Hledat

Ubytování

Ubytování město Šibenik

Ve chorvatském městě Šibenik (Chorvatsko) máme celkem 1153 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Šibenik

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Šibenik

Apartment Barbara

10

Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Apartment Barbara. Apartment Barbara se nachází v Šibeniku, v blízkosti pláže Maratuša, 2,4 km od rodinné pláže Solaris a 1,7 km od pláže Rezalište, a nabízí klimatizované... Ubytování Apartment Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ljubica

10

Apartment Ljubica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubica. Apartment Ljubica se nachází u pláže v Šibeniku, 8 km od pevnosti Barone a 9 km od městské radnice. Ubytování Apartment Ljubica se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JM Doubly Num 3

10

JM Doubly Num 3

Ubytování (Apartmán) JM Doubly Num 3. Situated 1.1 km from Banj Beach, 700 metres from Sibenik Town Hall and 1. Ubytování JM Doubly Num 3 se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luka

10

Luka

Ubytování (Apartmán) Luka. Luka se nachází v Šibeniku, 200 metrů od pevnosti Barone, a nabízí zahradu a terasu. Šibenická radnice je odsud 700 metrů. Ubytování Luka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2 Cannons/Old Town

10

2 Cannons/Old Town

Ubytování (Apartmán) 2 Cannons/Old Town. 2 Cannons/Old Town is a beachfront property located in Šibenik, 700 metres from Banj Beach and 2.9 km from Sv Nikoloa Beach. Ubytování 2 Cannons/Old Town se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Šibenik Gorica Studio apartman 5XL

10

Šibenik Gorica Studio apartman 5XL

Ubytování (Apartmán) Šibenik Gorica Studio apartman 5XL. Studiový apartmán Šibenik Gorica 5XL se nachází v domě z roku 2005 v Šibeniku, 600 metrů od pláže Banj. Ubytování Šibenik Gorica Studio apartman 5XL se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bego

10

Apartmani Bego

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bego. Apartmani Bego se nachází v Šibeniku, 13 km od pevnosti Barone a 14 km od radnice. Ubytování Apartmani Bego se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Madlena

10

Apartments Madlena

Ubytování (Apartmány) Apartments Madlena. Apartments Madlena is located a 10-minute walk away from Šibenik’s centre with the UNESCO-listed St.Jacob's Cathedral. Ubytování Apartments Madlena se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luka

10

Luka

Ubytování (Apartmán) Luka. Luka se nachází v Šibeniku, 200 metrů od pevnosti Barone, a nabízí zahradu a terasu. Šibenická radnice je odsud 700 metrů. Ubytování Luka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marinero

10

Apartment Marinero

Ubytování (Apartmán) Apartment Marinero. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Marinero can be found in Šibenik, close to Barone Fortress and 1. Ubytování Apartment Marinero se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Terrace - free parking, brand new

10

Apartment Terrace - free parking, brand new

Ubytování (Apartmán) Apartment Terrace - free parking, brand new. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, Apartment Terrace - free parking, brand new can be found in Šibenik, close to Barone... Ubytování Apartment Terrace - free parking, brand new se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Good morning Ivo

10

Apartment Good morning Ivo

Ubytování (Apartmán) Apartment Good morning Ivo. Situated in Šibenik, less than 1 km from Sibenik Town Hall and an 11-minute walk from Barone Fortress, Apartment Good morning Ivo provides accommodation... Ubytování Apartment Good morning Ivo se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Maslina

10

Apartman Maslina

Ubytování (Apartmán) Apartman Maslina. Apartmán Maslina se nachází u pláže v Šibeniku, pouhých 14 km od pevnosti Barone. Nabízí zahradu, gril, terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Maslina se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vjera

10

Apartments Vjera

Ubytování (Apartmány) Apartments Vjera. Set in Kaprije, 48 km from Primošten, Apartments Vjera offers free bikes and free WiFi. Guests have one boat berth at their disposal. Ubytování Apartments Vjera se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment City Center

10

Apartment City Center

Ubytování (Apartmán) Apartment City Center. Offering garden views, Apartment City Center is an accommodation located in Šibenik, 1.1 km from Sibenik Town Hall and 1.2 km from Barone Fortress. Ubytování Apartment City Center se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marko

10

Apartman Marko

Ubytování (Apartmán) Apartman Marko. Apartman Marko se nachází v Šibeniku, necelý 1 km od pevnosti Subicevac, 17 minut chůze od radnice v Šibeniku a 300 metrů od pevnosti sv. Michala. Ubytování Apartman Marko se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman MiR

10

Apartman MiR

Ubytování (Apartmán) Apartman MiR. Boasting city views, Apartman MiR features accommodation with a garden and a balcony, around 2.1 km from Sibenik Town Hall. Ubytování Apartman MiR se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

New apartman Podsolarsko

10

New apartman Podsolarsko

Ubytování (Apartmán) New apartman Podsolarsko. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, New apartman Podsolarsko is located in Šibenik. Ubytování New apartman Podsolarsko se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday Home KULAK near the Krka National Park

10

Holiday Home KULAK near the Krka National Park

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home KULAK near the Krka National Park. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Holiday Home KULAK near the Krka National Park provides accommodation in Konjevrate with free WiFi... Ubytování Holiday Home KULAK near the Krka National Park se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Sibenik

9,9

Four-Bedroom Holiday Home in Sibenik

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Sibenik. Boasting an outdoor pool and sea views, Four-Bedroom Holiday Home in Sibenik is situated in Šibenik. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Sibenik se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balto

9,9

Balto

Ubytování (Apartmán) Balto. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Balto can be found in Šibenik, close to Barone Fortress and 1. Ubytování Balto se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa R&B

9,9

Villa R&B

Ubytování (Vila) Villa R&B. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa R&B is located in Vrpolje. Ubytování Villa R&B se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triple Room Solaris 12269b

9,9

Triple Room Solaris 12269b

Ubytování (Penzion) Triple Room Solaris 12269b. Triple Room Solaris 12269b se nachází v Šibeniku. Ve vlastní koupelně najdete sprchu. Ubytování Triple Room Solaris 12269b se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman More

9,9

Apartman More

Ubytování (Apartmán) Apartman More. Apartman More se nachází asi 14 km od pevnosti Barone a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartman More se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Manuela

9,9

Apartman Manuela

Ubytování (Apartmán) Apartman Manuela. Apartman Manuela se nachází v Šibeniku. Nabízí klimatizované ubytování u pláže s bazénem, výhledem do vlastní zahrady, balkonem a terasou. Ubytování Apartman Manuela se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Šibenik Marija

9,9

Apartment Šibenik Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Šibenik Marija. Apartment Šibenik Marija se nachází v Šibeniku, 1,9 km od městské radnice, 2 km od pevnosti Subičevac a 1,7 km od pevnosti sv. Michaela. Ubytování Apartment Šibenik Marija se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anchor

9,9

Apartment Anchor

Ubytování (Apartmán) Apartment Anchor. Set just 1.8 km from Sibenik Town Hall, Apartment Anchor offers accommodation in Šibenik. Guests benefit from a private parking and a children's... Ubytování Apartment Anchor se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mira

9,9

Apartment Mira

Ubytování (Apartmán) Apartment Mira. Located in Šibenik, 800 metres from Banj Beach and 2 km from Barone Fortress, Apartment Mira offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Mira se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mare

9,9

Apartman Mare

Ubytování (Apartmán) Apartman Mare. Apartmán Mare se nachází v Šibeniku, 3 km od radnice a 3,3 km od pevnosti Šubićevac. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Mare se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Stegić

9,9

Apartman Stegić

Ubytování (Apartmán) Apartman Stegić. Featuring a patio with sea views, barbecue facilities and a terrace, Apartman Stegić can be found in Šibenik, close to Barone Fortress and 1. Ubytování Apartman Stegić se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bucevic

9,9

Apartment Bucevic

Ubytování (Apartmán) Apartment Bucevic. Apartment Bucevic offers accommodation in the historic centre of Šibenik, in a pedestrian zone a couple of steps from the UNESCO-protected St. Ubytování Apartment Bucevic se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Summer Oasis

9,9

Summer Oasis

Ubytování (Apartmány) Summer Oasis. Summer Oasis se nachází v Šibeniku a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Summer Oasis se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Vita Upscale Residence

9,9

Bella Vita Upscale Residence

Ubytování (Apartmán) Bella Vita Upscale Residence. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Bella Vita Upscale Residence is located in Šibenik. Ubytování Bella Vita Upscale Residence se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JM Doubly Num 4

9,9

JM Doubly Num 4

Ubytování (Apartmán) JM Doubly Num 4. JM Doubly Num 4, a property with a terrace, is located in Šibenik, 1. Ubytování JM Doubly Num 4 se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Guest House Rak with beautiful pool

9,9

Modern Guest House Rak with beautiful pool

Ubytování (Vila) Modern Guest House Rak with beautiful pool. Situated in Šibenik, 15 km from Barone Fortress and 15 km from Sibenik Town Hall, Modern Guest House Rak with beautiful pool features accommodation with... Ubytování Modern Guest House Rak with beautiful pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petrović

9,9

Apartment Petrović

Ubytování (Apartmán) Apartment Petrović. Situated in Šibenik, Apartment Petrović features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Apartment Petrović se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Antonia

9,9

Apartment Antonia

Ubytování (Apartmány) Apartment Antonia. Located in Šibenik, 2.2 km from Rezalište Beach and 2.3 km from Maratuša Beach, Apartment Antonia offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Antonia se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Luna

9,9

Apartman Luna

Ubytování (Apartmán) Apartman Luna. Located in the centre of Šibenik, 400 metres from Banj Beach and 800 metres from Barone Fortress, Apartman Luna offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Luna se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Brunela

9,9

Apartman Brunela

Ubytování (Apartmán) Apartman Brunela. Apartman Brunela, a property with a garden, is set in Šibenik, 700 metres from Sibenik Town Hall, 1. Ubytování Apartman Brunela se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivicana

9,9

Apartment Ivicana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivicana. Situated in Šibenik, 1.3 km from Banj Beach, Apartment Ivicana features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Apartment Ivicana se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Šibenska oaza

9,9

Šibenska oaza

Ubytování (Apartmán) Šibenska oaza. Offering a garden and city view, Šibenska oaza is set in Šibenik, 1.7 km from Barone Fortress and 1.7 km from Sibenik Town Hall. Ubytování Šibenska oaza se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Juli

9,9

Villa Juli

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Juli. Boasting a patio with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a garden, Villa Juli can be found in Šibenik, close to Šarina East Cove Beach and 2... Ubytování Villa Juli se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Visiani apartment

9,9

Visiani apartment

Ubytování (Apartmán) Visiani apartment. Located in Šibenik, 1.1 km from Banj Beach and 600 metres from Sibenik Town Hall, Visiani apartment provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Visiani apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vineyard Of Šibenik

9,9

Vineyard Of Šibenik

Ubytování (Apartmán) Vineyard Of Šibenik. Situated in the centre of Šibenik, 800 metres from Banj Beach and 700 metres from Barone Fortress, Vineyard Of Šibenik offers air conditioning. Ubytování Vineyard Of Šibenik se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Apartment Anchy

9,9

City Apartment Anchy

Ubytování (Apartmán) City Apartment Anchy. City Apartment Anchy is set in Šibenik, 600 metres from Barone Fortress, 1.4 km from Sibenik Town Hall, and 1.1 km from Fortress of St. Michael. Ubytování City Apartment Anchy se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe M City Center

9,9

Deluxe M City Center

Ubytování (Apartmán) Deluxe M City Center. Situated in Šibenik, 1.1 km from Banj Beach and less than 1 km from Sibenik Town Hall, Deluxe M City Center features air-conditioned accommodation with a... Ubytování Deluxe M City Center se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

The XY Suites - Boutique Apartments

9,9

The XY Suites - Boutique Apartments

Ubytování (Apartmány) The XY Suites - Boutique Apartments. Located in Šibenik, 1.2 km from Banj Beach and 800 metres from Sibenik Town Hall, The XY Suites - Boutique Apartments provides accommodation with free... Ubytování The XY Suites - Boutique Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Inspired by A.C.

9,9

Inspired by A.C.

Ubytování (Apartmán) Inspired by A.C.. Located in the centre of Šibenik, less than 1 km from Banj Beach and a 3-minute walk from Sibenik Town Hall, Inspired by A.C. Ubytování Inspired by A.C. se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mas

9,9

Apartment Mas

Ubytování (Apartmán) Apartment Mas. Apartment Mas offers accommodation in Šibenik. Apartment Mas boasts views of the sea is 3.8 km from Fortress of St. Nicholas. Ubytování Apartment Mas se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Samac

9,9

Apartments Samac

Ubytování (Apartmány) Apartments Samac. Located in Šibenik in the Sibenik-Knin County region and Barone Fortress reachable within 6 km, Apartments Samac provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Samac se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Danijela II

9,9

Apartment Danijela II

Ubytování (Apartmán) Apartment Danijela II. Set in Šibenik, 750 metres from Banj Beach and 1.8 km from Barone Fortress, Apartment Danijela II offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Danijela II se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Šibenik

Město Šibenik se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1153 hotelů a ubytování v chorvatském městě Šibenik.