Hledat

Ubytování

Ubytování město Grebaštica

Ve chorvatském městě Grebaštica (Chorvatsko) máme celkem 276 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Grebaštica

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Grebaštica

Sunce apartments

10

Sunce apartments

Ubytování (Apartmány) Sunce apartments. Set in Grebaštica in the Sibenik-Knin County region and Dumići Beach reachable within 300 metres, Sunce apartments offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Sunce apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Andrea

10

Villa Andrea

Ubytování (Apartmány) Villa Andrea. Set in Grebaštica, 32 km from Vodice, Villa Andrea offers free bikes and free WiFi. Ubytování Villa Andrea se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Krešo i Niko

9,9

Krešo i Niko

Ubytování (Apartmán) Krešo i Niko. APartmán Krešo i Niko se nachází v obci Grebaštica v Šibenicko-kninské župě. Nabízí terasu a balkon s výhledem na moře. Ubytování Krešo i Niko se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment L&A

9,9

Apartment L&A

Ubytování (Apartmán) Apartment L&A. Tento klimatizovaný apartmán s terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Grebaštica. Ubytování Apartment L&A se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dario

9,9

Apartment Dario

Ubytování (Apartmán) Apartment Dario. Apartment Dario is located in Grebaštica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Dario se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Salvia Adriatica

9,9

Villa Salvia Adriatica

Ubytování (Apartmány) Villa Salvia Adriatica. Apartmány Vila Salvia Adriatica se nacházejí v obci Grebaštica a nabízejí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi i bezplatnými jízdními koly. Ubytování Villa Salvia Adriatica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila More

9,8

Vila More

Ubytování (Apartmány) Vila More. Vila More se nachází v Grebaštici, 28 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila More se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments al Mare

9,8

Apartments al Mare

Ubytování (Apartmány) Apartments al Mare. Apartmány al Mare se nachází v Grebaštici v Šibenicko-kninské župě, 80 metrů od pláže Sparadici. Ubytování Apartments al Mare se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Perisa (SIB240)

9,8

Apartment Perisa (SIB240)

Ubytování (Apartmán) Apartment Perisa (SIB240). Situated in Grebaštica, 50 metres from Dumići Beach and less than 1 km from Galesnica Beach, Apartment Perisa (SIB240) features air-conditioned... Ubytování Apartment Perisa (SIB240) se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments 255

9,8

Apartments 255

Ubytování (Apartmány) Apartments 255. Set 1.3 km from Jasenova Beach, Apartments 255 offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartments 255 se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Villa 6 Metres From Sea

9,8

Beautiful Villa 6 Metres From Sea

Ubytování (Apartmány) Beautiful Villa 6 Metres From Sea. Apartmány Villa Viktorija&Gabrijel se nacházejí v obci Grebaštica a nabízejí klimatizaci i vstup do zahrady. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Beautiful Villa 6 Metres From Sea se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Krešo i Niko

9,7

Apartman Krešo i Niko

Ubytování (Apartmán) Apartman Krešo i Niko. Apartman Krešo i Niko se nachází v Grebaštici. Nabízí restauraci, bar, zahradu, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Krešo i Niko se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Ante

9,7

Apartments Villa Ante

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Ante. Apartmány Villa Ante se nachází v obci Grebaštica a nabízí venkovní bazén, zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Villa Ante se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Anka Bašić

9,7

Apartmani Anka Bašić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anka Bašić. Apartmani Anka Bašić se nachází v Grebaštici, 28 km od Vodice, a nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Anka Bašić se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Timbar

9,7

Apartments Timbar

Ubytování (Apartmány) Apartments Timbar. Apartments Timbar se nachází v Grebaštici, 28 km od Vodice, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Timbar se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zorić Grebaštica

9,7

Apartment Zorić Grebaštica

Ubytování (Apartmán) Apartment Zorić Grebaštica. Apartmány Zorić Grebaštica se nachází na pobřeží v obci Grebaštica. Ubytování Apartment Zorić Grebaštica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jakovljevic

9,7

Apartments Jakovljevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakovljevic. Apartments Jakovljevic nabízí ubytování s výhledem na moře a grilem v obci Grebaštica. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jakovljevic se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Karmela

9,7

Apartments Karmela

Ubytování (Apartmány) Apartments Karmela. Apartments Karmela se nacházejí v obci Grebaštica v Šibenicko-kninské župě, 100 metrů od pláže Dumići a nabízí bezplatné Wi-Fi, gril, zahradu a neplacené... Ubytování Apartments Karmela se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Holidays Roko

9,7

Apartments Holidays Roko

Ubytování (Apartmány) Apartments Holidays Roko. Apartmány Holidays Roko se nachází v Grebaštici, 16 km od Šibeniku. Ubytování Apartments Holidays Roko se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Šparada

9,7

Apartments Šparada

Ubytování (Apartmány) Apartments Šparada. Apartmány Šparada jsou apartmány s terasou nebo balkonem a Wi-Fi zdarma situované ve Šparadići nedaleko Grebaštice, jen 50 metrů od pláže, 12 km od... Ubytování Apartments Šparada se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Ćosic

9,6

Apartments Ćosic

Ubytování (Apartmány) Apartments Ćosic. Apartments Ćosić se nachází na poklidném místě v obci Grebaštica, pouhých 200 metrů od pláže, Apartmány jsou obklopené zelení a nabízí terasu a bezplatné... Ubytování Apartments Ćosic se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment D&D Grubišić

9,6

Apartment D&D Grubišić

Ubytování (Apartmán) Apartment D&D Grubišić. Located in Grebaštica, 150 metres from Galesnica Beach and 550 metres from Sparadici Beach, Apartment D&D Grubišić offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment D&D Grubišić se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luena

9,6

Luena

Ubytování (Apartmán) Luena. Situated in Grebaštica, just 2 km from Jasenova Beach, Luena features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a garden and... Ubytování Luena se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lovre

9,6

Apartment Lovre

Ubytování (Apartmán) Apartment Lovre. Apartmán Lovre se nachází v obci Grebaštica a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. V okolí se můžete věnovat potápění, cyklistice nebo rybaření. Ubytování Apartment Lovre se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Vila Marija

9,6

Apartments Vila Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Marija. Apartments Vila Marija se nachází v obci Grebaštica v Šibenicko-kninské župě, 42 km od Splitu. Nabízí sluneční terasu a soukromý úsek pláže. Ubytování Apartments Vila Marija se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bamba

9,6

Apartment Bamba

Ubytování (Apartmány) Apartment Bamba. Apartment Bamba se nachází v Grebaštici v Šibenicko-kninské župě, 550 metrů od pláže Dumići. Ubytování Apartment Bamba se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vesna

9,6

Apartmani Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vesna. Apartmány Vesna se nachází v Grebaštici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Galešnica a Dumići, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Vesna se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment GRC Grebastica

9,6

Apartment GRC Grebastica

Ubytování (Apartmány) Apartment GRC Grebastica. Ubytování Apartment Grebastica nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment GRC Grebastica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

No stress

9,6

No stress

Ubytování (Apartmány) No stress. Apartmány No stress se nachází v obci Grebaštica v Šibenicko-kninské župě, 50 metrů od pláže Galešnica, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné... Ubytování No stress se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gabi

9,6

Gabi

Ubytování (Apartmány) Gabi. Gabi se nachází v Grebaštici v Šibenicko-kninské župě, jen pár kroků od pláže Dumići. Ubytování Gabi se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Banovac

9,5

Apartments Banovac

Ubytování (Privát) Apartments Banovac. Apartmány Banovac se nachází v Grebaštici, 250 metrů od pláže Galešnica a 650 metrů od pláže Dumići, a nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Apartments Banovac se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tinka

9,5

Apartments Tinka

Ubytování (Apartmány) Apartments Tinka. Apartments Tinka se nachází v Grebaštici a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartments Tinka stojí 41 km od Splitu a 29 km od letiště Split. Ubytování Apartments Tinka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunce Mobile Homes

9,5

Sunce Mobile Homes

Ubytování (Kemp) Sunce Mobile Homes. Sunce Mobile Homes se nachází v letovisku Grebaštica, 28 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunce Mobile Homes se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dalmacjia

9,5

Apartmani Dalmacjia

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dalmacjia. Apartmani Dalmacjia s terasou se nachází v Grabaštici. Ubytování Apartmani Dalmacjia se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Big Apartments

9,5

Big Apartments

Ubytování (Apartmány) Big Apartments. Big Apartments nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a grilem v obci Grebaštica. Ubytování Big Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivano Apartments

9,5

Ivano Apartments

Ubytování (Apartmány) Ivano Apartments. Ivano Apartments jsou apartmány a studio situované v Grebaštici, 13 km od Šibeniku a 27 km od Trogiru. Ubytování Ivano Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Josipa

9,5

Apartment Josipa

Ubytování (Apartmán) Apartment Josipa. Apartmán Josipa se nachází ve vesnici Grebaštica v Šibenicko-kninské župě. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartment Josipa se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana I Martina

9,5

Apartment Ivana I Martina

Ubytování (Apartmány) Apartment Ivana I Martina. Apartment Ivana I Martina se nachází v Grebaštici v Šibenicko-kninské župě, 650 metrů od pláže Dumići, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem,... Ubytování Apartment Ivana I Martina se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Visnjic

9,5

Vila Visnjic

Ubytování (Apartmány) Vila Visnjic. Vila Visnjic se nachází v letovisku Grebaštici v Šibenicko-kninské župě, 250 metrů od pláže Šparadiči. Ubytování Vila Visnjic se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mile

9,4

Apartment Mile

Ubytování (Apartmán) Apartment Mile. Apartmán Mile se nachází v obci Grebaštica, 18 km od Šibeniku, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště i výhled na moře. Ubytování Apartment Mile se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Luka

9,4

Apartmani Luka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luka. Apartmán Luka se nachází v obci Grebaštica, 41 km od Trogiru, a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Luka se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Cobanov Josipa

9,4

Apartmani Cobanov Josipa

Ubytování (Apartmán) Apartmani Cobanov Josipa. Apartmán Čobanov Josipa se nachází v obci Grebaštica a nabízí zahradu, soukromý úsek pláže, gril, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartmani Cobanov Josipa se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ante-Gojko

9,4

Apartments Ante-Gojko

Ubytování (Apartmány) Apartments Ante-Gojko. Apartments Ante-Gojko se nachází na poklidné místě v obci Grabaštica, 400 metrů od pláže, a nabízí snadné silniční spojení s Šibenikem a Primoštenem. Ubytování Apartments Ante-Gojko se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ana

9,4

Apartments Ana

Ubytování (Apartmán) Apartments Ana. Apartmány Ana se nachází v obci Grebaštica 250 metrů od moře. Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kronja

9,4

Apartments Kronja

Ubytování (Apartmány) Apartments Kronja. Apartments Kronja offers pet-friendly accommodation in Grebaštica. Split is 74 km from the property. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Apartments Kronja se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Peran

9,4

Apartmani Peran

Ubytování (Apartmány) Apartmani Peran. Apartmány Peran se nacházejí v Grebaštici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Galešnica a Banovci. Ubytování Apartmani Peran se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dea

9,4

Apartment Dea

Ubytování (Apartmán) Apartment Dea. Apartment Dea se nachází na pláži v Grebaštici, 70 metrů od pláže Galesnica a 600 metrů od pláže Sparadici. Ubytování Apartment Dea se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Branimir

9,4

Apartman Branimir

Ubytování (Apartmán) Apartman Branimir. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartman Branimir can be found in Grebaštica, close to Dumići Beach and 650 metres... Ubytování Apartman Branimir se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Grebaštica

9,4

Apartmani Grebaštica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Grebaštica. Apartmány Boris se nachází ve městě Grebaštica v župě Šibenik-Knin, 26 km od Trogiru a 41 km od Splitu. Ubytování Apartmani Grebaštica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Filipovic

9,4

Filipovic

Ubytování (Apartmán) Filipovic. Filipovic se nachází v Grebaštici, pouhých 100 metrů od pláže Galesnica, a nabízí ubytování u pláže s restaurací, zahradou, kasinem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Filipovic se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Grubišić

9,3

Apartments Grubišić

Ubytování (Apartmány) Apartments Grubišić. Apartmány Grubišić se nacházejí v obci Grebaštica v Šibenicko-kninské župě, 100 metrů od pláže Galesnica. Ubytování Apartments Grubišić se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Grebaštica

Město Grebaštica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 276 hotelů a ubytování v chorvatském městě Grebaštica.