Hledat

Ubytování

Ubytování město Podstrana

Ve chorvatském městě Podstrana (Chorvatsko) máme celkem 1099 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Podstrana

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Podstrana

Apartment Rio

10

Apartment Rio

Ubytování (Apartmán) Apartment Rio. Apartment Rio se nachází v Podstraně, 300 metrů od písečné pláže Strožanac a severní pláže Strožanac, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Apartment Rio se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Over the skyline

10

Over the skyline

Ubytování (Apartmány) Over the skyline. Located 550 metres from Saint Martin East Beach, Over the skyline offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with... Ubytování Over the skyline se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jure Appartment

10

Jure Appartment

Ubytování (Apartmán) Jure Appartment. Featuring garden views, Jure Appartment provides accommodation with a terrace and a patio, around 750 metres from Sand Beach Strožanac. Ubytování Jure Appartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bunqe Villa

10

Bunqe Villa

Ubytování (Apartmán) Bunqe Villa. Set in Podstrana, 200 metres from Tourist Board Podstrana and 300 metres from Strozanac Port, Bunqe Villa offers free WiFi. Ubytování Bunqe Villa se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ankica with beautiful seaview

10

Apartment Ankica with beautiful seaview

Ubytování (Apartmán) Apartment Ankica with beautiful seaview. Set in Podstrana, less than 1 km from Tourist Board Podstrana and a 13-minute walk from Strozanac Port, Apartment Ankica with beautiful seaview offers... Ubytování Apartment Ankica with beautiful seaview se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ena - Lavica

10

Apartment Ena - Lavica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ena - Lavica. Apartmán Ena - Lavica se nachází v obci Podstrana, pouhých 800 metrů od Cindrova domu, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Ena - Lavica se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Above Blue Apartments

10

Above Blue Apartments

Ubytování (Apartmány) Above Blue Apartments. Apartmány Above Blue se nachází v Podstraně. Nabízí výhled do vlastní zahrady, sezónní venkovní bazén, gril a terasu. Ubytování Above Blue Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment Nora

10

Luxury apartment Nora

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment Nora. Located in Podstrana, within 2.5 km of Sand Beach Strožanac and 2. Ubytování Luxury apartment Nora se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Manuela

10

Manuela

Ubytování (Apartmány) Manuela. Set 1.4 km from Plaža Stobreč Jug, Manuela offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Manuela se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urban Villa With Heated Pool

10

Urban Villa With Heated Pool

Ubytování (Apartmán) Urban Villa With Heated Pool. Situated in Podstrana, Urban Villa With Heated Pool features a private pool and free WiFi. Ubytování Urban Villa With Heated Pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Urban Villa With Private Pool

10

Urban Villa With Private Pool

Ubytování (Apartmán) Urban Villa With Private Pool. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Urban Villa With Heated Private Pool is situated in Podstrana. Ubytování Urban Villa With Private Pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment Antoni

10

Luxury Apartment Antoni

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Antoni. Located in Podstrana, within 150 metres of Grbavac Beach and 200 metres of Grljevac Beach, Luxury Apartment Antoni offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Luxury Apartment Antoni se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mimoza

10

Apartments Mimoza

Ubytování (Apartmán) Apartments Mimoza. Set in Podstrana, 500 metres from Cindro House and 600 metres from Strozanac Port, Apartments Mimoza offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartments Mimoza se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Smile Podstrana

10

Apartment Smile Podstrana

Ubytování (Apartmány) Apartment Smile Podstrana. Apartment Smile Podstrana se nachází v Podstraně ve Splitsko-dalmatské župě, 700 metrů od východní části pláže Saint Martin. Ubytování Apartment Smile Podstrana se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Celestial

10

Villa Celestial

Ubytování (Vila) Villa Celestial. Villa Celestial se nachází v Podstraně, necelý 1 km od písečné pláže Strožanac a 11 minut chůze od severní pláže Strožanac. Ubytování Villa Celestial se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Toma

10

Apartment Toma

Ubytování (Apartmán) Apartment Toma. Situated just 1.4 km from Saint Nicholas Beach, Apartment Toma features accommodation in Podstrana with access to a garden, barbecue facilities, as well as... Ubytování Apartment Toma se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Seventh Heaven

10

Apartment Seventh Heaven

Ubytování (Apartmán) Apartment Seventh Heaven. Offering barbecue facilities and sea view, Apartment Seventh Heaven is located in Podstrana, 3.1 km from Strozanac Port and 3. Ubytování Apartment Seventh Heaven se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Zorana

10

Apartman Zorana

Ubytování (Apartmán) Apartman Zorana. Apartmán Zorana se nachází v Podstraně, 50 metrů od západní pláže Sv. Martina a 100 metrů od východní pláže Sv. Ubytování Apartman Zorana se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maple Leaf apartments

10

Maple Leaf apartments

Ubytování (Apartmán) Maple Leaf apartments. Located in Podstrana, within a few steps of Mutogras Beach and 600 metres of Saint Martin East Beach, Maple Leaf apartments offers accommodation with free... Ubytování Maple Leaf apartments se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tip Deluxe

10

Tip Deluxe

Ubytování (Apartmán) Tip Deluxe. Situated in Podstrana, 1.3 km from Plaža Stobreč Jug and 400 metres from Tourist Board Podstrana, Tip Deluxe features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Tip Deluxe se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luna Podstrana

10

Villa Luna Podstrana

Ubytování (Vila) Villa Luna Podstrana. Villa Luna Podstrana se nachází v Podstraně, pouhých 350 metrů od východní části pláže sv. Martina. Ubytování Villa Luna Podstrana se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 27 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tri Brata

10

Villa Tri Brata

Ubytování (Apartmány) Villa Tri Brata. Villa Tri Brata features pool views, free WiFi and free private parking, located in Podstrana, 1.7 km from Plaža Stobreč Jug. Ubytování Villa Tri Brata se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irma

9,9

Irma

Ubytování (Apartmán) Irma. Irma se nachází v Podstraně, 50 metrů od pláže Grbavac a 300 metrů od západní pláže sv. Martina. Ubytování Irma se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Karla

9,9

Apartment Karla

Ubytování (Apartmán) Apartment Karla. Apartment Karla, a property with a terrace, is set in Podstrana, less than 1 km from Beach Stobreč, an 11-minute walk from Beach Camp Stobrec, as well as... Ubytování Apartment Karla se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Žižula

9,9

Apartment Žižula

Ubytování (Apartmán) Apartment Žižula. Apartment Žižula offers accommodation in Podstrana. Apartment Žižula boasts views of the sea and is 2.1 km from Church of Saint George Perun. Ubytování Apartment Žižula se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tanita

9,9

Apartments Tanita

Ubytování (Apartmány) Apartments Tanita. Apartments Tanita se nachází přímo na pláži v Podstraně, 10 km od Splitu. Nabízí moderní apartmány s výhledem na Jaderské moře. Ubytování Apartments Tanita se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ella Podstrana

9,9

Apartments Ella Podstrana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ella Podstrana. Apartments Ella Podstrana nabízejí ubytování v Podstraně s vlastním stravováním a výhledem na moře a okolní ostrovy. Ubytování Apartments Ella Podstrana se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment A&N

9,9

Apartment A&N

Ubytování (Apartmán) Apartment A&N. Located in Podstrana, a few steps from Mutogras Beach and 150 metres from Saint Martin East Beach, Apartment A&N offers a terrace and air conditioning. Ubytování Apartment A&N se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M&M

9,9

M&M

Ubytování (Apartmán) M&M. M&M se nachází v Podstraně, 300 metrů od severní pláže Strožanac a 400 metrů od jižní pláže Strožanac. Ubytování M&M se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment Paradise

9,9

Luxury apartment Paradise

Ubytování (Apartmány) Luxury apartment Paradise. Situated in Podstrana, 1.9 km from Plaža Stobreč Jug and 1. Ubytování Luxury apartment Paradise se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CARTOLINA DI MARE

9,9

CARTOLINA DI MARE

Ubytování (Apartmán) CARTOLINA DI MARE. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, CARTOLINA DI MARE is located in Podstrana. Set on the beachfront, this property has a terrace. Ubytování CARTOLINA DI MARE se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mario

9,9

Apartman Mario

Ubytování (Apartmán) Apartman Mario. Apartmán Mario se nachází u pláže v Podstraně, 500 metrů od turistického informačního centra. Ubytování Apartman Mario se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Katarina

9,9

Katarina

Ubytování (Apartmán) Katarina. Featuring sea views, Katarina offers accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Grljevac Beach. Ubytování Katarina se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa IKA

9,9

Villa IKA

Ubytování (Vila) Villa IKA. Vila IKA se nachází přibližně 400 metrů od severní části pláže Strožanac a nabízí výhled na hory, patio, rychlovarnou konvici a klimatizaci. Ubytování Villa IKA se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

m & m

9,9

m & m

Ubytování (Apartmán) m & m. M & m se nachází jen pár kroků od pláže Grbavac a Saint Martin West. Ubytování m & m se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gold Fish

9,9

Villa Gold Fish

Ubytování (Vila) Villa Gold Fish. Boasting a restaurant, free bikes, and a seasonal outdoor swimming pool, Villa Gold Fish offers accommodation in Podstrana with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Gold Fish se nachází ve městě Duge njive 14 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nikolina

9,9

Apartment Nikolina

Ubytování (Apartmán) Apartment Nikolina. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Nikolina can be found in Podstrana, close to Tourist Board Podstrana and... Ubytování Apartment Nikolina se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nino

9,9

Apartments Nino

Ubytování (Apartmány) Apartments Nino. Apartmány Nino se nachází v Podstraně, pouhých 300 metrů od pláže. Ubytování Apartments Nino se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Matija

9,9

Apartment Matija

Ubytování (Apartmán) Apartment Matija. Apartmán Matija se nachází v obci Podstrana, 1,3 km od domu rodu Cindro, 1,4 km od přístavu Strožanac, 1,5 km od turistického centra a 9 km od kostela sv. Ubytování Apartment Matija se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Villa 2

9,9

Royal Villa 2

Ubytování (Vila) Royal Villa 2. Set in Podstrana, 2.3 km from Plaža Stobreč Jug and 1.8 km from Cindro House, Royal Villa 2 offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Royal Villa 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment Hedonist Podstrana

9,9

Luxury apartment Hedonist Podstrana

Ubytování (Apartmány) Luxury apartment Hedonist Podstrana. Luxury apartment Hedonist Podstrana se nachází v Podstraně ve Splitsko-dalmatské župě, 200 metrů od pláže Grbavac, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Luxury apartment Hedonist Podstrana se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adventure

9,9

Apartment Adventure

Ubytování (Apartmán) Apartment Adventure. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Podstraně, 700 metrů od přístavu ve Strozanacu. Ubytování Apartment Adventure se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Brane

9,9

Apartments Brane

Ubytování (Apartmány) Apartments Brane. Apartments Brane se nachází v Podstraně ve Splitsko-dalmacké župě, pouhých 200 metrů od pláže Grbavac. Ubytování Apartments Brane se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Periska

9,9

Apartment Periska

Ubytování (Apartmán) Apartment Periska. Apartman Periska se nachází v Podstraně, 2,3 km od přístavu Strožanac. Stejně daleko je to i k historické vile Cindro a poskytuje výhled na moře. Ubytování Apartment Periska se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mate

9,9

Apartments Mate

Ubytování (Apartmány) Apartments Mate. Apartments Mate has garden views, free WiFi and free private parking, set in Podstrana, 550 metres from Saint Martin East Beach. Ubytování Apartments Mate se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cala

9,9

Apartments Cala

Ubytování (Apartmán) Apartments Cala. Boasting garden views, Apartments Cala features accommodation with a garden and a patio, around 4.2 km from Strozanac Port. Ubytování Apartments Cala se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Beky

9,9

Apartment Beky

Ubytování (Apartmán) Apartment Beky. Apartment Beky se nachází v Podstraně, jen 80 metrů od oblázkové pláže. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a terasu s výhledem na moře. Ubytování Apartment Beky se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Božiković

9,9

Apartment Božiković

Ubytování (Apartmán) Apartment Božiković. Featuring an outdoor pool and sea views, Apartment Božiković is situated in Podstrana. Located 1. Ubytování Apartment Božiković se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Matija

9,9

Apartment Matija

Ubytování (Apartmán) Apartment Matija. Located in Podstrana, within 2.2 km of Plaža Stobreč Jug and 1. Ubytování Apartment Matija se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stella Dalmatica

9,9

Stella Dalmatica

Ubytování (Vila) Stella Dalmatica. Situated just 1.1 km from Plaža Stobreč Jug, Stella Dalmatica features accommodation in Podstrana with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Stella Dalmatica se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Apartment

9,9

Panorama Apartment

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartment. Situated in Podstrana, 1.7 km from Plaža Stobreč Jug and less than 1 km from Cindro House, Panorama Apartment features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Panorama Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Podstrana

Město Podstrana se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1099 hotelů a ubytování v chorvatském městě Podstrana.