Hledat

Ubytování

Ubytování město Dugo Selo

Ve chorvatském městě Dugo Selo (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Dugo Selo

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Dugo Selo

Apartman GRC

9,8

Apartman GRC

Ubytování (Apartmán) Apartman GRC. Located in Dugo Selo, Apartman GRC provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman GRC se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Madera

9,7

Holiday Home Madera

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Madera. Located in Banjaselo, Holiday Home Madera provides accommodation with a private pool. Ubytování Holiday Home Madera se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Sparta

9,3

Kuća za odmor Sparta

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Sparta. Kuća za odmor Sparta is set in Dugo Selo and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování Kuća za odmor Sparta se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Rooms

8,9

Park Rooms

Ubytování (Penzion – hostinec) Park Rooms. Located in Dugo Selo, Park Rooms features a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Park Rooms se nachází ve městě Dugo Selo (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Sv. Nikola

8,2

Guest House Sv. Nikola

Ubytování (Penzion) Guest House Sv. Nikola. Guest House Sv. Nikola je vzdálený 2,5 km od středu města Dugo Selo a 23 km od centra Záhřebu. Ubytování Guest House Sv. Nikola se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast Jež

8

Bed and Breakfast Jež

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Jež. Situated in Ježevo, 29 km from Zagreb, Bed and Breakfast Jež features a garden and free WiFi. Ubytování Bed and Breakfast Jež se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms San

7,3

Rooms San

Ubytování (Penzion) Rooms San. Offering a restaurant serving Croatian specialities, Rooms San is located in Dugo Selo and awaits guests with rooms featuring free WiFi and an air... Ubytování Rooms San se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kairo

Apartman Kairo

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Kairo. Set in Dugo Selo in the Zagreb County region, Apartman Kairo features a garden. Free WiFi is available. Ubytování Apartman Kairo se nachází ve městě Dugo Selo (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuca za odmor

Kuca za odmor

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor. Kuca za odmor is situated in Dugo Selo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Zagreb is 24 km from the holiday home. Ubytování Kuca za odmor se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Ubytování v chorvatském městě Dugo Selo

Město Dugo Selo se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v chorvatském městě Dugo Selo.