Hledat

Ubytování

Varaždinská župa

V regionu Varaždinská župa (Chorvatsko) máme celkem 158 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Varaždinská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Varaždin (83), Varaždinske Toplice (13), Ludbreg (9), Novi Marof (6), Gornja Voća (5), Varaždin Breg (3), Seketin (3), Donje Makojišće (3), Ivanec (3), Beretinec (3). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Varaždinská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Varaždinská župa

Old Chestnut Vacation Home

10

Old Chestnut Vacation Home

Ubytování (Prázdninový dům) Old Chestnut Vacation Home. Set in Varaždinske Toplice, Old Chestnut Vacation Home offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Old Chestnut Vacation Home se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bregec Rural House

10

Bregec Rural House

Ubytování (Prázdninový dům) Bregec Rural House. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Bregec Rural House is located in Jarki Horvatičevi. Ubytování Bregec Rural House se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Apartment

10

Charming Apartment

Ubytování (Apartmány) Charming Apartment. Located in Varaždin, 1.6 km from Gradski Varazdin Stadium, Charming Apartment provides free WiFi and city views. Ubytování Charming Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Eva's house

10

Eva's house

Ubytování (Prázdninový dům) Eva's house. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Eva's house is situated in Ivanec. Ubytování Eva's house se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuca za odmor Vinica breg

10

Kuca za odmor Vinica breg

Ubytování (Vila) Kuca za odmor Vinica breg. Kuca za odmor Vinica breg se nachází ve Varaždinu a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar, Wi-Fi zdarma a výhled na jezero. Ubytování Kuca za odmor Vinica breg se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domus Antiqua

10

Domus Antiqua

Ubytování (Prázdninový dům) Domus Antiqua. Domus Antiqua is situated in Gornja Voća and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Domus Antiqua se nachází ve městě Gornja Voća (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family apartman Vinica

10

Family apartman Vinica

Ubytování (Apartmán) Family apartman Vinica. Family apartman Vinica is situated in Vinica and offers a garden and a terrace. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Family apartman Vinica se nachází ve městě Vinica (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Issa

10

Villa Issa

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Issa. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Issa is set in Vrtlinovec. Ubytování Villa Issa se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maja's village house

10

Maja's village house

Ubytování (Prázdninový dům) Maja's village house. Maja's village house is located in Seketin and offers a garden and a terrace. Ubytování Maja's village house se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Luxury apartment LUNA for 6, sauna, center, ****

10

Luxury apartment LUNA for 6, sauna, center, ****

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment LUNA for 6, sauna, center, ****. Boasting city views, Luxury apartment LUNA for 6, sauna, center, **** features accommodation with a shared lounge and a patio, around 2. Ubytování Luxury apartment LUNA for 6, sauna, center, **** se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Romana

10

Holiday home Romana

Ubytování (Vila) Holiday home Romana. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday home Romana is situated in Sveti Ilija. Ubytování Holiday home Romana se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Apartman Florijan

9,9

Apartman Florijan

Ubytování (Apartmán) Apartman Florijan. Located in Varaždin, within 2.6 km of Gradski Varazdin Stadium, Apartman Florijan offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartman Florijan se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kuća za odmor Čarobni breg - holiday home Enchanting hill

9,9

kuća za odmor Čarobni breg - holiday home Enchanting hill

Ubytování (Vila) kuća za odmor Čarobni breg - holiday home Enchanting hill. kuća za odmor Čarobni breg - holiday home Enchanting hill is a villa situated in Beretinec and featuring a garden with an outdoor pool, sauna and hot tub. Ubytování kuća za odmor Čarobni breg - holiday home Enchanting hill se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Holiday house Mala Vila Iva

9,9

Holiday house Mala Vila Iva

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Mala Vila Iva. Holiday house Mala Vila Iva is set in Prigorec and offers free bikes, a bar and a shared lounge. The property has garden views. Ubytování Holiday house Mala Vila Iva se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Holidayhome Vineyard Villa Varazdin ****/***

9,9

Holidayhome Vineyard Villa Varazdin ****/***

Ubytování (Prázdninový dům) Holidayhome Vineyard Villa Varazdin ****/***. Situated just 9 km from Gradski Varazdin Stadium, Holidayhome Vineyard Villa Varazdin ****/*** features accommodation in Varaždin with access to a shared... Ubytování Holidayhome Vineyard Villa Varazdin ****/*** se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Greencajt

9,9

Greencajt

Ubytování (Prázdninový dům) Greencajt. Greencajt is set in Kaštelanec and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Greencajt se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Exclusive Lila

9,9

Apartments Exclusive Lila

Ubytování (Apartmán) Apartments Exclusive Lila. Located in Varaždin, just less than 1 km from Gradski Varazdin Stadium, Apartments Exclusive Lila provides accommodation with a casino and free WiFi. Ubytování Apartments Exclusive Lila se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iva's place

9,9

Iva's place

Ubytování (Apartmán) Iva's place. Set in Vinogradi Ludbreški, 2.5 km away from Ludbreg, Iva's place features self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Iva's place se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Studio apartman D&D

9,9

Studio apartman D&D

Ubytování (Apartmán) Studio apartman D&D. Located in Varaždin, within 2 km of Gradski Varazdin Stadium, Studio apartman D&D offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Studio apartman D&D se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rural Holiday Home "Rim" Ruralna kuća za odmor

9,9

Rural Holiday Home "Rim" Ruralna kuća za odmor

Ubytování (Venkovský dům) Rural Holiday Home "Rim" Ruralna kuća za odmor. Rural Holiday Home "Rim" Ruralna kuća za odmor is located in Veliki Lovrečan and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Rural Holiday Home "Rim" Ruralna kuća za odmor se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diamond Palace

9,9

Diamond Palace

Ubytování (Apartmán) Diamond Palace. Situated in Varaždin in the Varaždin County region, Diamond Palace has a garden. Ubytování Diamond Palace se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Julijan

9,8

Apartment Julijan

Ubytování (Apartmán) Apartment Julijan. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Apartment Julijan features accommodation in Varaždin with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Julijan se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Bitoševje

9,8

Kuća za odmor Bitoševje

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Bitoševje. Kuća za odmor Bitoševje is set in Klenovnik and offers free bikes, a bar and a tennis court. Ubytování Kuća za odmor Bitoševje se nachází ve městě Varaždinská župa (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Grlice II

9,8

Apartmani Grlice II

Ubytování (Apartmán) Apartmani Grlice II. Situated in Varaždin in the Varaždin County region, Apartmani Grlice II features a patio and garden views. Ubytování Apartmani Grlice II se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Palace

9,8

Royal Palace

Ubytování (Apartmány) Royal Palace. Set 2.5 km from Gradski Varazdin Stadium, Royal Palace offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Royal Palace se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN***

9,8

APARTMAN***

Ubytování (Apartmán) APARTMAN***. APARTMAN*** is located in Varaždin. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování APARTMAN*** se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Meli Varazdin

9,8

Apartment Meli Varazdin

Ubytování (Apartmán) Apartment Meli Varazdin. Situated in Varaždin, Apartment Meli Varazdin features accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment is 1.7 km from Gradski Varazdin Stadium. Ubytování Apartment Meli Varazdin se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa).

NEW IN Varaždin

9,8

NEW IN Varaždin

Ubytování (Apartmán) NEW IN Varaždin. Set in Varaždin, within 2 km of Gradski Varazdin Stadium, NEW IN Varaždin offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování NEW IN Varaždin se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Varaždin - New apartment for 4 people

9,8

Varaždin - New apartment for 4 people

Ubytování (Apartmán) Varaždin - New apartment for 4 people. Set in Varaždin, 2.1 km from Gradski Varazdin Stadium, Varaždin - New apartment for 4 people offers air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Varaždin - New apartment for 4 people se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Zagreb Horvati

9,8

Studio apartman Zagreb Horvati

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Zagreb Horvati. Studio apartman Zagreb Horvati is set in Rakov Potok and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Studio apartman Zagreb Horvati se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moj Stančić

9,8

Moj Stančić

Ubytování (Apartmán) Moj Stančić. Situated in Varaždin, within 2.1 km of Gradski Varazdin Stadium, Moj Stančić offers accommodation with free WiFi, air conditioning and free bikes. Ubytování Moj Stančić se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STUDIO APARTMAN TVRTKO

9,8

STUDIO APARTMAN TVRTKO

Ubytování (Apartmán) STUDIO APARTMAN TVRTKO. Set in Varaždin, within 1.5 km of Gradski Varazdin Stadium, STUDIO APARTMAN TVRTKO offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování STUDIO APARTMAN TVRTKO se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Vuković

9,8

Studio apartman Vuković

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Vuković. Located in Varaždin in the Varaždin County region, Studio apartman Vuković features a balcony. Ubytování Studio apartman Vuković se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The hill house Milk and Honey

9,8

The hill house Milk and Honey

Ubytování (Prázdninový dům) The hill house Milk and Honey. Set in Novi Marof, The hill house Milk and Honey offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, spa centre and hot tub. Ubytování The hill house Milk and Honey se nachází ve městě Novi Marof (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweetie

9,8

Sweetie

Ubytování (Apartmán) Sweetie. Located in Varaždinske Toplice in the Varaždin County region, Sweetie has a terrace. Ubytování Sweetie se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Luxury apartment in the heart of Varazdin

9,8

Luxury apartment in the heart of Varazdin

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment in the heart of Varazdin. Boasting city views, Luxury apartment in the heart of Varazdin features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2 km from Gradski... Ubytování Luxury apartment in the heart of Varazdin se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stylish Studio In The Heart of Varaždin

9,7

Stylish Studio In The Heart of Varaždin

Ubytování (Apartmán) Stylish Studio In The Heart of Varaždin. Stylish Studio In The Heart of Varaždin is set in Varaždin. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Stylish Studio In The Heart of Varaždin se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Grlice

9,7

Apartman Grlice

Ubytování (Apartmán) Apartman Grlice. Apartman Grlice is located in Varaždin. Set 800 metres from Gradski Varazdin Stadium, the property offers a garden and free private parking. Ubytování Apartman Grlice se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 110

9,7

Apartment 110

Ubytování (Apartmán) Apartment 110. Located in Varaždin, within 2.5 km of Gradski Varazdin Stadium, Apartment 110 offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartment 110 se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A romantic getaway in Varaždin

9,7

A romantic getaway in Varaždin

Ubytování (Apartmán) A romantic getaway in Varaždin. Situated in Varaždin in the Varaždin County region, A romantic getaway in Varaždin has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování A romantic getaway in Varaždin se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage & Cozy Apartment

9,7

Vintage & Cozy Apartment

Ubytování (Apartmán) Vintage & Cozy Apartment. Boasting garden views, Vintage & Cozy Apartment offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Gradski Varazdin Stadium. Ubytování Vintage & Cozy Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Queen Lory

9,7

Apartment Queen Lory

Ubytování (Apartmán) Apartment Queen Lory. Situated in Varaždin, Apartment Queen Lory features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Queen Lory se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Apartments Dajčić

9,7

Apartments Dajčić

Ubytování (Apartmán) Apartments Dajčić. Apartmány Dajčić se nachází v obci Varaždinske Toplice, v těsné blízkosti tamních termálních lázní, a nabízí ubytování v klidné čtvrti s klimatizací,... Ubytování Apartments Dajčić se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Belaj

9,7

Apartman Belaj

Ubytování (Apartmán) Apartman Belaj. Located in Varaždin in the Varaždin County region, Apartman Belaj features a patio and city views. Ubytování Apartman Belaj se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Ratkajec Luxury Apartments

9,7

Ratkajec Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Ratkajec Luxury Apartments. Set 3.5 km from Gradski Varazdin Stadium, Ratkajec Luxury Apartments offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Ratkajec Luxury Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in quiet area with free parking

9,7

Apartment in quiet area with free parking

Ubytování (Apartmán) Apartment in quiet area with free parking. Located in Varaždin, just 3.8 km from Gradski Varazdin Stadium, Apartment in quiet area with free parking provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment in quiet area with free parking se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marjak ****

9,7

Apartment Marjak ****

Ubytování (Apartmán) Apartment Marjak ****. Apartment Marjak **** is located in Kolarovec and offers a bar and a terrace. The accommodation is 46 km from Bad Radkersburg. Ubytování Apartment Marjak **** se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anđela

9,7

Apartman Anđela

Ubytování (Apartmán) Apartman Anđela. Set in Varaždin in the Varaždin County region, Apartman Anđela has a patio and garden views. Situated 3. Ubytování Apartman Anđela se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmam "Mavi"

9,7

Apartmam "Mavi"

Ubytování (Apartmán) Apartmam "Mavi". Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartmam "Mavi" is located in Varaždin. Ubytování Apartmam "Mavi" se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

54 Green Road Varaždin

9,7

54 Green Road Varaždin

Ubytování (Prázdninový dům) 54 Green Road Varaždin. Located in Kućan Marof in the Varaždin County region, 54 Green Road Varaždin has a balcony and city views. Ubytování 54 Green Road Varaždin se nachází ve městě (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oak Cottage

9,7

Oak Cottage

Ubytování (Venkovský dům) Oak Cottage. Located in Maruševec in the Varaždin County region, Oak Cottage features a patio and garden views. Ubytování Oak Cottage se nachází ve městě Maruševec (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském regionu Varaždinská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 158 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Varaždinská župa.

Pro chorvatskou destinaci Varaždinská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Varaždin (83), Varaždinske Toplice (13), Ludbreg (9), Novi Marof (6), Gornja Voća (5), Varaždin Breg (3), Seketin (3), Donje Makojišće (3), Ivanec (3), Beretinec (3). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Varaždinská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Old Chestnut Vacation Home (10*), Bregec Rural House (10*), Charming Apartment (10*), Eva's house (10*), Kuca za odmor Vinica breg (10*), Family apartman Vinica (10*), Domus Antiqua (10*), Villa Issa (10*), Maja's village house (10*), Luxury apartment LUNA for 6, sauna, center, **** (10*).

Region Varaždinská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.