Hledat

Ubytování

Ubytování město Lipik

Ve chorvatském městě Lipik (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Lipik

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Lipik

Bellevue Lipik

8,8

Bellevue Lipik

Ubytování (Hostel) Bellevue Lipik. Featuring a shared lounge and a garden, Bellevue Lipik is set in Lipik. Ubytování Bellevue Lipik se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Sobe Lipik

8,6

Sobe Lipik

Ubytování (Penzion) Sobe Lipik. Sobe Lipik is set in Lipik and has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytování Sobe Lipik se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Jelka Lipik

Kuća za odmor Jelka Lipik

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Jelka Lipik. Set in Lipik, Kuća za odmor Jelka Lipik offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Kuća za odmor Jelka Lipik se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Apartman MIMA Lipik

Apartman MIMA Lipik

Ubytování (Apartmán) Apartman MIMA Lipik. Situated in Lipik, Apartman MIMA Lipik features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman MIMA Lipik se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartman Lipik

Studio Apartman Lipik

Ubytování (Penzion) Studio Apartman Lipik. Located in Lipik, Studio Apartman Lipik has a terrace. Each room comes with a balcony with garden views. Ubytování Studio Apartman Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OK studio & rooms Lipik

OK studio & rooms Lipik

Ubytování (Penzion) OK studio & rooms Lipik. Situated in Lipik, OK studio & rooms Lipik has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a wardrobe and free... Ubytování OK studio & rooms Lipik se nachází ve městě (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Lipik

Město Lipik se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v chorvatském městě Lipik.