Hledat

Ubytování

Ubytování město Vukovar

Ve chorvatském městě Vukovar (Chorvatsko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Vukovar

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Vukovar

Kuća za odmor Vucedol

10

Kuća za odmor Vucedol

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Vucedol. Kuća za odmor se nachází u pláže ve Vukovaru. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a klimatizací, restauraci, zahradu s venkovním bazénem, patio a neplacené... Ubytování Kuća za odmor Vucedol se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Stari Toranj II

10

Apartman Stari Toranj II

Ubytování (Apartmán) Apartman Stari Toranj II. Apartman Stari Toranj II se nachází ve Vukovaru v okrese Vukovar-Syrmia a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Apartman Stari Toranj II se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartmani Astra

10

Apartmani Astra

Ubytování (Apartmány) Apartmani Astra. Apartmani Astra se nachází ve Vukovaru v okrese Vukovar-Syrmia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmani Astra se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Vila Rosa Vukovar

10

Vila Rosa Vukovar

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Rosa Vukovar. Vila Rosa Vukovar se nachází ve Vukovaru v okrese Vukovar-Syrmia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Vila Rosa Vukovar se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hacijenda

10

Hacijenda

Ubytování (Prázdninový dům) Hacijenda. Set in Vukovar, Hacijenda offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Hacijenda se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Goreta032 Apartment

9,9

Goreta032 Apartment

Ubytování (Apartmán) Goreta032 Apartment. Located in Vukovar, Goreta032 Apartment provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Goreta032 Apartment se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Lotta

9,9

Apartman Lotta

Ubytování (Apartmán) Apartman Lotta. Apartman Lotta is located in Vukovar. It provides free WiFi and a terrace. Osijek is 35 km from the apartment, while Vinkovci is 21 km away. Ubytování Apartman Lotta se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Stari Toranj

9,9

Apartman Stari Toranj

Ubytování (Apartmán) Apartman Stari Toranj. Apartman Stari Toranj se nachází ve Vukovaru a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 34 km od Osijeku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Stari Toranj se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Vesna

9,8

Vesna

Ubytování (Apartmán) Vesna. Vesna se nachází ve Vukovaru a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Vesna se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Vila Rosa

9,8

Vila Rosa

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Rosa. Vila Rosa se nachází ve Vukovaru a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vila Rosa se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Lucija

9,8

Apartman Lucija

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucija. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Lucija is situated in Vukovar. Ubytování Apartman Lucija se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman SAN

9,8

Apartman SAN

Ubytování (Apartmán) Apartman SAN. Set in Vukovar, Apartman SAN offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Guests benefit from a balcony and a barbecue. Ubytování Apartman SAN se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartments O Sole Mio

9,8

Apartments O Sole Mio

Ubytování (Penzion) Apartments O Sole Mio. Apartments O Sole Mio features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Vukovar. Ubytování Apartments O Sole Mio se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Kelava

9,8

Apartman Kelava

Ubytování (Apartmány) Apartman Kelava. Located in Vukovar in the Vukovar-Syrmia County region, Apartman Kelava provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Kelava se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Villa Martini - apartments & rooms

9,7

Villa Martini - apartments & rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Martini - apartments & rooms. Apartments and Rooms Martini se nachází u Dunaje v centru Vukovaru, v sousedství zámku Eltz. Ubytování Villa Martini - apartments & rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Petros apartmani

9,6

Petros apartmani

Ubytování (Apartmány) Petros apartmani. Located in Vukovar, Petros apartmani offers accommodation with a balcony. Ubytování Petros apartmani se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar

9,6

Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar. Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar is located in Vukovar and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kuća za odmor Mirni kutak Vukovar se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartmani Ana Vukovar

9,5

Apartmani Ana Vukovar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ana Vukovar. Apartmani Ana Vukovar se nachází ve Vukovaru v okrese Vukovar-Syrmia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmani Ana Vukovar se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Accommodation Zara

9,5

Accommodation Zara

Ubytování (Apartmány) Accommodation Zara. Accommodation Zara se nachází ve Vukovaru a nabízí zahradu, společný lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Accommodation Zara se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Pansion Vila Vanda

9,5

Pansion Vila Vanda

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Vila Vanda. Pansion Vila Vanda se nachází naproti městskému parku ve městě Vukovar. Sídlí v energeticky úsporné budově, která byla dokončena v březnu 2013. Ubytování Pansion Vila Vanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hills

9,4

Hills

Ubytování (Penzion) Hills. Located in Vukovar, Hills features a bar. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Hills se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Villa Biser Dunava

9,4

Villa Biser Dunava

Ubytování (Vily) Villa Biser Dunava. Villa Biser Dunuva se nachází ve Vukovaru a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a výhledem na Dunaj. Ubytování Villa Biser Dunava se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman VEGA

9,3

Apartman VEGA

Ubytování (Apartmán) Apartman VEGA. Set in Vukovar, Apartman VEGA offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman VEGA se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartmani Marin

9,3

Apartmani Marin

Ubytování (Penzion) Apartmani Marin. Apartmani Marin is set in Vukovar and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Marin se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Villa Friedrich

9,3

Villa Friedrich

Ubytování (Penzion) Villa Friedrich. Villa Friedrich se nachází u pláže ve Vukovaru. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Villa Friedrich se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Vukovarska Kuća

9,1

Vukovarska Kuća

Ubytování (Penzion – hostinec) Vukovarska Kuća. Offering a children's playground and views of the garden, Vukovarska Kuća is located in a quiet forest park in Vukovar. Ubytování Vukovarska Kuća se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartmani Maraton

9,1

Apartmani Maraton

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maraton. Set in Vukovar, Apartmani Maraton offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Maraton se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Mia

9,1

Mia

Ubytování (Apartmán) Mia. Mia se nachází ve Vukovaru a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Mia se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hotel Lav Vukovar

8,4

Hotel Lav Vukovar

Ubytování (Hotel) Hotel Lav Vukovar. Located in the centre of Vukovar, just a short walk from the Danube, Hotel Lav Vukovar offers a restaurant and a fitness centre. Ubytování Hotel Lav Vukovar se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Noćko-Sobe i apartmani

7,3

Noćko-Sobe i apartmani

Ubytování (Penzion) Noćko-Sobe i apartmani. Noćko-Sobe i apartmani provides air-conditioned accommodation in Vukovar. The guest house features both free WiFi and free private parking. Ubytování Noćko-Sobe i apartmani se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Lavanda

Lavanda

Ubytování (Apartmán) Lavanda. Located in Vukovar, Lavanda provides accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Lavanda se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Lorenz

Lorenz

Ubytování (Apartmán) Lorenz. Lorenz is located in Vukovar. The property is 48 km from Sombor and free private parking is provided. Ubytování Lorenz se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Domestic House Lola

Domestic House Lola

Ubytování (Bed and breakfast) Domestic House Lola. Domestic House Lola is set in Vukovar and offers a bar, a garden and a terrace. The property has river and city views. Ubytování Domestic House Lola se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Centar

Apartman Centar

Ubytování (Apartmán) Apartman Centar. Apartman Centar is situated in Vukovar. The air-conditioned accommodation is 48 km from Sombor. Ubytování Apartman Centar se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Bakin stan Centar

Bakin stan Centar

Ubytování (Apartmán) Bakin stan Centar. Providing free WiFi, Bakin stan Centar is located on the beachfront in Vukovar. The property features river views and is 48 km from Sombor. Ubytování Bakin stan Centar se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Royal Palace

Royal Palace

Ubytování (Bed and breakfast) Royal Palace. Royal Palace features accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Vukovar. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Royal Palace se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Panorama

Apartman Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartman Panorama. Set in Vukovar in the Vukovar-Syrmia County region, Apartman Panorama features a balcony and river views. Ubytování Apartman Panorama se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Sobe Anita

Sobe Anita

Ubytování (Apartmány) Sobe Anita. Sobe Anita is set in Vukovar. All of the air-conditioned units feature a private bathroom, flat-screen TV, fully-equipped kitchenette and terrace. Ubytování Sobe Anita se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Spacious Holiday Home in Vukovar with Swimming Pool

Spacious Holiday Home in Vukovar with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious Holiday Home in Vukovar with Swimming Pool. Located in Vukovar, Spacious Holiday Home in Vukovar with Swimming Pool offers accommodation with a private pool. Ubytování Spacious Holiday Home in Vukovar with Swimming Pool se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Royal Palace

Royal Palace

Ubytování (Bed and breakfast) Royal Palace. Royal Palace features accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Vukovar. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Royal Palace se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Walk Apartment

Walk Apartment

Ubytování (Apartmán) Walk Apartment. Funaric Apartment is situated in Vukovar. Osijek is 38 km from the apartment, while Vinkovci is 23 km from the property. Ubytování Walk Apartment se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Panorama

Apartman Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartman Panorama. Apartman Panorama is set in Vukovar. The accommodation is 47 km from Sombor. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartman Panorama se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman WALKOW

Apartman WALKOW

Ubytování (Apartmán) Apartman WALKOW. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman WALKOW is set in Vukovar. Ubytování Apartman WALKOW se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Ubytování v chorvatském městě Vukovar

Město Vukovar se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování v chorvatském městě Vukovar.