Hledat

Ubytování

Ubytování město Koprivnica

Ve chorvatském městě Koprivnica (Chorvatsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Koprivnica

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Koprivnica

APARTMAN KOPRIVNICA

10

APARTMAN KOPRIVNICA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA. Set in Koprivnica, APARTMAN KOPRIVNICA offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 48 km from Varaždin. Ubytování APARTMAN KOPRIVNICA se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

APARTMAN KOPRIVNICA ****

9,9

APARTMAN KOPRIVNICA ****

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA ****. Situated in Koprivnica in the Koprivnica-Križevci County region, APARTMAN KOPRIVNICA **** features a patio and city views. Ubytování APARTMAN KOPRIVNICA **** se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Guest House Sunčano Selo

9,7

Guest House Sunčano Selo

Ubytování (Penzion) Guest House Sunčano Selo. Penzion Sunčano Selo se nachází v obci Jagnjedovec, 7 km od Koprivnice a nabízí sezónní venkovní bazén a restauraci. Ubytování Guest House Sunčano Selo se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marbis

9,6

Apartmani Marbis

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marbis. Apartmani Marbis v centru města Koprivnica v severním Chorvatsku nabízejí moderní klimatizované pokoje s bezplatným připojením k internetu a satelitní TV. Ubytování Apartmani Marbis se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kopriva

9,2

Apartman Kopriva

Ubytování (Apartmán) Apartman Kopriva. Apartman Kopriva is located in Koprivnica and offers free bikes, a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 48 km from Varaždin. Ubytování Apartman Kopriva se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cecilia Koprivnica

9

Apartment Cecilia Koprivnica

Ubytování (Penzion) Apartment Cecilia Koprivnica. Apartment Cecilia Koprivnica in Koprivnica provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Cecilia Koprivnica se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

8,8

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

Ubytování (Privát) Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh. Featuring garden views, Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh in Koprivnica features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel ZRINSKI

8,5

Hotel ZRINSKI

Ubytování (Hotel) Hotel ZRINSKI. Hotel ZRINSKI in Koprivnica provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Hotel ZRINSKI se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bijela kuća

7,3

Hotel Bijela kuća

Ubytování (Hotel) Hotel Bijela kuća. Located in Koprivnica, Bijela kuća is an accommodation and catering facility, only few steps away from the main Rail Station and the main Bus Station. Ubytování Hotel Bijela kuća se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel Zlatan

7,1

Hotel Zlatan

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatan. Offering a restaurant and a fitness centre, Hotel Zlatan is located 6 km from Koprivnica city centre. Free WiFi access is available. Ubytování Hotel Zlatan se nachází ve městě Varaždinska cesta 177a (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Podravina

6,6

Hotel Podravina

Ubytování (Hotel) Hotel Podravina. Tento tříhvězdičkový hotel se nachází v centru města Koprivnica a nabízí venkovní terasu, restauraci, kde se vaří chorvatské speciality i 24hodinovou... Ubytování Hotel Podravina se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Koprivnica

Město Koprivnica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování v chorvatském městě Koprivnica.