Hledat

Ubytování

Ubytování město Sesvete

Ve chorvatském městě Sesvete (Chorvatsko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Sesvete

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Sesvete

City Lodge Zagreb

10

City Lodge Zagreb

Ubytování (Apartmán) City Lodge Zagreb. City Lodge Zagreb offers accommodation in Sesvete, 6 km from IKEA Zagreb. Ubytování City Lodge Zagreb se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zagreb East

9,8

Apartment Zagreb East

Ubytování (Apartmán) Apartment Zagreb East. Located in Sesvete in the Zagreb County region, Apartment Zagreb East features a balcony. Ubytování Apartment Zagreb East se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Studio apartman D

9,7

Studio apartman D

Ubytování (Apartmán) Studio apartman D. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Studio apartman D is located in Sesvete. Ubytování Studio apartman D se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman MADAPE

9,6

Apartman MADAPE

Ubytování (Apartmán) Apartman MADAPE. Apartman MADAPE se nachází ve městě Sesvete, 8 km od obchodního domu IKEA Záhřeb. Ubytování Apartman MADAPE se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Valentić

9,6

Apartman Valentić

Ubytování (Apartmán) Apartman Valentić. Situated in Sesvete, 7 km from IKEA Zagreb, Apartman Valentić features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytování Apartman Valentić se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Hotel Raca

9,6

Hotel Raca

Ubytování (Hotel) Hotel Raca. Situated in Sesvete, 11 km from IKEA Zagreb, Hotel Raca features accommodation with a restaurant, free private parking and a bar. Ubytování Hotel Raca se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antunović Hotel East

9,6

Antunović Hotel East

Ubytování (Hotel) Antunović Hotel East. Antunović Hotel East se nachází v obci Sesvetski Kraljevec, 10 minut jízdy autobusem od záhřebské čtvrti Sesvete a 15 km od centra Záhřebu, a nabízí... Ubytování Antunović Hotel East se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman MIA

9,5

Apartman MIA

Ubytování (Apartmán) Apartman MIA. Situated in Sesvete, Apartman MIA features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman MIA se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Meli

9,5

Apartment Meli

Ubytování (Apartmán) Apartment Meli. Apartment Meli se nachází v Sesvete, 4,2 km od obchodního domu IKEA Záhřeb, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Meli se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ROOMS SPORT - Sesvete

9,4

ROOMS SPORT - Sesvete

Ubytování (Penzion) ROOMS SPORT - Sesvete. Situated in Sesvete, 5 km from IKEA Zagreb, ROOMS SPORT - Sesvete features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování ROOMS SPORT - Sesvete se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

ROOMS SPORT 1

9,3

ROOMS SPORT 1

Ubytování (Bed and breakfast) ROOMS SPORT 1. Set in Sesvete in the Zagreb County region, ROOMS SPORT 1 offers accommodation with free private parking. Ubytování ROOMS SPORT 1 se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Villa Aria

9,3

Rooms Villa Aria

Ubytování (Privát) Rooms Villa Aria. Located right next to the Sesvete exit from the A4 Motorway, Villa Aria is a newly built bed & breakfast in the eastern suburb of Zagreb. Ubytování Rooms Villa Aria se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gallus

9,2

Hotel Gallus

Ubytování (Hotel) Hotel Gallus. Offering meeting facilities and a restaurant, Hotel Gallus is located in the Zagreb's eastern business zone and is a 15-minute drive from the centre of... Ubytování Hotel Gallus se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Stella

8,9

Rooms Stella

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms Stella. Rooms Stella se nachází 2,5 km od centra města Sesvete 12 km od centra Záhřebu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje se satelitní TV a klimatizací. Ubytování Rooms Stella se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Gurman

8,7

B&B Gurman

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Gurman. Dvouhvězdičkový B&B Gurman v Sesvete nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování B&B Gurman se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Barrel

8,5

Guest House Barrel

Ubytování (Penzion) Guest House Barrel. Offering a restaurant and a pizzeria, Guest House Barrel is located in Sesvete. The property offers free WiFi access and air-conditioned accommodation. Ubytování Guest House Barrel se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Elez

8,5

Rooms Elez

Ubytování (Penzion) Rooms Elez. Rooms Elez are located in Kraljevec Sesvetski, 15 km from the centre of Zagreb. Ubytování Rooms Elez se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feels Like Home

8,2

Feels Like Home

Ubytování (Apartmán) Feels Like Home. Featuring pool views, Feels Like Home provides accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from IKEA Zagreb. Ubytování Feels Like Home se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Sobe Amadeus

5,3

Sobe Amadeus

Ubytování (Penzion) Sobe Amadeus. Featuring free WiFi, Sobe Amadeus offers accommodation in Sesvete, 5 km from IKEA Zagreb. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Sobe Amadeus se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Minihaus in Zagreb

Minihaus in Zagreb

Ubytování (Apartmán) Minihaus in Zagreb. Minihaus in Zagreb is situated in Sesvete. Located 9 km from IKEA Zagreb, the property provides a garden and free private parking. Ubytování Minihaus in Zagreb se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alen

Alen

Ubytování (Apartmán) Alen. Alen, a property with a terrace, is set in Sesvete, 6 km from IKEA Zagreb. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Alen se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Stan Skupnjak

Stan Skupnjak

Ubytování (Penzion) Stan Skupnjak. 6 km from IKEA Zagreb, Stan Skupnjak is situated in Sesvete and offers air-conditioned rooms. Each room comes with a balcony. Ubytování Stan Skupnjak se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dubec

Apartments Dubec

Ubytování (Apartmány) Apartments Dubec. Set in Sesvete, Apartments Dubec features accommodation 7 km from IKEA Zagreb. Ubytování Apartments Dubec se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Sesvete

Město Sesvete se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování v chorvatském městě Sesvete.