Hledat

Ubytování

Ubytování město Lonja

Ve chorvatském městě Lonja (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Lonja

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Lonja

Pension Sava Turizam

9,6

Pension Sava Turizam

Ubytování (Penzion) Pension Sava Turizam. Pension Sava Turizam nabízí restauraci, turistické informace, úschovnu zavazadel i bezplatné WiFi. Ubytování Pension Sava Turizam se nachází ve městě Lonja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ethno Village Stara Lonja

9,6

Ethno Village Stara Lonja

Ubytování (Venkovský dům) Ethno Village Stara Lonja. Apartmány Ethno Village Stara Lonja nabízejí tradiční dřevěný nábytek, dubové podlahy, kabelovou LCD TV, dobře vybavený kuchyňský kout i ve všech... Ubytování Ethno Village Stara Lonja se nachází ve městě Lonja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sava-Turizam

Ferienhaus Sava-Turizam

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Sava-Turizam. Located in Lonja in the Sisak-Moslavina County region, Ferienhaus Sava-Turizam features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Sava-Turizam se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Lonja

One-Bedroom Holiday Home in Lonja

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Lonja. One-Bedroom Holiday Home in Lonja is located in Lonja. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Lonja se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Lonja

Město Lonja se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v chorvatském městě Lonja.