Hledat

Ubytování

Ubytování město Vukovar

Ve chorvatském městě Vukovar (Chorvatsko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Vukovar

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Vukovar

Kuća za odmor Vucedol

10

Kuća za odmor Vucedol

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Vucedol. Kuća za odmor se nachází u pláže ve Vukovaru. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a klimatizací, restauraci, zahradu s venkovním bazénem, patio a neplacené... Ubytování Kuća za odmor Vucedol se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Rosa Vukovar

10

Vila Rosa Vukovar

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Rosa Vukovar. Vila Rosa Vukovar se nachází ve Vukovaru v okrese Vukovar-Syrmia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Vila Rosa Vukovar se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacijenda

10

Hacijenda

Ubytování (Prázdninový dům) Hacijenda. Set in Vukovar, Hacijenda offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Hacijenda se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goreta032 Apartment

9,9

Goreta032 Apartment

Ubytování (Apartmán) Goreta032 Apartment. Located in Vukovar, Goreta032 Apartment provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Goreta032 Apartment se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lotta

9,9

Apartman Lotta

Ubytování (Apartmán) Apartman Lotta. Apartman Lotta is located in Vukovar. It provides free WiFi and a terrace. Osijek is 35 km from the apartment, while Vinkovci is 21 km away. Ubytování Apartman Lotta se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lucija

9,8

Apartman Lucija

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucija. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Lucija is situated in Vukovar. Ubytování Apartman Lucija se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman SAN

9,8

Apartman SAN

Ubytování (Apartmán) Apartman SAN. Set in Vukovar, Apartman SAN offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Guests benefit from a balcony and a barbecue. Ubytování Apartman SAN se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments O Sole Mio

9,8

Apartments O Sole Mio

Ubytování (Penzion) Apartments O Sole Mio. Apartments O Sole Mio features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Vukovar. Ubytování Apartments O Sole Mio se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kelava

9,8

Apartman Kelava

Ubytování (Apartmány) Apartman Kelava. Located in Vukovar in the Vukovar-Syrmia County region, Apartman Kelava provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Kelava se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Martini - apartments & rooms

9,7

Villa Martini - apartments & rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Martini - apartments & rooms. Apartments and Rooms Martini se nachází u Dunaje v centru Vukovaru, v sousedství zámku Eltz. Ubytování Villa Martini - apartments & rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petros apartmani

9,6

Petros apartmani

Ubytování (Apartmány) Petros apartmani. Located in Vukovar, Petros apartmani offers accommodation with a balcony. Ubytování Petros apartmani se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar

9,6

Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar. Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar is located in Vukovar and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accommodation Zara

9,5

Accommodation Zara

Ubytování (Apartmány) Accommodation Zara. Accommodation Zara se nachází ve Vukovaru a nabízí zahradu, společný lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Accommodation Zara se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Vila Vanda

9,5

Pansion Vila Vanda

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Vila Vanda. Pansion Vila Vanda se nachází naproti městskému parku ve městě Vukovar. Sídlí v energeticky úsporné budově, která byla dokončena v březnu 2013. Ubytování Pansion Vila Vanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Vukovar '91

9,4

Holiday home Vukovar '91

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Vukovar '91. Holiday home Vukovar '91 is located in Vukovar and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday home Vukovar '91 se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Villa Biser Dunava

9,4

Villa Biser Dunava

Ubytování (Vily) Villa Biser Dunava. Villa Biser Dunuva se nachází ve Vukovaru a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a výhledem na Dunaj. Ubytování Villa Biser Dunava se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hills

9,4

Hills

Ubytování (Penzion) Hills. Located in Vukovar, Hills features a bar. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Hills se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman VEGA

9,3

Apartman VEGA

Ubytování (Apartmán) Apartman VEGA. Set in Vukovar, Apartman VEGA offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman VEGA se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marin

9,3

Apartmani Marin

Ubytování (Penzion) Apartmani Marin. Apartmani Marin is set in Vukovar and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Marin se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Friedrich

9,3

Villa Friedrich

Ubytování (Penzion) Villa Friedrich. Villa Friedrich se nachází u pláže ve Vukovaru. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Villa Friedrich se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vukovarska Kuća

9,1

Vukovarska Kuća

Ubytování (Penzion – hostinec) Vukovarska Kuća. Offering a children's playground and views of the garden, Vukovarska Kuća is located in a quiet forest park in Vukovar. Ubytování Vukovarska Kuća se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Maraton

9,1

Apartmani Maraton

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maraton. Set in Vukovar, Apartmani Maraton offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Maraton se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Villa 32

9

Guesthouse Villa 32

Ubytování (Bed and breakfast) Guesthouse Villa 32. Situated in Vukovar, Guesthouse Villa 32 offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and TV, as well as a garden and a terrace. Ubytování Guesthouse Villa 32 se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hotel Lav Vukovar

8,4

Hotel Lav Vukovar

Ubytování (Hotel) Hotel Lav Vukovar. Located in the centre of Vukovar, just a short walk from the Danube, Hotel Lav Vukovar offers a restaurant and a fitness centre. Ubytování Hotel Lav Vukovar se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noćko-Sobe i apartmani

7,3

Noćko-Sobe i apartmani

Ubytování (Penzion) Noćko-Sobe i apartmani. Noćko-Sobe i apartmani provides air-conditioned accommodation in Vukovar. The guest house features both free WiFi and free private parking. Ubytování Noćko-Sobe i apartmani se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment At Granny and Grandpa

Apartment At Granny and Grandpa

Ubytování (Apartmán) Apartment At Granny and Grandpa. Located in Vukovar in the Vukovar-Syrmia County region, Apartment At Granny and Grandpa features a patio and garden views. Ubytování Apartment At Granny and Grandpa se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Domestic House Lola

Domestic House Lola

Ubytování (Bed and breakfast) Domestic House Lola. Domestic House Lola is set in Vukovar and offers a bar, a garden and a terrace. The property has river and city views. Ubytování Domestic House Lola se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lavanda

Lavanda

Ubytování (Apartmán) Lavanda. Located in Vukovar, Lavanda provides accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Lavanda se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Palace

Royal Palace

Ubytování (Bed and breakfast) Royal Palace. Royal Palace features accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Vukovar. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Royal Palace se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Centar

Apartman Centar

Ubytování (Apartmán) Apartman Centar. Apartman Centar is situated in Vukovar. The air-conditioned accommodation is 48 km from Sombor. Ubytování Apartman Centar se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Panorama

Apartman Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartman Panorama. Set in Vukovar in the Vukovar-Syrmia County region, Apartman Panorama features a balcony and river views. Ubytování Apartman Panorama se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Palace

Royal Palace

Ubytování (Bed and breakfast) Royal Palace. Royal Palace features accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Vukovar. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Royal Palace se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Holiday Home in Vukovar with Swimming Pool

Spacious Holiday Home in Vukovar with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious Holiday Home in Vukovar with Swimming Pool. Located in Vukovar, Spacious Holiday Home in Vukovar with Swimming Pool offers accommodation with a private pool. Ubytování Spacious Holiday Home in Vukovar with Swimming Pool se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Anita

Sobe Anita

Ubytování (Apartmány) Sobe Anita. Sobe Anita is set in Vukovar. All of the air-conditioned units feature a private bathroom, flat-screen TV, fully-equipped kitchenette and terrace. Ubytování Sobe Anita se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Panorama

Apartman Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartman Panorama. Apartman Panorama is set in Vukovar. The accommodation is 47 km from Sombor. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartman Panorama se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Walk Apartment

Walk Apartment

Ubytování (Apartmán) Walk Apartment. Funaric Apartment is situated in Vukovar. Osijek is 38 km from the apartment, while Vinkovci is 23 km from the property. Ubytování Walk Apartment se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Vukovar

Město Vukovar se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování v chorvatském městě Vukovar.