Hledat

Ubytování

Ubytování město Ivanić-Grad

Ve chorvatském městě Ivanić-Grad (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Ivanić-Grad

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Ivanić-Grad

Apartman Magnolia

10

Apartman Magnolia

Ubytování (Apartmán) Apartman Magnolia. Boasting garden views, Apartman Magnolia features accommodation with a garden and a patio, around less than 1 km from Naftalan Thermal Spa. Ubytování Apartman Magnolia se nachází ve městě Ivanić-Grad (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Melody

9,7

Apartment Melody

Ubytování (Apartmán) Apartment Melody. Situated in Ivanić-Grad, Apartment Melody features accommodation with a balcony and free WiFi. Located 1. Ubytování Apartment Melody se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sport

8,3

Hotel Sport

Ubytování (Hotel) Hotel Sport. Hotel Sport features a restaurant, elegant interiors with free Wi-Fi, and various sports facilities. Ubytování Hotel Sport se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Ivanicanka

7,8

Motel Ivanicanka

Ubytování (Motel) Motel Ivanicanka. Motel Ivanicanka se nachází v centru města Ivanić Grad, kde na vás čeká malebná krajina a kde se můžete procházet městským parkem nebo navštívit místní... Ubytování Motel Ivanicanka se nachází ve městě Ivanić-Grad (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Ivanić-Grad

Město Ivanić-Grad se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v chorvatském městě Ivanić-Grad.