Hledat

Ubytování

Koprivnicko-križevecká župa

V regionu Koprivnicko-križevecká župa (Chorvatsko) máme celkem 55 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Koprivnicko-križevecká župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Koprivnica (13), Ðurđevac (8), Sveti Ivan Žabno (6), Križevci (5), Kalnik (4), Legrad (4), Kuzminec (2), Gola (1), Kloštar Podravski (1), Subotica Podravska (1). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Koprivnicko-križevecká župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Koprivnicko-križevecká župa

Kuća za odmor Mirna

10

Kuća za odmor Mirna

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Mirna. Situated in Cepidlak, Kuća za odmor Mirna offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Kuća za odmor Mirna se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN KOPRIVNICA

10

APARTMAN KOPRIVNICA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA. Set in Koprivnica, APARTMAN KOPRIVNICA offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 48 km from Varaždin. Ubytování APARTMAN KOPRIVNICA se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Japin breg

10

Japin breg

Ubytování (Vily) Japin breg. Featuring pool views, Japin breg in Ðurđevac features accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Japin breg se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN KOPRIVNICA ****

9,9

APARTMAN KOPRIVNICA ****

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA ****. Situated in Koprivnica in the Koprivnica-Križevci County region, APARTMAN KOPRIVNICA **** features a patio and city views. Ubytování APARTMAN KOPRIVNICA **** se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartment Malia

9,9

Apartment Malia

Ubytování (Apartmán) Apartment Malia. Boasting a bar, a garden, and barbecue facilities, Apartment Malia offers accommodation in Ðurđevac with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Malia se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Luka 10

9,8

Holiday Home Luka 10

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home Luka 10. Holiday Home Luka 10 se nachází v Kalniku a nabízí prázdninové domy s bezplatným Wi-Fi a posezením. Všechny prázdninové domy mají terasu s výhledem na... Ubytování Holiday Home Luka 10 se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

studio apartman Kristina

9,8

studio apartman Kristina

Ubytování (Apartmán) studio apartman Kristina. Boasting a terrace, studio apartman Kristina features accommodation in Hlebine with free WiFi and garden views. Ubytování studio apartman Kristina se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seoski turizam Rakić

9,7

Seoski turizam Rakić

Ubytování (Apartmány) Seoski turizam Rakić. Set in Križevci, Seoski turizam Rakić offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Seoski turizam Rakić se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Florek & Florica Apartment

9,7

Florek & Florica Apartment

Ubytování (Apartmány) Florek & Florica Apartment. Set in Križevci in the Koprivnica-Križevci County region, Florek & Florica Apartment offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Florek & Florica Apartment se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Sunčano Selo

9,7

Guest House Sunčano Selo

Ubytování (Penzion) Guest House Sunčano Selo. Penzion Sunčano Selo se nachází v obci Jagnjedovec, 7 km od Koprivnice a nabízí sezónní venkovní bazén a restauraci. Ubytování Guest House Sunčano Selo se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dravski raj

9,7

Dravski raj

Ubytování (Vila) Dravski raj. Dravski raj is located in Ferdinandovac and offers free bikes and a terrace. Ubytování Dravski raj se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Kalnik

9,7

Holiday Home Kalnik

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kalnik. Holiday Home Kalnik is situated in Kalnik and offers a bar and a terrace. Ubytování Holiday Home Kalnik se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman kod Kraljevih

9,6

Apartman kod Kraljevih

Ubytování (Apartmán) Apartman kod Kraljevih. Apartman kod Kraljevih is located in Gola and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman kod Kraljevih se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marbis

9,6

Apartmani Marbis

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marbis. Apartmani Marbis v centru města Koprivnica v severním Chorvatsku nabízejí moderní klimatizované pokoje s bezplatným připojením k internetu a satelitní TV. Ubytování Apartmani Marbis se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House Ivančan

9,6

Country House Ivančan

Ubytování (Bed and breakfast) Country House Ivančan. Country House Ivančan se nachází na břehu řeky Dravy, 4 km od centra města Molve a 48 km od Zalakarosu. Ubytování Country House Ivančan se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Breza

9,6

Kuća za odmor Breza

Ubytování (Vila) Kuća za odmor Breza. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Kuća za odmor Breza offers accommodation in Legrad with free WiFi and garden views. Ubytování Kuća za odmor Breza se nachází ve městě Lazine (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camp Kuzminec

9,5

Camp Kuzminec

Ubytování (Kemp) Camp Kuzminec. Kemp Kuzminec se nachází ve městě Kuzminec, 16 km od Ludbregu. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Camp Kuzminec se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Kapetanova Kuća

9,5

Guest House Kapetanova Kuća

Ubytování (Penzion) Guest House Kapetanova Kuća. Located in Križevci, Guest House Kapetanova Kuća features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Guest House Kapetanova Kuća se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Karin

9,4

Apartments Karin

Ubytování (Apartmány) Apartments Karin. Apartments Karin se nachází v Novigradu na Istrii, 650 metrů od pláže Karpinjan a 1,2 km od pláže Maestral. Ubytování Apartments Karin se nachází ve městě Subotica Podravska (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farmica

9,4

Farmica

Ubytování (Venkovský dům) Farmica. Offering garden views, Farmica in Ðurđevac offers accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Farmica se nachází ve městě Ðurđevac (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Labud

9,4

Apartment Labud

Ubytování (Apartmán) Apartment Labud. Located in Legrad, Apartment Labud provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Labud se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed&Breakfast Vinarija Coner

9,3

Bed&Breakfast Vinarija Coner

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Vinarija Coner. Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází v Peščeniku, 16 km od centra Bjelovaru. Bed and breakfast nabízí dětské hřiště, výhled do zahrady a restauraci. Ubytování Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kopriva

9,2

Apartman Kopriva

Ubytování (Apartmán) Apartman Kopriva. Apartman Kopriva is located in Koprivnica and offers free bikes, a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 48 km from Varaždin. Ubytování Apartman Kopriva se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Zajec

9,2

Guest House Zajec

Ubytování (Penzion) Guest House Zajec. Guest House Zajec se nachází v obci Kuzminec a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi, dostupné ve... Ubytování Guest House Zajec se nachází ve městě Kuzminec (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mir

9

Mir

Ubytování (Apartmán) Mir. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Mir is located in Sveti Ivan Žabno. Ubytování Mir se nachází ve městě Sveti Ivan Žabno (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cecilia Koprivnica

9

Apartment Cecilia Koprivnica

Ubytování (Penzion) Apartment Cecilia Koprivnica. Apartment Cecilia Koprivnica in Koprivnica provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Cecilia Koprivnica se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

8,8

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

Ubytování (Privát) Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh. Featuring garden views, Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh in Koprivnica features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Ana M Apartments

8,7

Ana M Apartments

Ubytování (Apartmány) Ana M Apartments. Apartments Ana M se nachází ve městě Novigrad na Istrii, 700 metrů od Novigradského přístavu. Ubytování Ana M Apartments se nachází ve městě Subotica Podravska (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Red Panthers

8,7

Studio apartman Red Panthers

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Red Panthers. Studio apartman Red Panthers is located in Ðurđevac. The property has city views. Ubytování Studio apartman Red Panthers se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Rooms Krizevci

8,6

Apartments & Rooms Krizevci

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Krizevci. Apartments & Rooms Križevci is situated in a complex property including a bar, a restaurant and a shop. Ubytování Apartments & Rooms Krizevci se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country house Repaš 88

8,6

Country house Repaš 88

Ubytování (Venkovský dům) Country house Repaš 88. Country house Repaš 88 se nachází v Repaši. K dispozici je terasa s výhledem do zahrady. Ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Country house Repaš 88 se nachází ve městě Molve (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel ZRINSKI

8,5

Hotel ZRINSKI

Ubytování (Hotel) Hotel ZRINSKI. Hotel ZRINSKI in Koprivnica provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Hotel ZRINSKI se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tina

8

Apartman Tina

Ubytování (Motel) Apartman Tina. Situated in Ðurđevac, Apartman Tina has a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Tina se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Lepirac

7,7

Rooms Lepirac

Ubytování (Penzion – hostinec) Rooms Lepirac. Rooms Lepirac features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Kloštar Podravski. Ubytování Rooms Lepirac se nachází ve městě Kloštar Podravski (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Picok

7,4

Hotel Picok

Ubytování (Hotel) Hotel Picok. Hotel Picok is located in the town of Đurđevac, in the close vicinity to the Old Town. Guests can relax in the spa or make use of the free Wi-Fi. Ubytování Hotel Picok se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bijela kuća

7,3

Hotel Bijela kuća

Ubytování (Hotel) Hotel Bijela kuća. Located in Koprivnica, Bijela kuća is an accommodation and catering facility, only few steps away from the main Rail Station and the main Bus Station. Ubytování Hotel Bijela kuća se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel Zlatan

7,1

Hotel Zlatan

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatan. Offering a restaurant and a fitness centre, Hotel Zlatan is located 6 km from Koprivnica city centre. Free WiFi access is available. Ubytování Hotel Zlatan se nachází ve městě Varaždinska cesta 177a (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Podravina

6,6

Hotel Podravina

Ubytování (Hotel) Hotel Podravina. Tento tříhvězdičkový hotel se nachází v centru města Koprivnica a nabízí venkovní terasu, restauraci, kde se vaří chorvatské speciality i 24hodinovou... Ubytování Hotel Podravina se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serene Holiday Home in Đurđevac with Garden

Serene Holiday Home in Đurđevac with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Serene Holiday Home in Đurđevac with Garden. Serene Holiday Home in Đurđevac with Garden is situated in Ðurđevac. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Serene Holiday Home in Đurđevac with Garden se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Florek & Florica Room001

Florek & Florica Room001

Ubytování (Penzion) Florek & Florica Room001. Florek & Florica Room001 offers accommodation in Križevci. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytování Florek & Florica Room001 se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mak holiday home

Mak holiday home

Ubytování (Prázdninový dům) Mak holiday home. Mak holiday home is set in Sveti Ivan Žabno and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Mak holiday home se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno

Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno. Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno is set in Sveti Ivan Žabno and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno se nachází ve městě Sveti Ivan Žabno (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zlatica

Zlatica

Ubytování (Prázdninový dům) Zlatica. Zlatica is located in Kalnik and offers a bar and a terrace. Ubytování Zlatica se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U kleti kod Štefa

U kleti kod Štefa

Ubytování (Chata) U kleti kod Štefa. U kleti kod Štefa is situated in Subotica Podravska and offers free bikes, a bar and barbecue facilities. Ubytování U kleti kod Štefa se nachází ve městě Subotica Podravska (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Koliba Rustica

Koliba Rustica

Ubytování (Prázdninový dům) Koliba Rustica. Located in Buzadovac, Koliba Rustica provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Koliba Rustica se nachází ve městě Buzadovac (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms

Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms. Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms is located in Kalnik and offers barbecue facilities. Ubytování Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac

Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac. Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac is located in Ðurđevac. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac se nachází ve městě Ðurđevac (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman AMIGO

Apartman AMIGO

Ubytování (Apartmán) Apartman AMIGO. This apartment also has free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Apartman AMIGO offers a terrace. Ubytování Apartman AMIGO se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Prugovac with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 3 Bedrooms

Awesome home in Prugovac with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Prugovac with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 3 Bedrooms. Featuring a sauna, Awesome home in Prugovac with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 3 Bedrooms is located in Prugovac. Ubytování Awesome home in Prugovac with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain House BeLuNi

Mountain House BeLuNi

Ubytování (Chata) Mountain House BeLuNi. Situated in Ivanec Ludbreški in the Koprivnica-Križevci County region, Mountain House BeLuNi has a balcony. Ubytování Mountain House BeLuNi se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor MARIJANA

Kuća za odmor MARIJANA

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor MARIJANA. This holiday home features a garden. The holiday home also includes 3 bathrooms. Kuća za odmor MARIJANA offers a terrace. Ubytování Kuća za odmor MARIJANA se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském regionu Koprivnicko-križevecká župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 55 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Koprivnicko-križevecká župa.

Pro chorvatskou destinaci Koprivnicko-križevecká župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Koprivnica (13), Ðurđevac (8), Sveti Ivan Žabno (6), Križevci (5), Kalnik (4), Legrad (4), Kuzminec (2), Gola (1), Kloštar Podravski (1), Subotica Podravska (1). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Koprivnicko-križevecká župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Kuća za odmor Mirna (10*), APARTMAN KOPRIVNICA (10*), Japin breg (10*), APARTMAN KOPRIVNICA **** (9,9*), Apartment Malia (9,9*), Holiday Home Luka 10 (9,8*), studio apartman Kristina (9,8*), Seoski turizam Rakić (9,7*), Florek & Florica Apartment (9,7*), Guest House Sunčano Selo (9,7*).

Region Koprivnicko-križevecká župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.