,9

Apartmani EMMA

Ubytování (Apartmán) Apartmani EMMA. Located in Vodice, 800 metres from Plava plaza beach and 1. Ubytování Apartmani EMMA se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katica.6

9,9

Apartment Katica.6

Ubytování (Apartmán) Apartment Katica.6. Situated in Vodice, 450 metres from Male Vrulje Beach and 750 metres from Hangar Beach, Apartment Katica.6 offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartment Katica.6 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vahovec Vodice

9,9

Apartments Vahovec Vodice

Ubytování (Apartmány) Apartments Vahovec Vodice. Apartmán Vahovec Vodice se nachází ve městě Vodice a nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a přístup ke grilu. Ubytování Apartments Vahovec Vodice se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Yellow Story

9,9

Apartment Yellow Story

Ubytování (Apartmán) Apartment Yellow Story. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Yellow Story is located in Vodice. Ubytování Apartment Yellow Story se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nik Licka 8 Vodice

9,9

Apartmani Nik Licka 8 Vodice

Ubytování (Apartmán) Apartmani Nik Licka 8 Vodice. Apartmán Nik se nachází ve Vodicích, 1,1 km od pláží Plava a Male Vrulje. Ubytování Apartmani Nik Licka 8 Vodice se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Jadranka

9,9

Apartmani Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jadranka. Located in Vodice in the Sibenik-Knin County region and Lovetovo Beach reachable within 350 metres, Apartmani Jadranka provides accommodation with free... Ubytování Apartmani Jadranka se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Iris

9,9

Apartment Iris

Ubytování (Apartmán) Apartment Iris. Located in Vodice, within 1.2 km of Male Vrulje Beach and 1. Ubytování Apartment Iris se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Room Štefanija

9,9

Room Štefanija

Ubytování (Apartmány) Room Štefanija. Located in Vodice in the Sibenik-Knin County region, with Male Vrulje Beach and ACI Marina Vodice nearby, Room Štefanija provides accommodation with free... Ubytování Room Štefanija se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miljas Studio Apartman

9,9

Miljas Studio Apartman

Ubytování (Apartmán) Miljas Studio Apartman. Boasting a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Miljas Studio Apartman can be found in Vodice, close to Hangar Beach and less than... Ubytování Miljas Studio Apartman se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Downtown Apartment Jurićev

9,9

Downtown Apartment Jurićev

Ubytování (Penzion) Downtown Apartment Jurićev. Situated in Vodice, 300 metres from ACI Marina Vodice, Downtown Apartment Jurićev features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Downtown Apartment Jurićev se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Bujola

9,8

Apartments Bujola

Ubytování (Apartmány) Apartments Bujola. Apartments Bujola is an apartment situated in Vodice, 500 metres from ACI Marina Vodice. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartments Bujola se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nera

9,8

Apartments Nera

Ubytování (Apartmány) Apartments Nera. Apartments Nera se nachází ve Vodicích, 1,9 km od ACI Marina Vodice a 3,1 km od Clubu Hacienda Vodice. Ubytování Apartments Nera se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Vodice

Město Vodice se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1551 hotelů a ubytování v chorvatském městě Vodice.