Hledat

Ubytování

Ubytování město Hrvatska Kostajnica

Ve chorvatském městě Hrvatska Kostajnica (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Hrvatska Kostajnica

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Hrvatska Kostajnica

River House Magic on Una

9,6

River House Magic on Una

Ubytování (Vila) River House Magic on Una. River House Magic on Una se nachází v městečku Hrvatska Kostajnica, 41 km od města Prijedor, a nabízí možnost bezplatného využití jízdních kol, společný... Ubytování River House Magic on Una se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman "DJED"

9,3

Studio apartman "DJED"

Ubytování (Apartmán) Studio apartman "DJED". Studio apartman "DJED" se nachází v Hrvatské Kostajnici v Sisacko-moslavinské župě, 43 km od Prijedoru. Ubytování Studio apartman "DJED" se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Central

7,2

Hotel Central

Ubytování (Hotel) Hotel Central. Situated in the centre of Hrvatska Kostajnica, Hotel Central is just 1 km from the beach on River Una. Ubytování Hotel Central se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Hrvatska Kostajnica

Three-Bedroom Holiday Home in Hrvatska Kostajnica

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Hrvatska Kostajnica. Three-Bedroom Holiday Home in Hrvatska Kostajnica is situated in Hrvatska Kostajnica and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Hrvatska Kostajnica se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Hrvatska Kostajnica

Město Hrvatska Kostajnica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v chorvatském městě Hrvatska Kostajnica.