Hledat

Ubytování

Šulentić sobe i restoran Bed and breakfast

30. svibnja 100,Milanovac, 33000 Virovitica, Chorvatsko - Zobrazit na mapě Chorvatska

Ubytování (Bed and breakfast) Šulentić sobe i restoran. Šulentić sobe se nachází v obci Virovitica, 31 km od obce Csokonyavisonta. i restoran nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Šulentić sobe i restoran se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Popis ubytování Šulentić sobe i restoran

K dispozici je plně vybavená koupelna se sprchou a fénem. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování je vzdálené 42 km od Szigetváru a 47 km od Nagyatádu. Šulentić sobe se nachází v obci Virovitica, 31 km od obce Csokonyavisonta. Šulentić sobe i restoran nabízí terasu. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. i restoran nabízí bar a bezplatné Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Virovitica

Hotel Kurija Janković

9,3

Hotel Kurija Janković

Ubytování (Hotel) Hotel Kurija Janković. Located in Lukač, Hotel Kurija Janković features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Kurija Janković se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Hotel Mozart

8,6

Hotel Mozart

Ubytování (Hotel) Hotel Mozart. Nedávno postavený hotel Mozart je jediný čtyřhvězdičkový hotel nedaleko Viroviticy, v srdci regionu Bilogora, který je známý nedotčenou přírodou a mnoha... Ubytování Hotel Mozart se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Rooms Virovitica

8,1

Rooms Virovitica

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms Virovitica. Located only 500 metres from Virovitica’s centre, Rooms Virovitica offers an on-site restaurant with terrace serving national cuisine. Ubytování Rooms Virovitica se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Apartman Edita

Apartman Edita

Ubytování (Apartmán) Apartman Edita. Apartman Edita is situated in Virovitica. This apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Apartman Edita se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).