Hledat

Ubytování

Ubytování město Jastrebarsko

Ve chorvatském městě Jastrebarsko (Chorvatsko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Jastrebarsko

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Jastrebarsko

Apartmani Slavek

9,8

Apartmani Slavek

Ubytování (Apartmán) Apartmani Slavek. Situated in Jastrebarsko, Apartmani Slavek features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartmani Slavek se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fairytale Chalet House

9,7

Fairytale Chalet House

Ubytování (Chata) Fairytale Chalet House. Located in pristine natural environment of the Žumberak Nature Park near Jastrebarsko, Fairytale Chalet House is made of wood and built in Norwegian-style. Ubytování Fairytale Chalet House se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Princess

9,4

Hotel Princess

Ubytování (Hotel) Hotel Princess. Hotel Princess se nachází ve městě Jastrebarsko a nabízí wellness centrum s krytým bazénem, saunami, fitness centrem a masážní místností. Ubytování Hotel Princess se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Bakarić

9,3

Apartman Bakarić

Ubytování (Penzion) Apartman Bakarić. Apartman i sobe Bakarić se nachází v Jastrebarsku. Nabízí 4hvězdičkové ubytování, bar, gril, terasu, zahradu, klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a vlastní... Ubytování Apartman Bakarić se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Kolarić

9,2

B&B Kolarić

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Kolarić. B&B Kolarić se nachází ve městě Jastrebarsko, 26 km od města Samobor, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Kolarić se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klet Jana

9,1

Klet Jana

Ubytování (Bed and breakfast) Klet Jana. Located in Jastrebarsko, 21 km from Samobor, Klet Jana provides a restaurant and free WiFi. All units feature air conditioning and a cable TV. Ubytování Klet Jana se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plešivica House

9,1

Plešivica House

Ubytování (Prázdninový dům) Plešivica House. Prázdninový dům Plesivica House postavený v roce 2000 se nachází ve městě Jastrebarsko a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a balkon. Ubytování Plešivica House se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Šeperić

9

Guest House Šeperić

Ubytování (Penzion) Guest House Šeperić. Guest House Šeperić nabízí ubytování ve městě Jastrebarsko, přímo u státní silnice D1 a zhruba 2 km od dálničních výjezdů E65 a E71. Ubytování Guest House Šeperić se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL JASKA

6

HOTEL JASKA

Ubytování (Hotel) HOTEL JASKA. HOTEL JASKA in Jastrebarsko has 3-star accommodation with a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytování HOTEL JASKA se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Ubytování (Prázdninový dům) 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko. 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko is set in Jastrebarsko. The air-conditioned accommodation is 18 km from Samobor. Ubytování 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Ubytování (Prázdninový dům) Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko. Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko is located in Jastrebarsko and offers barbecue facilities. Ubytování Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Poljanica Okićka

Kuća za odmor Poljanica Okićka

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Poljanica Okićka. Kuća za odmor Poljanica Okićka is set in Jastrebarsko. This property offers access to a balcony. Ubytování Kuća za odmor Poljanica Okićka se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Jana Croatia

Casa Jana Croatia

Ubytování (Vila) Casa Jana Croatia. Casa Jana Croatia is situated in Jastrebarsko and offers free bikes, a bar and a terrace. Ubytování Casa Jana Croatia se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko. Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko is set in Jastrebarsko and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Jastrebarsko

Město Jastrebarsko se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování v chorvatském městě Jastrebarsko.