Hledat

Ubytování

Sisacko-moslavinská župa

V regionu Sisacko-moslavinská župa (Chorvatsko) máme celkem 76 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Sisacko-moslavinská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kutina (13), Topusko (12), Sisak (11), Hrvatska Kostajnica (5), Čigoč (3), Petrinja (3), Lonja (3), Novska (3), Repušnica (3), Popovača (2). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Sisacko-moslavinská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Sisacko-moslavinská župa

Jana Kutina

9,9

Jana Kutina

Ubytování (Apartmán) Jana Kutina. Boasting accommodation with a balcony, Jana Kutina is situated in Kutina. Ubytování Jana Kutina se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ustilonja

9,9

Ustilonja

Ubytování (Apartmány) Ustilonja. Located in Sisak in the Sisak-Moslavina County region, Ustilonja provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ustilonja se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Top Art Topusko

9,8

Apartmani Top Art Topusko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Top Art Topusko. Featuring a garden, Apartmani Top Art Topusko is situated in Topusko, not far from Topusco Thermal Spa. Ubytování Apartmani Top Art Topusko se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sladic

9,7

Apartment Sladic

Ubytování (Apartmán) Apartment Sladic. Situated in Sisak in the Sisak-Moslavina County region, Apartment Sladic features a patio and garden views. Ubytování Apartment Sladic se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kuvarna

9,7

Apartments Kuvarna

Ubytování (Apartmán) Apartments Kuvarna. Located in Čigoč in the Sisak-Moslavina County region, Apartments Kuvarna has a balcony. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartments Kuvarna se nachází ve městě Čigoč (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stara Iža

9,7

Stara Iža

Ubytování (Apartmán) Stara Iža. Located in Selišće Sunjsko in the Sisak-Moslavina County region, Stara Iža features a patio. Ubytování Stara Iža se nachází ve městě Selišće Sunjsko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Trdina

9,7

Studio apartman Trdina

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Trdina. Boasting a garden and a terrace, Studio apartman Trdina offers accommodation in Topusko with free WiFi and river views. Situated 2. Ubytování Studio apartman Trdina se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Iža Na Trem

9,6

Apartments Iža Na Trem

Ubytování (Apartmány) Apartments Iža Na Trem. Apartmány Iža Na Trem s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm jsou situované v obci Čigoč, pouhých 48 km od Prijedoru. Ubytování Apartments Iža Na Trem se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MASTER apartman

9,6

MASTER apartman

Ubytování (Apartmán) MASTER apartman. MASTER apartman is situated in Sisak. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování MASTER apartman se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman A'la

9,6

Apartman A'la

Ubytování (Apartmán) Apartman A'la. Apartman A'la is located in Sisak. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartman A'la se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

River House Magic on Una

9,6

River House Magic on Una

Ubytování (Vila) River House Magic on Una. River House Magic on Una se nachází v městečku Hrvatska Kostajnica, 41 km od města Prijedor, a nabízí možnost bezplatného využití jízdních kol, společný... Ubytování River House Magic on Una se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sava Turizam

9,6

Pension Sava Turizam

Ubytování (Penzion) Pension Sava Turizam. Pension Sava Turizam nabízí restauraci, turistické informace, úschovnu zavazadel i bezplatné WiFi. Ubytování Pension Sava Turizam se nachází ve městě Lonja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ethno Village Stara Lonja

9,6

Ethno Village Stara Lonja

Ubytování (Venkovský dům) Ethno Village Stara Lonja. Apartmány Ethno Village Stara Lonja nabízejí tradiční dřevěný nábytek, dubové podlahy, kabelovou LCD TV, dobře vybavený kuchyňský kout i ve všech... Ubytování Ethno Village Stara Lonja se nachází ve městě Lonja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dimač

9,5

Apartman Dimač

Ubytování (Apartmán) Apartman Dimač. Free bikes and a garden, as well as a terrace are offered in-house at Apartman Dimač, which is set in Topusko, just 1.5 km away from Topusco Thermal Spa. Ubytování Apartman Dimač se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Luna ****

9,5

Studio apartman Luna ****

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Luna ****. Studio apartman Luna **** is set in Sisak and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Studio apartman Luna **** se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Guest House Blažević

9,5

Guest House Blažević

Ubytování (Penzion) Guest House Blažević. Guest House Blažević je penzion situovaný ve vesnici Gornja Gračenica, 8,9 km od Kutiny. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště a v celém objektu zdarma... Ubytování Guest House Blažević se nachází ve městě Tucilača (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Oak House

9,3

Old Oak House

Ubytování (Venkovský dům) Old Oak House. Old Oak House se nachází v Plesmu v regionu Sisak-Moslavina, 38 km od Prijedoru, a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na jezero. Ubytování Old Oak House se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dabrović

9,3

Apartman Dabrović

Ubytování (Apartmány) Apartman Dabrović. Apartman Dabrović is set in Novska and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Apartman Dabrović se nachází ve městě Novska (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe i apartmani Lipa 12

9,3

Sobe i apartmani Lipa 12

Ubytování (Apartmány) Sobe i apartmani Lipa 12. Offering garden views, Sobe i apartmani Lipa 12 in Repušnica offers accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Sobe i apartmani Lipa 12 se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ekoetno Selo Strug

9,3

Ekoetno Selo Strug

Ubytování (Venkovský dům) Ekoetno Selo Strug. Ekovesnice Ekoetno Selo Strug se nachází v klidném prostředí uprostřed nedotčené přírody. Ubytování Ekoetno Selo Strug se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman "DJED"

9,3

Studio apartman "DJED"

Ubytování (Apartmán) Studio apartman "DJED". Studio apartman "DJED" se nachází v Hrvatské Kostajnici v Sisacko-moslavinské župě, 43 km od Prijedoru. Ubytování Studio apartman "DJED" se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Danijel Jagic

9,2

Apartman Danijel Jagic

Ubytování (Apartmán) Apartman Danijel Jagic. Apartman Danijel Jagic is set in Petrinja and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Apartman Danijel Jagic se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms The King's Pub

9,2

Rooms The King's Pub

Ubytování (Penzion) Rooms The King's Pub. Rooms The King's Pub se nachází ve městě Kutina, 400 metrů od hlavního autobusového nádraží a 650 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Rooms The King's Pub se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Kosec

9,1

Guest House Kosec

Ubytování (Penzion) Guest House Kosec. Located in Kutina, Guest House Kosec offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Guest House Kosec se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tradicije Cigoc

9,1

Tradicije Cigoc

Ubytování (Penzion) Tradicije Cigoc. Tradicije Cigoc is a family-run hotel situated within the peaceful landscape of Lonjsko Polje Nature Park. Ubytování Tradicije Cigoc se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage Plavi Lav Potok

9,1

Cottage Plavi Lav Potok

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage Plavi Lav Potok. Situated in Potok in the Sisak-Moslavina County region, Cottage Plavi Lav Potok has a patio and garden views. Ubytování Cottage Plavi Lav Potok se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Klet

9

Apartment Klet

Ubytování (Apartmán) Apartment Klet. Apartment Klet is located in Sisak and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Apartment Klet se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korablja Tisinic

9

Korablja Tisinic

Ubytování (Farma) Korablja Tisinic. Korablja Tisinic is located in Petrinja and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Korablja Tisinic se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Hunting Lodge Blatusko Brdo

8,9

Hunting Lodge Blatusko Brdo

Ubytování (Chata) Hunting Lodge Blatusko Brdo. Situated in Novska, Hunting Lodge Blatusko Brdo features free WiFi, and guests can enjoy a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Hunting Lodge Blatusko Brdo se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rural Tourism Family Ravlic

8,8

Rural Tourism Family Ravlic

Ubytování (Venkovský dům) Rural Tourism Family Ravlic. Rural Tourism se nachází v 200 let staré chalupě, která je součástí chorvatského kulturního dědictví. Ubytování Rural Tourism Family Ravlic se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LONJSKI DVORI

8,7

LONJSKI DVORI

Ubytování (Hotel) LONJSKI DVORI. LONJSKI DVORI features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Repušnica. With free WiFi, this 3-star hotel offers a 24-hour front desk. Ubytování LONJSKI DVORI se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Repušnička Klet

8,6

Guest House Repušnička Klet

Ubytování (Penzion) Guest House Repušnička Klet. Guest House Repusnička Klet is located in Repušnica, about 5 km from the centre of Kutina. Ubytování Guest House Repušnička Klet se nachází ve městě Repušnica (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bokun Apartments III

8,5

Bokun Apartments III

Ubytování (Apartmány) Bokun Apartments III. Apartmány Bijela lađa III se nacházejí v Sisaku, 49 km od Záhřebu. Nabízejí Wi-Fi zdarma, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bokun Apartments III se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Lukač

8,5

B&B Lukač

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Lukač. Set in a rural area of Sisak-Moslavina County, B&B Lukač offers pet-friendly accommodation in Brinjani, 8 km from Kutina centre. Ubytování B&B Lukač se nachází ve městě Gornji Brinjani 63 (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Hermelin Potok

8,1

Sobe Hermelin Potok

Ubytování (Penzion) Sobe Hermelin Potok. Sobe Hermelin Potok provides air-conditioned rooms in Popovača. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Sobe Hermelin Potok se nachází ve městě Popovača (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Bokun Apartments I

7,9

Bokun Apartments I

Ubytování (Apartmány) Bokun Apartments I. Featuring a restaurant, bar fitness centre and sauna, Bokun Apartments I offers self-catering accommodation with a patio and views of the Kupa River. Ubytování Bokun Apartments I se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Homes Adriatic Camping - Perna Orebic

7,9

Mobile Homes Adriatic Camping - Perna Orebic

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Homes Adriatic Camping - Perna Orebic. Mobile Homes Adriatic Camping se nachází na poloostrově Pelješac, nedaleko atraktivní turistické destinace Orebić. Ubytování Mobile Homes Adriatic Camping - Perna Orebic se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Lukač

7,8

Camping Lukač

Ubytování (Kemp) Camping Lukač. Camping Lukač se nachází v Kutině. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, bar a gril. Denně se podává kontinentální snídaně. Ubytování Camping Lukač se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bokun Apartments II

7,7

Bokun Apartments II

Ubytování (Apartmány) Bokun Apartments II. Bokun Apartments II se nachází v Sisaku, 50 km od Topuska, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bokun Apartments II se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kutina

7,7

Hotel Kutina

Ubytování (Hotel) Hotel Kutina. Tento hotel stojí v centru města Kutina, uprostřed parku, přes který protéká říčka. Nachází se jen 1,5 km od dálničního sjezdu směrem Záhřeb-Lipovac. Ubytování Hotel Kutina se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Sisak

7,6

Guest House Sisak

Ubytování (Penzion) Guest House Sisak. Featuring free WiFi throughout the property, Guest House Sisak offers pet-friendly accommodation in the centre of Sisak, 48 km from Zagreb. Ubytování Guest House Sisak se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Central

7,2

Hotel Central

Ubytování (Hotel) Hotel Central. Situated in the centre of Hrvatska Kostajnica, Hotel Central is just 1 km from the beach on River Una. Ubytování Hotel Central se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Hotel Panonija

7,2

Hotel Panonija

Ubytování (Hotel) Hotel Panonija. Tříhvězdičkový hotel Panonija, který byl kompletně zrekonstruovaný na začátku roku 2007, se nachází v centru severochorvatského města Sisak, v blízkosti... Ubytování Hotel Panonija se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kod Ribiča

7,2

Kod Ribiča

Ubytování (Bed and breakfast) Kod Ribiča. Set in Jasenovac, Kod Ribiča offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a garden. Ubytování Kod Ribiča se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Top-Terme Topusko

6,9

Hotel Top-Terme Topusko

Ubytování (Hotel) Hotel Top-Terme Topusko. Hotel Top-Terme Topusko se nachází na poklidném místě u řeky Glina a nabízí kompaktní pokoje s balkonem a satelitní TV, 5 venkovních a 1 krytý bazén... Ubytování Hotel Top-Terme Topusko se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Nina Petrinja

6

Holiday Home Nina Petrinja

Ubytování (Vila) Holiday Home Nina Petrinja. Holiday Home Nina Petrinja is situated in Petrinja and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Nina Petrinja se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Babić Novska

4,7

B&B Babić Novska

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Babić Novska. Penzion B&B Babić se nachází jen 2 minuty autem od dálničního sjezdu na město Novska, asi 2 km od jeho centra. Ubytování B&B Babić Novska se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Studio apartman Lili

Studio apartman Lili

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Lili. Studio apartman Lili se nachází v obci Popovača. Tento apartmán nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Studio apartman Lili se nachází ve městě Popovača (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peaceful Nature Cottage

Peaceful Nature Cottage

Ubytování (Chata) Peaceful Nature Cottage. Situated in Petrinja, 39 km from Topusko, Peaceful Nature Cottage features a garden and free WiFi. Ubytování Peaceful Nature Cottage se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Homes Perna Orebic - CIN11001-MYD

Mobile Homes Perna Orebic - CIN11001-MYD

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Homes Perna Orebic - CIN11001-MYD. Set in Kučište, 80 metres from Beach Zamošće, 1.5 km from Beach Zakerjan and 1. Ubytování Mobile Homes Perna Orebic - CIN11001-MYD se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Topulsko

Three-Bedroom Holiday Home in Topulsko

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Topulsko. Located in Topusko, Three-Bedroom Holiday Home in Topulsko provides accommodation with a private pool and private parking. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Topulsko se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském regionu Sisacko-moslavinská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 76 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Sisacko-moslavinská župa.

Pro chorvatskou destinaci Sisacko-moslavinská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kutina (13), Topusko (12), Sisak (11), Hrvatska Kostajnica (5), Čigoč (3), Petrinja (3), Lonja (3), Novska (3), Repušnica (3), Popovača (2). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Sisacko-moslavinská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Ustilonja (9,9*), Apartmani Top Art Topusko (9,8*), Apartment Sladic (9,7*), Apartments Kuvarna (9,7*), Stara Iža (9,7*), Studio apartman Trdina (9,7*), Apartments Iža Na Trem (9,6*), MASTER apartman (9,6*), Apartman A'la (9,6*), River House Magic on Una (9,6*).

Region Sisacko-moslavinská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.