Hledat

Ubytování

Ubytování město Baška Voda

Ve chorvatském městě Baška Voda (Chorvatsko) máme celkem 679 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Baška Voda

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Baška Voda

Apartment Ana Bratus

10

Apartment Ana Bratus

Ubytování (Apartmány) Apartment Ana Bratus. Apartment Ana Bratus se nachází v Bašce Vodě, 650 metrů od pláže Promajna a 1,8 km od pláže Adrijana, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartment Ana Bratus se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Divna

10

Apartments Divna

Ubytování (Apartmány) Apartments Divna. Apartmány Divna se nacházejí v městečku Baška Voda, jen několik kroků od kostela sv. Vavřince a 200 metrů od kostela sv. Ubytování Apartments Divna se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Lilla

10

Apartments Villa Lilla

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Lilla. Apartmány Villa Lilla se nachází v Bašce Vodě, 90 metrů od pláže, 200 metrů od kostela svatého Mikuláše a 300 metrů od památníku sv. Ubytování Apartments Villa Lilla se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Rivana

10

Apartman Rivana

Ubytování (Apartmány) Apartman Rivana. Apartmán Rivana je klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Bašce Vodě, 400 metrů od pláže Nikolina a 500 metrů od pláže Oseka. Ubytování Apartman Rivana se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mimi

10

Apartman Mimi

Ubytování (Apartmán) Apartman Mimi. Apartman Mimi se nachází v Bašce Vodě, 400 metrů od kostela svatého Mikuláše a 500 metrů od kostela svatého Vavřince. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartman Mimi se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lara

10

Apartmani Lara

Ubytování (Privát) Apartmani Lara. Apartmani Lara se nachází v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Nikolina a Podluka. Ubytování Apartmani Lara se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Prestige

10

Villa Prestige

Ubytování (Vila) Villa Prestige. Villa Prestige se nachází na poklidném místě v obci Bask ležící nad letoviskem Baška Voda a nabízí hypoalergenní venkovní bazén (bez chloru) se sluneční... Ubytování Villa Prestige se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nessy (2+2)

10

Apartment Nessy (2+2)

Ubytování (Apartmán) Apartment Nessy (2+2). Apartmán Nessy (2+2) se nachází u pláže v Bašce Vodě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, patiem, neplaceným soukromým parkovištěm a bezplatným... Ubytování Apartment Nessy (2+2) se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dalija

10

Apartment Dalija

Ubytování (Apartmán) Apartment Dalija. Apartmán Dalija se nachází ve městě Baška Voda, 200 metrů od pláže Oseka i od pláže Nikolina a necelý 1 km od pláže Podluka. Ubytování Apartment Dalija se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA ŠIMOVIĆ APARTMENTS

10

VILLA ŠIMOVIĆ APARTMENTS

Ubytování (Penzion) VILLA ŠIMOVIĆ APARTMENTS. VILLA ŠIMOVIĆ APARTMENTS se nachází v Bašce Vodě, 2,3 km od pláže Adrijana. Nabízí expresní check-in a check-out a bezplatné Wi-Fi. Ubytování VILLA ŠIMOVIĆ APARTMENTS se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tri sunca

10

Apartment Tri sunca

Ubytování (Apartmán) Apartment Tri sunca. Apartmán Tri sunca se nachází v Bašce Vodě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Apartment Tri sunca se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

mediteran

10

mediteran

Ubytování (Apartmán) mediteran. Mediteran se nachází u pláže v Bašce Vodě, 150 metrů od pláže Nikolina a pláže Oseka. Ubytování mediteran se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana

10

Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana. Apartment Ana se nachází v Bašce Vodě, 500 metrů od pláže Oseka, 550 metrů od pláže Nikolina a necelý 1 km od pláže Podluka. Ubytování Apartment Ana se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bandic

10

Villa Bandic

Ubytování (Vila) Villa Bandic. Vila Bandic se nachází u pláže v městečku Baška Voda, 150 metrů od pláže Nikolina a 350 metrů od pláže Oseka. Ubytování Villa Bandic se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lozić Vesna i Mladan Baška Voda

9,9

Apartmani Lozić Vesna i Mladan Baška Voda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lozić Vesna i Mladan Baška Voda. Apartmani Lozić se nachází v Bašce Vodě, nedaleko pláží Nikolina, Oseka a Podluka, a nabízí terasu. Mezi zajímavosti v okolí patří kostel sv. Ubytování Apartmani Lozić Vesna i Mladan Baška Voda se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Chill Zone

9,9

Holiday Home Chill Zone

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Chill Zone. Holiday Home Chill Zone se nachází v Bašce Vodě. Nabízí zahradu, soukromý bazén, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Home Chill Zone se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marija

9,9

Apartmani Marija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marija. Apartmani Marija se nachází v Bašce Vodě, 150 metrů od pláže Podluka. Nabízí výhled na moře, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Marija se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Studio Kod Ujevića

9,9

Apartman Studio Kod Ujevića

Ubytování (Apartmán) Apartman Studio Kod Ujevića. Apartman Studio Kod Ujevića se nachází asi 450 metrů od pláže Berulia a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartman Studio Kod Ujevića se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dijana

9,9

Villa Dijana

Ubytování (Apartmány) Villa Dijana. Villa Dijana se nachází v Bašce Vodě, 200 metrů od kostela sv. Mikuláše a kostela sv. Vavřince, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Dijana se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mili

9,9

Apartman Mili

Ubytování (Apartmán) Apartman Mili. Boasting garden views, Apartman Mili features accommodation with a patio and a kettle, around 450 metres from Nikolina Beach. Ubytování Apartman Mili se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Izabela

9,9

Apartmani Izabela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Izabela. Apartmani Izabela se nachází v Bašce Vodě, jen pár kroků od pláže Podluka, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Izabela se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mandalena

9,9

Villa Mandalena

Ubytování (Apartmány) Villa Mandalena. Villa Mandalena se nachází v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Nikolina a Oseka. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Mandalena se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Ela

9,9

Studio Ela

Ubytování (Privát) Studio Ela. Studio Ela se nachází v letovisku Baška Voda, 500 metrů od výstavy mořských lastur a od archeologické sbírky. Ubytování Studio Ela se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mia 1

9,9

Mia 1

Ubytování (Apartmán) Mia 1. Set in Baška Voda, just 80 metres from St. Lawrence Church, Mia 1 offers beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Mia 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Linda

9,9

Apartman Linda

Ubytování (Apartmán) Apartman Linda. Apartman Linda se nachází v Bašce Vodě, 300 metrů od pláže Nikolina, 400 metrů od pláže Oseka a 700 metrů od pláže Podluka. Ubytování Apartman Linda se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mia

9,9

Mia

Ubytování (Apartmán) Mia. Set in Baška Voda, 200 metres from Nikolina Beach and 450 metres from Podluka Beach, Mia offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Mia se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with WiFi Baska Voda, Makarska - 16766

9,9

Apartments with WiFi Baska Voda, Makarska - 16766

Ubytování (Apartmán) Apartments with WiFi Baska Voda, Makarska - 16766. Apartmán Baška Voda 16766a se nachází v Bašce Vodě, 100 metrů od kostela svatého Vavřince a 200 metrů od kostela svatého Mikuláše. Ubytování Apartments with WiFi Baska Voda, Makarska - 16766 se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oborska ulica centar

9,9

Oborska ulica centar

Ubytování (Apartmán) Oborska ulica centar. Oborska ulica centar se nachází v Bašce Vodě, 100 metrů od památníku sv. Mikuláše, 100 metrů od kostela sv. Vavřince a 200 metrů od kostela sv. Mikuláše. Ubytování Oborska ulica centar se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Melinda

9,9

Apartments Melinda

Ubytování (Apartmány) Apartments Melinda. Apartments Melinda se nacházejí v letovisku Baška Voda, 50 metrů od místní promenády, a nabízejí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartments Melinda se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Silva

9,9

Apartman Silva

Ubytování (Apartmán) Apartman Silva. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Baška Voda, 700 metrů od místní promenády. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartman Silva se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cesarica

9,9

Apartment Cesarica

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Cesarica. Situated in Baška Voda, 450 metres from Podluka Beach and 750 metres from Beach Oseka, Apartment Cesarica features air-conditioned accommodation with a... Ubytování Apartment Cesarica se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment Baska Voda with Sea View 09

9,9

One-Bedroom Apartment Baska Voda with Sea View 09

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment Baska Voda with Sea View 09. One-Bedroom Apartment Baska Voda with Sea View 09 nabízí ubytování s kuchyní a výhledem na moře v letovisku Baška Voda, 3 minuty chůze od kostela sv. Ubytování One-Bedroom Apartment Baska Voda with Sea View 09 se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Villa Medora

9,9

Studios Villa Medora

Ubytování (Apartmány) Studios Villa Medora. Studios Villa Medora je klimatizovaná vila s Wi-Fi zdarma situovaná v Bašce Vodě, 200 metrů od kostela svatého Vavřince. Ubytování Studios Villa Medora se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KUBA communications 4

9,9

KUBA communications 4

Ubytování (Apartmán) KUBA communications 4. Located in Baška Voda, 700 metres from St. Lawrence Church and 700 metres from St. Ubytování KUBA communications 4 se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani K.Saric

9,9

Apartmani K.Saric

Ubytování (Apartmány) Apartmani K.Saric. Apartmani K.Saric has city views, free WiFi and free private parking, situated in Baška Voda, 500 metres from Baška Voda Promenade. Ubytování Apartmani K.Saric se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Libar Studio Apartments

9,8

Libar Studio Apartments

Ubytování (Apartmány) Libar Studio Apartments. Libar Studio Apartments se nachází v Bašce Vodě, 200 metrů od kostela sv. Vavřince, 300 metrů od kostela sv. Ubytování Libar Studio Apartments se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bella

9,8

Apartmani Bella

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bella. Apartmány Bella se nachází v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko výstavy mořských mušlí a archeologické sbírky. Ubytování Apartmani Bella se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman LuMa

9,8

Apartman LuMa

Ubytování (Apartmán) Apartman LuMa. Apartmán LuMa se nachází přibližně 300 metrů od pláže Baška Voda a nabízí ubytování s balkonem, výhledem na moře, rychlovarnou konvicí a klimatizací. Ubytování Apartman LuMa se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments MIA 4&5

9,8

Apartments MIA 4&5

Ubytování (Apartmány) Apartments MIA 4&5. Apartments MIA 4&5 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Baška Voda, 2.2 km from Beach Adrijana. Ubytování Apartments MIA 4&5 se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium Center Apartments

9,8

Premium Center Apartments

Ubytování (Apartmány) Premium Center Apartments. Premium Center Apartments se nachází v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Podluka a Nikolina. Ubytování Premium Center Apartments se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baltimore.House

9,8

Baltimore.House

Ubytování (Apartmány) Baltimore.House. Baltimore.House se nachází v Bašce Vodě a poskytuje výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Baltimore.House se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sv. Ilija Apartment - Vila Biokova

9,8

Sv. Ilija Apartment - Vila Biokova

Ubytování (Apartmán) Sv. Ilija Apartment - Vila Biokova. Apartmán Sv. Ilija - Vila Biokova se nachází asi 600 metrů od pláže Oseka a 550 metrů od pláže Nikolina. Ubytování Sv. Ilija Apartment - Vila Biokova se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KUĆA ŠKRABIĆ

9,8

KUĆA ŠKRABIĆ

Ubytování (Apartmány) KUĆA ŠKRABIĆ. Apartmány Marina se nachází v Bašce Vodě ve Splitsko-dalmatské župě, 300 metrů od pláže Podluka. Ubytování KUĆA ŠKRABIĆ se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mare sub

9,8

Mare sub

Ubytování (Apartmány) Mare sub. Mare sub se nachází v letovisku Baška Voda ve Splitsko-dalmácké župě, nedaleko pláží Nikolina a Podluka, a nabízí soukromé neplacené parkoviště a bezplatné... Ubytování Mare sub se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Aneta

9,8

Apartment Villa Aneta

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Aneta. Apartment Villa Aneta se nachází v Bašce Voda a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Apartment Villa Aneta se nachází ve městě Blato 23 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Krasna

9,8

Apartment Krasna

Ubytování (Apartmány) Apartment Krasna. Situated in Baška Voda in the Split-Dalmatia County region and St. Ubytování Apartment Krasna se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday House Terezija

9,8

Holiday House Terezija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Terezija. Holiday House Terezija se nachází v Bašce Vodě, 2,7 km od pláže Baško Polje a pláže Oseka, a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Holiday House Terezija se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bortesa

9,8

Bortesa

Ubytování (Apartmán) Bortesa. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Sunnyside can be found in Baška Voda, close to St. Ubytování Bortesa se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Antonio

9,8

Apartment Antonio

Ubytování (Apartmán) Apartment Antonio. Apartmán Antonio se nachází asi 450 metrů od pláže Podluka a 200 km od pláže Nikolina. Ubytování Apartment Antonio se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Holiday Baška Voda

9,8

Apartments Holiday Baška Voda

Ubytování (Apartmány) Apartments Holiday Baška Voda. Apartman Holiday Baška Voda se nachází v Bašce Vodě, jen pár kroků od pláže Nikolina a 400 metrů od pláže Podluka. Ubytování Apartments Holiday Baška Voda se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zagradina

9,8

Villa Zagradina

Ubytování (Vila) Villa Zagradina. Villa Zagradina se nachází 500 metrů od promenády v městečku Baška Voda. Za příznivého počasí zde můžete relaxovat v zahradě u sezónního venkovního bazénu. Ubytování Villa Zagradina se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Baška Voda

Město Baška Voda se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 679 hotelů a ubytování v chorvatském městě Baška Voda.