Hledat

Ubytování

Záhřebská župa

V regionu Záhřebská župa (Chorvatsko) máme celkem 315 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Záhřebská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velika Gorica (67), Samobor (35), Sesvete (26), Jastrebarsko (15), Sveta Nedelja (14), Sveti Ivan Zelina (13), Zaprešić (10), Vrbovec (8), Dugo Selo (5), Ivanić-Grad (5). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Záhřebská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Záhřebská župa

Stara hiža pod Okićem

10

Stara hiža pod Okićem

Ubytování (Prázdninový dům) Stara hiža pod Okićem. Stara hiža pod Okićem se nachází ve městě Jastrebarsko a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 24 km od Záhřebu. Na místě je soukromé neplacené... Ubytování Stara hiža pod Okićem se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Modern & Luxury APT Zagreb Airport W/ free WiFi

10

Modern & Luxury APT Zagreb Airport W/ free WiFi

Ubytování (Apartmán) Modern & Luxury APT Zagreb Airport W/ free WiFi. Modern & Luxury APT Zagreb Airport W/ free WiFi se nachází ve městě Velika Gorica. 13 km od Záhřebu. Ubytování Modern & Luxury APT Zagreb Airport W/ free WiFi se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman Magnolia

10

Apartman Magnolia

Ubytování (Apartmán) Apartman Magnolia. Boasting garden views, Apartman Magnolia features accommodation with a garden and a patio, around less than 1 km from Naftalan Thermal Spa. Ubytování Apartman Magnolia se nachází ve městě Ivanić-Grad (Chorvatsko - Záhřebská župa).

A&T Apartment

10

A&T Apartment

Ubytování (Apartmán) A&T Apartment. A&T Apartment is located in Zaprešić and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování A&T Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb

10

Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb

Ubytování (Prázdninový dům) Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb is set in Križ. Ubytování Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb se nachází ve městě Križ (Chorvatsko - Záhřebská župa).

City Lodge Zagreb

10

City Lodge Zagreb

Ubytování (Apartmán) City Lodge Zagreb. City Lodge Zagreb offers accommodation in Sesvete, 6 km from IKEA Zagreb. Ubytování City Lodge Zagreb se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Stara hiža Vlašić

10

Stara hiža Vlašić

Ubytování (Chata) Stara hiža Vlašić. Situated in Kostanjevac in the Zagreb County region, Stara hiža Vlašić features a garden. Ubytování Stara hiža Vlašić se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Cottage house in the forest near Zagreb

10

Cottage house in the forest near Zagreb

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage house in the forest near Zagreb. Cottage house in the forest near Zagreb se nachází v Kraljevci Kupinečki. Záhřeb je vzdálený 18 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cottage house in the forest near Zagreb se nachází ve městě Kraljevec Kupinečki (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Vila Ava

10

Vila Ava

Ubytování (Vila) Vila Ava. Vila Ava se nachází ve městě Zaprešić v Záhřebské župě a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vila Ava se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Kuća za odmor Orah

10

Kuća za odmor Orah

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Orah. Located in Ðurđekovec in the Zagreb County region, Kuća za odmor Orah features a garden. Ubytování Kuća za odmor Orah se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Holiday House Melisa, Jastrebarsko

10

Holiday House Melisa, Jastrebarsko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Melisa, Jastrebarsko. Holiday House Melisa, Jastrebarsko se nachází v Jastrebarsku a nabízí zahradu a terasu. 28 km od Záhřebu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday House Melisa, Jastrebarsko se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartments Stars

10

Apartments Stars

Ubytování (Apartmán) Apartments Stars. Apartments Stars se nachází ve městě Velika Gorica. Záhřeb je vzdálený 12 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Stars se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman Kristian

9,9

Apartman Kristian

Ubytování (Apartmán) Apartman Kristian. Featuring a garden, Apartman Kristian offers accommodation in Petrovina Turopoljska with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartman Kristian se nachází ve městě Petrovina Turopoljska (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Studio apartman Valentina

9,9

Studio apartman Valentina

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Valentina. Studio apartman Valentina is set in Velika Mlaka and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Studio apartman Valentina se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Laganini

9,9

Laganini

Ubytování (Vila) Laganini. Boasting a spa bath, Laganini is situated in Samobor. This villa features a private pool, a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private... Ubytování Laganini se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartment Zen

9,9

Apartment Zen

Ubytování (Apartmán) Apartment Zen. Apartment Zen se nachází v obci Sveta Nedelja a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 39 km od Karlovace. Ubytování Apartment Zen se nachází ve městě Strmec Samoborski (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Kod Slaveka

9,9

Kod Slaveka

Ubytování (Apartmán) Kod Slaveka. Kod Slaveka se nachází v Kostanjevaci a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 43 km od Záhřebu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kod Slaveka se nachází ve městě Kostanjevac (Chorvatsko - Záhřebská župa).

kuća za odmor Krašić

9,9

kuća za odmor Krašić

Ubytování (Chata) kuća za odmor Krašić. Kuća za odmor Krašić is set in Donje Prekrižje and offers a garden and a terrace. The property is 43 km from Samobor and free private parking is featured. Ubytování kuća za odmor Krašić se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman Jadranka

9,9

Apartman Jadranka

Ubytování (Apartmán) Apartman Jadranka. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Apartman Jadranka features a balcony and city views. Ubytování Apartman Jadranka se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartments Franka

9,9

Apartments Franka

Ubytování (Apartmány) Apartments Franka. Featuring garden views, Apartments Franka in Samobor features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Apartments Franka se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman Anastazija

9,9

Apartman Anastazija

Ubytování (Apartmán) Apartman Anastazija. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Anastazija is situated in Samobor. The property has city views. Ubytování Apartman Anastazija se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

FIOLICA

9,9

FIOLICA

Ubytování (Apartmán) FIOLICA. FIOLICA se nachází ve městě Zaprešić v Záhřebské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 14 km od Záhřebu. Ubytování FIOLICA se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Green silence

9,9

Green silence

Ubytování (Chata) Green silence. Green silence is located in Bedenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Green silence se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Brandy House Hedonica

9,9

Brandy House Hedonica

Ubytování (Prázdninový dům) Brandy House Hedonica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Brandy House Hedonica is situated in Otruševec. Ubytování Brandy House Hedonica se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman EMA

9,9

Apartman EMA

Ubytování (Apartmán) Apartman EMA. Apartman EMA se nachází ve městě Velika Gorica a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman EMA se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman Mrvica

9,9

Apartman Mrvica

Ubytování (Apartmán) Apartman Mrvica. Apartman Mrvica se nachází v obci Velika Gorica v Záhřebské župě a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Apartman Mrvica se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Na Okić - a private forest oasis

9,9

Na Okić - a private forest oasis

Ubytování (Chata) Na Okić - a private forest oasis. Set in Sveti Martin pod Okićem, 15 km from Samobor, Na Okić - a private forest oasis offers a garden and free WiFi. Ubytování Na Okić - a private forest oasis se nachází ve městě Sveti Martin pod Okićem (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Paula&Matej Airport Zagreb

9,9

Paula&Matej Airport Zagreb

Ubytování (Penzion) Paula&Matej Airport Zagreb. PAULA&MATEJ AIRPORT ZAGREB is located in Selnica Šćitarjevska. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytování Paula&Matej Airport Zagreb se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb

9,9

Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb

Ubytování (Chata) Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb is set in Bratina. Ubytování Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman GRC

9,8

Apartman GRC

Ubytování (Apartmán) Apartman GRC. Located in Dugo Selo, Apartman GRC provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman GRC se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartmani Slavek

9,8

Apartmani Slavek

Ubytování (Apartmán) Apartmani Slavek. Situated in Jastrebarsko, Apartmani Slavek features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartmani Slavek se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

KE-TO Zagreb Airport Rooms

9,8

KE-TO Zagreb Airport Rooms

Ubytování (Hotel) KE-TO Zagreb Airport Rooms. KE-TO Zagreb Airport Rooms in Velika Gorica features 4-star accommodation with a garden and barbecue facilities. Ubytování KE-TO Zagreb Airport Rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Rural Holiday House Tinna

9,8

Rural Holiday House Tinna

Ubytování (Prázdninový dům) Rural Holiday House Tinna. Rural Holiday House Tinna se nachází v obci Biškupec Zelinski a nabízí restauraci, bar a zahradu. 26 km od Záhřebu. Ubytování Rural Holiday House Tinna se nachází ve městě Biškupec Zelinski (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Sobe/App Moj Hir

9,8

Sobe/App Moj Hir

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe/App Moj Hir. Sobe/App Moj Hir se nachází v obci Jastrebarsko v Záhřebské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Sobe/App Moj Hir se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Lovely apartment MIRA near Airport Zagreb

9,8

Lovely apartment MIRA near Airport Zagreb

Ubytování (Apartmán) Lovely apartment MIRA near Airport Zagreb. Lovely apartment MIRA near Airport Zagreb se nachází ve městě Velika Gorica a nabízí zahradu a terasu. 13 km od Záhřebu. Ubytování Lovely apartment MIRA near Airport Zagreb se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Villa Rosa near Zagreb airport

9,8

Villa Rosa near Zagreb airport

Ubytování (Vila) Villa Rosa near Zagreb airport. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa Rosa near Zagreb airport features accommodation in Velika Gorica with free WiFi and garden... Ubytování Villa Rosa near Zagreb airport se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Studio apartman Zagreb Horvati

9,8

Studio apartman Zagreb Horvati

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Zagreb Horvati. Studio apartman Zagreb Horvati is set in Rakov Potok and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Studio apartman Zagreb Horvati se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Elvis Rooms Airport

9,8

Elvis Rooms Airport

Ubytování (Privát) Elvis Rooms Airport. Set in Velika Gorica, 33 km from Samobor, Elvis Rooms Airport offers a garden and free WiFi. Ubytování Elvis Rooms Airport se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartment Biscan

9,8

Apartment Biscan

Ubytování (Apartmán) Apartment Biscan. Boasting a bar and a terrace, Apartment Biscan features accommodation in Sveta Nedelja with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Biscan se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Pilot's Manor - Airport Villa

9,8

Pilot's Manor - Airport Villa

Ubytování (Vila) Pilot's Manor - Airport Villa. Set in Velika Gorica, Pilot's Manor - Airport Villa offers a fitness centre, a garden and a barbecue. Ubytování Pilot's Manor - Airport Villa se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartment Dawn

9,8

Apartment Dawn

Ubytování (Apartmán) Apartment Dawn. Apartment Dawn is located in Velika Gorica and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Apartment Dawn se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport

9,8

APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport

Ubytování (Apartmán) APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport. Offering free WiFi and city views, APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport is an accommodation located in Velika Gorica. Ubytování APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Vila Dream Samobor

9,8

Vila Dream Samobor

Ubytování (Vila) Vila Dream Samobor. Located in Samobor, Vila Dream Samobor provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytování Vila Dream Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Kuća za odmor Dugo Selo M&A

9,8

Kuća za odmor Dugo Selo M&A

Ubytování (Vila) Kuća za odmor Dugo Selo M&A. Kuća za odmor Dugo Selo M&A se nachází v Dugo Selo a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Kuća za odmor Dugo Selo M&A se nachází ve městě Dugo Selo (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Accommodation Old Town

9,8

Accommodation Old Town

Ubytování (Penzion) Accommodation Old Town. Ubytování Old Town se nachází ve městě Velika Gorica a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Accommodation Old Town se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Ubytování v městech chorvatské destinace Záhřebská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Záhřebská župa

Ubytování v chorvatském regionu Záhřebská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 315 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Záhřebská župa.

Pro chorvatskou destinaci Záhřebská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velika Gorica (67), Samobor (35), Sesvete (26), Jastrebarsko (15), Sveta Nedelja (14), Sveti Ivan Zelina (13), Zaprešić (10), Vrbovec (8), Dugo Selo (5), Ivanić-Grad (5). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Záhřebská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: A&T Apartment (10*), Apartman Magnolia (10*), Apartment Samobor (10*), Stara hiža Vlašić (10*), City Lodge Zagreb (10*), Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb (10*), Apartman DORIS-Sveta Nedelja (10*), Kuća za odmor Orah (10*), Studio apartman Valentina (9,9*), Apartman Kristian (9,9*).

Region Záhřebská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.