Hledat

Ubytování

Ubytování město Petrinja

Ve chorvatském městě Petrinja (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Petrinja

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Petrinja

Apartman Danijel Jagic

9,2

Apartman Danijel Jagic

Ubytování (Apartmán) Apartman Danijel Jagic. Apartman Danijel Jagic is set in Petrinja and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Apartman Danijel Jagic se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korablja Tisinic

9

Korablja Tisinic

Ubytování (Farma) Korablja Tisinic. Korablja Tisinic is located in Petrinja and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Korablja Tisinic se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Holiday Home Nina Petrinja

6

Holiday Home Nina Petrinja

Ubytování (Vila) Holiday Home Nina Petrinja. Holiday Home Nina Petrinja is situated in Petrinja and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Nina Petrinja se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peaceful Nature Cottage

Peaceful Nature Cottage

Ubytování (Chata) Peaceful Nature Cottage. Situated in Petrinja, 39 km from Topusko, Peaceful Nature Cottage features a garden and free WiFi. Ubytování Peaceful Nature Cottage se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruralna kuca za odmor

Ruralna kuca za odmor

Ubytování (Prázdninové domy) Ruralna kuca za odmor. Set in Petrinja in the Sisak-Moslavina County region, Ruralna kuca za odmor offers accommodation with free private parking. Ubytování Ruralna kuca za odmor se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Petrinja

Město Petrinja se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v chorvatském městě Petrinja.