Hledat

Ubytování

Pozecká-slavonijská župa

V regionu Pozecká-slavonijská župa (Chorvatsko) máme celkem 46 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Pozecká-slavonijská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Požega (13), Novo Zvecevo (6), Pakrac (5), Kutjevo (5), Pleternica (5), Lipik (3), Ratkovica (2), Velika (1), Brestovac (1), Čaglin (1). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Pozecká-slavonijská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Pozecká-slavonijská župa

Kuća za odmor Luma

10

Kuća za odmor Luma

Ubytování (Vila) Kuća za odmor Luma. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Kuća za odmor Luma features accommodation in Požega with free WiFi and garden views. Ubytování Kuća za odmor Luma se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Vila Vinka

10

Vila Vinka

Ubytování (Chata) Vila Vinka. Boasting free bikes and barbecue facilities, Vila Vinka provides accommodation in Novo Zvecevo with free WiFi and mountain views. Ubytování Vila Vinka se nachází ve městě Novo Zvečevo 103 (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor GoodLife

9,9

Kuća za odmor GoodLife

Ubytování (Vila) Kuća za odmor GoodLife. Kuća za odmor GoodLife is set in Požega and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Kuća za odmor GoodLife se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NunaNina apartmani 2

9,9

NunaNina apartmani 2

Ubytování (Apartmán) NunaNina apartmani 2. NunaNina apartmani 2 is situated in Požega and offers free bikes. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování NunaNina apartmani 2 se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamena kuća

9,8

Kamena kuća

Ubytování (Apartmán) Kamena kuća. Located in Požega, Kamena kuća offers free bikes, a garden and a barbecue. This apartment provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Kamena kuća se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yosefsfeld

9,8

Yosefsfeld

Ubytování (Bed and breakfast) Yosefsfeld. Set in Kutjevo, Yosefsfeld offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Yosefsfeld se nachází ve městě Kutjevo (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruralna kuća za odmor na Orljavi

9,8

Ruralna kuća za odmor na Orljavi

Ubytování (Apartmán) Ruralna kuća za odmor na Orljavi. Apartmán Ruralna kuća za odmor na Orljavi se nachází v městečku Pleternica a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Ruralna kuća za odmor na Orljavi se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Tena

9,7

Vila Tena

Ubytování (Chata) Vila Tena. Featuring free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and a shared lounge, Vila Tena features accommodation in Novo Zvecevo with free WiFi and garden... Ubytování Vila Tena se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robinson Vila Kitokret

9,6

Robinson Vila Kitokret

Ubytování (Vila) Robinson Vila Kitokret. Robinson Vila Kitokret is located in Kutjevo and offers barbecue facilities and a terrace. The property has garden and mountain views. Ubytování Robinson Vila Kitokret se nachází ve městě Venje (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NunaNina apartmani

9,6

NunaNina apartmani

Ubytování (Apartmán) NunaNina apartmani. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, NunaNina apartmani is set in Požega. Ubytování NunaNina apartmani se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pepi

9,6

Apartman Pepi

Ubytování (Apartmán) Apartman Pepi. Apartman Pepi is set in Pakrac. The property features garden views. Ubytování Apartman Pepi se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Wellness B&B Winery Sontacchi

9,6

Wellness B&B Winery Sontacchi

Ubytování (Bed and breakfast) Wellness B&B Winery Sontacchi. Providing free bikes, Wellness B&B Winery Sontacchi provides accommodation in Kutjevo. All units feature air conditioning and a satellite flat-screen TV. Ubytování Wellness B&B Winery Sontacchi se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Slavonska Kuća

9,6

Apartment Slavonska Kuća

Ubytování (Apartmány) Apartment Slavonska Kuća. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Pleternici. Zahrnuje tradiční dřevěný nábytek a terasu. Ubytování Apartment Slavonska Kuća se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baka Ljuba

9,5

Baka Ljuba

Ubytování (Bed and breakfast) Baka Ljuba. Located in Kutjevo in the Požega-Slavonia County region, Baka Ljuba provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Baka Ljuba se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Prenoćište Schon blick

9,5

Prenoćište Schon blick

Ubytování (Bed and breakfast) Prenoćište Schon blick. Prenoćište Schon blick is set in Vetovo and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Prenoćište Schon blick se nachází ve městě Pozecká-slavonijská župa (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturizam Dobrogošće

9,4

Agroturizam Dobrogošće

Ubytování (Penzion) Agroturizam Dobrogošće. Agroturizam Dobrogošće je penzion situovaný v Čaglinu. Nabízí zahradu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Agroturizam Dobrogošće se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani kod Marka

9,3

Apartmani kod Marka

Ubytování (Apartmány) Apartmani kod Marka. Apartmani kod Marka features accommodation with barbecue facilities and free WiFi, and is situated in Požega. Ubytování Apartmani kod Marka se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seoski Turiziam Larva

9,2

Seoski Turiziam Larva

Ubytování (Venkovský dům) Seoski Turiziam Larva. Situated just 7 km from Papuk Geopark Visitor Centre, Seoski Turiziam Larva features accommodation in Trenkovo with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytování Seoski Turiziam Larva se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prenociste Klas

9

Prenociste Klas

Ubytování (Penzion – hostinec) Prenociste Klas. Prenociste Klas leží v Pleternici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Některé pokoje mají také balkon s výhledem na řeku. Letiště Osijek leží 116 km odtud. Ubytování Prenociste Klas se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Guest House Bagi

8,9

Guest House Bagi

Ubytování (Penzion) Guest House Bagi. Located in Požega, Guest House Bagi features a bar, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Guest House Bagi se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellevue Lipik

8,8

Bellevue Lipik

Ubytování (Hostel) Bellevue Lipik. Featuring a shared lounge and a garden, Bellevue Lipik is set in Lipik. Ubytování Bellevue Lipik se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Hotel Pakrac

8,8

Hotel Pakrac

Ubytování (Hotel) Hotel Pakrac. Hotel Pakrac has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Pakrac. Ubytování Hotel Pakrac se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zlatni Lug

8,8

Zlatni Lug

Ubytování (Penzion – hostinec) Zlatni Lug. Zlatni Lug offers pet-friendly accommodation in Požega. Ubytování Zlatni Lug se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Lipik

8,6

Sobe Lipik

Ubytování (Penzion) Sobe Lipik. Sobe Lipik is set in Lipik and has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytování Sobe Lipik se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Anka

8,6

Maison Anka

Ubytování (Prázdninové domy) Maison Anka. Holiday Home Maison Anka se nachází v obci Ratkovica a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Maison Anka se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Vila Stanišić

8,5

Bed & Breakfast Vila Stanišić

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Vila Stanišić. With garden views, Bed & Breakfast Vila Stanišić is set in Požega and has a restaurant and a 24-hour front desk. Ubytování Bed & Breakfast Vila Stanišić se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Grgin Dol

8,5

Guest House Grgin Dol

Ubytování (Penzion) Guest House Grgin Dol. Featuring free WiFi and a terrace, Guest House Grgin Dol offers accommodation in Požega. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Guest House Grgin Dol se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House of wine

8,4

House of wine

Ubytování (Hotel) House of wine. Set in Kutjevo, House of wine has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování House of wine se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Baja

8,3

Sobe Baja

Ubytování (Apartmán) Sobe Baja. Set in Pakrac, Sobe Baja offers accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Sobe Baja se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe s kupaonicom - Pakrac

8,3

Sobe s kupaonicom - Pakrac

Ubytování (Penzion) Sobe s kupaonicom - Pakrac. Located in Pakrac, Sobe s kupaonicom - Pakrac features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Sobe s kupaonicom - Pakrac se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Maryla

8,1

Maison Maryla

Ubytování (Apartmán) Maison Maryla. Maison Maryla se nachází ve vesnici Ratkovica a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maison Maryla se nachází ve městě Ratkovica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Zimmer Frei

8,1

Zimmer Frei

Ubytování (Penzion) Zimmer Frei. Zimmer Frei is located in Požega and features a garden. Each room includes a patio. Ubytování Zimmer Frei se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Stari Grad

8,1

Stari Grad

Ubytování (Penzion – hostinec) Stari Grad. Set in Požega, Stari Grad has a restaurant, bar and free WiFi throughout the property. Every room has a patio. Ubytování Stari Grad se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prenociste Denis

7,1

Prenociste Denis

Ubytování (Penzion – hostinec) Prenociste Denis. Situated in Velika, Prenociste Denis has a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Prenociste Denis se nachází ve městě Velika (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruralna kuća za odmor Viktorija

Ruralna kuća za odmor Viktorija

Ubytování (Prázdninový dům) Ruralna kuća za odmor Viktorija. Ruralna kuća za odmor Viktorija is located in Čaglin and offers a garden and a terrace. Ubytování Ruralna kuća za odmor Viktorija se nachází ve městě Čaglin (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Jelka Lipik

Kuća za odmor Jelka Lipik

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Jelka Lipik. Set in Lipik, Kuća za odmor Jelka Lipik offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Kuća za odmor Jelka Lipik se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Apartman MIMA Lipik

Apartman MIMA Lipik

Ubytování (Apartmán) Apartman MIMA Lipik. Situated in Lipik, Apartman MIMA Lipik features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman MIMA Lipik se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac

Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac. Boasting a sauna, Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac is set in Novo Zvecevo. This holiday home features barbecue facilities and free private parking. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac

Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac. Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac is situated in Novo Zvecevo. This property offers access to ping-pong, free private parking and free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac se nachází ve městě Brestovac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA MARIA Požega

VILLA MARIA Požega

Ubytování (Penzion – hostinec) VILLA MARIA Požega. Located in Požega, PRENOĆIŠTE VILLA MARIA has a bar, garden and terrace. The accommodation offers a 24-hour front desk and free WiFi is available. Ubytování VILLA MARIA Požega se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mateo

Villa Mateo

Ubytování (Chata) Villa Mateo. Offering garden views, Villa Mateo in Požega provides accommodation and a terrace. A buffet breakfast can be enjoyed at the property. Ubytování Villa Mateo se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maja in Zvečevo (Haus für 7-8 Personen)

Villa Maja in Zvečevo (Haus für 7-8 Personen)

Ubytování (Vila) Villa Maja in Zvečevo (Haus für 7-8 Personen). Located in Brestovac, Villa Maja in Zvečevo (Haus für 7-8 Personen) provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Maja in Zvečevo (Haus für 7-8 Personen) se nachází ve městě Brestovac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac

Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac. Located in Novo Zvecevo in the Požega-Slavonia County region, Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac is a 5-star property boasting free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac se nachází ve městě Brestovac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Home Zlatni Lug

Vila Home Zlatni Lug

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Home Zlatni Lug. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Vila Home Zlatni Lug provides accommodation in Požega with free WiFi and garden views. Ubytování Vila Home Zlatni Lug se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vinka - Novo Zvečevo

Villa Vinka - Novo Zvečevo

Ubytování (Vila) Villa Vinka - Novo Zvečevo. Villa Vinka - Novo Zvečevo is located in Brestovac. The accommodation features free WiFi. Ubytování Villa Vinka - Novo Zvečevo se nachází ve městě Brestovac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruralna kuća za odmor Viktorija

Ruralna kuća za odmor Viktorija

Ubytování (Prázdninový dům) Ruralna kuća za odmor Viktorija. Ruralna kuća za odmor Viktorija is located in Čaglin and offers a garden and a terrace. Ubytování Ruralna kuća za odmor Viktorija se nachází ve městě Čaglin (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OPG Blašković

OPG Blašković

Ubytování (Bed and breakfast) OPG Blašković. OPG Blašković has city views, free WiFi and free private parking, situated in Pleternica. Ubytování OPG Blašković se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PaVino

PaVino

Ubytování (Bed and breakfast) PaVino. Offering a bar, PaVino provides accommodation in Požega. Ubytování PaVino se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Maja

Vila Maja

Ubytování (Vila) Vila Maja. Set in Brestovac, Vila Maja features accommodation with a private pool and garden views. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Vila Maja se nachází ve městě Brestovac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Zvečevo

Holiday Home Zvečevo

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zvečevo. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Holiday Home Zvečevo offers accommodation in Vučjak with free WiFi and pool views. Ubytování Holiday Home Zvečevo se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Kuca za odmor Ivana

Kuca za odmor Ivana

Ubytování (Vila) Kuca za odmor Ivana. Offering free WiFi and garden views, Kuca za odmor Ivana is an accommodation situated in Pakrac. Guests can go for a swim in the private pool. Ubytování Kuca za odmor Ivana se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském regionu Pozecká-slavonijská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 46 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Pozecká-slavonijská župa.

Pro chorvatskou destinaci Pozecká-slavonijská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Požega (13), Novo Zvecevo (6), Pakrac (5), Kutjevo (5), Pleternica (5), Lipik (3), Ratkovica (2), Velika (1), Brestovac (1), Čaglin (1). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Pozecká-slavonijská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Kuća za odmor Luma (10*), Vila Vinka (10*), Kuća za odmor GoodLife (9,9*), NunaNina apartmani 2 (9,9*), Kamena kuća (9,8*), Yosefsfeld (9,8*), Ruralna kuća za odmor na Orljavi (9,8*), NunaNina apartmani (9,6*), Apartman Pepi (9,6*), Wellness B&B Winery Sontacchi (9,6*).

Region Pozecká-slavonijská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.