Hledat

Ubytování

Ubytování město Supetar

Ve chorvatském městě Supetar (Chorvatsko) máme celkem 616 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Supetar

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Supetar

Boutique Camping Bunja

10

Boutique Camping Bunja

Ubytování (Kemp) Boutique Camping Bunja. Boutique Camping Bunja se nachází v Supetaru a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Boutique Camping Bunja se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vlado

10

Apartman Vlado

Ubytování (Apartmán) Apartman Vlado. Located in Milna, within 100 metres of Beach Bobovisca and 450 metres of Beach Mihoj-dolac, Apartman Vlado offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartman Vlado se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Studio Apartment Ana

10

Studio Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Ana. Studio Apartment Ana is a beachfront property set in Supetar, 350 metres from Banj Beach and 400 metres from Acapulco Beach. Ubytování Studio Apartment Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov).

Adiutor

10

Adiutor

Ubytování (Apartmán) Adiutor. Set in Supetar in the Brac Island region, Adiutor has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Adiutor se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Shambala

10

Shambala

Ubytování (Apartmán) Shambala. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Shambala features accommodation in Supetar with free WiFi and garden views. Ubytování Shambala se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mario

10

Villa Mario

Ubytování (Vila) Villa Mario. Villa Mario is situated in Supetar, 2.3 km from Beach Vrilo, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Villa Mario se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mis

10

Villa Mis

Ubytování (Vila) Villa Mis. Villa Mis se nachází asi 550 metrů od pláže Vrilo a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, venkovní bazén a sdílený lounge. Ubytování Villa Mis se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ROOMS LUCE

10

ROOMS LUCE

Ubytování (Penzion) ROOMS LUCE. ROOMS LUCE provides beachfront accommodation in Supetar. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytování ROOMS LUCE se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocean's Serenity

10

Ocean's Serenity

Ubytování (Vila) Ocean's Serenity. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Ocean's Serenity is located in Supetar. Set on the beachfront, this property has a terrace. Ubytování Ocean's Serenity se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sarah

10

Villa Sarah

Ubytování (Vily) Villa Sarah. Villa Sarah enjoy a convenient location in Supetar, a 5-minute walk from the closest pebble beach. Ubytování Villa Sarah se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vrba

9,9

Apartment Vrba

Ubytování (Apartmány) Apartment Vrba. Apartment Vrba se nachází v Supetaru, 200 metrů od pláže Vrilo, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Vrba se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tonka

9,9

Apartment Tonka

Ubytování (Apartmán) Apartment Tonka. Located in Supetar in the Brac Island region, Apartment Tonka features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment Tonka se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Romarin

9,9

Apartments Romarin

Ubytování (Apartmán) Apartments Romarin. Located in Supetar in the Brac Island region, Apartments Romarin has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartments Romarin se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Pavarotti

9,9

Holiday home Pavarotti

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pavarotti. Set just 250 metres from Tri Mosta Beach, Holiday home Pavarotti offers accommodation in Supetar with access to a garden, barbecue facilities, as well as... Ubytování Holiday home Pavarotti se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Brki

9,9

Apartments Brki

Ubytování (Apartmány) Apartments Brki. Apartments Brki features sea views, free WiFi and free private parking, located in Supetar, 500 metres from Vela Luka Beach. Ubytování Apartments Brki se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Supetar, Brac - 12489

9,9

Apartments with a parking space Supetar, Brac - 12489

Ubytování (Apartmán) Apartments with a parking space Supetar, Brac - 12489. Apartment Supetar 12489a offers accommodation in Supetar, 17 km from Split. The property boasts views of the sea is 39 km from Makarska. Ubytování Apartments with a parking space Supetar, Brac - 12489 se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mladenka

9,9

Apartman Mladenka

Ubytování (Apartmány) Apartman Mladenka. Set in Supetar in the Brac Island region and Beach Vela lučica reachable within 2. Ubytování Apartman Mladenka se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Magdalena

9,9

Vila Magdalena

Ubytování (Apartmány) Vila Magdalena. Located 200 metres from Vlacica Beach and 350 metres from Acapulco Beach, Vila Magdalena in Supetar provides air-conditioned accommodation with views of... Ubytování Vila Magdalena se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andrea

9,9

Apartment Andrea

Ubytování (Apartmán) Apartment Andrea. Apartmán Andrea je klimatizovaný apartmán s terasou a Wi-Fi zdarma situovaný u pláže v Supetaru. K dispozici je i zahrada, gril a sdílený lounge. Ubytování Apartment Andrea se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Manigo

9,9

Apartman Manigo

Ubytování (Apartmán) Apartman Manigo. Apartman Manigo is situated in Supetar and offers free bikes and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartman Manigo se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lena

9,9

Apartment Lena

Ubytování (Apartmán) Apartment Lena. Located in Supetar in the Brac Island region, Apartment Lena has a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment Lena se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Michelangelo in the centar of Supetar

9,9

Apartman Michelangelo in the centar of Supetar

Ubytování (Apartmán) Apartman Michelangelo in the centar of Supetar. Situated in Supetar and only 250 metres from Acapulco Beach, Apartman Michelangelo in the centar of Supetar features accommodation with sea views, free... Ubytování Apartman Michelangelo in the centar of Supetar se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Deni

9,9

Apartment Deni

Ubytování (Apartmán) Apartment Deni. Apartment Deni is set in Supetar. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Apartment Deni se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The View

9,9

The View

Ubytování (Apartmán) The View. Set in Supetar in the Brac Island region, The View has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování The View se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Viola

9,8

Apartment Viola

Ubytování (Apartmán) Apartment Viola. Apartman Viola se nachází v městě Supetar, 600 metrů od moře, a nabízí zařízenou terasu. Ubytování je klimatizované a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Viola se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Barbara

9,8

Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Apartment Barbara. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Barbara is situated in Supetar. The property features sea and city views, and is 2. Ubytování Apartment Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Viktorija

9,8

Studio Apartment Viktorija

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Viktorija. Located in Supetar, within 150 metres of Acapulco Beach and 200 metres of Beach Vrilo, Studio Apartment Viktorija offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Studio Apartment Viktorija se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Get

9,8

Apartment Get

Ubytování (Apartmán) Apartment Get. Apartmán Get nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Supetaru, 17 km od Splitu a 39 km od Makarské. Ubytování Apartment Get se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment New Chic

9,8

Apartment New Chic

Ubytování (Apartmán) Apartment New Chic. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment New Chic is situated in Supetar. Ubytování Apartment New Chic se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keko

9,8

Keko

Ubytování (Apartmán) Keko. Set in Supetar in the Brac Island region, Keko features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Keko se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Camellia - Adults Only

9,8

Apartment Villa Camellia - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Camellia - Adults Only. Apartment Villa Camellia nabízí ubytování pouze pro osoby starší 18 let a má venkovní bazén s lehátky. Ubytování Apartment Villa Camellia - Adults Only se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Serenity

9,8

Apartments Serenity

Ubytování (Apartmány) Apartments Serenity. Situated in Supetar, 250 metres from Vela Luka Beach and 400 metres from Tri Mosta Beach, Apartments Serenity features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartments Serenity se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alana

9,8

Apartment Alana

Ubytování (Apartmán) Apartment Alana. Featuring garden views, Apartment Alana features accommodation with a terrace and a balcony, around 450 metres from Banj Beach. Ubytování Apartment Alana se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Vitaic

9,8

Apartment Vitaic

Ubytování (Apartmán) Apartment Vitaic. Situated in Supetar, within 2.8 km of Beach Vela lučica, Apartment Vitaic offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartment Vitaic se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salsa

9,8

Salsa

Ubytování (Apartmány) Salsa. Salsa se nachází v Supetaru na ostrově Brač, 350 metrů od pláže Vela Luka. Ubytování Salsa se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home sweet home

9,8

Home sweet home

Ubytování (Apartmán) Home sweet home. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Home sweet home is situated in Postira. Ubytování Home sweet home se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House

9,7

Stone House

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House. Stone House se nachází v Supetaru na ostrově Brač. Tento prázdninový dům nabízí zahradu, bazén, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stone House se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sandra with parking space

9,7

Apartment Sandra with parking space

Ubytování (Apartmány) Apartment Sandra with parking space. Apartmán Sandra nabízí ubytování s vlastním stravováním přímo v centru města Supetar. Nejbližší pláž leží jen 50 metrů daleko. Ubytování Apartment Sandra with parking space se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Natalia

9,7

Apartments Natalia

Ubytování (Apartmány) Apartments Natalia. Apartmány Natalia se nachází 500 metrů od pláže Vlačica a nabízí ubytování s balkonem, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Apartments Natalia se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Miljana

9,7

Apartment Miljana

Ubytování (Apartmán) Apartment Miljana. Apartment Miljana is located in Supetar and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Miljana se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Marino

9,7

Apartments Marino

Ubytování (Apartmány) Apartments Marino. Set in Supetar in the Brac Island region and Beach Dorotea reachable within 2. Ubytování Apartments Marino se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mladineo

9,7

Apartments Mladineo

Ubytování (Apartmány) Apartments Mladineo. Located in Supetar, 35 km from Bol, Apartments Mladineo provides free bikes and free WiFi. Ubytování Apartments Mladineo se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jakšić - Žile

9,7

Apartments Jakšić - Žile

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakšić - Žile. Apartmány Jakšić - Žile se nachází 500 metrů od centra městečka Supetar a 650 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Jakšić - Žile se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fani

9,7

Villa Fani

Ubytování (Vila) Villa Fani. Featuring garden views, Villa Fani offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 2.1 km from Beach Vrilo. Ubytování Villa Fani se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Judita

9,7

Apartments Judita

Ubytování (Apartmán) Apartments Judita. Featuring a garden and free Wi-Fi access throughout, Apartments Judita offers self-catering apartments in Supetar, a 10-minute walk from the Marina. Ubytování Apartments Judita se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kameni Cvit

9,7

Kameni Cvit

Ubytování (Apartmán) Kameni Cvit. Kameni Cvit is located in Supetar and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Kameni Cvit se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studijo ap ,NINI'

9,7

Studijo ap ,NINI'

Ubytování (Apartmán) Studijo ap ,NINI'. Studijo ap, NINI' is located in Supetar and offers a terrace. This apartment provides air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Studijo ap ,NINI' se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Iličić

9,7

Apartments Iličić

Ubytování (Apartmán) Apartments Iličić. Apartmán Iličić se nachází v městečku Supetar a nabízí klimatizaci, terasu a zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také zahrada a gril. Ubytování Apartments Iličić se nachází ve městě Supetar (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Ankora

9,7

Villa Ankora

Ubytování (Apartmány) Villa Ankora. Villa Ankora se nachází zhruba 400 metrů od nejbližší pláže na malebném ostrově Brač. Nabízí klimatizované apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Villa Ankora se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Kos D

9,7

Apartmani Kos D

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kos D. Located in Supetar, near Banj Beach, Vlacica Beach and Tri Mosta Beach, Apartmani Kos D features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Kos D se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Kos

9,6

Apartmani Kos

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kos. Located in Supetar, 2.2 km from Beach Dorotea, Apartmani Kos provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartmani Kos se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Supetar

Město Supetar se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 616 hotelů a ubytování v chorvatském městě Supetar.