Hledat

Ubytování

Záhřebská župa

V regionu Záhřebská župa (Chorvatsko) máme celkem 315 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Záhřebská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velika Gorica (67), Samobor (35), Sesvete (26), Jastrebarsko (15), Sveta Nedelja (14), Sveti Ivan Zelina (13), Zaprešić (10), Vrbovec (8), Dugo Selo (5), Ivanić-Grad (5). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Záhřebská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Záhřebská župa

A&T Apartment

10

A&T Apartment

Ubytování (Apartmán) A&T Apartment. A&T Apartment is located in Zaprešić and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování A&T Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Magnolia

10

Apartman Magnolia

Ubytování (Apartmán) Apartman Magnolia. Boasting garden views, Apartman Magnolia features accommodation with a garden and a patio, around less than 1 km from Naftalan Thermal Spa. Ubytování Apartman Magnolia se nachází ve městě Ivanić-Grad (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Samobor

10

Apartment Samobor

Ubytování (Apartmán) Apartment Samobor. Situated in Samobor in the Zagreb County region, Apartment Samobor features a patio and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Samobor se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Stara hiža Vlašić

10

Stara hiža Vlašić

Ubytování (Chata) Stara hiža Vlašić. Situated in Kostanjevac in the Zagreb County region, Stara hiža Vlašić features a garden. Ubytování Stara hiža Vlašić se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Lodge Zagreb

10

City Lodge Zagreb

Ubytování (Apartmán) City Lodge Zagreb. City Lodge Zagreb offers accommodation in Sesvete, 6 km from IKEA Zagreb. Ubytování City Lodge Zagreb se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb

10

Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb

Ubytování (Prázdninový dům) Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb is set in Križ. Ubytování Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb se nachází ve městě Križ (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman DORIS-Sveta Nedelja

10

Apartman DORIS-Sveta Nedelja

Ubytování (Apartmán) Apartman DORIS-Sveta Nedelja. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Apartman DORIS-Sveta Nedelja provides accommodation in Strmec Samoborski with free WiFi and... Ubytování Apartman DORIS-Sveta Nedelja se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Kuća za odmor Orah

10

Kuća za odmor Orah

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Orah. Located in Ðurđekovec in the Zagreb County region, Kuća za odmor Orah features a garden. Ubytování Kuća za odmor Orah se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Valentina

9,9

Studio apartman Valentina

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Valentina. Studio apartman Valentina is set in Velika Mlaka and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Studio apartman Valentina se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kristian

9,9

Apartman Kristian

Ubytování (Apartmán) Apartman Kristian. Featuring a garden, Apartman Kristian offers accommodation in Petrovina Turopoljska with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartman Kristian se nachází ve městě Petrovina Turopoljska (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laganini

9,9

Laganini

Ubytování (Vila) Laganini. Boasting a spa bath, Laganini is situated in Samobor. This villa features a private pool, a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private... Ubytování Laganini se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Franka

9,9

Apartments Franka

Ubytování (Apartmány) Apartments Franka. Featuring garden views, Apartments Franka in Samobor features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Apartments Franka se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kuća za odmor Krašić

9,9

kuća za odmor Krašić

Ubytování (Chata) kuća za odmor Krašić. Kuća za odmor Krašić is set in Donje Prekrižje and offers a garden and a terrace. The property is 43 km from Samobor and free private parking is featured. Ubytování kuća za odmor Krašić se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jadranka

9,9

Apartman Jadranka

Ubytování (Apartmán) Apartman Jadranka. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Apartman Jadranka features a balcony and city views. Ubytování Apartman Jadranka se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anastazija

9,9

Apartman Anastazija

Ubytování (Apartmán) Apartman Anastazija. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Anastazija is situated in Samobor. The property has city views. Ubytování Apartman Anastazija se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brandy House Hedonica

9,9

Brandy House Hedonica

Ubytování (Prázdninový dům) Brandy House Hedonica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Brandy House Hedonica is situated in Otruševec. Ubytování Brandy House Hedonica se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green silence

9,9

Green silence

Ubytování (Chata) Green silence. Green silence is located in Bedenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Green silence se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Okić - a private forest oasis

9,9

Na Okić - a private forest oasis

Ubytování (Chata) Na Okić - a private forest oasis. Set in Sveti Martin pod Okićem, 15 km from Samobor, Na Okić - a private forest oasis offers a garden and free WiFi. Ubytování Na Okić - a private forest oasis se nachází ve městě Sveti Martin pod Okićem (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fly Inn

9,9

Fly Inn

Ubytování (Apartmán) Fly Inn. Set in Velika Gorica in the Zagreb County region, Fly Inn has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 34 km from Samobor. Ubytování Fly Inn se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Paula&Matej Airport Zagreb

9,9

Paula&Matej Airport Zagreb

Ubytování (Penzion) Paula&Matej Airport Zagreb. PAULA&MATEJ AIRPORT ZAGREB is located in Selnica Šćitarjevska. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytování Paula&Matej Airport Zagreb se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb

9,9

Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb

Ubytování (Chata) Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb is set in Bratina. Ubytování Wee Resort Penezici only 30 min away from Zagreb se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman GRC

9,8

Apartman GRC

Ubytování (Apartmán) Apartman GRC. Located in Dugo Selo, Apartman GRC provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman GRC se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Slavek

9,8

Apartmani Slavek

Ubytování (Apartmán) Apartmani Slavek. Situated in Jastrebarsko, Apartmani Slavek features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartmani Slavek se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KE-TO Zagreb Airport Rooms

9,8

KE-TO Zagreb Airport Rooms

Ubytování (Hotel) KE-TO Zagreb Airport Rooms. KE-TO Zagreb Airport Rooms in Velika Gorica features 4-star accommodation with a garden and barbecue facilities. Ubytování KE-TO Zagreb Airport Rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zagreb East

9,8

Apartment Zagreb East

Ubytování (Apartmán) Apartment Zagreb East. Located in Sesvete in the Zagreb County region, Apartment Zagreb East features a balcony. Ubytování Apartment Zagreb East se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Villa Rosa near Zagreb airport

9,8

Villa Rosa near Zagreb airport

Ubytování (Vila) Villa Rosa near Zagreb airport. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa Rosa near Zagreb airport features accommodation in Velika Gorica with free WiFi and garden... Ubytování Villa Rosa near Zagreb airport se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Biscan

9,8

Apartment Biscan

Ubytování (Apartmán) Apartment Biscan. Boasting a bar and a terrace, Apartment Biscan features accommodation in Sveta Nedelja with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Biscan se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilot's Manor - Airport Villa

9,8

Pilot's Manor - Airport Villa

Ubytování (Vila) Pilot's Manor - Airport Villa. Set in Velika Gorica, Pilot's Manor - Airport Villa offers a fitness centre, a garden and a barbecue. Ubytování Pilot's Manor - Airport Villa se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elvis Rooms Airport

9,8

Elvis Rooms Airport

Ubytování (Privát) Elvis Rooms Airport. Set in Velika Gorica, 33 km from Samobor, Elvis Rooms Airport offers a garden and free WiFi. Ubytování Elvis Rooms Airport se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Zagreb Horvati

9,8

Studio apartman Zagreb Horvati

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Zagreb Horvati. Studio apartman Zagreb Horvati is set in Rakov Potok and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Studio apartman Zagreb Horvati se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lu&In

9,8

Apartments Lu&In

Ubytování (Apartmán) Apartments Lu&In. Situated in Velika Gorica in the Zagreb County region, Apartments Lu&In features a garden. Ubytování Apartments Lu&In se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartment Dawn

9,8

Apartment Dawn

Ubytování (Apartmán) Apartment Dawn. Apartment Dawn is located in Velika Gorica and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Apartment Dawn se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport

9,8

APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport

Ubytování (Apartmán) APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport. Offering free WiFi and city views, APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport is an accommodation located in Velika Gorica. Ubytování APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Luna near Zagreb Airport

9,8

Apartman Luna near Zagreb Airport

Ubytování (Apartmán) Apartman Luna near Zagreb Airport. Set in Velika Gorica in the Zagreb County region, Apartman Luna near Zagreb Airport features a balcony and city views. Ubytování Apartman Luna near Zagreb Airport se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Black & white rooms

9,8

Black & white rooms

Ubytování (Penzion) Black & white rooms. Black & white rooms is situated in Velika Gorica and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Black & white rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home B'Ella

9,8

Holiday Home B'Ella

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home B'Ella. Holiday Home B'Ella se nachází ve městě Gudci, asi 16 km od města Velika Gorica a 20 km od Zábřehu. Nabízí 2 terasy a zahradu s ovocným sadem. Ubytování Holiday Home B'Ella se nachází ve městě Jankovka Ulica 76 (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Vila Dream Samobor

9,8

Vila Dream Samobor

Ubytování (Vila) Vila Dream Samobor. Located in Samobor, Vila Dream Samobor provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytování Vila Dream Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments "Pavić" near Zagreb Airport

9,7

Apartments "Pavić" near Zagreb Airport

Ubytování (Apartmány) Apartments "Pavić" near Zagreb Airport. Located in Velika Gorica in the Zagreb County region, Apartments "Pavić" near Zagreb Airport provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments "Pavić" near Zagreb Airport se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Madison Airport Apartment

9,7

Madison Airport Apartment

Ubytování (Apartmán) Madison Airport Apartment. Madison Airport Apartment is set in Velika Gorica. This property offers access to free WiFi. Ubytování Madison Airport Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House

9,7

Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House

Ubytování (Prázdninový dům) Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House. Set in Samobor, Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Melody

9,7

Apartment Melody

Ubytování (Apartmán) Apartment Melody. Situated in Ivanić-Grad, Apartment Melody features accommodation with a balcony and free WiFi. Located 1. Ubytování Apartment Melody se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angelina Apartment

9,7

Angelina Apartment

Ubytování (Apartmán) Angelina Apartment. Angelina Apartment is situated in Zaprešić. The air-conditioned accommodation is 30 km from Krapinske Toplice. Ubytování Angelina Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Garden

9,7

Residence Garden

Ubytování (Penzion) Residence Garden. Set in Velika Gorica, Residence Garden features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Residence Garden se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mia Zg near Arena Zagreb

9,7

Mia Zg near Arena Zagreb

Ubytování (Apartmán) Mia Zg near Arena Zagreb. Located in Zagreb, 1.9 km from Zagreb Arena and 2.4 km from Arena Shopping Centre Zagreb, Mia Zg near Arena Zagreb offers a garden and air conditioning. Ubytování Mia Zg near Arena Zagreb se nachází ve městě (Chorvatsko).

IKAR ROOMS

9,7

IKAR ROOMS

Ubytování (Penzion) IKAR ROOMS. IKAR ROOMS features a bar, garden and terrace in Velika Gorica. Ubytování IKAR ROOMS se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anna - free airport pickup - dropoff

9,7

Apartman Anna - free airport pickup - dropoff

Ubytování (Apartmán) Apartman Anna - free airport pickup - dropoff. Apartman Anna - free airport pickup - dropoff is situated in Velika Gorica. Ubytování Apartman Anna - free airport pickup - dropoff se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Planinska Kuća Žumberak

9,7

Planinska Kuća Žumberak

Ubytování (Chata) Planinska Kuća Žumberak. Set in Kalje in the Zagreb County region, Planinska Kuća Žumberak features a terrace and garden views. Ubytování Planinska Kuća Žumberak se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Villa Rustica

9,7

Villa Rustica

Ubytování (Vila) Villa Rustica. Set in Hruškovica, Villa Rustica offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Rustica se nachází ve městě Hruškovica (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman D

9,7

Studio apartman D

Ubytování (Apartmán) Studio apartman D. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Studio apartman D is located in Sesvete. Ubytování Studio apartman D se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M&M Kuća za odmor

9,7

M&M Kuća za odmor

Ubytování (Prázdninový dům) M&M Kuća za odmor. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, M&M Kuća za odmor is located in Vrbovec. Ubytování M&M Kuća za odmor se nachází ve městě Vrbovec (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marko Airport Rooms

9,7

Marko Airport Rooms

Ubytování (Penzion) Marko Airport Rooms. Marko Airport Rooms is situated in Velika Gorica. With a garden, the property also features a terrace. Free WiFi is included. Ubytování Marko Airport Rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Záhřebská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Záhřebská župa

Ubytování v chorvatském regionu Záhřebská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 315 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Záhřebská župa.

Pro chorvatskou destinaci Záhřebská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velika Gorica (67), Samobor (35), Sesvete (26), Jastrebarsko (15), Sveta Nedelja (14), Sveti Ivan Zelina (13), Zaprešić (10), Vrbovec (8), Dugo Selo (5), Ivanić-Grad (5). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Záhřebská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: A&T Apartment (10*), Apartman Magnolia (10*), Apartment Samobor (10*), Stara hiža Vlašić (10*), City Lodge Zagreb (10*), Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb (10*), Apartman DORIS-Sveta Nedelja (10*), Kuća za odmor Orah (10*), Studio apartman Valentina (9,9*), Apartman Kristian (9,9*).

Region Záhřebská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.