Hledat

Ubytování

Ubytování město Kaštela

Ve chorvatském městě Kaštela (Chorvatsko) máme celkem 1746 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Kaštela

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Kaštela

Home Away from home with outdoor pool, botanical garden and a beautiful sea view

10

Home Away from home with outdoor pool, botanical garden and a beautiful sea view

Ubytování (Prázdninový dům) Home Away from home with outdoor pool, botanical garden and a beautiful sea view. Set in Kaštela, within 2.9 km of Bijačka Kaštela Beach and 8 km of Putalj Winery, Home Away from home with outdoor pool, botanical garden and a beautiful... Ubytování Home Away from home with outdoor pool, botanical garden and a beautiful sea view se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Lena

10

Studio Apartment Lena

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Lena. Completely renovated in 2017, the modernly furnished Studio Apartment Lena is located in Kaštel Štafilić, just a few steps from the sea. Ubytování Studio Apartment Lena se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AnaTony Apartment

9,9

AnaTony Apartment

Ubytování (Apartmán) AnaTony Apartment. Located in Kaštela, within 350 metres of Gabine Beach and 750 metres of Bijačka Kaštela Beach, AnaTony Apartment offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování AnaTony Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Britvic

9,9

Apartman Britvic

Ubytování (Apartmány) Apartman Britvic. Apartmány Britvić se nacházejí ve městě Kaštela, 7 km od Splitu a 42 km od Hvaru, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Britvic se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bezic

9,9

Apartment Bezic

Ubytování (Apartmány) Apartment Bezic. Situated in Kaštela in the Split-Dalmatia County region and Ostrog Beach reachable within 1. Ubytování Apartment Bezic se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mendula

9,9

Villa Mendula

Ubytování (Vila) Villa Mendula. Villa Mendula is situated in Kaštela. Boasting sea views, a swimming pool and a garden, this holiday home also includes free WiFi. Ubytování Villa Mendula se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Iris

9,9

Apartment Iris

Ubytování (Apartmán) Apartment Iris. Apartment Iris nabízí ubytování s terasou v obci Kaštela ve Splitsko-dalmatské župě. Výhled směruje je do zahrady a Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartment Iris se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rumin

9,9

Apartment Rumin

Ubytování (Apartmán) Apartment Rumin. Set in Kaštela, 200 metres from Resnik Beach and 250 metres from Bijačka Kaštela Beach, Apartment Rumin offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Rumin se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kaštela

9,9

Apartments Kaštela

Ubytování (Apartmán) Apartments Kaštela. Located in Kaštela, 3 km from Ostrog Beach and 3.1 km from Putalj Winery, Apartments Kaštela offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartments Kaštela se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment LuMaGo

9,9

Apartment LuMaGo

Ubytování (Apartmán) Apartment LuMaGo. Located in the Kastel Sucurac district of Kaštela, just 600 metres from Putalj Winery, Apartment LuMaGo provides its guests with air conditioning, a bar, a... Ubytování Apartment LuMaGo se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jere Apartment

9,9

Jere Apartment

Ubytování (Apartmán) Jere Apartment. Set in Kaštela, Jere Apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features sea and city views. Ubytování Jere Apartment se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Brčić

9,9

Apartments Brčić

Ubytování (Apartmány) Apartments Brčić. Located in Kaštela, 2.4 km from Šumica Beach and 3.6 km from Putalj Winery, Apartments Brčić provides accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytování Apartments Brčić se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dalmatia

9,9

Apartment Dalmatia

Ubytování (Apartmán) Apartment Dalmatia. Set in Kaštela, within 2.6 km of Hrvatica Beach and 9 km of Putalj Winery, Apartment Dalmatia offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Apartment Dalmatia se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Diana

9,9

Villa Diana

Ubytování (Apartmány) Villa Diana. Set 2.7 km from Resnik Beach, Villa Diana offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Diana se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sobin

9,8

Apartment Sobin

Ubytování (Apartmán) Apartment Sobin. Located within the Kastel Kambelovac district in Kaštela, Apartment Sobin has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Apartment Sobin se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Angela

9,8

Apartment Angela

Ubytování (Apartmán) Apartment Angela. Located in the Kastel Stafilic district of Kaštela, just 3. Ubytování Apartment Angela se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment D & N

9,8

Apartment D & N

Ubytování (Apartmán) Apartment D & N. Apartment D & N se nachází u pláže v Kaštele, jen 2,4 km od vinařství Putalj. Ubytování Apartment D & N se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dražin

9,8

Apartman Dražin

Ubytování (Apartmány) Apartman Dražin. Apartmán Dražin se nachází ve městě Kaštela, 300 metrů od pláže Gabine a 700 metrů od pláže Bijačka Kaštela. Ubytování Apartman Dražin se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Zizula

9,8

Apartman Zizula

Ubytování (Apartmán) Apartman Zizula. Featuring garden views, Apartman Zizula provides accommodation with free bikes and a balcony, around 7 km from Putalj Winery. Ubytování Apartman Zizula se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ancora

9,8

Ancora

Ubytování (Apartmán) Ancora. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Kaštele, 5 km od Splitu a 42 km od Hvaru. Ubytování Ancora se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kuzmanic

9,8

Apartman Kuzmanic

Ubytování (Apartmán) Apartman Kuzmanic. Situated in Kaštela, 2 km from Resnik Beach and 8 km from Putalj Winery, Apartman Kuzmanic features accommodation with free WiFi, air conditioning, a bar... Ubytování Apartman Kuzmanic se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kristina

9,8

Apartman Kristina

Ubytování (Apartmán) Apartman Kristina. Set in Kaštela, 1.5 km from Hrvatica Beach and 11 km from Putalj Winery, Apartman Kristina offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Kristina se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dorothy

9,8

Apartment Dorothy

Ubytování (Apartmán) Apartment Dorothy. Boasting mountain views, Apartment Dorothy offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3 km from Bijačka Kaštela Beach. Ubytování Apartment Dorothy se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vinka

9,8

Apartments Vinka

Ubytování (Apartmán) Apartments Vinka. Apartmány Vinka se nachází ve čtvrti Kastel Sucurac v Kaštele a nabízí klimatizaci, balkon a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Vinka se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lebedina

9,8

Apartment Lebedina

Ubytování (Apartmán) Apartment Lebedina. In the Kastel Stafilic district of Kaštela, close to Gabine Beach, Apartment Lebedina features a garden and a washing machine. Ubytování Apartment Lebedina se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Julija

9,8

Villa Julija

Ubytování (Vily) Villa Julija. Villa Julija se nachází ve městě Kaštela. Nabízí Wi-Fi zdarma, bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a výhled na bazén. Ubytování Villa Julija se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Baletna

9,7

Apartman Baletna

Ubytování (Apartmán) Apartman Baletna. Featuring garden views, Apartman Baletna provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.8 km from Dardin Beach. Ubytování Apartman Baletna se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Marinely

9,7

Apartment Marinely

Ubytování (Apartmán) Apartment Marinely. Situated in the Kastel Sucurac district of Kaštela, just 1. Ubytování Apartment Marinely se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anitas

9,7

Apartment Anitas

Ubytování (Apartmán) Apartment Anitas. Apartment Anitas se nachází ve městě Kaštela, 300 metrů od pláže Bijačka Kaštela a 600 metrů od pláže Resnik, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Apartment Anitas se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pearl

9,7

Apartment Pearl

Ubytování (Apartmán) Apartment Pearl. Boasting a garden, Apartment Pearl is situated in the Kastel Kambelovac district of Kaštela, only 3.9 km from Putalj Winery. Ubytování Apartment Pearl se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Olivia

9,7

Apartments Olivia

Ubytování (Apartmány) Apartments Olivia. Situated 2.5 km from Hrvatica Beach, Apartments Olivia offers free bikes, an outdoor swimming pool and air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytování Apartments Olivia se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ljubica Kaštel Gomilica

9,7

Apartment Ljubica Kaštel Gomilica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubica Kaštel Gomilica. Located in Kaštela, 2.6 km from Ostrog Beach and 2.4 km from Putalj Winery, Apartment Ljubica Kaštel Gomilica offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Ljubica Kaštel Gomilica se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Garden Villa

9,7

Green Garden Villa

Ubytování (Vila) Green Garden Villa. Located in Kaštela, Green Garden Villa provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Green Garden Villa se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miljenko & Dobrila

9,7

Miljenko & Dobrila

Ubytování (Penzion) Miljenko & Dobrila. Miljenko & Dobrila se nachází v Kaštele, 2,2 km od pláže Dardin. Ubytování Miljenko & Dobrila se nachází ve městě Kastel Luksic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vale

9,6

Apartment Vale

Ubytování (Apartmány) Apartment Vale. Situated in Kaštela in the Split-Dalmatia County region and Putalj Winery reachable within 600 metres, Apartment Vale features accommodation with free... Ubytování Apartment Vale se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marijeta Kaštela

9,6

Apartment Marijeta Kaštela

Ubytování (Apartmán) Apartment Marijeta Kaštela. Apartmán Marijeta Kaštela s bezplatným Wi-Fi, patiem, terasou a zahradním grilem se nachází ve městě Kaštela. Budete mít výhled na město. Ubytování Apartment Marijeta Kaštela se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rocco Kastel Novi

9,6

Apartment Rocco Kastel Novi

Ubytování (Apartmán) Apartment Rocco Kastel Novi. Featuring garden views, Apartment Rocco Kastel Novi features accommodation with a garden and a patio, around 10 km from Putalj Winery. Ubytování Apartment Rocco Kastel Novi se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tara

9,6

Apartment Tara

Ubytování (Apartmán) Apartment Tara. Apartment Mediterranean is located in Kaštela, 3 km from Bijačka Kaštela Beach and 7 km from Putalj Winery, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Apartment Tara se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach & park Apartment

9,6

Beach & park Apartment

Ubytování (Apartmán) Beach & park Apartment. Beach & park Apartment se nachází asi 5 km od pláže Dardin a 2,2 km od vinařství Putalj. Ubytování Beach & park Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vena

9,6

Apartment Vena

Ubytování (Apartmány) Apartment Vena. Apartmán Vena v Kaštele nabízí výhled na moře a gril. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartment Vena se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Anna

9,6

Apartment Anna

Ubytování (Apartmán) Apartment Anna. Boasting mountain views, Apartment Anna features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.1 km from Resnik Beach. Ubytování Apartment Anna se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mala plaža

9,6

Apartment Mala plaža

Ubytování (Apartmán) Apartment Mala plaža. Situated within the Kastel Stafilic district in Kaštela, Apartment Mala plaža has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytování Apartment Mala plaža se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Toni

9,6

Apartman Toni

Ubytování (Apartmán) Apartman Toni. Attractively set in Kastel Novi district of Kaštela, Apartman Toni features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Toni se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Maree

9,6

Apartment Maree

Ubytování (Apartmán) Apartment Maree. Located 9 km from Split, Apartment Maree offers accommodation in the centre of Kaštel Kambelovac. Ubytování Apartment Maree se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Leopold

9,6

Apartment Leopold

Ubytování (Apartmán) Apartment Leopold. Located in Kaštela, 1.7 km from Gabine Beach, Apartment Leopold provides accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Apartment Leopold se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

StaySplitBay

9,6

StaySplitBay

Ubytování (Apartmány) StaySplitBay. StaySplitBay se nachází ve městě Kaštela a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi i bezplatnou službou půjčení jízdních kol. Ubytování StaySplitBay se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mise Luxury Apartments

9,6

Mise Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Mise Luxury Apartments. Situated 400 metres from Ostrog Beach, Mise Luxury Apartments offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytování Mise Luxury Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Quarko

9,6

Apartment Quarko

Ubytování (Apartmán) Apartment Quarko. Apartment Quarko is a beachfront property situated in Kaštela, 500 metres from Bijačka Kaštela Beach and 1 km from Hrvatica Beach. Ubytování Apartment Quarko se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Strada

9,6

Apartmani Strada

Ubytování (Apartmány) Apartmani Strada. Apartmány Strada se nachází v Kaštele, 450 metrů od pláže Gabine a 650 metrů od pláže Đardin. Ubytování Apartmani Strada se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zvonimir

9,5

Apartment Zvonimir

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvonimir. In the Kastel Stari district of Kaštela, close to Resnik Beach, Apartment Zvonimir features a terrace and a washing machine. Ubytování Apartment Zvonimir se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ida & Miljenko

9,5

Apartments Ida & Miljenko

Ubytování (Apartmány) Apartments Ida & Miljenko. Apartments Ida & Miljenko se nachází v obci Kaštela, jen pár kroků od moře i pláže, 10,4 km od historického centra Trogiru zapsaného na seznamu UNESCO a 15... Ubytování Apartments Ida & Miljenko se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Kaštela

Město Kaštela se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1746 hotelů a ubytování v chorvatském městě Kaštela.