Hledat

Ubytování

Ubytování město Novska

Ve chorvatském městě Novska (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Novska

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Novska

Apartman Dabrović

9,3

Apartman Dabrović

Ubytování (Apartmány) Apartman Dabrović. Apartman Dabrović is set in Novska and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Apartman Dabrović se nachází ve městě Novska (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hunting Lodge Blatusko Brdo

8,9

Hunting Lodge Blatusko Brdo

Ubytování (Chata) Hunting Lodge Blatusko Brdo. Situated in Novska, Hunting Lodge Blatusko Brdo features free WiFi, and guests can enjoy a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Hunting Lodge Blatusko Brdo se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Babić Novska

4,7

B&B Babić Novska

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Babić Novska. Penzion B&B Babić se nachází jen 2 minuty autem od dálničního sjezdu na město Novska, asi 2 km od jeho centra. Ubytování B&B Babić Novska se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Ubytování v chorvatském městě Novska

Město Novska se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v chorvatském městě Novska.