Hledat

Ubytování

Ubytování město Zaprešić

Ve chorvatském městě Zaprešić (Chorvatsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Zaprešić

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Zaprešić

A&T Apartment

10

A&T Apartment

Ubytování (Apartmán) A&T Apartment. A&T Apartment is located in Zaprešić and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování A&T Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jadranka

9,9

Apartman Jadranka

Ubytování (Apartmán) Apartman Jadranka. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Apartman Jadranka features a balcony and city views. Ubytování Apartman Jadranka se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angelina Apartment

9,7

Angelina Apartment

Ubytování (Apartmán) Angelina Apartment. Angelina Apartment is situated in Zaprešić. The air-conditioned accommodation is 30 km from Krapinske Toplice. Ubytování Angelina Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Miko

9,7

Kuća za odmor Miko

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Miko. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Kuća za odmor Miko has a garden. Ubytování Kuća za odmor Miko se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Gec

9

Pansion Gec

Ubytování (Penzion) Pansion Gec. Pansion Gec se nachází v obci Ivanec ležící na severu Chorvatska nedaleko Záhřebu. Ubytování Pansion Gec se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Gec II

8,7

Pansion Gec II

Ubytování (Penzion) Pansion Gec II. Offering bright rooms with LCD satellite TV on a quiet countryside location, the family-run Pansion Gec II is a 2-minute drive from the A2 Motorway and... Ubytování Pansion Gec II se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Trajbar Team

8,6

Guesthouse Trajbar Team

Ubytování (Penzion) Guesthouse Trajbar Team. Guesthouse Trajbar Team se nachází ve městě Zaprešić, 18 km od centra Záhřebu. Ubytování Guesthouse Trajbar Team se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Batak grill - sobe

8,3

Batak grill - sobe

Ubytování (Bed and breakfast) Batak grill - sobe. Set in Zaprešić, 31 km from Krapinske Toplice, Batak grill - sobe offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Batak grill - sobe se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Zaprešić

Apartman Zaprešić

Ubytování (Apartmán) Apartman Zaprešić. Apartman Zaprešić is set in Zaprešić. The accommodation is 15 km from Zagreb. Ubytování Apartman Zaprešić se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Benaković Zaprešić

Apartman Benaković Zaprešić

Ubytování (Apartmán) Apartman Benaković Zaprešić. Situated in Zaprešić in the Zagreb County region, Apartman Benaković Zaprešić has a balcony and garden views. Ubytování Apartman Benaković Zaprešić se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Zaprešić

Město Zaprešić se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování v chorvatském městě Zaprešić.