Hledat

Ubytování

Sisacko-moslavinská župa

V regionu Sisacko-moslavinská župa (Chorvatsko) máme celkem 76 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Sisacko-moslavinská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kutina (13), Topusko (12), Sisak (11), Hrvatska Kostajnica (5), Čigoč (3), Petrinja (3), Lonja (3), Novska (3), Repušnica (3), Popovača (2). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Sisacko-moslavinská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Sisacko-moslavinská župa

Apartman Abramović

10

Apartman Abramović

Ubytování (Apartmán) Apartman Abramović. Apartman Abramović se nachází v Topusku v okrese Sisak-Moslavina a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Abramović se nachází ve městě Topusko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Jana Kutina

9,9

Jana Kutina

Ubytování (Apartmán) Jana Kutina. Boasting accommodation with a balcony, Jana Kutina is situated in Kutina. Ubytování Jana Kutina se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Stan na dan - Tamai

9,9

Stan na dan - Tamai

Ubytování (Apartmán) Stan na dan - Tamai. Stan na dan - Tamai se nachází v Kutině. Nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Stan na dan - Tamai se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Ustilonja

9,9

Ustilonja

Ubytování (Apartmány) Ustilonja. Located in Sisak in the Sisak-Moslavina County region, Ustilonja provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ustilonja se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartmani Top Art Topusko

9,8

Apartmani Top Art Topusko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Top Art Topusko. Featuring a garden, Apartmani Top Art Topusko is situated in Topusko, not far from Topusco Thermal Spa. Ubytování Apartmani Top Art Topusko se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartment Sladic

9,7

Apartment Sladic

Ubytování (Apartmán) Apartment Sladic. Situated in Sisak in the Sisak-Moslavina County region, Apartment Sladic features a patio and garden views. Ubytování Apartment Sladic se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Stara Iža

9,7

Stara Iža

Ubytování (Apartmán) Stara Iža. Located in Selišće Sunjsko in the Sisak-Moslavina County region, Stara Iža features a patio. Ubytování Stara Iža se nachází ve městě Selišće Sunjsko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartments Kuvarna

9,7

Apartments Kuvarna

Ubytování (Apartmán) Apartments Kuvarna. Located in Čigoč in the Sisak-Moslavina County region, Apartments Kuvarna has a balcony. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartments Kuvarna se nachází ve městě Čigoč (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Studio apartman Trdina

9,7

Studio apartman Trdina

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Trdina. Boasting a garden and a terrace, Studio apartman Trdina offers accommodation in Topusko with free WiFi and river views. Situated 2. Ubytování Studio apartman Trdina se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartments Iža Na Trem

9,6

Apartments Iža Na Trem

Ubytování (Apartmány) Apartments Iža Na Trem. Apartmány Iža Na Trem s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm jsou situované v obci Čigoč, pouhých 48 km od Prijedoru. Ubytování Apartments Iža Na Trem se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

MASTER apartman

9,6

MASTER apartman

Ubytování (Apartmán) MASTER apartman. MASTER apartman is situated in Sisak. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování MASTER apartman se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC

9,6

GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC

Ubytování (Kemp) GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC. GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC se nachází v obci Gornje Komarevo a nabízí výhled na jezero, restauraci, bar, zahradu a terasu. Ubytování GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

River House Magic on Una

9,6

River House Magic on Una

Ubytování (Vila) River House Magic on Una. River House Magic on Una se nachází v městečku Hrvatska Kostajnica, 41 km od města Prijedor, a nabízí možnost bezplatného využití jízdních kol, společný... Ubytování River House Magic on Una se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Ethno Village Stara Lonja

9,6

Ethno Village Stara Lonja

Ubytování (Venkovský dům) Ethno Village Stara Lonja. Apartmány Ethno Village Stara Lonja nabízejí tradiční dřevěný nábytek, dubové podlahy, kabelovou LCD TV, dobře vybavený kuchyňský kout i ve všech... Ubytování Ethno Village Stara Lonja se nachází ve městě Lonja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Pension Sava Turizam

9,6

Pension Sava Turizam

Ubytování (Penzion) Pension Sava Turizam. Pension Sava Turizam nabízí restauraci, turistické informace, úschovnu zavazadel i bezplatné WiFi. Ubytování Pension Sava Turizam se nachází ve městě Lonja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartman A'la

9,6

Apartman A'la

Ubytování (Apartmán) Apartman A'la. Apartman A'la is located in Sisak. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartman A'la se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartman Dimač

9,5

Apartman Dimač

Ubytování (Apartmán) Apartman Dimač. Free bikes and a garden, as well as a terrace are offered in-house at Apartman Dimač, which is set in Topusko, just 1.5 km away from Topusco Thermal Spa. Ubytování Apartman Dimač se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Guest House Blažević

9,5

Guest House Blažević

Ubytování (Penzion) Guest House Blažević. Guest House Blažević je penzion situovaný ve vesnici Gornja Gračenica, 8,9 km od Kutiny. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště a v celém objektu zdarma... Ubytování Guest House Blažević se nachází ve městě Tucilača (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Old Oak House

9,3

Old Oak House

Ubytování (Venkovský dům) Old Oak House. Old Oak House se nachází v Plesmu v regionu Sisak-Moslavina, 38 km od Prijedoru, a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na jezero. Ubytování Old Oak House se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Sobe i apartmani Lipa 12

9,3

Sobe i apartmani Lipa 12

Ubytování (Apartmány) Sobe i apartmani Lipa 12. Offering garden views, Sobe i apartmani Lipa 12 in Repušnica offers accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Sobe i apartmani Lipa 12 se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartman Dabrović

9,3

Apartman Dabrović

Ubytování (Apartmány) Apartman Dabrović. Apartman Dabrović is set in Novska and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Apartman Dabrović se nachází ve městě Novska (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Ekoetno Selo Strug

9,3

Ekoetno Selo Strug

Ubytování (Venkovský dům) Ekoetno Selo Strug. Ekovesnice Ekoetno Selo Strug se nachází v klidném prostředí uprostřed nedotčené přírody. Ubytování Ekoetno Selo Strug se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Studio apartman "DJED"

9,3

Studio apartman "DJED"

Ubytování (Apartmán) Studio apartman "DJED". Studio apartman "DJED" se nachází v Hrvatské Kostajnici v Sisacko-moslavinské župě, 43 km od Prijedoru. Ubytování Studio apartman "DJED" se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartman Danijel Jagic

9,2

Apartman Danijel Jagic

Ubytování (Apartmán) Apartman Danijel Jagic. Apartman Danijel Jagic is set in Petrinja and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Apartman Danijel Jagic se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Rooms The King's Pub

9,2

Rooms The King's Pub

Ubytování (Penzion) Rooms The King's Pub. Rooms The King's Pub se nachází ve městě Kutina, 400 metrů od hlavního autobusového nádraží a 650 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Rooms The King's Pub se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Guest House Kosec

9,1

Guest House Kosec

Ubytování (Penzion) Guest House Kosec. Located in Kutina, Guest House Kosec offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Guest House Kosec se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Tradicije Cigoc

9,1

Tradicije Cigoc

Ubytování (Penzion) Tradicije Cigoc. Tradicije Cigoc is a family-run hotel situated within the peaceful landscape of Lonjsko Polje Nature Park. Ubytování Tradicije Cigoc se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Cottage Plavi Lav Potok

9,1

Cottage Plavi Lav Potok

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage Plavi Lav Potok. Situated in Potok in the Sisak-Moslavina County region, Cottage Plavi Lav Potok has a patio and garden views. Ubytování Cottage Plavi Lav Potok se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartment Klet

9

Apartment Klet

Ubytování (Apartmán) Apartment Klet. Apartment Klet is located in Sisak and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Apartment Klet se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Hunting Lodge Blatusko Brdo

8,9

Hunting Lodge Blatusko Brdo

Ubytování (Chata) Hunting Lodge Blatusko Brdo. Situated in Novska, Hunting Lodge Blatusko Brdo features free WiFi, and guests can enjoy a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Hunting Lodge Blatusko Brdo se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Rural Tourism Family Ravlic

8,8

Rural Tourism Family Ravlic

Ubytování (Venkovský dům) Rural Tourism Family Ravlic. Rural Tourism se nachází v 200 let staré chalupě, která je součástí chorvatského kulturního dědictví. Ubytování Rural Tourism Family Ravlic se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

LONJSKI DVORI

8,7

LONJSKI DVORI

Ubytování (Hotel) LONJSKI DVORI. LONJSKI DVORI features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Repušnica. With free WiFi, this 3-star hotel offers a 24-hour front desk. Ubytování LONJSKI DVORI se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Guest House Repušnička Klet

8,6

Guest House Repušnička Klet

Ubytování (Penzion) Guest House Repušnička Klet. Guest House Repusnička Klet is located in Repušnica, about 5 km from the centre of Kutina. Ubytování Guest House Repušnička Klet se nachází ve městě Repušnica (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

B&B Lukač

8,5

B&B Lukač

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Lukač. Set in a rural area of Sisak-Moslavina County, B&B Lukač offers pet-friendly accommodation in Brinjani, 8 km from Kutina centre. Ubytování B&B Lukač se nachází ve městě Gornji Brinjani 63 (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Bokun Apartments III

8,5

Bokun Apartments III

Ubytování (Apartmány) Bokun Apartments III. Apartmány Bijela lađa III se nacházejí v Sisaku, 49 km od Záhřebu. Nabízejí Wi-Fi zdarma, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bokun Apartments III se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Bokun Apartments I

7,9

Bokun Apartments I

Ubytování (Apartmány) Bokun Apartments I. Featuring a restaurant, bar fitness centre and sauna, Bokun Apartments I offers self-catering accommodation with a patio and views of the Kupa River. Ubytování Bokun Apartments I se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Mobile Homes Adriatic Camping - Perna Orebic

7,9

Mobile Homes Adriatic Camping - Perna Orebic

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Homes Adriatic Camping - Perna Orebic. Mobile Homes Adriatic Camping se nachází na poloostrově Pelješac, nedaleko atraktivní turistické destinace Orebić. Ubytování Mobile Homes Adriatic Camping - Perna Orebic se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Camping Lukač

7,8

Camping Lukač

Ubytování (Kemp) Camping Lukač. Camping Lukač se nachází v Kutině. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, bar a gril. Denně se podává kontinentální snídaně. Ubytování Camping Lukač se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Bokun Apartments II

7,7

Bokun Apartments II

Ubytování (Apartmány) Bokun Apartments II. Bokun Apartments II se nachází v Sisaku, 50 km od Topuska, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bokun Apartments II se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Hotel Kutina

7,7

Hotel Kutina

Ubytování (Hotel) Hotel Kutina. Tento hotel stojí v centru města Kutina, uprostřed parku, přes který protéká říčka. Nachází se jen 1,5 km od dálničního sjezdu směrem Záhřeb-Lipovac. Ubytování Hotel Kutina se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Guest House Sisak

7,6

Guest House Sisak

Ubytování (Penzion) Guest House Sisak. Featuring free WiFi throughout the property, Guest House Sisak offers pet-friendly accommodation in the centre of Sisak, 48 km from Zagreb. Ubytování Guest House Sisak se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Hotel Panonija

7,2

Hotel Panonija

Ubytování (Hotel) Hotel Panonija. Tříhvězdičkový hotel Panonija, který byl kompletně zrekonstruovaný na začátku roku 2007, se nachází v centru severochorvatského města Sisak, v blízkosti... Ubytování Hotel Panonija se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Kod Ribiča

7,2

Kod Ribiča

Ubytování (Bed and breakfast) Kod Ribiča. Set in Jasenovac, Kod Ribiča offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a garden. Ubytování Kod Ribiča se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Hotel Top-Terme Topusko

6,9

Hotel Top-Terme Topusko

Ubytování (Hotel) Hotel Top-Terme Topusko. Hotel Top-Terme Topusko se nachází na poklidném místě u řeky Glina a nabízí kompaktní pokoje s balkonem a satelitní TV, 5 venkovních a 1 krytý bazén... Ubytování Hotel Top-Terme Topusko se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Holiday Home Nina Petrinja

6

Holiday Home Nina Petrinja

Ubytování (Vila) Holiday Home Nina Petrinja. Holiday Home Nina Petrinja is situated in Petrinja and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Nina Petrinja se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Nice home in Sisinec w/ 2 Bedrooms

Nice home in Sisinec w/ 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Sisinec w/ 2 Bedrooms. Nice home in Sisinec w/ 2 Bedrooms is set in Šišinec and offers barbecue facilities. The property is 47 km from Topusko and free private parking is... Ubytování Nice home in Sisinec w/ 2 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Ubytování v chorvatském regionu Sisacko-moslavinská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 76 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Sisacko-moslavinská župa.

Pro chorvatskou destinaci Sisacko-moslavinská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kutina (13), Topusko (12), Sisak (11), Hrvatska Kostajnica (5), Čigoč (3), Petrinja (3), Lonja (3), Novska (3), Repušnica (3), Popovača (2). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Sisacko-moslavinská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Ustilonja (9,9*), Apartmani Top Art Topusko (9,8*), Apartment Sladic (9,7*), Apartments Kuvarna (9,7*), Stara Iža (9,7*), Studio apartman Trdina (9,7*), Apartments Iža Na Trem (9,6*), MASTER apartman (9,6*), Apartman A'la (9,6*), River House Magic on Una (9,6*).

Region Sisacko-moslavinská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.