Hledat

Ubytování

Ubytování město Lukač

Ve chorvatském městě Lukač (Chorvatsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Viroviticko-podrávská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Viroviticko-podrávská župa

Apartmani Ana

9,7

Apartmani Ana

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ana. Situated in Slatina, Apartmani Ana features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prenočište Zlatni Klas Otrovanec

9,6

Prenočište Zlatni Klas Otrovanec

Ubytování (Penzion – hostinec) Prenočište Zlatni Klas Otrovanec. Prenočište Zlatni Klas Otrovanec features a restaurant, free bikes, a bar and garden in Otrovanec. Ubytování Prenočište Zlatni Klas Otrovanec se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KRAJNA KUĆA ZA ODMOR

9,3

KRAJNA KUĆA ZA ODMOR

Ubytování (Prázdninový dům) KRAJNA KUĆA ZA ODMOR. KRAJNA KUĆA ZA ODMOR is set in Čačinci and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování KRAJNA KUĆA ZA ODMOR se nachází ve městě Čačinci (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kurija Janković

9,3

Hotel Kurija Janković

Ubytování (Hotel) Hotel Kurija Janković. Located in Lukač, Hotel Kurija Janković features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Kurija Janković se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Mila

8,7

Rooms Mila

Ubytování (Penzion) Rooms Mila. Rooms Mila se nachází ve vesnici Rezovac a nabízí 3hvězdičkové ubytování se zázemím pro grilování, zahradou, bezplatným Wi-Fi a v některých případech s... Ubytování Rooms Mila se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mozart

8,6

Hotel Mozart

Ubytování (Hotel) Hotel Mozart. Nedávno postavený hotel Mozart je jediný čtyřhvězdičkový hotel nedaleko Viroviticy, v srdci regionu Bilogora, který je známý nedotčenou přírodou a mnoha... Ubytování Hotel Mozart se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Business Club

8,4

Business Club

Ubytování (Penzion – hostinec) Business Club. Set in Slatina, Business Club has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. This 3-star inn offers valet parking. Ubytování Business Club se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Virovitica

8,1

Rooms Virovitica

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms Virovitica. Located only 500 metres from Virovitica’s centre, Rooms Virovitica offers an on-site restaurant with terrace serving national cuisine. Ubytování Rooms Virovitica se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra

7,8

Apartment Petra

Ubytování (Apartmán) Apartment Petra. Apartment Petra is set in Slatina and offers a terrace. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Petra se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slavonski dvori

7,6

Slavonski dvori

Ubytování (Penzion) Slavonski dvori. Situated in Čađavica, Slavonski dvori has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Slavonski dvori se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Visnjica

7,6

Hotel Visnjica

Ubytování (Hotel) Hotel Visnjica. Hotel Visnjica se nachází v odlehlé obci Visnjica. Nabízí pokoje a apartmány, restauraci, bar, konferenční a banketové prostory, velkou zahradu a stáje pro... Ubytování Hotel Visnjica se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Guest House Pinta

6,6

Guest House Pinta

Ubytování (Penzion) Guest House Pinta. Penzion Guest House Pinta se nachází ve Slatině ve Viroviticko-podrávské župě, 44 km od lázní Harkány, a nabízí terasu, výhled do zahrady, vlastní bar a... Ubytování Guest House Pinta se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake

Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake

Ubytování (Prázdninový dům) Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake. Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake is located in Orahovica and offers a garden and barbecue facilities. This property offers access to ping-pong. Ubytování Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake se nachází ve městě Orahovica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Duzluk

Two-Bedroom Holiday Home in Duzluk

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Duzluk. Two-Bedroom Holiday Home in Duzluk is situated in Duzluk and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Duzluk se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Orkić

Kuća za odmor Orkić

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Orkić. Located in Orahovica in the Virovitica-Podravina County region, Kuća za odmor Orkić has a terrace. Ubytování Kuća za odmor Orkić se nachází ve městě Orahovica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool

Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool. Situated in Čačinci, Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool features accommodation with a private pool. Ubytování Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment-am-Meer-2

Apartment-am-Meer-2

Ubytování (Apartmán) Apartment-am-Meer-2. Apartment-am-Meer-2 is located in Bačevac. With free WiFi, this apartment provides a TV and a kitchenette with a microwave and fridge. Ubytování Apartment-am-Meer-2 se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Apartment-am-Meer

Apartment-am-Meer

Ubytování (Apartmán) Apartment-am-Meer. Apartment-am-Meer is located in Bačevac. This apartment will provide you with a TV, air conditioning and a living room. Ubytování Apartment-am-Meer se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).