Hledat

Ubytování

Ubytování město Rogoznica

Ve chorvatském městě Rogoznica (Chorvatsko) máme celkem 1051 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Rogoznica

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Rogoznica

Apartment Anđela

10

Apartment Anđela

Ubytování (Apartmán) Apartment Anđela. Apartman Anđela se nachází ve vesnici Ražanj, 650 metrů od pláže Varoš a 750 metrů od pláže Mezaroca. Ubytování Apartment Anđela se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Bili dvori

10

Bili dvori

Ubytování (Apartmán) Bili dvori. Bili dvori se nachází v Rogoznici, v blízkosti pláže Life a 1,1 km od pláže Šepurine. Ubytování Bili dvori se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Terra

10

Villa Terra

Ubytování (Vila) Villa Terra. Tato klimatizovaná vila je situována v Rogoznici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Split leží 38 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Terra se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Sol

10

Apartment Sol

Ubytování (Apartmán) Apartment Sol. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Rogoznica a nabízí terasu, balkon a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování Apartment Sol se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Luka

10

Apartments Luka

Ubytování (Apartmány) Apartments Luka. Apartmány Luka se nacházejí v Rogoznici, 300 metrů od pláže Šepurine a 600 metrů od pláže Miline. Ubytování Apartments Luka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment NOEL

10

Apartment NOEL

Ubytování (Apartmán) Apartment NOEL. Apartment NOEL se nachází asi 450 metrů od pláže Miline a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment NOEL se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

LANELU apartman

10

LANELU apartman

Ubytování (Apartmány) LANELU apartman. LANELU apartman se nachází v Rogoznici, 36 km od Šibeniku, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bowling a vlastní restauraci. Wi-Fi připojení je... Ubytování LANELU apartman se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Rogoznica Seafront Apartment 1 in Kalebova Luka

10

Rogoznica Seafront Apartment 1 in Kalebova Luka

Ubytování (Apartmány) Rogoznica Seafront Apartment 1 in Kalebova Luka. Rogoznica Seafront Apartment 1 se nachází 100 metrů od pláže Kalebova Luka a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a soukromou pláží. Ubytování Rogoznica Seafront Apartment 1 in Kalebova Luka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments 4 Dolphins

10

Apartments 4 Dolphins

Ubytování (Apartmány) Apartments 4 Dolphins. Apartments 4 Dolphins stojí 80 metrů od pláže a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na moře. Ubytování Apartments 4 Dolphins se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Top Floor Apartment with Sea Views- Free parking in Garage with Elevator- Close to restaurants and beach

10

Top Floor Apartment with Sea Views- Free parking in Garage with Elevator- Close to restaurants and beach

Ubytování (Apartmán) Top Floor Apartment with Sea Views- Free parking in Garage with Elevator- Close to restaurants and beach. Top Floor Apartment with Sea Views - Free parking in Garage with Elevator - Close to restaurants and beach se nachází u pláže v Rogoznici, 350 metrů od... Ubytování Top Floor Apartment with Sea Views- Free parking in Garage with Elevator- Close to restaurants and beach se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Maluma

10

Villa Maluma

Ubytování (Penzion) Villa Maluma. Located in Rogoznica, only steps away from the nearest beach, Villa Maluma provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Villa Maluma se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Ruzic

9,9

Apartments Ruzic

Ubytování (Apartmány) Apartments Ruzic. Apartmány Ruzic se nachází jen pár kroků od pláže Šepurine. Nabízí ubytování s balkonem, zahradu a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Apartments Ruzic se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Relax Vacation Home

9,9

Relax Vacation Home

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Vacation Home. Relax Vacation Home se nachází v Rogoznici v oblasti Šibenicko-kninské župy a nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Relax Vacation Home se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Karolina

9,9

Villa Karolina

Ubytování (Vila) Villa Karolina. Situated in Rogoznica, just 300 metres from Rina Beach, Villa Karolina features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Villa Karolina se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luxury Accommodation Goles

9,9

Luxury Accommodation Goles

Ubytování (Apartmány) Luxury Accommodation Goles. Situated in Rogoznica, 48 km from Vodice, Luxury Accommodation Goles features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Luxury Accommodation Goles se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Milan

9,9

Apartments Milan

Ubytování (Apartmány) Apartments Milan. Apartmány Milan se nachází v Rogoznici, nedaleko pláže Šepurine, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Milan se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ledo

9,9

Apartment Ledo

Ubytování (Apartmán) Apartment Ledo. Apartment Ledo se nachází v Rogoznici, 450 metrů od pláže Šepurine a necelý 1 km od pláže Miline. Ubytování Apartment Ledo se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Dvor

9,9

Apartments Dvor

Ubytování (Apartmány) Apartments Dvor. Apartments Dvor se nachází v městečku Rogoznica, 38 km od Splitu, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Apartments Dvor se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luxury view apartments

9,9

Luxury view apartments

Ubytování (Apartmány) Luxury view apartments. Apartmány Luxury View se nachází v Rogoznici, 150 metrů od pláže Šepurine, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Luxury view apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

MILANO

9,9

MILANO

Ubytování (Apartmán) MILANO. Apartmán MILANO se nachází v obci Rogoznica v Šibenicko-kninské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování MILANO se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Slavka

9,9

Apartments Slavka

Ubytování (Apartmány) Apartments Slavka. Apartmány Slavka se nacházejí v obci Rogoznica a nabízejí terasu, kuchyň i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Slavka se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Dalia

9,9

Apartment Dalia

Ubytování (Apartmán) Apartment Dalia. Apartmán Dalia nabízí klimatizované ubytování s výhledem na moře v centru Rogoznice, pouhých 500 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartment Dalia se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Sanja

9,9

Apartment Sanja

Ubytování (Apartmán) Apartment Sanja. Apartment Sanja se nachází v obci Podglavica v Šibensko-kninské župe a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sanja se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Up&Up

9,9

Apartments Up&Up

Ubytování (Apartmány) Apartments Up&Up. Apartments Up&Up se nachází jen pár kroků od pláže Ražanac a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Up&Up se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vila Lanterna

9,9

Vila Lanterna

Ubytování (Apartmány) Vila Lanterna. Vila Lanterna se nachází 200 metrů od pláže Rtić a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Vila Lanterna se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Destine

9,9

Destine

Ubytování (Apartmán) Destine. Situated just 800 metres from Miline Beach, Destine features accommodation in Rogoznica with access to free bikes, a garden, as well as a 24-hour front... Ubytování Destine se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Bosiljka

9,9

Apartment Bosiljka

Ubytování (Apartmán) Apartment Bosiljka. Apartmán Bosiljka se nachází v Rogoznici, 36 km od Splitu. Otevírá se z něho výhled na moře. Ubytování Apartment Bosiljka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Jela

9,9

Apartments Jela

Ubytování (Apartmány) Apartments Jela. Apartmány Jela se nachází přímo u moře a nabízí ubytování na klidném místě s nádherným výhledem. Ubytování Apartments Jela se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

HELENA

9,9

HELENA

Ubytování (Apartmán) HELENA. Helena se nachází v Rogoznici, 50 metrů od pláže Zatoglav a 700 metrů od pláže Crljina. Ubytování HELENA se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Rogoznica Apartment

9,9

Rogoznica Apartment

Ubytování (Apartmán) Rogoznica Apartment. Located in Rogoznica, 700 metres from Miline Beach, Rogoznica Apartment provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Rogoznica Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Beach Apartments Tina

9,9

Beach Apartments Tina

Ubytování (Apartmány) Beach Apartments Tina. Beach Apartments Tina se nachází v Rogoznici, 600 metrů od pláže Šepurine a pláže Rtić. Ubytování Beach Apartments Tina se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Olic

9,8

Apartment Olic

Ubytování (Apartmán) Apartment Olic. Featuring garden views, Apartment Olic provides accommodation with a terrace and a balcony, around 450 metres from Miline Beach. Ubytování Apartment Olic se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Leda

9,8

Apartman Leda

Ubytování (Apartmán) Apartman Leda. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Leda is situated in Rogoznica. Ubytování Apartman Leda se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Zora

9,8

Apartments Zora

Ubytování (Apartmány) Apartments Zora. Apartmány Zora se nachází ve městě Rogoznica, pouhých 500 metrů od písečné pláže. Ubytování Apartments Zora se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Lozica

9,8

Villa Lozica

Ubytování (Apartmány) Villa Lozica. Villa Lozica stojí jen 10 metrů od oblázkové pláže a otevírá výhled na Jaderské moře a ostrovy Rogoznica. Ubytování Villa Lozica se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Bilic

9,8

Villa Bilic

Ubytování (Apartmány) Villa Bilic. Villa Bilic se nachází v Rogoznici, jen pár kroků od pláže Mezaroca a 150 metrů od pláže Ljoljinica. Ubytování Villa Bilic se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Rogoznica Apartments Kristina

9,8

Rogoznica Apartments Kristina

Ubytování (Apartmány) Rogoznica Apartments Kristina. Apartments Kristina se nachází v Rogoznici. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu s terasou a výhled na moře. Ubytování Rogoznica Apartments Kristina se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Rukavina

9,8

Apartments Rukavina

Ubytování (Apartmán) Apartments Rukavina. Tříhvězdičkový Apartmán Rukavina se nachází v obci Rogoznica v Šibenicko-kninské župě a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rukavina se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ingrid Rogoznica

9,8

Apartment Ingrid Rogoznica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ingrid Rogoznica. Located in Rogoznica, 500 metres from Miline Beach, Apartment Ingrid Rogoznica provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Ingrid Rogoznica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Chiara

9,8

Villa Chiara

Ubytování (Vila) Villa Chiara. Villa Chiara se nachází v Ražanji v Šibenicko-kninské župě, 26 km od Trogiru. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Villa Chiara se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Blue Sky Apartments

9,8

Blue Sky Apartments

Ubytování (Apartmány) Blue Sky Apartments. Blue Sky Apartment se nachází v Rogoznici v Šibenicko-kninské župě, 150 metrů od pláže Miline. Ubytování Blue Sky Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Mistral

9,8

Apartmani Mistral

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mistral. Apartmani Mistral se nachází v Rogoznici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Šepurine a Miline. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Mistral se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ubytování v chorvatském městě Rogoznica

Město Rogoznica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1051 hotelů a ubytování v chorvatském městě Rogoznica.