Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalnik

Ve chorvatském městě Kalnik (Chorvatsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Kalnik

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Kalnik

Holiday Home Luka 10

9,8

Holiday Home Luka 10

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home Luka 10. Holiday Home Luka 10 se nachází v Kalniku a nabízí prázdninové domy s bezplatným Wi-Fi a posezením. Všechny prázdninové domy mají terasu s výhledem na... Ubytování Holiday Home Luka 10 se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Holiday Home Kalnik

9,7

Holiday Home Kalnik

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kalnik. Holiday Home Kalnik is situated in Kalnik and offers a bar and a terrace. Ubytování Holiday Home Kalnik se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Zlatica

Zlatica

Ubytování (Prázdninový dům) Zlatica. Zlatica is located in Kalnik and offers a bar and a terrace. Ubytování Zlatica se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Stunning home in Kalnik with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 5 Bedrooms

Stunning home in Kalnik with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Kalnik with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 5 Bedrooms. Stunning home in Kalnik se nachází v Kalniku v okrese Koprivnica-Križevci a nabízí zahradu, vyhřívaný bazén a 5 ložnic. Ubytování Stunning home in Kalnik with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 5 Bedrooms se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Florek & Florica Kalnik

Florek & Florica Kalnik

Ubytování (Apartmány) Florek & Florica Kalnik. Florek & Florica Kalnik se nachází v Kalniku a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Florek & Florica Kalnik se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms

Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms. Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms is located in Kalnik and offers barbecue facilities. Ubytování Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartman Zlatica

Apartman Zlatica

Ubytování (Apartmán) Apartman Zlatica. Apartman Zlatica is located in Kalnik and offers a garden and a terrace. The property features mountain views and is 48 km from Lendava. Ubytování Apartman Zlatica se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartman Mira

Apartman Mira

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira. Apartman Mira is situated in Kalnik and offers a terrace. Guests may enjoy free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartman Mira se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Holiday Home in Kalnik 36549

Holiday Home in Kalnik 36549

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home in Kalnik 36549. Located in Kalnik in the Koprivnica-Križevci County region, Holiday Home in Kalnik 36549 features a balcony. Ubytování Holiday Home in Kalnik 36549 se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Ubytování v chorvatském městě Kalnik

Město Kalnik se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v chorvatském městě Kalnik.