Hledat

Ubytování

Ubytování město Primošten

Ve chorvatském městě Primošten (Chorvatsko) máme celkem 745 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Primošten

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Primošten

Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870

10

Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870. Apartmán Bilo 12870a nabízí ubytování s výhledem na moře v Primoštenu, 44 km od Splitu a 29 km od Trogiru. Šibenik je 12 km daleko. Ubytování Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870 se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment by the beach

10

Apartment by the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment by the beach. Apartment by the beach se nachází v Primoštenu a nabízí vstup na terasu. Ubytování Apartment by the beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman ANA

10

Apartman ANA

Ubytování (Apartmán) Apartman ANA. Apartmán ANA se nachází u pláže v Primoštenu, necelý 1 km od pláží Bila Lucica a Lokvica a 2,6 km od pláže Sparadici, a nabízí klimatizaci, soukromé... Ubytování Apartman ANA se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Šjor

10

Villa Šjor

Ubytování (Penzion) Villa Šjor. Villa Šjor se nachází v Primoštenu, 100 metrů od pláže Popožo a 300 metrů od pláže Velika Raduca. Ubytování Villa Šjor se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Vlasta

10

Holiday home Vlasta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Vlasta. Prázdninový dům Vlasta se nachází v Primoštenu, 100 metrů od pláže Popožo a 600 metrů od pláže Velika Raduca. Ubytování Holiday home Vlasta se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

green pine

10

green pine

Ubytování (Apartmán) green pine. Located in Primošten, 200 metres from Popozo and 200 metres from Velika Raduca Beach, green pine offers air conditioning. Ubytování green pine se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Santa Marina

10

Apartment Santa Marina

Ubytování (Apartmány) Apartment Santa Marina. Apartment Santa Marina se nachází v Primoštenu, 1,6 km od domu Popožo a 2 km od pláže Velika Raduca. Nabízí restauraci, bar a gril. Ubytování Apartment Santa Marina se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Polic

10

Apartments Polic

Ubytování (Apartmány) Apartments Polic. Apartmány Polic se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, 750 metrů od pláže Velika Raduca. Ubytování Apartments Polic se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zorka Primosten

10

Apartments Zorka Primosten

Ubytování (Apartmány) Apartments Zorka Primosten. Apartments Zorka Primosten se nachází v Primoštenu. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Zorka Primosten se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Anni

10

Villa Anni

Ubytování (Vila) Villa Anni. Villa Anni se nachází v Primoštenu, necelý 1 km od pláže Velika Raduca. Ubytování Villa Anni se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mikelin

10

Mikelin

Ubytování (Apartmán) Mikelin. Mikelin se nachází v Primoštenu, pouhých 200 metrů od pláže Velika Raduca a 300 metrů od Popoza. Ubytování Mikelin se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lala

10

Apartments Lala

Ubytování (Apartmány) Apartments Lala. Apartmány Lala se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Velika Raduča a Popožo. Ubytování Apartments Lala se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Eri

10

Apartment Eri

Ubytování (Apartmán) Apartment Eri. Apartment Eri se nachází asi 2,1 km od pláže Velika Raduca a 500 metrů od pláže Bila Lucica. Ubytování Apartment Eri se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Entire private top floor with own pool and entrance

9,9

Entire private top floor with own pool and entrance

Ubytování (Prázdninové domy) Entire private top floor with own pool and entrance. Entire private top floor with own pool and entrance se nachází v Primoštenu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, venkovním bazénem a neplaceným soukromým... Ubytování Entire private top floor with own pool and entrance se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Sissy

9,9

Apartman Sissy

Ubytování (Apartmán) Apartman Sissy. Apartmán Sissy se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě a má terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Sissy se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sky

9,9

Apartment Sky

Ubytování (Apartmán) Apartment Sky. Apartment Sky se nachází v Primoštenu, 300 metrů od Popoza a 500 metrů od pláže Velika Raduca. Ubytování Apartment Sky se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman LORETTA

9,9

Apartman LORETTA

Ubytování (Apartmán) Apartman LORETTA. Apartman LORETTA se nachází v Primoštenu, 50 metrů od Popoza a 100 metrů od pláže Velika Raduca. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartman LORETTA se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jurica

9,9

Apartments Jurica

Ubytování (Apartmány) Apartments Jurica. Apartments Jurica poskytují ubytování s kuchyní v Primoštenu. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jurica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Capocesto

9,9

Apartments Capocesto

Ubytování (Apartmány) Apartments Capocesto. Apartmány Capocesto jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Primoštenu, 300 metrů od domu Popožo. Ubytování Apartments Capocesto se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vera

9,9

Apartmani Vera

Ubytování (Penzion) Apartmani Vera. Apartmány Vera se nachází v Primoštenu, 250 metrů od pláže Velika Raduca a 550 metrů od pláže Popoža, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech... Ubytování Apartmani Vera se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ivan

9,9

Apartman Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivan. Apartman Ivan se nachází v Primoštenu, jen pár kroků od domu Popožo a 450 metrů od pláže Velika Raduca, a nabízí terasu, balkon, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartman Ivan se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dora

9,9

Apartment Dora

Ubytování (Apartmán) Apartment Dora. Located in Primošten in the Sibenik-Knin County region, Apartment Dora has a balcony. Ubytování Apartment Dora se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gloss

9,9

Villa Gloss

Ubytování (Vila) Villa Gloss. Villa Gloss se nachází hned u pláže v Primoštenu. Nabízí nekonečný bazén, Wi-Fi zdarma a terasu s výhledem na moře zařízenou venkovním nábytkem. Ubytování Villa Gloss se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 22 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peaceful home Olea oblica

9,9

Peaceful home Olea oblica

Ubytování (Vila) Peaceful home Olea oblica. Situated just 2.7 km from Velika Raduca Beach, Peaceful home Olea oblica features accommodation in Primošten with access to a garden, a terrace, as well as... Ubytování Peaceful home Olea oblica se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sunset

9,9

Villa Sunset

Ubytování (Vila) Villa Sunset. Villa Sunset, postavená v roce 2016, se nachází v Primoštenu a nabízí klimatizované ubytování se soukromým vyhřívaným bazénem, bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Villa Sunset se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Andrea

9,9

Holiday Home Andrea

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Andrea. Holiday Home Andrea se nachází v Primoštenu, 400 metrů od pláže Lokvica, 1,3 km od pláže Bila Lučica a 2,7 km od pláže Sparadici, a nabízí klimatizované... Ubytování Holiday Home Andrea se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Martin

9,9

Apartments Martin

Ubytování (Apartmán) Apartments Martin. Located in Primošten, within 100 metres of Popozo, Apartments Martin offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartments Martin se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jasa

9,9

Apartman Jasa

Ubytování (Apartmány) Apartman Jasa. Apartman Jasa se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Velika Raduca a Popoza. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartman Jasa se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bilokapić Primošten

9,9

Apartmani Bilokapić Primošten

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bilokapić Primošten. Apartmani Bilokapić Primošten se nachází necelý 1 km od pláže Bila Lucica a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a klimatizované... Ubytování Apartmani Bilokapić Primošten se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sky

9,9

Villa Sky

Ubytování (Vila) Villa Sky. Located just 2.1 km from Popozo, Villa Sky provides accommodation in Primošten with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytování Villa Sky se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Primabella

9,9

Holiday Home Primabella

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Primabella. Prázdninový dům Primabella se nachází v centru Primoštenu, asi 50 metrů od nejbližší pláže, a nabízí zahradu se zázemím pro grilování a neplaceným... Ubytování Holiday Home Primabella se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Carpe Diem

9,9

Apartments Carpe Diem

Ubytování (Apartmány) Apartments Carpe Diem. Apartments Carpe Diem se nachází v Primoštenu, 1,7 km od pláže Popožo. Ubytování Apartments Carpe Diem se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bilo 12868b

9,9

Apartment Bilo 12868b

Ubytování (Apartmán) Apartment Bilo 12868b. Apartmán Bilo 12868b je apartmán s balkonem situovaný v Primoštenu. Ubytování Apartment Bilo 12868b se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gallery

9,9

Apartment Gallery

Ubytování (Apartmán) Apartment Gallery. Apartment Gallery nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře v Primoštenu. Ubytování Apartment Gallery se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nizic

9,8

Apartment Nizic

Ubytování (Apartmán) Apartment Nizic. Apartmán Nizic se nachází v Primoštenu, 42 km od Splitu a nabízí klimatizaci, balkon, zahradu s grilem, výhled na moře a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartment Nizic se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nika

9,8

Apartments Nika

Ubytování (Apartmány) Apartments Nika. Apartments Nika se nachází v Primoštenu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a venkovním bazénem. Ubytování Apartments Nika se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vesna

9,8

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna. Apartment Vesna se nachází u pláže v Primoštenu, 100 metrů od Popoza a 300 metrů od pláže Velika Raduca. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Petra

9,8

Apartmani Petra

Ubytování (Apartmán) Apartmani Petra. Apartmani Petra se nachází v Primoštenu, jen pár kroků od Popoza a 400 metrů od pláže Velika Raduca. Ubytování Apartmani Petra se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Đurđica

9,8

Apartmani Đurđica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Đurđica. Apartmani Đurđica se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Popožo a Velika Raduca. Ubytování Apartmani Đurđica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mar Vista

9,8

Mar Vista

Ubytování (Apartmány) Mar Vista. Mar Vista se nachází 350 metrů od Popoza a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mar Vista se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments House Jurić

9,8

Apartments House Jurić

Ubytování (Apartmány) Apartments House Jurić. Apartments Ercegovic se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, 350 metrů od pláže Popožo. Ubytování Apartments House Jurić se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anapartments

9,8

Anapartments

Ubytování (Apartmány) Anapartments. Anapartments se nachází v Primoštenu, 2,2 km od centra města, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, patiem nebo balkonem a vstupem do zahrady a venkovního... Ubytování Anapartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment LuNi

9,8

Apartment LuNi

Ubytování (Apartmán) Apartment LuNi. Set in Primošten in the Sibenik-Knin County region, Apartment LuNi has a patio and city views. Ubytování Apartment LuNi se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M Apartment

9,8

M Apartment

Ubytování (Apartmán) M Apartment. Set in Primošten in the Sibenik-Knin County region, M Apartment features a balcony and sea views. Ubytování M Apartment se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Days@Sea

9,8

Days@Sea

Ubytování (Apartmány) Days@Sea. Days@Sea se nachází v Primoštenu, 41 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Days@Sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tea

9,8

Apartment Tea

Ubytování (Apartmány) Apartment Tea. Apartment Tea se nachází v Primoštenu, 41 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Tea se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Govic

9,8

Apartments Govic

Ubytování (Apartmány) Apartments Govic. Apartments Govic se nachází v bezprostřední blízkosti skalnaté a kameny dlážděné pláže s bezplatnými lehátky i slunečníky, 4 km od centra Primoštenu, a... Ubytování Apartments Govic se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Movie

9,8

Apartment Movie

Ubytování (Apartmán) Apartment Movie. Boasting sea views, Apartment Movie features accommodation with a balcony and a kettle, around 200 metres from Velika Raduca Beach. Ubytování Apartment Movie se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tonka-Marta

9,8

Villa Tonka-Marta

Ubytování (Apartmán) Villa Tonka-Marta. Located in Primošten in the Sibenik-Knin County region, Villa Tonka-Marta has a garden. Ubytování Villa Tonka-Marta se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House KALIMERO

9,8

Holiday House KALIMERO

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House KALIMERO. Tento prázdninový dům se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, 40 km od Splitu. Ubytování Holiday House KALIMERO se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments La Mare

9,8

Apartments La Mare

Ubytování (Apartmány) Apartments La Mare. Apartmány La Mare se nachází v Primoštenu, jen pár kroků od pláže Popožo, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments La Mare se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Primošten

Město Primošten se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 745 hotelů a ubytování v chorvatském městě Primošten.