Hledat

Ubytování

Ubytování město Vinkovci

Ve chorvatském městě Vinkovci (Chorvatsko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Vinkovci

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Vinkovci

Srce Slavonsko

10

Srce Slavonsko

Ubytování (Apartmán) Srce Slavonsko. Situated in Vinkovci, Srce Slavonsko features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Srce Slavonsko se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Ruža, Vinkovci

10

Kuća za odmor Ruža, Vinkovci

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Ruža, Vinkovci. Set in Vinkovci, Kuća za odmor Ruža, Vinkovci offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Kuća za odmor Ruža, Vinkovci se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartmani ORION - Sunce

9,9

Apartmani ORION - Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartmani ORION - Sunce. Set in Vinkovci, Apartmani ORION - Sunce offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani ORION - Sunce se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ljiljana

9,9

Villa Ljiljana

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Ljiljana. Set in Vinkovci in the Vukovar-Syrmia County region, Villa Ljiljana offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Ljiljana se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ante

9,8

Apartman Ante

Ubytování (Apartmán) Apartman Ante. Located in Vinkovci, Apartman Ante provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Ante se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Lukas

9,7

Studio Apartment Lukas

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Lukas. Studio Apartment Lukas is located in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Studio Apartment Lukas se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mikela

9,7

Apartment Mikela

Ubytování (Apartmán) Apartment Mikela. Apartment Mikela is situated in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Mikela se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartment Sven

9,7

Apartment Sven

Ubytování (Apartmán) Apartment Sven. Apartment Sven is set in Vinkovci. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Sven se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Cibale

9,7

Apartman Cibale

Ubytování (Apartmán) Apartman Cibale. Set in Vinkovci, Apartman Cibale offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Cibale se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bosut

9,6

Bosut

Ubytování (Apartmán) Bosut. Situated in Vinkovci, Bosut features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Bosut se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

APARTMAN RUPČIĆ

9,5

APARTMAN RUPČIĆ

Ubytování (Apartmán) APARTMAN RUPČIĆ. Situated in Vinkovci, APARTMAN RUPČIĆ features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování APARTMAN RUPČIĆ se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vinkovci

9,5

Apartman Vinkovci

Ubytování (Apartmán) Apartman Vinkovci. Situated in Vinkovci, Apartman Vinkovci features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Vinkovci se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelica

9,4

Jelica

Ubytování (Apartmán) Jelica. Jelica se nachází ve Vinkovci. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Jelica se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aria

9

Apartment Aria

Ubytování (Apartmány) Apartment Aria. Apartment Vinkovci se nachází ve městě Vinkovci, 32 km od Osijeku a 16 km od Vukovaru, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartment Aria se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Kolokva

9

Hostel Kolokva

Ubytování (Hostel) Hostel Kolokva. Located in Vinkovci, Hostel Kolokva features a bar, garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Hostel Kolokva se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hostel Plus

8,9

Hostel Plus

Ubytování (Hostel) Hostel Plus. Hostel Plus has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Vinkovci. Ubytování Hostel Plus se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Admiral

8,8

Hotel Admiral

Ubytování (Hotel) Hotel Admiral. Hotel Admiral se nachází ve městě Vinkovci ve Vukovarsko-sremské župě, 32 km od města Osijek, a nabízí restauraci, zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné... Ubytování Hotel Admiral se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa Lenije

8,7

Hotel Villa Lenije

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Lenije. Perfectly situated in idyllic surroundings yet close to the centre of Vinkovci, Villa Lenije combines modern style with traditional architecture, providing... Ubytování Hotel Villa Lenije se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Slavonija

8,6

Hotel Slavonija

Ubytování (Hotel) Hotel Slavonija. Boasting a bar and a terrace, Hotel Slavonija is set in Vinkovci. Ubytování Hotel Slavonija se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Kristal

8,3

Hostel Kristal

Ubytování (Hostel) Hostel Kristal. Hostel Kristal offers air-conditioned accommodation in Vinkovci. Ubytování Hostel Kristal se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni Hotel Cibalia

7,7

Garni Hotel Cibalia

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Cibalia. Located 300 metres from the Vinkovci Bus and Train Station, Garni Hotel Cibalia has a restaurant and offers air-conditioned rooms and suites with free... Ubytování Garni Hotel Cibalia se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Matea - prenoćište

7,1

Sobe Matea - prenoćište

Ubytování (Penzion) Sobe Matea - prenoćište. Set in Vinkovci, Sobe Matea - prenoćište features a garden. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Sobe Matea - prenoćište se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Rubić

Kuća za odmor Rubić

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Rubić. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Kuća za odmor Rubić is situated in Vinkovci. Ubytování Kuća za odmor Rubić se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with WiFi Vinkovci, Slavonija - 16805

Apartments with WiFi Vinkovci, Slavonija - 16805

Ubytování (Apartmán) Apartments with WiFi Vinkovci, Slavonija - 16805. Set in Vinkovci, Apartments with WiFi Vinkovci, Slavonija - 16805 offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments with WiFi Vinkovci, Slavonija - 16805 se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Ravnica

Kuća za odmor Ravnica

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor Ravnica. Kuća za odmor “Ravinica” is set in Vinkovci and offers a terrace. The property has garden views and is 34 km from Osijek. Ubytování Kuća za odmor Ravnica se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća Villa Lenije

Kuća Villa Lenije

Ubytování (Apartmán) Kuća Villa Lenije. Kuća Villa Lenije se nachází ve městě Vinkovci a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kuća Villa Lenije se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Kuća za odmor “Brana”

Kuća za odmor “Brana”

Ubytování (Prázdninové domy) Kuća za odmor “Brana”. Kuća za odmor “Brana” is set in Vinkovci and offers a bar. Guests may enjoy free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Kuća za odmor “Brana” se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Set in Vinkovci, Apartment Marina offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

APARTMAN RITA

APARTMAN RITA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN RITA. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, APARTMAN RITA is located in Vinkovci. Ubytování APARTMAN RITA se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jelacic Vinkovci

Apartman Jelacic Vinkovci

Ubytování (Apartmán) Apartman Jelacic Vinkovci. Apartman Jelacic Vinkovci is located in Vinkovci and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Apartman Jelacic Vinkovci se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luna

Luna

Ubytování (Apartmán) Luna. Luna is located in Vinkovci. This apartment provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Luna se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden day

Golden day

Ubytování (Apartmán) Golden day. Golden day is situated in Vinkovci. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Golden day se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barbara

Barbara

Ubytování (Apartmán) Barbara. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Barbara is set in Vinkovci. The property features garden views. Ubytování Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Ubytování v chorvatském městě Vinkovci

Město Vinkovci se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování v chorvatském městě Vinkovci.