Hledat

Ubytování

Ubytování město Ilok

Ve chorvatském městě Ilok (Chorvatsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Ilok

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Ilok

Izvor

10

Izvor

Ubytování (Apartmán) Izvor. Izvor is located in Ilok and offers a restaurant, free bikes and a bar. With river views, this accommodation provides a patio. Ubytování Izvor se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Pavica

10

Sobe Pavica

Ubytování (Privát) Sobe Pavica. Soba Pavica is situated in Ilok. This property offers access to a balcony and free private parking. A flat-screen TV is available. Ubytování Sobe Pavica se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Villa Iva

9,3

Rooms Villa Iva

Ubytování (Penzion) Rooms Villa Iva. Rooms Villa Iva se nachází ve městě Ilok, 200 metrů od historického centra a nabízí restauraci s terasou, bezplatné parkoviště a kabelový internet v... Ubytování Rooms Villa Iva se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ladanjsko Imanje Principovac

9,2

Ladanjsko Imanje Principovac

Ubytování (Bed and breakfast) Ladanjsko Imanje Principovac. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Ladanjsko Imanje Principovac offers accommodation in Ilok with free WiFi and garden views. Ubytování Ladanjsko Imanje Principovac se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stari Podrum

9,2

Hotel Stari Podrum

Ubytování (Hotel) Hotel Stari Podrum. Set in Ilok, Hotel Stari Podrum has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Stari Podrum se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dunav

8,8

Hotel Dunav

Ubytování (Hotel) Hotel Dunav. Hotel Dunav, obklopen zelení, se nachází přímo u břehu řeky Dunaje ve městě Ilok. Ubytování Hotel Dunav se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fisherman's Home Danube

8,7

Fisherman's Home Danube

Ubytování (Penzion) Fisherman's Home Danube. Boasting a garden and a terrace, Fisherman's Home Danube is situated in Ilok. Ubytování Fisherman's Home Danube se nachází ve městě Ulica Turska Skela 33 (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Old Town Cinema

6,1

Hostel Old Town Cinema

Ubytování (Hostel) Hostel Old Town Cinema. Hostel Old Town Cinema se nachází v Iloku. Nabízí bezplatné Wi-Fi, možnost ubytování s domácími mazlíčky, bar a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hostel Old Town Cinema se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe

Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe

Ubytování (Apartmány) Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe. Ribarska kuća - Ilok, tradicijska kuća-sobe is situated in Ilok and offers a bar and a garden. The accommodation is 38 km from Novi Sad. Ubytování Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Weinrauch

Kuća za odmor Weinrauch

Ubytování (Vila) Kuća za odmor Weinrauch. Set in Ilok, Kuća za odmor Weinrauch offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Kuća za odmor Weinrauch se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Ilok

Město Ilok se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v chorvatském městě Ilok.