Hledat

Ubytování

Vukovarsko-sremská župa

V regionu Vukovarsko-sremská župa (Chorvatsko) máme celkem 85 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Vukovarsko-sremská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vukovar (26), Vinkovci (26), Županja (8), Ilok (6), Opatovac (5), Vukovarsko-sremská župa (2), Šarengrad (2), Privlaka (2), Gradište (1), Bošnjaci (1). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Vukovarsko-sremská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Vukovarsko-sremská župa

Kuća za odmor Vucedol

10

Kuća za odmor Vucedol

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Vucedol. Kuća za odmor se nachází u pláže ve Vukovaru. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a klimatizací, restauraci, zahradu s venkovním bazénem, patio a neplacené... Ubytování Kuća za odmor Vucedol se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Izvor

10

Izvor

Ubytování (Apartmán) Izvor. Izvor is located in Ilok and offers a restaurant, free bikes and a bar. With river views, this accommodation provides a patio. Ubytování Izvor se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Pavica

10

Sobe Pavica

Ubytování (Privát) Sobe Pavica. Soba Pavica is situated in Ilok. This property offers access to a balcony and free private parking. A flat-screen TV is available. Ubytování Sobe Pavica se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN MARIN

10

APARTMAN MARIN

Ubytování (Apartmán) APARTMAN MARIN. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, APARTMAN MARIN features accommodation in Županja with free WiFi and garden views. Ubytování APARTMAN MARIN se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Izletište Opatovac

10

Izletište Opatovac

Ubytování (Venkovský dům) Izletište Opatovac. Situated in Opatovac, Izletište Opatovac features accommodation with seating area. Free WiFi is available. Ubytování Izletište Opatovac se nachází ve městě Opatovac (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rural Accommodation Veranda

10

Rural Accommodation Veranda

Ubytování (Venkovský dům) Rural Accommodation Veranda. Set on a plateau above the Danube, Country House Veranda is located about 2 km from Šarengrad. Ubytování Rural Accommodation Veranda se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Srce Slavonsko

10

Srce Slavonsko

Ubytování (Apartmán) Srce Slavonsko. Situated in Vinkovci, Srce Slavonsko features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Srce Slavonsko se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Rosa Vukovar

10

Vila Rosa Vukovar

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Rosa Vukovar. Vila Rosa Vukovar se nachází ve Vukovaru v okrese Vukovar-Syrmia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Vila Rosa Vukovar se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Ruža, Vinkovci

10

Kuća za odmor Ruža, Vinkovci

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Ruža, Vinkovci. Set in Vinkovci, Kuća za odmor Ruža, Vinkovci offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Kuća za odmor Ruža, Vinkovci se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hacijenda

10

Hacijenda

Ubytování (Prázdninový dům) Hacijenda. Set in Vukovar, Hacijenda offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Hacijenda se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani ORION - Sunce

9,9

Apartmani ORION - Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartmani ORION - Sunce. Set in Vinkovci, Apartmani ORION - Sunce offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani ORION - Sunce se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ljiljana

9,9

Villa Ljiljana

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Ljiljana. Set in Vinkovci in the Vukovar-Syrmia County region, Villa Ljiljana offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Ljiljana se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goreta032 Apartment

9,9

Goreta032 Apartment

Ubytování (Apartmán) Goreta032 Apartment. Located in Vukovar, Goreta032 Apartment provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Goreta032 Apartment se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Apathy

9,9

Kuća za odmor Apathy

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Apathy. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Kuća za odmor Apathy is located in Opatovac. Ubytování Kuća za odmor Apathy se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lotta

9,9

Apartman Lotta

Ubytování (Apartmán) Apartman Lotta. Apartman Lotta is located in Vukovar. It provides free WiFi and a terrace. Osijek is 35 km from the apartment, while Vinkovci is 21 km away. Ubytování Apartman Lotta se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kod Kapetana Petra

9,8

Kod Kapetana Petra

Ubytování (Privát) Kod Kapetana Petra. Ubytování v soukromí Kod Kapetana Petra se nachází v obci Šarengrad a nabízí posezení. Ubytování Kod Kapetana Petra se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lucija

9,8

Apartman Lucija

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucija. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Lucija is situated in Vukovar. Ubytování Apartman Lucija se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Škribulja

9,8

Apartman Škribulja

Ubytování (Apartmán) Apartman Škribulja. Located in Županja, Apartman Škribulja provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features city views and is 33 km from Brčko. Ubytování Apartman Škribulja se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman SAN

9,8

Apartman SAN

Ubytování (Apartmán) Apartman SAN. Set in Vukovar, Apartman SAN offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Guests benefit from a balcony and a barbecue. Ubytování Apartman SAN se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Baotić

9,8

Apartmani Baotić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Baotić. Situated in Županja, Apartmani Baotić features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartmani Baotić se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments O Sole Mio

9,8

Apartments O Sole Mio

Ubytování (Penzion) Apartments O Sole Mio. Apartments O Sole Mio features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Vukovar. Ubytování Apartments O Sole Mio se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Špoljar

9,8

Apartmani Špoljar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Špoljar. Apartmani Špoljar se nachází v obci Županja a nabízí ubytování, zahradu, bar, zázemí pro grilování, terasu a výhled na město. Ubytování Apartmani Špoljar se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ante

9,8

Apartman Ante

Ubytování (Apartmán) Apartman Ante. Located in Vinkovci, Apartman Ante provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Ante se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kelava

9,8

Apartman Kelava

Ubytování (Apartmány) Apartman Kelava. Located in Vukovar in the Vukovar-Syrmia County region, Apartman Kelava provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Kelava se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Martini - apartments & rooms

9,7

Villa Martini - apartments & rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Martini - apartments & rooms. Apartments and Rooms Martini se nachází u Dunaje v centru Vukovaru, v sousedství zámku Eltz. Ubytování Villa Martini - apartments & rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Lukas

9,7

Studio Apartment Lukas

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Lukas. Studio Apartment Lukas is located in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Studio Apartment Lukas se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mikela

9,7

Apartment Mikela

Ubytování (Apartmán) Apartment Mikela. Apartment Mikela is situated in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Mikela se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartment Sven

9,7

Apartment Sven

Ubytování (Apartmán) Apartment Sven. Apartment Sven is set in Vinkovci. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Sven se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Cibale

9,7

Apartman Cibale

Ubytování (Apartmán) Apartman Cibale. Set in Vinkovci, Apartman Cibale offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Cibale se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petros apartmani

9,6

Petros apartmani

Ubytování (Apartmány) Petros apartmani. Located in Vukovar, Petros apartmani offers accommodation with a balcony. Ubytování Petros apartmani se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar

9,6

Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar. Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar is located in Vukovar and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ladanjska Kuca Maras

9,6

Ladanjska Kuca Maras

Ubytování (Prázdninový dům) Ladanjska Kuca Maras. Situated in Marinci in the Vukovar-Syrmia County region, Ladanjska Kuca Maras features a patio and lake views. Ubytování Ladanjska Kuca Maras se nachází ve městě Marinci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bosut

9,6

Bosut

Ubytování (Apartmán) Bosut. Situated in Vinkovci, Bosut features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Bosut se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

APARTMAN RUPČIĆ

9,5

APARTMAN RUPČIĆ

Ubytování (Apartmán) APARTMAN RUPČIĆ. Situated in Vinkovci, APARTMAN RUPČIĆ features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování APARTMAN RUPČIĆ se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accommodation Zara

9,5

Accommodation Zara

Ubytování (Apartmány) Accommodation Zara. Accommodation Zara se nachází ve Vukovaru a nabízí zahradu, společný lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Accommodation Zara se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Aquarius

9,5

Guest House Aquarius

Ubytování (Penzion) Guest House Aquarius. Guest House Aquarius features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Bošnjaci. Ubytování Guest House Aquarius se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Peric Županja

9,5

Apartments Peric Županja

Ubytování (Apartmány) Apartments Peric Županja. Offering garden views, Apartments Peric Županja in Županja offers accommodation, free bikes, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartments Peric Županja se nachází ve městě Županja (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Matosevic

9,5

Apartmani Matosevic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matosevic. Set in Ivankovo, 31 km from Vukovar, Apartmani Matosevic offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Matosevic se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vinkovci

9,5

Apartman Vinkovci

Ubytování (Apartmán) Apartman Vinkovci. Situated in Vinkovci, Apartman Vinkovci features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Vinkovci se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Vila Vanda

9,5

Pansion Vila Vanda

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Vila Vanda. Pansion Vila Vanda se nachází naproti městskému parku ve městě Vukovar. Sídlí v energeticky úsporné budově, která byla dokončena v březnu 2013. Ubytování Pansion Vila Vanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Vukovar '91

9,4

Holiday home Vukovar '91

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Vukovar '91. Holiday home Vukovar '91 is located in Vukovar and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday home Vukovar '91 se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Jelica

9,4

Jelica

Ubytování (Apartmán) Jelica. Jelica se nachází ve Vinkovci. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Jelica se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Biser Dunava

9,4

Villa Biser Dunava

Ubytování (Vily) Villa Biser Dunava. Villa Biser Dunuva se nachází ve Vukovaru a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a výhledem na Dunaj. Ubytování Villa Biser Dunava se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hills

9,4

Hills

Ubytování (Penzion) Hills. Located in Vukovar, Hills features a bar. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Hills se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman VEGA

9,3

Apartman VEGA

Ubytování (Apartmán) Apartman VEGA. Set in Vukovar, Apartman VEGA offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman VEGA se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marin

9,3

Apartmani Marin

Ubytování (Penzion) Apartmani Marin. Apartmani Marin is set in Vukovar and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Marin se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Villa Iva

9,3

Rooms Villa Iva

Ubytování (Penzion) Rooms Villa Iva. Rooms Villa Iva se nachází ve městě Ilok, 200 metrů od historického centra a nabízí restauraci s terasou, bezplatné parkoviště a kabelový internet v... Ubytování Rooms Villa Iva se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Friedrich

9,3

Villa Friedrich

Ubytování (Penzion) Villa Friedrich. Villa Friedrich se nachází u pláže ve Vukovaru. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Villa Friedrich se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ladanjsko Imanje Principovac

9,2

Ladanjsko Imanje Principovac

Ubytování (Bed and breakfast) Ladanjsko Imanje Principovac. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Ladanjsko Imanje Principovac offers accommodation in Ilok with free WiFi and garden views. Ubytování Ladanjsko Imanje Principovac se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stari Podrum

9,2

Hotel Stari Podrum

Ubytování (Hotel) Hotel Stari Podrum. Set in Ilok, Hotel Stari Podrum has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Stari Podrum se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vukovarska Kuća

9,1

Vukovarska Kuća

Ubytování (Penzion – hostinec) Vukovarska Kuća. Offering a children's playground and views of the garden, Vukovarska Kuća is located in a quiet forest park in Vukovar. Ubytování Vukovarska Kuća se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském regionu Vukovarsko-sremská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 85 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Vukovarsko-sremská župa.

Pro chorvatskou destinaci Vukovarsko-sremská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vukovar (26), Vinkovci (26), Županja (8), Ilok (6), Opatovac (5), Vukovarsko-sremská župa (2), Šarengrad (2), Privlaka (2), Gradište (1), Bošnjaci (1). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Vukovarsko-sremská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Kuća za odmor Vucedol (10*), Izvor (10*), Sobe Pavica (10*), APARTMAN MARIN (10*), Rural Accommodation Veranda (10*), Srce Slavonsko (10*), Izletište Opatovac (10*), Vila Rosa Vukovar (10*), Kuća za odmor Ruža, Vinkovci (10*), Hacijenda (10*).

Region Vukovarsko-sremská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.