Hledat

Ubytování

Ubytování město Kastel Stari

Ve chorvatském městě Kastel Stari (Chorvatsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Kastel Stari

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Kastel Stari

Apartment with Two Terraces M&L

10

Apartment with Two Terraces M&L

Ubytování (Apartmán) Apartment with Two Terraces M&L. Set within the Kastel Stari district in Kaštela, Apartment with Two Terraces M&L has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Apartment with Two Terraces M&L se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunce

10

Apartment Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunce. Apartment Sunce se nachází u pláže ve městě Kaštela, nedaleko pláže Đardin a 200 metrů od pláže Štalija. Ubytování Apartment Sunce se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Eridan apartment

10

Eridan apartment

Ubytování (Apartmán) Eridan apartment. Apartmán Eridan se nachází u pláže v Kaštelu Stari v letovisku Kaštela. Ubytování Eridan apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seafront apartment in historical Cippico castle

10

Seafront apartment in historical Cippico castle

Ubytování (Apartmán) Seafront apartment in historical Cippico castle. Situated in Kaštela, 2.1 km from Resnik Beach and 7 km from Putalj Winery, Seafront apartment in historical Cippico castle offers a terrace and air... Ubytování Seafront apartment in historical Cippico castle se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment LANA Kaštel Stari

10

Apartment LANA Kaštel Stari

Ubytování (Apartmán) Apartment LANA Kaštel Stari. Apartment LANA is located in Kaštela. Guests may enjoy free WiFi. The 2-bedroom apartment has a kitchen with an oven and a bathroom with a shower. Ubytování Apartment LANA Kaštel Stari se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman MiMi

10

Apartman MiMi

Ubytování (Apartmán) Apartman MiMi. In the Kastel Stari district of Kaštela, close to Štalija Beach, Apartman MiMi features a garden and a washing machine. Ubytování Apartman MiMi se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Curic

10

Villa Curic

Ubytování (Apartmán) Villa Curic. In the Kastel Stari district of Kaštela, close to Štalija Beach, Villa Curic has a garden and a washing machine. Ubytování Villa Curic se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Town Square Cippico Apartment

10

Town Square Cippico Apartment

Ubytování (Apartmán) Town Square Cippico Apartment. Set in Kaštela, 100 metres from Đardin Beach and 350 metres from Štalija Beach, Town Square Cippico Apartment offers air-conditioned accommodation with a... Ubytování Town Square Cippico Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marin

10

Apartment Marin

Ubytování (Apartmán) Apartment Marin. Featuring city views, Apartment Marin is located in Kaštela, 8 km from Putalj Winery. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment Marin se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chivas

10

Apartment Chivas

Ubytování (Apartmán) Apartment Chivas. Apartmán Chivas nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v konurbaci Kaštela, 9 km od Splitu a 43 km od Hvaru. Ubytování Apartment Chivas se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ivan

10

Apartman Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivan. Featuring garden views, Apartman Ivan provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Đardin Beach. Ubytování Apartman Ivan se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kurbasa

10

Apartment Kurbasa

Ubytování (Apartmán) Apartment Kurbasa. Situated within the Kastel Stari district in Kaštela, Apartment Kurbasa has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytování Apartment Kurbasa se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Franka

9,9

Apartment Franka

Ubytování (Apartmán) Apartment Franka. Located in Kaštela, 400 metres from Đardin Beach and 450 metres from Štalija Beach, Franka offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Franka se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sunny Holiday Home

9,9

Sunny Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Sunny Holiday Home. Sunny Holiday Home se nachází v Kaštele, 2,7 km od pláže Đardin a pláže Štalija. Ubytování Sunny Holiday Home se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartment by the sea and beach with roof terrace

9,9

apartment by the sea and beach with roof terrace

Ubytování (Apartmán) apartment by the sea and beach with roof terrace. Boasting garden views, apartment by the sea and beach with roof terrace features accommodation with a garden and a patio, around 8 km from Putalj Winery. Ubytování apartment by the sea and beach with roof terrace se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Apartment Castle Cippico

9,9

Central Apartment Castle Cippico

Ubytování (Apartmán) Central Apartment Castle Cippico. Located within the Kastel Stari district in Kaštela, Central Apartment Castle Cippico has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytování Central Apartment Castle Cippico se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Victoria

9,9

Apartment Victoria

Ubytování (Apartmán) Apartment Victoria. Located within the Kastel Stari district in Kaštela, Apartment Victoria has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Apartment Victoria se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Lavanda

9,9

Apartman Lavanda

Ubytování (Apartmán) Apartman Lavanda. Apartmán Lavanda se nachází v Kaštele, 9 km od Splitu a 43 km od Hvaru, a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Lavanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lucijan

9,9

Apartman Lucijan

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucijan. Set in Kaštela, within 2 km of Resnik Beach and 9 km of Putalj Winery, Apartman Lucijan offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden and... Ubytování Apartman Lucijan se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Logan

9,9

Villa Logan

Ubytování (Vila) Villa Logan. Featuring a garden, an outdoor pool and sea views, Villa Logan is located in Kaštela. Ubytování Villa Logan se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marica

9,8

Villa Marica

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marica. Prázdninový dům Marica se nachází ve městě Kaštel Stari ve Splitsko-dalmatské župě, 20 km od Splitu a 44 km od Hvaru. Nabízí gril a venkovní bazén. Ubytování Villa Marica se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Blue Hill

9,8

Villa Blue Hill

Ubytování (Vila) Villa Blue Hill. Villa Blue Hill je vila v obci Kaštel Stari v oblasti Kaštel Stari. Ubytování Villa Blue Hill se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kokolo

9,8

Kokolo

Ubytování (Apartmán) Kokolo. Apartmán Kokolo se nachází na dobrém místě ve městě Kastel Stari v konurbaci Kaštela a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Kokolo se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

VRANJEŠ

9,8

VRANJEŠ

Ubytování (Apartmán) VRANJEŠ. In the Kastel Stari district of Kaštela, close to Štalija Beach, VRANJEŠ features a garden and a washing machine. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování VRANJEŠ se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ita

9,8

Apartman Ita

Ubytování (Apartmán) Apartman Ita. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 9 km od Splitu v obci Kaštel Stari. Hosté mohou využívat patio. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Ita se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Cozy apartment with sea view

9,8

Cozy apartment with sea view

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment with sea view. In the Kastel Stari district of Kaštela, close to Štalija Beach, Cozy apartment with sea view has a garden and a washing machine. Ubytování Cozy apartment with sea view se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

King&Queen

9,8

King&Queen

Ubytování (Apartmán) King&Queen. Set in Kaštela, 2.1 km from Resnik Beach and 7 km from Putalj Winery, King&Queen offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování King&Queen se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Allegria

9,8

Allegria

Ubytování (Apartmán) Allegria. Allegria se nachází v Kaštele, 500 metrů od pláží Šumica a Štalija. Nabízí klimatizované ubytování u pláže se zahradou a patiem. Ubytování Allegria se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mariana

9,8

Apartment Mariana

Ubytování (Apartmán) Apartment Mariana. Apartmán Mariana se nachází v obci Kaštela a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Apartment Mariana se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casteletti

9,8

Casteletti

Ubytování (Apartmány) Casteletti. Casteletti se nachází ve čtvrti Kaštel Stari v Kaštele, 220 metrů od pláže Dardin, a nabízí výhled do zahrady a terasu. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casteletti se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique 4 stars apartment in the center

9,8

Boutique 4 stars apartment in the center

Ubytování (Apartmány) Boutique 4 stars apartment in the center. Located 50 metres from Đardin Beach in Kaštela, Boutique 4 stars apartment in the center provides accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Boutique 4 stars apartment in the center se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadalina Apartment

9,8

Nadalina Apartment

Ubytování (Apartmán) Nadalina Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Nadalina Apartment is located in Kastel Stari. Ubytování Nadalina Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Petra

9,7

Villa Petra

Ubytování (Vila) Villa Petra. Situated just 1.3 km from Đardin Beach, Villa Petra features accommodation in Kaštela with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as... Ubytování Villa Petra se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Matea

9,7

Apartman Matea

Ubytování (Apartmán) Apartman Matea. Set in Kaštela, 100 metres from Đardin Beach and 350 metres from Štalija Beach, Apartman Matea offers air conditioning. Ubytování Apartman Matea se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petar

9,7

Apartment Petar

Ubytování (Apartmán) Apartment Petar. Located in Kaštela, 2.9 km from Resnik Beach and 7 km from Putalj Winery, Apartment Petar offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Petar se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vita Style

9,7

Vita Style

Ubytování (Apartmány) Vita Style. Vita Style se nachází v obci Kaštela ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Štalija a Gabine, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené... Ubytování Vita Style se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lava

9,7

Apartment Lava

Ubytování (Penzion) Apartment Lava. Located in Kaštela, 1.3 km from Đardin Beach, Apartment Lava provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and barbecue... Ubytování Apartment Lava se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marino

9,7

Apartment Marino

Ubytování (Apartmány) Apartment Marino. Apartment Marino se nachází v obci Kaštela, 10 km od Splitu a 44 km od Hvaru. Ubytování Apartment Marino se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kike

9,7

Apartments Kike

Ubytování (Apartmány) Apartments Kike. Apartments Kike se nachází v obci Kaštel Stari ve Splitsko-dalmatské župě, 9 km od Splitu, a nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Apartments Kike se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lena

9,7

Apartment Lena

Ubytování (Apartmán) Apartment Lena. Apartmán Lena se nachází v obci Kaštela a nabízí zahradní gril, výhled na moře a hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Lena se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Žilić

9,7

Apartments Žilić

Ubytování (Apartmány) Apartments Žilić. Apartments Žilić is situated in Kastel Stari. Free WiFi is featured. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartments Žilić se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Adriatic

9,7

Apartman Adriatic

Ubytování (Apartmán) Apartman Adriatic. Situated in Kaštela, 250 metres from Štalija Beach and 300 metres from Đardin Beach, Apartman Adriatic offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Adriatic se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ana

9,7

Apartmani Ana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ana. Set in Kaštela in the Split-Dalmatia County region, Apartmani Ana offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,7

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Featuring garden views, Apartment Ivana offers accommodation with a garden and a patio, around 7 km from Putalj Winery. Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Holidays

9,7

Panorama Holidays

Ubytování (Apartmány) Panorama Holidays. Situated 2.9 km from Bijačka Kaštela Beach, Panorama Holidays offers a fitness centre, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Panorama Holidays se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra

9,7

Apartment Petra

Ubytování (Apartmány) Apartment Petra. Situated 2 km from Resnik Beach, Apartment Petra features accommodation with a garden, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Apartment Petra se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Bedroom Apartment Antonio

9,7

3 Bedroom Apartment Antonio

Ubytování (Apartmán) 3 Bedroom Apartment Antonio. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v konurbaci Kaštela. Nabízí terasu, zahradu, balkon a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování 3 Bedroom Apartment Antonio se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nada Hope

9,7

Apartment Nada Hope

Ubytování (Apartmán) Apartment Nada Hope. Located in Kaštela, 550 metres from Đardin Beach and 650 metres from Štalija Beach, Apartment Nada Hope offers a terrace and air conditioning. Ubytování Apartment Nada Hope se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Renic apartmani

9,7

Renic apartmani

Ubytování (Apartmán) Renic apartmani. Renic apartmani se nachází na pláži v Kaštele, jen pár kroků od pláže Štalija a 100 metrů od pláže Palace. Ubytování Renic apartmani se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lavender & Mint

9,7

Lavender & Mint

Ubytování (Apartmány) Lavender & Mint. Lavender & Mint se nachází v obci Kaštela ve Splitsko-dalmatské župě, necelý 1 km od pláže Štalija. Ubytování Lavender & Mint se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

soba za odmor Nika

9,6

soba za odmor Nika

Ubytování (Penzion) soba za odmor Nika. Situated in Kaštela, 1.1 km from Dardin Beach, soba za odmor Nika features accommodation with a terrace and free private parking. Ubytování soba za odmor Nika se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Ubytování v chorvatském městě Kastel Stari

Město Kastel Stari se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování v chorvatském městě Kastel Stari.