Hledat

Ubytování

Ubytování město Križevci

Ve chorvatském městě Križevci (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Križevci

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Križevci

Seoski turizam Rakić

9,7

Seoski turizam Rakić

Ubytování (Apartmány) Seoski turizam Rakić. Set in Križevci, Seoski turizam Rakić offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Seoski turizam Rakić se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Florek & Florica Apartment

9,7

Florek & Florica Apartment

Ubytování (Apartmány) Florek & Florica Apartment. Set in Križevci in the Koprivnica-Križevci County region, Florek & Florica Apartment offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Florek & Florica Apartment se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Kapetanova Kuća

9,5

Guest House Kapetanova Kuća

Ubytování (Penzion) Guest House Kapetanova Kuća. Located in Križevci, Guest House Kapetanova Kuća features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Guest House Kapetanova Kuća se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Rooms Krizevci

8,6

Apartments & Rooms Krizevci

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Krizevci. Apartments & Rooms Križevci is situated in a complex property including a bar, a restaurant and a shop. Ubytování Apartments & Rooms Krizevci se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Florek & Florica Room001

Florek & Florica Room001

Ubytování (Penzion) Florek & Florica Room001. Florek & Florica Room001 offers accommodation in Križevci. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytování Florek & Florica Room001 se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 13

Apartman 13

Ubytování (Apartmán) Apartman 13. Apartman 13 is set in Križevci. This apartment offers free private parking and free WiFi. Ubytování Apartman 13 se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Križevci

Město Križevci se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v chorvatském městě Križevci.